ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-11-2012, 18:41   #46
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

ja recimo imam Mo45Ne... isto "losh" aspekt, ali mislim da donosi i neku umetnichku crtu...
mada se slazem za idealizaciju ljudi... iako me zivt dosta na tom polju ishibao, opet sam tome sklona
Submit to Digg   Mo 180 i 90 Ne Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-05-2014, 16:52   #47
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Registrovan: Mar 2013
lilyrose je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Rečeno mi je da sa ovim aspektom imam potencijal za kliničku depresiju...
Moguće.
Imam opoziciju i sklona sam depresiji.

Isto tako i potrebi da je liječim/ublažavam lijekovima.

Ipak, Mjesec mi je u trigonu s Plutonom, pa se nekako uvijek dočekam na noge... sposobnost emocionalne regeneracije, rekla bih...

Old 04-05-2014, 17:16   #48
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

imam i ja Mo90Ne, posto je Mo u 5. a Ne u 2. kuci, sklona sam alkoholu, pogotovo kad idem u provod a nekad volim i sama da popijem da me opusti, trosim cesto i novac koji skoro i da nemam, koji dobijem igrom slucaja, ali nisam veliki stedisa, i sitnis mi je razbacan svuda po sobi, nikako da ga skupim, jer sam lenja, mada lekove bas bas izbegavam...pocela sam da lazem porodicu...sto ranije nikad nisam radila...zaradjivacu i novac mozda na neki cudan nacin, neka vrsta umetnosti, ali ponovo tajno...ne mislim na sex i drogu xD i tako...kako vreme ide ovaj aspekt pokazuje svoje razlicite strane, ne znam dokle ce ici...sklona sam i ja tome da idealizujem ljude, mada ne mnogo, nego se vise nadam u dobro u njima, zelim da vidim dobro u njima, ali ipak umem da procenim coveka najcesce pa nemam cesto promasaje...i takodje izbegavam tuzna mesta i ljude jer upijam tudje emocije i rasplozenje kao sundjer i smetaju mi jako...osecam se lose posle toga...bolje mi je da budem samo sa okej ljudima ili sama mislim da je sve to deo ovog aspekta...jos uvek nisam depresivna, mada imam periode kada mi se samo spava...

Old 04-05-2014, 17:23   #49
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
imam i ja Mo90Ne...izbegavam tuzna mesta i ljude jer upijam tudje emocije i rasplozenje kao sundjer i smetaju mi jako...osecam se lose posle toga...bolje mi je da budem samo sa okej ljudima ili sama ...
Imaš li još koji aspekt s Mjesecom?
U kojem ti je znaku Mjesec?
Ovo boldano i ja primjećujem... izbjegavam recimo ići na sprovode kad god mogu... i ne volim biti s ljudima koji su tzv. "emocionalni vampiri"... doslovno isišu energiju iz mene... I općenito, kad mi dođe, povlačim se od ljudi... (ili kontaktiram virtualno )

Old 04-05-2014, 17:27   #50
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilyrose VIdi Poruku
Imaš li još koji aspekt s Mjesecom?
U kojem ti je znaku Mjesec?
Ovo boldano i ja primjećujem... izbjegavam recimo ići na sprovode kad god mogu... i ne volim biti s ljudima koji su tzv. "emocionalni vampiri"... doslovno isišu energiju iz mene... I općenito, kad mi dođe, povlačim se od ljudi... (ili kontaktiram virtualno )
imam jako puno, pogledaj mi u potpisu natal...a imam i Ne0Ur90Mo i ta 2 mozda i najjace deluju jer su aplikacije..i ja isto, osamila sam se dosta, mada i druge stvari u mojoj karti ukazuju na to da mi jako prija samoca...

Old 04-05-2014, 17:38   #51
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Standardno

Quote:
imam jako puno, pogledaj mi u potpisu natal...a imam i Ne0Ur90Mo i ta 2 mozda i najjace deluju jer su aplikacije..i ja isto, osamila sam se dosta, mada i druge stvari u mojoj karti ukazuju na to da mi jako prija samoca...
Imaš i trigon s Venerom, Jupiterom i Marsom.
I kod mene je prisutan trigon s Jupiterom i Venerom.
Mada, nekako mi se ponekad čini da ti trigoni malo "ulijene" čovjeka... kao da tražimo neki "lakši" izlaz...

Old 04-05-2014, 17:44   #52
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Imaš i trigon s Venerom, Jupiterom i Marsom.
I kod mene je prisutan trigon s Jupiterom i Venerom.
Mada, nekako mi se ponekad čini da ti trigoni malo "ulijene" čovjeka... kao da tražimo neki "lakši" izlaz...
haha pa da ne skrecemo sa teme...meni je i bik u 6. kuci...ja mnogo trazim laksi izlaz, jer je bik dosta lenj...obavljam ja obaveze, doduse sporije, ranije sam vise radila i brze, sad me mrzi...ali i kad radim, trudim se da uvek nadjem laksi nacin, ili da bar budem bolje placena ako vec radim

mislim da je Mo u losem aspektu sa Ne dosta tezak i da treba da se nadju granice svakako, inace covek lako propada...taj aspekt je koliko znam bio fatalan za Merlin Monro...jer joj je isao preko asc i dsc ose
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-05-2014, 17:52   #53
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Standardno

Quote:

mislim da je Mo u losem aspektu sa Ne dosta tezak i da treba da se nadju granice svakako, inace covek lako propada...taj aspekt je koliko znam bio fatalan za Merlin Monro...jer joj je isao preko asc i dsc ose

A, nisam to znala... odatle joj znači sklonost tabletama... (a i meni očito)
Meni povezuje (opozicija) 3. i 9. kuću, možda bih morala izlaz tražiti u pisanju, putovanjima, učenju... religiji, eventualno (imala sam i tu fazu, da...), filozofiji općenito... ima mi smisla...
Tebi povezuje 2. i 5. kuću - pa mislim da bi morala svakako naći neki kreativni posao koji će ti donositi zaradu... tako nešto...

Old 04-05-2014, 18:03   #54
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

pa i ja mislim da se tako tumaci...to oko kreativnosti i umetnosti je jos i najbolje izrazen Ne...ali ima tu i lazi, obmana, prevara...pa sad kako kad sta donese...ja sam radila i poslove za koje su mi krali zaradu, tj. prevarili me, pa nisu platili koliko su rekli...znaci nije uvek pozitivno, nazalost

a za Merilin mislim da je to i umetnost, tj. talenat njen, ali i te tablete i to sto nju niko nije u stvari znao, niti razumeo, Ne na asc, a ni ona druge nije realno videla a imala jaku zelju da im se da (Mo u 7. i sigurno ju je jako pogadjalo kako su se drugi ophodili prema njoj ), i to ju je i ubilo na kraju...a i majka joj je bila tezak psihicki slucaj, takodje ovaj aspekt...moja majka se recimo isto bavila umetnoscu dosta, ali i pila dosta tableta mada ne zbog psihe nego drugih nekih problema...

Quote:
A, nisam to znala... odatle joj znači sklonost tabletama... (a i meni očito)
Meni povezuje (opozicija) 3. i 9. kuću, možda bih morala izlaz tražiti u pisanju, putovanjima, učenju... religiji, eventualno (imala sam i tu fazu, da...), filozofiji općenito... ima mi smisla...
Tebi povezuje 2. i 5. kuću - pa mislim da bi morala svakako naći neki kreativni posao koji će ti donositi zaradu... tako nešto...

Old 04-02-2017, 11:38   #55
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Mama me ceo zivot kljuka lekovima, ts za imunitetm ye za ovo ge za ono..
Depresivna sam , to mi je standardica. U ljubavi se medjusobno varamo. romantik sam nepopravljiv. I imala sam takvu ljubavnu price da bukvalno zajedno pevali "tell me lies tell me sweet little lies..." ah kad se samo setim kako smo se samo lagali, bude vanvremesko u trenutku i samo se vratimo u sadasnjost...(uzaas). Kod mene u karti je medjusobno jer je mesec 0 vladar pete, pa baca aspemt i na 1. I na 7.kucu(harmonican) pa smo bili fifti fifti.
bil sam glupa koliko dam verovsla ljudimam ali se to promenilo, sad ja to odmah nanjusim, valjda mi pluton pomaze.
Volim da popijem i svasta da probam ali imam meru, nisam zavisna, celo vece mogu pijuckati jednu casu, nikako manje.
Upijam kao sundjer tudje emocije i onda se isplacem. I to se skoro svaki dan desava, bojim se da ne odlepim zbog toga. Aj sto plavem zbog debe, nedgo sto i zbog drugih.
Kada mi je tesko bezim u san, samo da mi prodje vreme.

Imam jos jedan decko je vaga u podznaku mesec mu je u prvoj, pa je mucenik sam po sebi, u , kvadratu s neptunom, varale su ga, sto ga je pogadjalo jer je mo u prvoj.

Last edited by AnchyMs5; 04-02-2017 at 12:23..

Old 05-02-2017, 03:30   #56
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Mrzim ovaj aspekt u svojoj karti.
Meni se najvise odrazilo na reputaciju, NE 0 MC.
Ljudima jednostavno nisam jasna, delujem im kao mutna osoba, a ja to nikako nisam , sa SO 0 SA, ME 0 Sa i MA Le. To me pogadja zaista. Valjda zato sto jasno iskazujem emocije (MO u 1.), a emocije su promenljive i , spolja gledano, nerazumljive posmatracu, odajem utisak nestabilnosti. A iznutra sam kamen, eto ironije Samo ja jednostavno ne vidim razlog da skrivam sta osecam, uz to svesna sam da su emocije prolazne, i ne dozivljavam ih kao nesto konacno, odlucujuce, one su samo putokazi, ali hajde ti to objasni nekom ko te slucajno sreo dok si se brinuo o ko zna cemu.

Sreca da je vladar NE i suvladar MO ovaj moj lepi Jupika, pa na kraju ipak dobijem postovanje koje zasluzujem. Ali dotle dozivim dosta sumnji i nepoverenja.

I drugo, moja majka. Odnos nam je sizofren, u najmanju ruku, uopste je ne razumem.

Old 05-02-2017, 11:49   #57
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
Mrzim ovaj aspekt u svojoj karti.
Meni se najvise odrazilo na reputaciju, NE 0 MC.
Ljudima jednostavno nisam jasna, delujem im kao mutna osoba, a ja to nikako nisam , sa SO 0 SA, ME 0 Sa i MA Le. To me pogadja zaista. Valjda zato sto jasno iskazujem emocije (MO u 1.), a emocije su promenljive i , spolja gledano, nerazumljive posmatracu, odajem utisak nestabilnosti. A iznutra sam kamen, eto ironije Samo ja jednostavno ne vidim razlog da skrivam sta osecam, uz to svesna sam da su emocije prolazne, i ne dozivljavam ih kao nesto konacno, odlucujuce, one su samo putokazi, ali hajde ti to objasni nekom ko te slucajno sreo dok si se brinuo o ko zna cemu.

Sreca da je vladar NE i suvladar MO ovaj moj lepi Jupika, pa na kraju ipak dobijem postovanje koje zasluzujem. Ali dotle dozivim dosta sumnji i nepoverenja.

I drugo, moja majka. Odnos nam je sizofren, u najmanju ruku, uopste je ne razumem.
Nije tema ali neptun na MC.u hoce da DA pogresan utisak ljudima o osobi meni su ljudi nudili sve i svasta o poslovima nicim izazvani od pranja novca do kolumbijskih specijaliteta i dr..Ti Ibis imas i ne 90 mo i jos mo u ribama pa te razumem i za odnos sa majkom i za osecanja koja jesu promenjiva ali su tog momenta takva kakva jesu dok traju.

Old 05-02-2017, 17:53   #58
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Nije tema ali neptun na MC.u hoce da DA pogresan utisak ljudima o osobi meni su ljudi nudili sve i svasta o poslovima nicim izazvani od pranja novca do kolumbijskih specijaliteta i dr..Ti Ibis imas i ne 90 mo i jos mo u ribama pa te razumem i za odnos sa majkom i za osecanja koja jesu promenjiva ali su tog momenta takva kakva jesu dok traju.
Verujem da razumes, ali tebi je ipak lakse, jer ti je NE na MC-u 120 SA koji je uz to vladar ASC, pa delujes ozbiljnije, i 120 JU na DESC koji te cini popularnim. (za razliku od mog MA na DESC )
Nisam imala ponude kao ti, ali redovno na radnim mestima me pretpostavljeni ne cene dok ne prodje odredjeno vreme i imam sansu da pokazem kvalitet svog rada. Kada to vreme prodje i uvere se onda sve bude ok.

Kratko receno odajem los prvi utisak, bleh.

Sto se tice osecanja, ja im nisam rob, jedan deo mene je samo posmatrac, ali, valjda sam razmazena, mozda i dovoljno samouverena, ili nesto slicno, pa ih otvoreno pokazujem. Ne verujem u tajne i tajnovitost.

Ali opet kazem, mene na kraju uvek izvuce JU koji je vladar 10. a odlicno je polozen. To je moj sistem vredosti, a i proteziranje od strane raznih ljudi.

Old 05-02-2017, 20:08   #59
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Mo180ne daje smusenist jos ako je ne na mc kao i kod mene jos 10x toliko. Ma za mene su mislili i da sam streber i da ne kazem sta. Svasta sam se o sebi naslusala. Ili kad nesto dobro uradim, na faxu ili posebno srednjoj sk, zacude se, na prvu loptu dok me ne upoz aju misle da sam glupa. To mi kazu sad ljudi s kojima se druzim. ��
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules