ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 15-06-2017, 16:22   #166
Kele
Obično gatalo

Kele's Avatar

Kele je offline
Registrovan: Feb 2015
Kele je na dobrom putu
Standardno

Imam natalno Mesec kvadrat Pluton..jako teske emocije, samodestrukcija, dusevne patnje, intenzivni odnosi, mracna raspolozenja..poriv za osvetom, ljubav se moze pretvoriti i u mrznju. Meni je Pl inace u petom polju i uvek se zaljubljujem smrtno a partnera mrzim iz dubine duse ako me povredi. Opsesivna sam. Ne znam dal ima neke veze sa ovim al receno mi je da cu u mladosti imati jedno jako lose iskustvo koje ce ostaviti traga na meni i tako i bi. Ovaj aspekt je jeziv, ima neceg 'demonskog' u njemu..natus je sam sebi najveci dusmanin.
Submit to Digg   Mo 90 180 Pl Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-02-2019, 12:06   #167
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Moj decko ima Mo90Pl egzaktno
Mo mu je u vodoliji u 7 kuci a vlada 12 kucom
Pl je u skorpiji retro u 4 kuci i vlada 4 kucom.
Mama mu jeste sada u nekom depresivnom stanju(njoj je umrla majka) i znam da ima problem sa zeludcem. Vidim da mnogi pisu da kod ovog aspekta zene treba da pregledaju grudi i da idu redovno kod ginekologa.
Mene ovaj Pl u skorpiji koji je u 4 kuci i vlada 4 kucom asocira na to sto je moj momak prvo ziveo u jednoj kuci a kasnije se preselio u drugu a u toj njegovoj prvoj kuci se okupljaju sektasi.Tamo je neka sekta. A pored ove sad kuce u kojoj zivi je blizu groblje.
Mama mu je muslimanka a to se opet vezuje za znak skorpije a i 4 kuca u muskom natalu je majka (njemu u skorpiji vladar Pl u skorpiji u 4 kuci) tako da se nekako poklapa.

Old 23-02-2019, 22:44   #168
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
Moj decko ima Mo90Pl egzaktno
Mo mu je u vodoliji u 7 kuci a vlada 12 kucom
Pl je u skorpiji retro u 4 kuci i vlada 4 kucom.
Mama mu jeste sada u nekom depresivnom stanju(njoj je umrla majka) i znam da ima problem sa zeludcem. Vidim da mnogi pisu da kod ovog aspekta zene treba da pregledaju grudi i da idu redovno kod ginekologa.
Mene ovaj Pl u skorpiji koji je u 4 kuci i vlada 4 kucom asocira na to sto je moj momak prvo ziveo u jednoj kuci a kasnije se preselio u drugu a u toj njegovoj prvoj kuci se okupljaju sektasi.Tamo je neka sekta. A pored ove sad kuce u kojoj zivi je blizu groblje.
Mama mu je muslimanka a to se opet vezuje za znak skorpije a i 4 kuca u muskom natalu je majka (njemu u skorpiji vladar Pl u skorpiji u 4 kuci) tako da se nekako poklapa.
Meni je često pokazano da pluton u 4 polju donosi probleme u domu u kojem se natus nalazi, nekakva neugodnost je unutar doma ,ptisutan je nemir, odnosi su isto tako napeti., ali nekakva vezanost za dom, teško odvajanje. Retrogradni pluton i još u 4 polju, govori o nekoj karmičkoj priči, nešto se donosi iz prošlih života što zahtjeva riješenje u ovome, ono što se događa u samoj kući, preslikava se i na osobu, jer 4 polje je i naša bazična sigurnost, ako je tu nekakva poljuljanost i naša nutrina nije zadovoljna. Da li ti ima smisla ta priča? Da li on ima i pluton 90 asc, s obzirom da je u 4.polju?

Old 24-02-2019, 16:20   #169
Lanna
Veštac

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Pluton mu je retro u skorpiji u 4 kuci na 29*
Pl60Ne60Ur120Sa90Ma90Mo180So
Sa asc pravi kvadrat jer je asc na 22*57' (lav) a Pl na 29*12'. U tabeli pise da je orbis 6* aplikacija.
U 4 kuci ima i retro Ju u strelcu na 11*.Ju vlada 5 kucom.
Sto se tice njegove kuce on u njoj zivi sa mamom,ocuhom i polusestrom ali mu je ona kao rodjena sestra.
Nisam ja dugo sa njim,6 meseci pa ne znam sta se tu sve desavalo dok se mi nismo poznavali. Znam da mi je pricao da je on pre vojske bio skroz drugaciji nego sada, da se svaki dan svadjao sa svojima,da su jednom hteli i da ga izbace iz kuce i promenio se posle vojske. Sada znam da bi voleo da se odvoji i da sam zivi a ne sa svojima.Mislim da se on tako i sad malo prepire sa svojima jer je verovatno takvog karaktera. Ima Marsa u lavu u 1 kuci.
Kad vidim 4 kucu u skorpiji i da je tu Pl i Sa(on nema Sa) to mi je nekako sve mracno i
tesko vezano za kucu,dom,porodicu,poreklo,majku(u muskom natalu) i neku karmu i dugove, crnu magiju, porodicnu karmu. Mama mu je muslimanka a to je opet skorpija a ona nije imala bas lak zivot.
On je bik-lav i mislim da ima tezi horoskop i napete aspekte.

Last edited by Lanna; 24-02-2019 at 16:35..
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-08-2019, 02:22   #170
Rubi25
Početnik

Rubi25's Avatar

Rubi25 je offline
Registrovan: Nov 2015
Rubi25 je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=Kele;510176]Imam natalno Mesec kvadrat Pluton..jako teske emocije, samodestrukcija, dusevne patnje, intenzivni odnosi, mracna raspolozenja..poriv za osvetom, ljubav se moze pretvoriti i u mrznju.QUOTE]

Točno tako se moj bivši koji ima mo90Pl (mo - lav, pl -sco) ponašao prema meni kad me ostavio...jako intenzivna osoba, rekla bi čak da ima i kompulzivna neka ponašanja, kao da sve što radi dolazi iz dubine duše i uopće to ne zna objasniti,možda i paranoičan čak. Ja sam bila potpuno iskrena prema njemu, govorila mu kako su me muškarci prije povrijedili, kako je on poseban... ali me svejedno ostavio.
Jednom tipu koji mi se prije njega sviđao pokazala sam našu sliku u smislu "eto kad me ti nisi htio, sad sam našla još boljeg muškarca od tebe" i budala naivna to sam rekla tom svom bivšem i on je samo šutio i par dana nakon tog me ostavio.
Jel on to možda shvatio kao izdaju? Treba mi savjet od nekog tko ima taj aspekt...
P.S. Točno je za rak s tim aspektom, mama mi je imala Mo90Pl i umrla je od raka...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules