ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-10-2007, 23:06   #16
lilka
Švrća

lilka's Avatar

lilka je offline
Registrovan: Jul 2007
lilka je na dobrom putu
Standardno

U pravu si. Jos sve to kvadrat Uran r u 4. Pa sve vuce svoje. Svakako mu nije lako .
Advertisement

Old 04-10-2007, 23:12   #17
Scarlet
Obično gatalo

Scarlet's Avatar

Scarlet je offline
Registrovan: Apr 2007
Scarlet je na dobrom putu
Standardno

Čekaj, ja sam iz prvog posta razumela da je njegov Saturn u konjunkciji s tvojim Mesecom ... ? Ili on ima Mesec-Saturn u konjunkciji, kvadrat Uran u natalu ?
Submit to Digg   Mo 0 Sa Reply With Quote

Old 04-10-2007, 23:16   #18
lilka
Švrća

lilka's Avatar

lilka je offline
Registrovan: Jul 2007
lilka je na dobrom putu
Standardno

Zapetljala sam. Gledam sinatriju, pa me ovaj aspekat zabriinuo. Njegov SAr0 moj MO na DC ,a povezala sam usput i retro SA sa Uranom retro u 4 u njegovom natalu.

Old 04-10-2007, 23:30   #19
Scarlet
Obično gatalo

Scarlet's Avatar

Scarlet je offline
Registrovan: Apr 2007
Scarlet je na dobrom putu
Standardno

Ni u sinastriji to nije lak aspekat, pre svega za onog čiji je Mesec u pitanju.

Old 31-01-2008, 10:31   #20
astra
Početnik

astra's Avatar

astra je offline
Registrovan: Jan 2008
astra je na dobrom putu
Standardno

moj sin u natalu ima ovaj t e s k i aspekt, MO na 2 st.Lava 2 k(vl.2 u 2k.). i Sa 5st.lava 3k(vl.3 u 12K.),i sve ovo 90 od Me vl.Asc iz11k.,+ Sa90So/jedino ovu konj.dobro aspektuje Ve 120 iz 11k na 0Ovna a disp.u 1 kuci i....ako sam to ja kroz ovaj asp.i ako ovo oznacava moj tezak zivot i bolest onda bi trebalo da i natali od druge dece to potvrdjuju zar ne(sto nije slucaj u mom pr.)..ali opet ako gledam sve nesto oko novca Mo na 2 st(BIk-novac) 2k(opet novac) 0 Sa na 5st-3k(Lav) teskoce sa sticanjem novca jedino samodisciplinom i teskim radom ,stisnute kontrolisane emocije..sta jos ..izgleda starije i ozbiljnije nego sto jeste (ovo tacno)..

Old 31-01-2008, 10:46   #21
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

ne znam da li se moja konjukcija od14s separaciono moze uzeti u obzir jer je siroka, ali me brine u svakom slucaju jer je u 8 polju u biku

Old 31-01-2008, 14:25   #22
TrilianSi
Moderator

TrilianSi's Avatar

TrilianSi je offline
Registrovan: Aug 2006
TrilianSi je na dobrom putu
Standardno

14* je veoma veliki orbis i ne uzima se u obzir nikako

"Gledajte u budućnost...sastaćemo se... vi i ja... tamo..."

MO konjukcija SA
Old 22-03-2008, 23:44   #23
Andreina
Veštac

Andreina's Avatar

Andreina je offline
Registrovan: Jan 2007
Andreina je na dobrom putu
Standardno MO konjukcija SA

Saturn je vecini planeta lose drustvo, a Mjesecu ponajvise. Taj osjetljivi planet bit ce uvelike ogranicen Saturnovim utjecajem. Kod osoba s tom konjukcijom emotivni zivot bit ce prepun razocarenja, a bolna iskustva natjerat ce ih da skrivaju osjecaje strepeci od novih padova. Depresija i malodusnost ce biti cesti, a s vremenom ce rasti i nepovjerenje prema drugima, skrtost i osvetoljubivost. Taj aspekt moze inicirati razne kronicne bolesti, kao i udaljivanja i gubitke dragih osoba. Kod jacih karaktera bit ce potencirani izdrzljivost i samokontrola, a osjecajni porazi lijecit ce se profesionalnim pobjedama. Od velike je vaznosti u kojem se zodijackom znaku nalazi ta konjukcija, no najgore ce proci oni osjetljivi, kao sto su vodeni Rak, Skorpion i Ribe.

(odlomak iz casopisa "Astromagazin")

Old 30-03-2009, 09:30   #24
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Mislim da mi je sada jasno zashto moj ljubavni zhivot nikako ne funkcionishe Nemam ni jednu jedinu normalnu vezu kojom se mogu pohvaliti. Kod mene ovaj aspekat opisuje i buduceg muzha jer mi je mesec vladar 7. polja, dok bi Saturn valjda govorio o tome da je on stariji od mene (ne svidja mi se to uopshte ako je u pitanju veca razlika), medjutim jedna zhena mi je rekla da kod mene veza da bi uspela mora biti potpis (brak) zbog samog Saturna... Nadam se da ima smisla ono da se ovaj aspekat ispoljava tako shto nas uchi u mladosti i da kasnije popushta jer mislim da je vreme da i ja malo budem emotivno ispunjena

Old 15-04-2009, 20:00   #25
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

interesantni postovi na ovoj temi...sve sam ih procitala i zaista je tacno...naime radi se o coveku kojem je zena umrla tacno onda kad je progres. PL dosao u konjukciju sa natal. VE u 8.polju=smrt a doduse i natal PL je tu u konjukciji u 8.polju,tako da mu je to rodjenjem i njegovim natalom odredjeno da ce izgubiti zenu ,DSC mu je u Raku,a vladar MO 0 SA i sve to u Skorpiji=opasnost...a i vrh DSC je na 20 step=Skorpija=opasnost ..a natal. MO radi 90 sa natal. i progres. PL a i SA mu radi 90 sa PL...
i jos jedan jasan podatak je ukazivao na smrt njegove zene...tranz. SA je prelazio tada njegov natal. JMC a direk. SA i direk.MO su uveliko bili u 12.natal. polju a tranz. Chiron je prelazio preko njih...i zaista zena mu je umrla u bolnici od raka ...

astrologija se i ovaj put pokazala tacnim ...nazalost

Old 16-04-2009, 02:09   #26
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
Mislim da mi je sada jasno zashto moj ljubavni zhivot nikako ne funkcionishe Nemam ni jednu jedinu normalnu vezu kojom se mogu pohvaliti. Kod mene ovaj aspekat opisuje i buduceg muzha jer mi je mesec vladar 7. polja, dok bi Saturn valjda govorio o tome da je on stariji od mene (ne svidja mi se to uopshte ako je u pitanju veca razlika), medjutim jedna zhena mi je rekla da kod mene veza da bi uspela mora biti potpis (brak) zbog samog Saturna... Nadam se da ima smisla ono da se ovaj aspekat ispoljava tako shto nas uchi u mladosti i da kasnije popushta jer mislim da je vreme da i ja malo budem emotivno ispunjena
pa ovde si taj Sa ti...vladalac prve i sedme u konjunkciji pa to nije lose, kao da cete bez obzira koliko ste razliciti imati zajednicke zivotne ciljeve...i zajedno ih ostvarivati...mogu lako biti i poslovni ciljevi...i rekla bih da ces ti biti starija, ili bar zrelija...
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-05-2009, 21:25   #27
cofi89
Švrća

cofi89's Avatar

cofi89 je offline
Registrovan: Mar 2009
cofi89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
pa ovde si taj Sa ti...vladalac prve i sedme u konjunkciji pa to nije lose, kao da cete bez obzira koliko ste razliciti imati zajednicke zivotne ciljeve...i zajedno ih ostvarivati...mogu lako biti i poslovni ciljevi...i rekla bih da ces ti biti starija, ili bar zrelija...
Ibis, zamolio bih te ako mozes ovo da mi malo blize pojasnis. Ne mogu nikako da povezem sta konkretno znaci u mom slucaju.
1. Sta menja to sto je aspekt u 12-oj kuci
2. I da li je mozda manji los uticaj aspekta, posto je Sa u svom sedistu?

Hvala unapred!!! POZZZZZ

Old 27-05-2009, 23:47   #28
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Scarlet VIdi Poruku
Ovo je aspekat hladnokrvnosti.
moj bivsi muz ima taj aspekt u ovnu i to u 5.polju...izuzetno covek izrazava svoju ljubav...ne samo prema majci,ocu,sestrama,rodbini nego narocito prema svom detetu a ...i prema meni....s godinama =SA je osetio jaku ljubav prema meni..sto je i priznao i to javno! znaci ne stidi se toga...a kad je bio mladji izrazavao je tu hladnokrvnost ...prema meni ..prema ostalima sto sam nabrojala nikad nije...

Old 10-02-2010, 11:25   #29
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

evo meni jos jednog objasnjenja zasto sam opet bolesljiva.......u solaru mesec pravi konjukciju sa mojim natalnim saturnom i usput pravi 90 sa mojim natalnim mesecom ...........zdravlje katastrofa uz to dodje i lose raspolozenje

Old 27-06-2012, 23:21   #30
Kris
Početnik

Kris je offline
Registrovan: Jun 2012
Kris je na dobrom putu
Standardno

Moj dečko je ponosni vlasnik ovog aspekta, mesec mu je u konjukciji sa saturnom i uranom, a sve se to odigrava u 8. kuci u strelcu. Njegova majka nije imala težak život, naime jedinica je i čitav život njoj drugi ugađaju, mada koliko sam skontala ona doživljava stvari dramatično i večito je bolešljiva i fali joj nešto. Negde sam pročitala da ovaj aspekt donosi situacije "kako mama kaže" i posle kad sam vratila film unazad zaista sam skontala da žena trpa nos gde mu nije mesto, zove ga 100 puta dnevno za razne gluposti, odlučuje gde ćemo na more itd.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules