ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-06-2011, 11:35   #16
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku

Točno je, puno su se varali, a Ve je u Sco. Ali da ne odem off zanimalo me samo da li je prevara u pitanju i može li to označavati alkoholizam žene ili možda majke?
Vidi,kada pročitam Mo,najpre pomislim na majku,za tim sve ostalo.Pogledaj i koja polja su povezana
Submit to Digg   Mo 180 i 90 Ne Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-06-2011, 11:42   #17
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Vidi,kada pročitam Mo,najpre pomislim na majku,za tim sve ostalo.Pogledaj i koja polja su povezana
Mo druga kuća, Ne osma, disp objema planetama Ve deveta u Sco.

Old 21-06-2011, 11:53   #18
kosmopolita
Veštac

kosmopolita's Avatar

kosmopolita je offline
Registrovan: Jan 2011
kosmopolita je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Mo druga kuća, Ne osma, disp objema planetama Ve deveta u Sco.
Sve najgore što je moglo biti,prošlo je dok je Ne bio na izlazku iz jarca i početnim stepenima vodolije,kada je imao oprečne aspekte prema obe pomenute planete.Kasnije aspekt aktivira samo brzi Mo,i mislim da to mogu biti nesuglasice oko finansija pošto su uključeni 2 i 8p

Old 21-06-2011, 12:06   #19
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by kosmopolita VIdi Poruku
Sve najgore što je moglo biti,prošlo je dok je Ne bio na izlazku iz jarca i početnim stepenima vodolije,kada je imao oprečne aspekte prema obe pomenute planete.Kasnije aspekt aktivira samo brzi Mo,i mislim da to mogu biti nesuglasice oko finansija pošto su uključeni 2 i 8p

Ako ne treba 14 god da prođe znak onda se ne radi niti o ženi niti o majci nego o domovini i novcu, tj imovini. Naime onda je mobiliziran kao prvo, a drugo odbio je biti sudionik one gnjusne privatizacije koja se tada dešavala pa je ostao bez položaja. Samo to je simbolika tranzita a ne natalnog položaja planeta.

Old 24-06-2011, 22:59   #20
swiss
Druid

swiss je offline
Registrovan: Sep 2008
swiss je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Zbog sklonosti da poistovecujete stvarnost i samoodbranu, ulazite u komplikovane emotivne odnose. Ovakvi aspekti cesto ukazuju na potrebu za bezanjem - kroz alkohol, droge ili mastarije. Kreativni ste i skloni umetnosti, ali potcenjujete svoje vestine. Ukoliko ne naucite da dobro kontrolisete aspekt kvadrata, mogli bi iskrsnuti zdravstveni problemi. Ako je kvadrat u nekom kardinalnom znaku, mogli biste imati problema u vezi sa cirkulacijom. Ako je rec o kvadratu u fiksnom znaku, mogu vas zadesiti problemi sa zlezdama. Ako se pak radi o promenljivom znaku, mogu se javiti problemi sa nervnim sistemom i mozgom. Ovi aspekti mogu oznacavati i jednog strogog roditelja.

Hans Kristijan Andersen (90), Dzenis Dzoplin (180).
Bicu malo jednostran sad...

O ovom sam se uverio skoro...Mesec u opoziciji sa Neptunom, koliko meze sebe da slaze toliko nemoze ni da shvati da je vec odavno izgubljeno tlo pod nogama ohohooo izgubljeno vec! Tesko je kroz maglu podsvesti svoje setati a toga ne biti svestan...jedina dobra strana ovoga je, da bi mogle najlepse bajke da se ispricaju....a jos kad se doda i Sunce (So 0 Ne 180 Mo), pa Alisa u Zemlji Cuda bi bila nula velika... Ovaj aspek ce onda reci ovo....samo cu da prenesem tekst, jer jako je zanimljivo! Dakle.....ta osoba bi svakako trebalo i da obrati paznju na krvni pritisak, ali mi se cini da joj je najveci problem da uskladi svoj odnos prema poslu (pedantna, do sitinica, voli da dobija komplimente, da je sve savrseno) sa svojim pravim emocijama, slobodom koju prizeljkuje (da se totalno opusti, ali kao da ne ume), tako da moze da deluje hladno... jako je kreativna, ali taj njen emocionalni i sanjalacki deo prirode ne dolazi do izrazaja, trebalo bi da nauci da otvori sebe i pokaze osecanja, u tom delu je jako zatvorena. Ovde bih dodao jos, zbog ega!
E sad, kad izvedem racunicu na kraju...pre bih posavetovao ovakvima da se poliju kantom hladne vode da se malo probude pre nego nastupe u novom danu uz Margarin Dobro Jutro

Last edited by swiss; 25-06-2011 at 02:37..

Old 02-07-2011, 00:30   #21
lilithsco
Obično gatalo

lilithsco's Avatar

lilithsco je offline
Registrovan: Feb 2011
lilithsco je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tristran VIdi Poruku
Jao Boze, po primerima mu dodje-ili fantazija ili droga. Cak sam i cigarete ostavila.
Fantazija kao jedina droga. Zauvek. Pristajem.
Dodala bih-tajanstveni problemi sa zdravljem kojima je tesko uci u trag, luta se godinama za dijagnozom. Emotivna zbrka i haos. Intuitivne zablude.
Nikada se ne oslanjati na savete zena. Meni u 11...Nikada ne slusati emotivne savete prijateljica. Ziva istina.
Nerealne neostvarive nade i planovi-opet zbog 11. polja...
ne pijem,ne pušim,ne drogiram se ali živim u svom svijetu - Ne iz 12.konjukcija ASC 90 ME i MO...ali u svom svijetu živim toliko neprimjetno tako da izgleda da sam čista realnost jer fluidno osjećam i prilagođavam se trenutnoj situaciji...inače jednostavno znam da me nitko ne zna jer svatko zna svoj djelić moje ličnosti...također sam i veliki,nepopravljivi romantičar,idealist i utopist...

Old 02-07-2011, 00:39   #22
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Mo vladar asc. u 12. 180 NE u 6.
- mašta mi je veoma naglašena
- proširene vene (mo u raku)
- emocije na kvadrat
- intuicija (plus još neki aspekti, ali i ovaj učestvuje pa ga zati izdvajam)

Old 02-07-2011, 15:16   #23
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Imam ja Ve180Ne 3./9.
Cuh da se ovde pominju prosirene vene...imam ih,ali sam msl.da je to nasledno.
Inace jos...Masta mi radi svasta,lazem,ali nisam lazovcina da cim zinem slazem ali ko jos ne laze?
Ponekad se stavno zapletem u svoje mastarije,da se jedva vratim u realnost.
Intuitivna sam,obicno mi se snovi realizuje,emotivna,uvek verujem u ljubav,idealise partnera.

Kud cete vise

Old 13-09-2011, 01:59   #24
cacambo
Početnik

cacambo's Avatar

cacambo je offline
Registrovan: May 2011
cacambo je na dobrom putu
Standardno

Mo90Ne, a Mesec je u 12. Da li to oznacava zene kao tajne neprijatelje, laz i obmane? Kako to da tumacim?

Old 13-09-2011, 22:11   #25
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by TigaBg VIdi Poruku
Rečeno mi je da sa ovim aspektom imam potencijal za kliničku depresiju. S obzirom da je tu dijagnozu imala moja baba-prestravljena sam.
opozicije se prevazilaze

EDIT: Pre cu Mo‚180SA vezati uz klinicku depresiju, Mo180Ne je...povredjujes sam sebe svojim iluzijama.

Old 13-09-2011, 22:15   #26
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
opozicije se prevazilaze

EDIT: Pre cu Mo‚180SA vezati uz klinicku depresiju, Mo180Ne je...povredjujes sam sebe svojim iluzijama.
Kod mene je Mo na ASC 180 Ne na samom Dcu, te ja povredujem sebe iluzijama o partneru.
Advertisement

Old 13-09-2011, 22:21   #27
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Kod mene je Mo na ASC 180 Ne na samom Dcu, te ja povredujem sebe iluzijama o partneru.
rekla bih da svako ko ima Mo180Ne ima iluzije o partnerstvu nebitno gde mu je Ne.... to su samoobmane u vezi svega,i onda sam sebe povredis kad shvatis realnost, Mo180Ne nije steta mentalna koju ti drugi nanose vec sam sebi. doduse meni pomaze sto imam stelijum u Jarcu i i sto mi je Ne u Jarcu, sve se vraca na Sa u Jarcu odnosno...prakticne iluzije koje se mogu uraditi i ne lebdim toliko

Old 13-09-2011, 22:23   #28
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
opozicije se prevazilaze

E ja imam kvadrat! Šta sad?
Jeste da je separacioni, ali je na 2 stepena. Volim da popijem, ali pomalo, mada je to više do Mo u Vagi na Asc...Popijem neko fensi piće da bi malo uhvatilo i da bih se smejuljila, ništa više od toga.

Btw, moja baka je imala Mo90Ne...I to Mo na Algolu.

Old 13-09-2011, 23:03   #29
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
rekla bih da svako ko ima Mo180Ne ima iluzije o partnerstvu nebitno gde mu je Ne.... to su samoobmane u vezi svega,i onda sam sebe povredis kad shvatis realnost, Mo180Ne nije steta mentalna koju ti drugi nanose vec sam sebi. doduse meni pomaze sto imam stelijum u Jarcu i i sto mi je Ne u Jarcu, sve se vraca na Sa u Jarcu odnosno...prakticne iluzije koje se mogu uraditi i ne lebdim toliko
Sreca tvoja.Ja se vinem tako vatreno u te svoje iluzije, bas visoko - ASC u blizancima, vazduh, pa kad lupim o zemlju - stelijum u jarcu i dispozitor vladara ASC - ME u jarcu, onda to bas ume da boli.
Tacno je da Mo180NE daje iluzije na mnogim poljima, a kod mene se tice upravo partnerstva, pa i javnih neprijatelja, a bogami bice i braka.I to samu sebe obmanjujem vise nego sto to drugi cine,jer zatvaram oci pred mnogim stvarima kad volim nekoga.Ko zna, mozda je i to bolje,nego da me drugi obmanjuju, a mozda im time samo pomazem.u svakom slucaju sebi ne pomazem.

Old 13-09-2011, 23:25   #30
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Kod mene je Mo180Ne na osi 2/8 ,ali iluzije su prisutne i svim oblastima,od mastanja o novcu ,do partnerstava i ostalog.Skoro sam bez ikakvog realnog osnova iskontrustruisala dogadjanja u masti i onda kad se to nije tako odigralo ,onako kako i kad sam ja do zamislila ,bila sam jako tuzna.A onda sam rekla sebi da moram da prestanem sa tim,jer opterecujem svoju psihu bez ikakve potrebe.Al kad ovaj Mo u blizancima ne miruje nikada...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules