ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-04-2012, 00:13   #31
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ima li neko neki primer generacijskog prenosenja ovog aspekta?
Baba - unuka. Majka-cerka.
Svekrva - snajka (tada muskarac bira slicno)
Roditelj - davison (osoba bira).

Ja sam imala nekoliko takvih primera. Uglavnom po zenskoj liniji, ili u Davisonu.
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-07-2012, 23:05   #32
Kris
Početnik

Kris je offline
Registrovan: Jun 2012
Kris je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
hahahahah, da nemam ma i sa u 12 i ja bih davala sve pare, al se suvise tripujem od spletki i kradja (muzeva naravno) hahahahhah

I kod mene ume da bude, samo ne volim kad mi se odomace na toj stanici
Mada ja zbog jakog 12-og polja ne volim guzvu i jezim je se

Svakako da je tesko, ali ne znam na sta tacno mislis

Kod mene daje (izmedju ostalog) da jednostavno ne mogu da trpim malogradjanstinu, ni "gradska foliranja"...Desava mi se da nocu ne mogu da spavam zbog takvih ljudi...al ajde, to je u kontaktu sa ljudima...

Inace daje nervozu, stres, napetost, promene raspolozenja, "ludacki pogled" hahahahah koji najvise volim od svega (ne mracni, vec bas ludacki) hahahahahhahh, to obozavam

Inace to je bas afinitet prema cudnim ljudima. Ovo su ljudi koji vole druge cudne ljude. Ja volim recimo glumce sa "bolesnim" facama i malo sarkasticnim, ali ne zlobnim...Dzon Malkovic, Dzon Litgou (valjda se tako pise, treci kamen od sunca tip), dr. House, Donald Saterlend...e ljubav prema takvim glumcima mi je od Mesec Uran konjunkcije.

A to sto obozavam film o hanibalu kad je bio mali i kako ih jede sve redom da se osveti je mars saturn pluton-da ne mesamo loncice sa ovim ludackim facama, tome ovaj primer

Moja bivsa najbolja drugarica-vladar asc Mesec konj. uran...= na slavi preskace preko ljudi i gostiju, carica, jbe joj se i za goste i za slavu i za sve redom hahahahha ko i meni uostalom.
Ateizam ili nepovinovanje standardnim vrednostima.
Ja nisam ateista, ali bih se rado popisala na svakog popa (pokojnog Pavla izostavljam, njemu duboko postovanje, jedan od retkih crkvenjaka pred kojim, samo na pomen imena, osecam strahopostovanje!!!!!)
U tu grupu ljudi spada i Vladeta Jerotic, svi ostali mogu da se gone, rece moj mesec uran........
Ahahaha, reče ludački pogled? Sad mi je jasno što nekad pomislim da mi je dečko flipnuo...A istina je i za nervozu, napetost itd.

E sad, mene zanima da li ovaj aspekt daje i nepostojanost osećanja? Ne znam je li ko čitao o tome nešto...
Submit to Digg   Mo 0 Ur Reply With Quote

Old 03-07-2012, 16:54   #33
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
E sad, mene zanima da li ovaj aspekt daje i nepostojanost osećanja
Daje veliku mogucnost za nepostojanost tj promenjivost (uran) osecanja (mesec)...
E sada, zavisi od znaka i od ostalih aspekata koji donose postojanost/nepostojanost.

Donosi i osecanja koja nisu standardna (uran=ono sto nije standardno tj uobicajeno)...

Promene (uran) raspolozenja (mesec)
Nervoza...
Pa cas nekog volis, cas ga ne volis...

Sa razlikom da je ovo postojanost emocija ka cudnim ljudima (jer se simbolika cudnosti kroz aspekt ispunila) i donosi razne i mnoge dogadjaje i trajnost sa cudacima

Old 15-07-2012, 22:21   #34
Kris
Početnik

Kris je offline
Kris je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Daje veliku mogucnost za nepostojanost tj promenjivost (uran) osecanja (mesec)...
E sada, zavisi od znaka i od ostalih aspekata koji donose postojanost/nepostojanost.

Donosi i osecanja koja nisu standardna (uran=ono sto nije standardno tj uobicajeno)...

Nervoza...

Sa razlikom da je ovo postojanost emocija ka cudnim ljudima (jer se simbolika cudnosti kroz aspekt ispunila) i donosi razne i mnoge dogadjaje i trajnost sa cudacima
Hahah, onda se nadam da sam ja cudak A za postojanost/nepostojanost, ne znam, mo mu je u 8.kući u strelcu i pored urana je i u konjukciji sa saturnom, trigonu sa jupiterom i opoziciji sa hironom... Nisam pametna....

Old 26-08-2013, 15:28   #35
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Registrovan: Aug 2012
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

Iscitah ovo sto ste napisali prethodno, i ovo je soooo trueeeee. Meni je MoOUr u 8-oj kuci (Mo u Sco, Ur u Str.) ne znam sto to znaci, ali znam da sam uvjek sa "uperenim srednjim prstom" prema konzervativnim i tradicijalnim stavovima. Kad vidim da je neko konzervativan, dodje mi da ga zadavim

Old 17-08-2015, 22:51   #36
mesec_uran
Početnik

mesec_uran's Avatar

mesec_uran je offline
Registrovan: Aug 2015
mesec_uran je na dobrom putu
Standardno

Ovde dugo nije bilo pisano, ali zbog nicka red je da ovde postujem. Meni je ova konjukcija u strelcu, uvek iznenada putovanja u daleke zemlje (često free of charge).

Na žalost, donela mi je i pobačaj, tako da nije baš tako vesela i lepršava kombinacija. Ponekad imam utisak da me smiruje samo astrologija (kao sad npr ).

Uglavnom, donosi razvod, vezivanje za muškarce vodolije, ili koji imaju mesec u vodoliji.

I ne znam koliko ima veze, ali meni je majka vodolija, baba vodolija i druga tatina mladja sestra (njegova 5k, odnosno, prvo dete tj. ja) vodolija. Neko je gore pitao nešto u vezi toga...

http://i59.tinypic.com/a3oz0k.jpg

Old 18-08-2015, 02:42   #37
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
noddy je na dobrom putu
Standardno

Imam drugaricu koja ima egzaktnu konjunkciju Mo- Ur na DC-u. I bas je stalno u nekim vanbracnim vezama. Otkad znam za nju Ali niko u simbolici tog Urana.
Sto se porodicnog dijela tice, nema potrebu da vidi familiju stavise, jedva je pobjegla iz patrijahalnosti iste i previse je samostalna, ide na koncerte sama i na more. I imam utisak da je caknuta ponekad. Iskreno.

Takodje, taj aspekt se kod nje odrazio na to da su sve zene u porodici duboko intuitivne, sa prorockim snovima i astralnim vjestinama. Pa sad, meni ima to veze sa tim.

Old 18-08-2015, 10:46   #38
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by noddy VIdi Poruku
Imam drugaricu koja ima egzaktnu konjunkciju Mo- Ur na DC-u. I bas je stalno u nekim vanbracnim vezama. Otkad znam za nju Ali niko u simbolici tog Urana.
Sto se porodicnog dijela tice, nema potrebu da vidi familiju stavise, jedva je pobjegla iz patrijahalnosti iste i previse je samostalna, ide na koncerte sama i na more. I imam utisak da je caknuta ponekad. Iskreno.

Takodje, taj aspekt se kod nje odrazio na to da su sve zene u porodici duboko intuitivne, sa prorockim snovima i astralnim vjestinama. Pa sad, meni ima to veze sa tim.
Tako ti je to sa Mo0Ur-om, ista stvar, majka mi stalno prigovara kako se ponasam kao da sam sam na ovom svijetu, kako se nikad ne sjetim da je zovnem na tel i sl. Jbg, jednostavno nemam taj osjecaj.
A jesmo caknuti, nema sto, ja odmah prepoznam osobu sa Mo0Ur-om, svi imaju to neko ludilo u sebi, ali pozitivno ludilo. Mada ovaj aspekt daje i nervozu, tako da si mozda vidio tu drugaricu u nekoj "pissed off" fazi, pa ti je djelovala zastrasujuce

I ovo za intuiciju je tacno, jos je meni konjukcija u 8-oj kuci, i ponekad mi kao munja niotkuda, samo nesto padne na pamet i to se obistini.

Last edited by Artist; 18-08-2015 at 11:06..

Old 18-08-2015, 10:52   #39
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mesec_uran VIdi Poruku
Ovde dugo nije bilo pisano, ali zbog nicka red je da ovde postujem. Meni je ova konjukcija u strelcu, uvek iznenada putovanja u daleke zemlje (često free of charge).

Na žalost, donela mi je i pobačaj, tako da nije baš tako vesela i lepršava kombinacija. Ponekad imam utisak da me smiruje samo astrologija (kao sad npr ).

Uglavnom, donosi razvod, vezivanje za muškarce vodolije, ili koji imaju mesec u vodoliji.

I ne znam koliko ima veze, ali meni je majka vodolija, baba vodolija i druga tatina mladja sestra (njegova 5k, odnosno, prvo dete tj. ja) vodolija. Neko je gore pitao nešto u vezi toga...

http://i59.tinypic.com/a3oz0k.jpg
Imas Mo0Ur i Merkur u Vodoliji na 21-om stepenu kao ja, prelijepooooooo :*
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-08-2015, 12:32   #40
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
noddy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Artist VIdi Poruku
Tako ti je to sa Mo0Ur-om, ista stvar, majka mi stalno prigovara kako se ponasam kao da sam sam na ovom svijetu, kako se nikad ne sjetim da je zovnem na tel i sl. Jbg, jednostavno nemam taj osjecaj.
A jesmo caknuti, nema sto, ja odmah prepoznam osobu sa Mo0Ur-om, svi imaju to neko ludilo u sebi, ali pozitivno ludilo. Mada ovaj aspekt daje i nervozu, tako da si mozda vidio tu drugaricu u nekoj "pissed off" fazi, pa ti je djelovala zastrasujuce

I ovo za intuiciju je tacno, jos je meni konjukcija u 8-oj kuci, i ponekad mi kao munja niotkuda, samo nesto padne na pamet i to se obistini.
Da, to je tacno, kad njoj dodje zuta minuta zna biti gadno ali to je ok aspekt sve u svemu, konkretno kod nje je ta konjunkcija u Strijelcu, i sve pada na moj AC, tako da se ona i ja razumijemo

Old 18-08-2015, 12:41   #41
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Da, sto je manja udaljenost izmedju Mo i Ur, tu je nervoza jaca i prisutnija. Nikad necu moci da ukrotim tu svoju impulsivnost i nervozu, jer tu nema kontrole, ovdje Uran izbaca iz takta naglo i iznenada.

Old 18-08-2015, 17:46   #42
mesec_uran
Početnik

mesec_uran's Avatar

mesec_uran je offline
Registrovan: Aug 2015
mesec_uran je na dobrom putu
Standardno

Artist, dobra stvar, stavljam na Twitter
Jeste lep taj 21, nasla negde da je stepen Jupitera, tako da ja nosim knjige sa sobom gde god da krenem
Kod mene ta konj radi mnogo ludo. Što sam starija zanimaju me ekstremni sportovi, ronjenje, skakanje iz aviona, alpinizam (zavisi od godišnjeg doba koje je) Borilački sportovi, ali opet ne tai-chi nego neki "luđi" oblici, tako da ovi oko mene, samo čekaju da čuju šta sam novo smislila...
Ne volim kad mi je dosadno. Poslednji put kad mi bilo dosadno upisala sam doktorske Ali kao što rekoh, kad baš "radi" i vidim da preterujem, onda se "smirujem" astrologijom...

Old 18-08-2015, 17:53   #43
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

21* vodolike je egzaltacija Neptuna, a mislim i egzaltacija Merkura

Old 19-08-2015, 10:31   #44
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mesec_uran VIdi Poruku
Artist, dobra stvar, stavljam na Twitter
Jeste lep taj 21, nasla negde da je stepen Jupitera, tako da ja nosim knjige sa sobom gde god da krenem
Kod mene ta konj radi mnogo ludo. Što sam starija zanimaju me ekstremni sportovi, ronjenje, skakanje iz aviona, alpinizam (zavisi od godišnjeg doba koje je) Borilački sportovi, ali opet ne tai-chi nego neki "luđi" oblici, tako da ovi oko mene, samo čekaju da čuju šta sam novo smislila...
Ne volim kad mi je dosadno. Poslednji put kad mi bilo dosadno upisala sam doktorske Ali kao što rekoh, kad baš "radi" i vidim da preterujem, onda se "smirujem" astrologijom...
Pa ovaj aspekt ne trpi dosadu, uvjek mora nesto da se desava, jer to je Uran.
Tako sam i ja "navikao" prijatelje da ih stalno sokiram sa nekim novim ludilom, i stalno mi govore da nisam normalan, ali fora sa ovim aspektom je sto za nas nema nenormalnog, sve je normalno

Old 19-08-2015, 10:45   #45
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:

Nervoza...

Quote:
Originally Posted by Artist VIdi Poruku
Iscitah ovo sto ste napisali prethodno, i ovo je soooo trueeeee. Meni je MoOUr u 8-oj kuci (Mo u Sco, Ur u Str.) ne znam sto to znaci, ali znam da sam uvjek sa "uperenim srednjim prstom" prema konzervativnim i tradicijalnim stavovima. Kad vidim da je neko konzervativan, dodje mi da ga zadavim
Artist moraš iskombinovati sve ovo!
Dakle, ne mogu svi Mo0UR da budu nepostojani i NEkonzervativni. Pa tako u doba kada je NORMALNO da se drži nekonzervativnih brakova, šokira te MO0UR koji upravo to radi, odluči se na konzervativan brak, odnos i sl.!
Ali to i nisu Ur u Strelcu, nego recimo nove generacije sa UR0MO u Jarcu.
U momentu kad si se ti rodio, to je bilo nešto teško za prihvatiti, pa je stoga Tvoj MO0UR drugačijeg emotivnog sklopa.

Opet, moja majka ima UR u Raku sa tim MO, pa se ne može pričati da nije nekonzervativna, niti sve ono što nosi današnje vreme. Pa ni tadašnje!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules