ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-07-2010, 21:46   #31
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Registrovan: Sep 2008
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Милица VIdi Poruku
Bolje je da se nema, nego da se ima kvadrat ili opozicija.
Loš aspekt ove dve planete daje ženi neuravnoteženost ženskog principa.
Pa ili ne umeju biti supruge, kad rode decu. Ili ne umeju biti majke već su potpuno fokusirane na muža.
Ili im ide teško i jedno i drugo.
e to mi nije jasno...ako ne umiju da budu majke i supruge istovremeno kako ce tek onda osoba bez aspekata mo/ve...dali to znaci da joj majcinstvo ili da bude nekom supruga nije prioritet?
Submit to Digg   Mo 120 i 60 Ve Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-07-2010, 21:52   #32
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Registrovan: Jul 2010
Spes je na dobrom putu
Standardno

Nailazila sam na objašnjenja da ih, navodno, žene baš i ne vole.
To nisam potvrdila sebi kroz gledanje natala sa tim aspektom.
Ali ono s čim sam lično imala iskustva jeste sklonost povremenom varanju (naravno, nije ovaj aspekt samo dovoljan, mora biti još bar dva pokazatelja), zatim majke tih muškaraca često nisu zadovoljne izborom devojaka svog sina, stalno koketiraju jer vole da se dopadaju ljudima (za oba pola važi), ne može da bude sam (uvek ima devojku, makar i neku koja mu ne odgovara).

Old 20-07-2010, 21:55   #33
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Registrovan: Sep 2008
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ali ono s čim sam lično imala iskustva jeste sklonost povremenom varanju (naravno, nije ovaj aspekt samo dovoljan, mora biti još bar dva pokazatelja), zatim majke tih muškaraca često nisu zadovoljne izborom devojaka svog sina, stalno koketiraju jer vole da se dopadaju ljudima (za oba pola važi), ne može da bude sam (uvek ima devojku, makar i neku koja mu ne odgovara).
da da u pravu si...ali i zene ih vole..

a sta se desava s njima kad udju u brak..varaju vjerovatno..i dali uopste ulaze u brak pitanje je...

a na ovo gore postavljeno moje pitanje dali ko zna odgovor?

Old 20-07-2010, 22:28   #34
djurafigura
Druid

djurafigura's Avatar

djurafigura je offline
Registrovan: May 2010
djurafigura je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Tacno tako...nikad sam, pa makar i u losem drustvu....
http://img685.imageshack.us/f/97496619.gif/

Old 21-07-2010, 16:12   #35
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Bosnian GirL VIdi Poruku
e to mi nije jasno...ako ne umiju da budu majke i supruge istovremeno kako ce tek onda osoba bez aspekata mo/ve...dali to znaci da joj majcinstvo ili da bude nekom supruga nije prioritet?
taj aspekt govori o neusklađenosti ženskog principa u samoj ženi, dakle to mu je značenje...zamisli ovako: mesec je simbol za majku i suprugu, a venera je simbol za devojka....svakao od ovih uloga nosi i odgređeno ponašanje u životu...devojka nema potrebu da se ponaša kao majka, jer to i nije...i onda, kad žene sa tim aspektom dobiju dete, kod njih postoji stalna unutrašnja borba između ''biti majka ili biti devojka''...ne umeju da usklade oba, kao kad je pitanju trigon ili konjunkcija.

A kad ovaj aspekt ne postoji, žena nema tu vrstu sukoba u sebi.

Naravno, najidealnije za ženu je da ima lep aspekt ovde dve lepe ženske planete.
Quote:
Originally Posted by Bosnian GirL VIdi Poruku
da da u pravu si...ali i zene ih vole..

a sta se desava s njima kad udju u brak..varaju vjerovatno..i dali uopste ulaze u brak pitanje je...

a na ovo gore postavljeno moje pitanje dali ko zna odgovor?
Ulaze u brak, zašto ne bi?!
A i ne moraju biti neverni.
Da li je neko neveran gledamo kroz vladara 5 polja, planetu u 5. polju, vladara 8. polja, zatim šta je u osmom i veneru, kao i marsa (za muškarce).

Old 25-07-2010, 02:31   #36
Fiorellino
Obično gatalo

Fiorellino's Avatar

Fiorellino je offline
Fiorellino je na dobrom putu
Standardno

Nesto mi sad nije jasno.
Ja imam ve 60 mo i ok, slazem se za vecinu onoga sto ste rekli.
Jedna moja drugarica ima ve 90 mo. Ve u vagi, mo u jarcu. Nije bas lepa, ali jeste dobra! Uskladjena je kao majka i supruga, bar tako ona tvrdi, ja imam utisak da je iskrena. Od stupanja u brak mnogo je srecnija i pozitivnija nego pre!! E sad, pre braka je imala problema u vezama, cesto je bila jedna od dve zene (prevarena ili ona druga). Da li sve ovo sto sam rekla ima uopste veze sa ovim aspektom??

E da, imala je i bas problematican odnos sa majkom.

Last edited by Fiorellino; 26-07-2010 at 16:47..

Old 25-07-2010, 12:08   #37
dijana819
Švrća

dijana819's Avatar

dijana819 je offline
dijana819 je na dobrom putu
Standardno

posto imam ovaj aspekt (mo60ve) da kazem i svoje iskustvo.
inace mo je u lavu, 9k, vladar iste, dok je ve u vagi u 11k, vladar 7.

mama mi je izuzetno lepa zena i privlacna. i pored ovog aspekta nemam bas dobar odnos sa njom (mislim da tu preovladava mo90asc- i bas je taj problem, njeno neprihvatanje mene, mog karaktera, stalne kritike). dalje, slucaj koji je ucinio da sazrim po pitanju odnosa prema drugaricama je upravo taj da sam bila u vezi sa deckom i ubrzo nakon zahladjenja je moja tada najbolja drugarica zavrsila sa njim. konacno, vecina mojih momaka je imala ili najbolju drugaricu koja je uvek bila prisutna ili dominantnu mamu koja se bas javljala telefonom kad ne treba, po pravilu.

toliko od mene,
pozz :-)

da, dodala bih, sto se tice plodnosti... ne da se desavalo kada nisam htela, vec se naprotiv nije desavalo kada sam htela, no opet za to treba pogledati i druge aspekte.

Last edited by Vojvotkinja; 25-07-2010 at 13:55..

Old 25-07-2010, 12:24   #38
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dijana819 VIdi Poruku
da, dodala bih, sto se tice plodnosti... ne da se desavalo kada nisam htela, vec se naprotiv nije desavalo kada sam htela, no opet za to treba pogledati i druge aspekte.
Cudno bas, i peto polje ti je plodno. Mozda se nisi dovoljno trudila ili partner nije bio odgovarajuci, ne bih rekla da je do tebe.

Old 29-07-2010, 08:28   #39
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Bolje je da se nema, nego da se ima kvadrat ili opozicija.
Loš aspekt ove dve planete daje ženi neuravnoteženost ženskog principa.
Pa ili ne umeju biti supruge, kad rode decu. Ili ne umeju biti majke već su potpuno fokusirane na muža.
Ili im ide teško i jedno i drugo.
Imam kvadrat i meni se pokazao kao problem sa ženama...oduvek! Od najranijeg detinjstva pa do sad...i to na svim poljima...
kod prijateljica-lažna prijateljstva i izdaje
kod koleginica-stalni problem oko vrednovanja mog rada, stalni sukobi
sa majkom-sukobi ali pri tome ja tu ženu najiskrenije obožavam

majke, seste drugarice mojih momaka me baš i nisu gotivile...
i to sam testirala razne varijante: ćutala, bila brbljiva, bila umilna bila hladna....ne gotive me i to je to...to mi je nekako navuklo i strah u kosti pa sad kad neko žensko hoće da druguje samnom ja se sklanjam jer znam kako će ta priča da se završi

imam dobar odnos sa ženama jedino preko neta...

kažu da sam lepa a verovatno zbog urana u prvoj i plutona na asc mi kažu-ko me je upoznao nije me zaboravio.... ja lično nemam stav o svom izgledu, sem da odskačem iz mase...u to sam sigurna...

e sad nemam dece pa ne mogu da tvrdim kakva sam majka...to ću javiti kako je kad bude
p.s. doduše nisam se nikad nešto posebno interesovala za majčinstvo već sam uvek stavljala posao i karijeru na prvo mesto, to me privlači, u tome se nalazim ...e sad, kažu da kad imaš dete prioriteti se promene ...videćemo

Last edited by Aeria Gloria; 29-07-2010 at 08:59..
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-01-2011, 23:09   #40
virgos
Obično gatalo

virgos's Avatar

virgos je offline
Registrovan: Jan 2011
virgos je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
a ja sam imala posla sa tim mushkim uniformisanim licima, chitav zhivot me 'prate', tj. svi moji momci su imali tu simboliku ..a zazirem od njih ..samo ni meni nije jasno kakve veze ima Mo 60 Ve sa tim, iako je meni Mo u Ovnu, a Mars mi je na prvom stepenu Riba (opet stepen Ovan - uniforma)...Logichnije mi je da Mars ili Pluton imaju udjela, a ne Mo i Venera...

jedan od meni najmrskijih apekata, zato shto kad se nadju u zhenskom horoskopu onda je neminovno da ce se dvije zhene koje su zapravo suparnice, poznavati. Tj.moj neki partner buduci dok ne bude bio sa mnom, bice s nekom drugom koju cu vrlo vjerovatno ne samo sresti vec i upoznati, a moguce da je vec poznajem. Neka prichaju da ovaj aspekt u drugim aspektima zhivota donosi blagodeti, vece zhensko drushtvo, obline, nasljedstvo i sredjeno pitanje nekretnina (i ovo je u mom sluchaju apsolutno tachno kod mene), to su bolne situacije u kojima se dvije zhene jedna drugoj osmijehuju dok ih grch, ili barem jednu od nas dvije - onu koja je hranrija i iskrenija sa mushkarcem, pritiska.Ali, da ne bude zabune, ovo nije muzh koji vara... i uvijek sam nekako u tom 'odnosu, da ne rechem bermudskom trouglu ja bila ta 'druga', dok je on sa nekom prvom koja cheka svoje mjesto , svoj red da bude zapravo njemu posljednja...
baš se nađoh

sve velike ljubavi su baš bili uniform.lica...mislila sam da je to samo Ma o Ve o Pl....
a ovo za suparnice,pa živim u malom gradu i desi se da se poznajemo,mada
ovu koja trenutno aktuelna znam duže baš,nismo prijateljice al ironija je to!
i gadno baš

Old 18-01-2011, 23:43   #41
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku

jedan od meni najmrskijih apekata, zato shto kad se nadju u zhenskom horoskopu onda je neminovno da ce se dvije zhene koje su zapravo suparnice, poznavati. Tj.moj neki partner buduci dok ne bude bio sa mnom, bice s nekom drugom koju cu vrlo vjerovatno ne samo sresti vec i upoznati, a moguce da je vec poznajem.
Ja ne znam što je ovo problem. Ne bi mi smetalo da da mu znam bivšu i ako nema nikakvih osećanja među njima, možemo i da se družimo

A ja ne znam da li imam uopšte Mo120Ve

Old 07-02-2011, 00:37   #42
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Itana VIdi Poruku
ja potvrdjujem ovo za vojna lica...imam drugara kome je mo120ve i vojno je lice! mada ni meni nije jasno zbog cega bas ovaj aspekt to oznacava?
Mesec je simbol za domovinu.
Venera je simbol za ''voleti''.

Da bi neko bio vojno lice mora voleti svoju zemlju, znači mora imati harmoničan odnos VE i MO.

Quote:
Originally Posted by Aeria Gloria VIdi Poruku
Imam kvadrat i meni se pokazao kao problem sa ženama...oduvek! Od najranijeg detinjstva pa do sad...i to na svim poljima...
kod prijateljica-lažna prijateljstva i izdaje
kod koleginica-stalni problem oko vrednovanja mog rada, stalni sukobi
sa majkom-sukobi ali pri tome ja tu ženu najiskrenije obožavam

majke, seste drugarice mojih momaka me baš i nisu gotivile...
i to sam testirala razne varijante: ćutala, bila brbljiva, bila umilna bila hladna....ne gotive me i to je to...to mi je nekako navuklo i strah u kosti pa sad kad neko žensko hoće da druguje samnom ja se sklanjam jer znam kako će ta priča da se završi

imam dobar odnos sa ženama jedino preko neta...

kažu da sam lepa a verovatno zbog urana u prvoj i plutona na asc mi kažu-ko me je upoznao nije me zaboravio.... ja lično nemam stav o svom izgledu, sem da odskačem iz mase...u to sam sigurna...

e sad nemam dece pa ne mogu da tvrdim kakva sam majka...to ću javiti kako je kad bude
p.s. doduše nisam se nikad nešto posebno interesovala za majčinstvo već sam uvek stavljala posao i karijeru na prvo mesto, to me privlači, u tome se nalazim ...e sad, kažu da kad imaš dete prioriteti se promene ...videćemo
Sa ženama se sukobljavaš jer ti je vladar MC-a MO, a 90 je sa VE kao vladarom Ascedenta...jednostavno, tebe će u životu rušiti žene, rušiti ti ugled, žene iz komšiluka te ogovaraju (NE u 3. 180 MO )...

Nisi lepa zbog UR ili PL u 1., naprotiv, te planete posebno UR daju fizičku ružnoću. UR u 1. daje asimetriju...lepa si jer ti je podznak Vaga, jer ti je VE u devici tj. u ljudskom znaku, jer je VE90MO i jer je VE90NE

Quote:
Originally Posted by Fiorellino VIdi Poruku
Nesto mi sad nije jasno.
Ja imam ve 60 mo i ok, slazem se za vecinu onoga sto ste rekli.
Jedna moja drugarica ima ve 90 mo. Ve u vagi, mo u jarcu. Nije bas lepa, ali jeste dobra! Uskladjena je kao majka i supruga, bar tako ona tvrdi, ja imam utisak da je iskrena. Od stupanja u brak mnogo je srecnija i pozitivnija nego pre!! E sad, pre braka je imala problema u vezama, cesto je bila jedna od dve zene (prevarena ili ona druga). Da li sve ovo sto sam rekla ima uopste veze sa ovim aspektom??

E da, imala je i bas problematican odnos sa majkom.
Ko bi ga znao s čim ima veze?

Mo 90 Ve može svašta da znači, a da bismo mogli tačno da tumačimo moramo videti šta čime vlada u natalu.
E sad, jedno je sigurno, Mesec uvek simbolizuje majku tako da aspekt nju sigurno donekle opisuje.

Last edited by Vojvotkinja; 07-02-2011 at 08:35..

Old 10-09-2011, 22:38   #43
jovanche
Početnik

jovanche je offline
Registrovan: Jun 2011
jovanche je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Spes VIdi Poruku
Inače, ovo je i aspek ženskih oblina. Tako da svaka žena koja ga ima, ima će istaknutu guzi, grudi zaobljene, donji stomačić...taman kako muškarci vole.
S mojim mesecom u biku, ne pise mi se dobro.

Ovo je skroz tacno. Nikad nisam bila mrsava a obline sam uvek imala. Bas ovako kako si napisala. S tim da i kad se ugojim sve nekako ravnomerno se poveca a navise grudi. Neka sreca u nesreci, jel

edit:
Inace nisam u nekim dobrim odnosima s zenama. Uglavnom s muskima. Cak bih slobodna bila reci da ugl imam poznanice a ne cak ni drugarice.

Old 10-09-2011, 23:13   #44
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Evo ja imam VE120MO, orbis 8* aplikacija.Vrlo sam prijatnog izgleda, neobicne lepote, blagog lica,ljudi se u mojoj blizini uglavnom dobro osecaju, delujem smirujuce(ali samo na dobre ljude, moram da naglasim), obozavam zivotinje i decu, sa njima i radim, dobro se osecam u svojoj kozi.
Nikada nisam imala decka vojno lice, niti do sada srece sa trudnocom ili muskarcima.Valjda zbog te moje Ve na 29* vodolije.

Old 11-09-2011, 01:54   #45
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Spes VIdi Poruku
....ovo je i aspekt zenskih oblina. Tako da svaka zena koja ga ima, imace istaknutu guzu, grudi zaobljene, donji stomacic... taman kako muskarci vole
Nisam znala da mi je ovo od aspekta mo 120 ve
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules