ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-06-2012, 17:54   #31
Kris
Početnik

Kris je offline
Registrovan: Jun 2012
Kris je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Kris kod muskaraca,imali oni ovaj aspekat ili ne,ko njih je uvek "kako mama kaze". Valjda je to prirodno,jer mama ga je rodila,gajila,tu je ceo zivot sa njima,a mi smo uglavnom tu u prolazui i ako nismo mi tu pored njih-bice neka druga..

Sto se tice MO0Sa u sinastriji imala sam ga,jeste prenapet aspekat i tezak za vlasnika Meseca,a i prijateljica ima to duplo,pa znam kako odnos moze da bude komplikovan bez razloga....
Heh, da, znam da je tako, nego je to ovde možda na gluplji način izraženije

Hm,a za sinastriju što se tiče tog duplog aspekta, imala sam slučaj gde nije bilo dovoljno što uzajamno saturni štete mesecima, već i marsovi, pa zatim marsovi u kvadratu, pa saturni u konjukciji, pa ve90pl, a uz sve to mo0mo pa se ti otkači ako možeš iako je teško i loše da ne može biti gore
Submit to Digg   Mo 0 Sa Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-07-2012, 22:56   #32
Kris
Početnik

Kris je offline
Registrovan: Jun 2012
Kris je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Meni ne smeta kada neko ima MO0Sa i ako je takav muskarac patoloski vezan za svoju majku.
Jer ako ne postuje svoju majku,kako ce tek tebe...?

Jeste, to je živa istina, i ja tako razmisljam, tj. uradim takvu komparaciju, ali nakon što već pobenavim zbog neke gluposti

Old 22-09-2012, 01:57   #33
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

jel znate kako bi se takva konjunkcija ponašala u ribama? mislim da je osoba jako zakočena i puna strahova kada su žene u pitanju.

Old 22-09-2012, 08:40   #34
More
Obično gatalo

More's Avatar

More je offline
Registrovan: Jul 2012
More je na dobrom putu
Standardno

Mo0Sa u 7.kuci aplikacija...Mo vladar 5, u svim vezama koliko god da sam srecna i ispunjena ne ocekujem ''srecan kraj'', uvijek imam potajni strah da nece sve biti kako treba, prosto nisam mirna i prepustena, ne umijem da uzivam,stalno nesto brinem i preispitujem. Neko mi nekad rece da mi je potomstvo upitno zbog ''ostecenog Mo'' i to je jedino sto me brine.

Old 22-09-2012, 09:05   #35
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Brines i analiziras zbog Mo u Devici a ne zbog aspekta Mo0Sa. Obicno daje da se kasnije ostvaris kao majka, no ne mora nuzno da znaci. Ja imam ovaj aspekt na spaljenom putu i nisam jos rodila a imam skoro 29 godina. Dve drugarice koje imaju isti polozaj ove konj kao ja u skorpiji - jedna je rodila sad znaci u 28/29 godini, druga je htela vrlo mlada sa 22 cini mi se da radja pa je imala spontani, tesko ostala uopste trudna pa se napatila i sad sa vestackom oplodnjom al konacno je zatrudnela i evo gura vec 6 mesec. No njoj je Sa tranzitirao 5 poljem u doba kada je ona pokusavala i evo dok ga nije napustio nije zatrudnela.
Kako si osetila prelazak Sa preko ove konj?

Old 22-09-2012, 09:28   #36
More
Obično gatalo

More's Avatar

More je offline
Registrovan: Jul 2012
More je na dobrom putu
Standardno

Prelazak SA donio mi ljubav sa velik LJ.
Ni ja nisam rodila, imam 32 very soon. Nadam se da je to simbolika, to cekanje i da nece bit vecih problema.

Old 22-09-2012, 09:32   #37
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by More VIdi Poruku
Prelazak SA donio mi ljubav sa velik LJ.
Ni ja nisam rodila, imam 32 very soon. Nadam se da je to simbolika, to cekanje i da nece bit vecih problema.
Naravno da ces roditi, nemoj da te to opterecuje
Ako su rodile njih dve kojima je Mo jos i na spaljenom putu, ne vidim sto ne bi ti... samo eto u malo kasnijim godinama kao sto rekoh, a to moze biti vec sada.
E pa i mene to ceka uskoro, ujedno sade sati i saturnov povratak, na koje svi kukaju nesto a ja ocekujem neke lepe stvari da mi se dese, ja sam optimista

Old 22-09-2012, 10:49   #38
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
...
E pa i mene to ceka uskoro, ujedno sade sati i saturnov povratak, na koje svi kukaju nesto a ja ocekujem neke lepe stvari da mi se dese, ja sam optimista
Pa bit će ti blaže jer si Jarčica. I ja očekujem da će ti prilikom povratka donijeti jako bitne stvari.

Old 22-09-2012, 11:03   #39
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lyra VIdi Poruku
Pa bit će ti blaže jer si Jarčica. I ja očekujem da će ti prilikom povratka donijeti jako bitne stvari.
Da i ja mislim, ocekujem dobre stvari no ja sam strelac, sta drugo da ocekujem nego dobro Videcemo...
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-02-2013, 19:52   #40
swana
Obično gatalo

swana's Avatar

swana je offline
Registrovan: Feb 2012
swana je na dobrom putu
Standardno

Kako se manifestira Mo0Sa ako je Mo na kraju Bika, a Sa na početku Blizanaca? Trebalo bi biti nešto drukčije nego da su u istom znaku, zar ne?

Riječ je o muškoj osobi, a Mo i Sa još i primaju opoziciju od Ju i Ne.

Old 22-07-2013, 21:40   #41
ljubic bejbic
Švrća

ljubic bejbic je offline
Registrovan: Aug 2009
ljubic bejbic je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by princgora VIdi Poruku
Citala sam da ovaj aspekt oznacava jaku karmu,teske bolesti majke ili los odnos s majkom,tezak zivot majke,siromastvo i jos puno tuznih i crnih stvari medju kojima je npr.i teska bolest/rak zuci ili creva .
Kod mene je ovaj aspekt doneo do zahladjenja odnosa sa majkom.I jos sve to u devici u sedmoj kuci.I jeste,dosta javno i vidno.I jeste,majka je imala tezak zivot.
Ovaj aspekt ima jedna meni bliska osoba.Sve ovo gore navedeno tacno,da ne kazem od reci do reci.Decko ima Sa con Mo u cetvrtoj kuci u vodoliji.Tezak odnos sa majkom,zene u porodici umrle od raka ,i majka takodje bolesna.Takodje siromastvo,emotivna distanciranost,strahovi,depresija,socijalna fobija.Najvise voli usamljenost.Tesko bre,mnogo tesko,ne zna se kome je tezi taj njegov aspekt dal njemu il ukucanima njegovim.
I NA ZALOST OVO..Porodica cesto ne moze pruziti nista vise od forme.Roditelji cesto nesvesno predstavljaju detetu teret ili razocarenje.(pogotovo Majka) Uspomene iz detinjstva su cesto neprijatne, dete ubijano u pojam.

Old 29-07-2013, 00:47   #42
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

ovaj jedan što ga ja znam, a ima to, kao da sam sebe kažnjava kada su ženske u pitanju. oženio se za neku koju poznaje ne predugo, samo da nije sam, a pati za jednom osobom duže vrijeme i neće da se otvori sam prema sebi i da stavi karte na stol, da riješi na čemu je i kako će dalje. i naravno da pristupi toj osobi i razriješi i pokrene situaciju u svoju korist.
hoću reći to- taj čovjek kao da uživa samoga sebe mučiti. kao da si zabranjuje da mu se dogodi nešto lijepo u životu. on je naučen da mora patiti i samo maštati o nečemu što mu je pred nosom. to nešto on tjera dalje od sebe i ne želi si priuštiti jer- ljepota je u nedostižnome.
on natjera pojedine ljude oko sebe svojim (nesvjesnim) ponašanjem da ga oni u konačnici ostave i/ili izvrijeđaju.
sadistički aspekt.

sad dok ovo pišem pada mi na pamet sve vezano za saturna- suzdržavanje-
pada mi na pamet aspekt venere/saturna. razlika između Ve/Sa i Mo/Sa jest u tome da je osoba sa Mo/Sa naučila u djetinjstvu da mora imati distancu od svojih emocija. venera/Sa voli ozbiljno, nezna koketirat, fali joj spontanosti. mjesec je ipak intimnija planeta. i zato je problem složeniji, korjenitiji, bazni.

na kraju krajeva, tu nije ni majka kriva, ni porodica, ni nijedna ženska osoba. to je tako moralo biti, duša mora proć tu lekciju u ovom životu.

Old 29-07-2013, 01:22   #43
euroneuro
Druid

euroneuro's Avatar

euroneuro je offline
Registrovan: Sep 2012
euroneuro je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
ovaj jedan što ga ja znam, a ima to, kao da sam sebe kažnjava kada su ženske u pitanju. oženio se za neku koju poznaje ne predugo, samo da nije sam, a pati za jednom osobom duže vrijeme i neće da se otvori sam prema sebi i da stavi karte na stol, da riješi na čemu je i kako će dalje. i naravno da pristupi toj osobi i razriješi i pokrene situaciju u svoju korist.
hoću reći to- taj čovjek kao da uživa samoga sebe mučiti. kao da si zabranjuje da mu se dogodi nešto lijepo u životu. on je naučen da mora patiti i samo maštati o nečemu što mu je pred nosom. to nešto on tjera dalje od sebe i ne želi si priuštiti jer- ljepota je u nedostižnome.
on natjera pojedine ljude oko sebe svojim (nesvjesnim) ponašanjem da ga oni u konačnici ostave i/ili izvrijeđaju.
sadistički aspekt.

sad dok ovo pišem pada mi na pamet sve vezano za saturna- suzdržavanje-
pada mi na pamet aspekt venere/saturna. razlika između Ve/Sa i Mo/Sa jest u tome da je osoba sa Mo/Sa naučila u djetinjstvu da mora imati distancu od svojih emocija. venera/Sa voli ozbiljno, nezna koketirat, fali joj spontanosti. mjesec je ipak intimnija planeta. i zato je problem složeniji, korjenitiji, bazni.

na kraju krajeva, tu nije ni majka kriva, ni porodica, ni nijedna ženska osoba. to je tako moralo biti, duša mora proć tu lekciju u ovom životu.
Odmah si u prvoj recenici ovoga aspekta promasila samu sustinu njegovog znacenja.SA0MO je upravo aspekt samodovoljnosti i upravo kontra od toga da osoba zeli po svaku cijenu da ima nekoga pa da se ponasa po sistemu daj sta das.Sam imam taj aspekt i ako sam se u zivotu drzao necega to je uvijek bila ona deviza "bolje sam nego sa svakim"Upravo Saturn pored Mjeseca osobi(muskarcu) koji ga ima daje da postavlja visoke ambicije(SAturn) i pri izboru zene(Mjesec)
Mislis da je George Cloney birao zene tek tako da nebi bio sam ili neki drugi likovi da ih sada ne nabrajam.
Ovo za tezak zivot majke je takodjer stereotipna nebuloza.Vec sam pisao da sam izgubio skoro sve clanove obitelji,samo mi se jedino majci nikada lose nista nije desilo,i imala je savsim pristojan zivot(ima ga i sad hvala Bogu)
Oni koji prolaze "tesku" skolu SAturna mogu da je prozale u jednom periodu,nikada citav zivot.

Old 29-07-2013, 01:33   #44
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by euroneuro VIdi Poruku
Odmah si u prvoj recenici ovoga aspekta promasila samu sustinu njegovog znacenja.SA0MO je upravo aspekt samodovoljnosti i upravo kontra od toga da osoba zeli po svaku cijenu da ima nekoga pa da se ponasa po sistemu daj sta das.Sam imam taj aspekt i ako sam se u zivotu drzao necega to je uvijek bila ona deviza "bolje sam nego sa svakim"Upravo Saturn pored Mjeseca osobi(muskarcu) koji ga ima daje da postavlja visoke ambicije(SAturn) i pri izboru zene(Mjesec)
Mislis da je George Cloney birao zene tek tako da nebi bio sam ili neki drugi likovi da ih sada ne nabrajam.
Ovo za tezak zivot majke je takodjer stereotipna nebuloza.Vec sam pisao da sam izgubio skoro sve clanove obitelji,samo mi se jedino majci nikada lose nista nije desilo,i imala je savsim pristojan zivot(ima ga i sad hvala Bogu)
Oni koji prolaze "tesku" skolu SAturna mogu da je prozale u jednom periodu,nikada citav zivot.
Ovo važi i za So0Sa u ženskoj karti...

Old 29-07-2013, 01:45   #45
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by euroneuro VIdi Poruku
osoba o kojoj sam pisala mi je sama ispričala svoju situaciju. toliko od mene. laka ti noć.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules