ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-10-2009, 19:20   #16
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andreina VIdi Poruku
Taj napeti aspekt moze prouzrokovati burno djetinjstvo, donoseci ceste sukobe s roditeljima i svim autoritetima. Osobe s tim aspektom tesko se nose sa svojim emocijama, trude se izgledati hladno i grubo, a nerijetko intuitivno predosjecaju sta tko misli i osjeca.

Mislim da im emocije i nesugurnost često zaslepe tu intuitivnost... a što se tiče autoriteta, ili su oni autoritet ili niko... jedino kad su kukavice pa kažu, aj dobro!
Quote:

Skloni su rizicima i trazenju raznih senzacija koje ce zadovoljiti njihovu zelju za uzbudjenjima. Redovito znaju sami skriviti sukobe, raskide i odvajanja od voljenih osoba, sve zbog svojih nekontroliranih reakcija i izljeva strasti. Trebaju paziti na oci, a izrazena je i sklonost visokoj temperaturi, operacijama, groznivi i raznim upalnim procesima.

(odlomak iz casopisa "Astromagazin")
A o brzopletosti da ne govorimo, tu su najjači u strastima, uopšte ne razmišljaju da su pogrešno impulsivno procenili!
Oči često velika dioptrija, i očni živac oštećen!

Jako dobar napisan tekst!
Submit to Digg   Mo 0 Ma Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-10-2009, 01:32   #17
Rivendell
Obično gatalo

Rivendell's Avatar

Rivendell je offline
Registrovan: Apr 2008
Rivendell je na dobrom putu
Standardno

Ovaj aspekt zaista može donijeti teže djetinjstvo, djetinjstvo u kojem osoba može biti bez oca ili je majka povrijeđena od strane oca, dok također može značiti i autoritativnu i grubu majku. Naravno da treba gledati i kuće u kojima se aspekti dešavaju.
Nadalje, koliko sam vidjela iz iskustva, ljudi s tim aspektom nisu kukavice (ne iz mog iskustva, ponavljam iako Petković govori drugačije), već s velikom energijom pokušavaju zaštiti one kojima je to potrebno.
Postoji određena doza energije koja u svojoj kulminaciji može prijeći u agresiju, no ona dolazi od prevelikih emocija i želja, te nemogućnosti realnog i hladnijeg sagledavanja situacije.
Osobe s ovim aspektom i sami često postaju strogi roditelji.
Također, vjerujem da ovaj aspekt s godinama slabi.

Old 17-03-2010, 23:03   #18
Killkenny
Početnik

Killkenny's Avatar

Killkenny je offline
Registrovan: Sep 2008
Killkenny je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Dancho VIdi Poruku
[/color][/size]
Mislim da im emocije i nesugurnost često zaslepe tu intuitivnost... a što se tiče autoriteta, ili su oni autoritet ili niko... jedino kad su kukavice pa kažu, aj dobro!

A o brzopletosti da ne govorimo, tu su najjači u strastima, uopšte ne razmišljaju da su pogrešno impulsivno procenili!
Oči često velika dioptrija, i očni živac oštećen!

Jako dobar napisan tekst!

Sto se tice autoriteta istina "bolje grob nego rob"...Sto se tice emocija ...inteligentan sam ko gljiva no ...da znam sto ovaj "drugi" osjeca pa cak nekad i razmislja istina je ne tako duboka voda vec plitka ko ova bara ispred moje kuce ...Brzopletost da ali i preciznost ummm ti brojevi. Oči velika dioptrija bezvezarija vidim ko zmaj, za pilota ! al da sam imao primjerice problema sa suznim kanalima to da ...izbuseno/ srednjeno prije nekih 20 god.. idemo dalje ...eto moj mali doprinos , al da je to jedino sta ja tu imam bozesacuvaj...nemos to pojedinacno gledat

Quote:
Originally Posted by fish VIdi Poruku
Losi aspekti Mo i Ma u koje spada i konjunkcija mogu biti izuzetno teski. Iako ovaj aspekt moze doneti i neke dobre osobine kao sto su hrabrost, sposobnost da se uhvati u kostac sa opasnostima, revolucionarni duh, borbenost, strastvenost i slicno, ipak ne smemo zaboraviti da su osobe sa ovim aspektima sklone nesrecnim slucajevima. Ovaj aspekt u nekim horoskopima moze da skrati zivot na vrlo brutalan nacin. Ipak sve zavisi kako osoba zivi i koliko vodi racuna o svojim aktivnostima. Ako zivi tako da je izlozena opasnostima sigurno je da ce u jednom momentu opasnost i sama iskusiti na svojoj kozi. Sa ovakvim aspektima osoba je privucena opasnostima jer nalazi zabavu jedino kada joj se probudi adrenalin. Ovo su izuzetno osetljivi ljudi pa ih i najmanja sitnica tesko povredi. Zene lako pobesne i rasplacu se. Napadaju kada su povredjene. Bes im pomracuje um pa su sposobne da u sekundi svasta urade. Ako je horoskop tezak ovakve osobe mogu biti pravi tirani i zlotvori zbog kojih stradaju narodi. Nikako ga ne sme imati predsednik jedne drzave jer ce narod sigurno stradati dok je on na vlasti. za emotivni zivot ovaj aspekt ce biti katastrofalan. Horoskop mora da ima jako dobre aspekte koji umanjuju zlo ( npr. Ju na ascedentu u dobrom aspektu So ili sa ove dve planete.). Ako nema takve zastite onda dispozitor mora biti dobro postavljen jer ce se zlo time umanjiti. Ovo je aspekt teskih telesnih povreda, opasnih operacija, pretnji, tuca, silovanja, abortusa, teskog porodjaja, carskog reza, maltretiranja, mucenja, sikaniranja, ponizavanja, zlostavljanja, ranjavanja, amputacija i dr.
Psiholoski ovo ponekad ukazuje na kukavicki karakter. Tako se iz kukavicluka radjaju najveca zla. Ovo je aspekt kriminalaca koji ubijaju bez razloga, koji u stvari najvise vole da muce i da vide patnju drugih. Isti je aspekt i kod zrtve nasilja koja na sebi moze osetiti najgromoronije stvari. Ako se ove planete nalaze u maleficnim kucama ili vladaju njima moze doci i do nasilne smrti. U genetici je bilo zena koje su bile mucene, ponizavane, sikanirane, maltretirane i ubijane. Njihovi teski zivoti su se delimicno preslikali kroz genetiku i na njihove potomke. Uratovima se gubi kuca a mozda je neko od predaka bio mucki ubijen ili je on nekog bio ubio. Porodicna kletva. Ipak oni koji se radjaju u ovakvim porodicama nisu tu slucajno. Oni nose greh iz proslog zivota u kome su druge maltretirali i povredjivali a narocito zene i slabije od sebe. Sada se zbog svoje karme radjaju u karmicki opterecenoj porodici kako bi se genetski kod preneo. Osoba je u detinjstvu dobijala batine a gledala je i kako otac tuce majku. Nemir u kuci i maltretiranje. Majka se puno napatila i emotivno i zdravstveno. Zdravlje je takodje problematicno. Glavobolje, upale, groznice, zeludac, reproduktivni organi, bolne menstruacije, prekidi trudnoca i sl. Cesto su i porodjaji tezi. Lekari ce preporuciti operaciju a osoba je treba izbegavati dokle god nije neophodno. Hirurzi kao i kasapini imaju ovaj aspekt jer i jedan i drugi nozem seku telo. Zene ce sa ovim aspektom biti povredjene od muskaraca i emotivno i fizicki. Vazno je da u uporednom horoskopu ovaj aspekt ne bude aktiviran malefikom od strane partnera jer ce tada veza biti vrlo teska a po svemu sudeci i neodrziva. Ukazuje na izrazenu strast kao i veliku potrebu za seksom. Ipak kada se stras potrosi ostaju samo svadje i sukobi. Ovco je aspekt zlocina iz strasti. U psiholoskom smislu ukazuje i na kukavice koje povredjuju, izdaju i razaraju. U ratovima su ovo najgori zlotvori koji ubijaju slabije, pale kuce i siluju. Time samo prave karmu zbog koje ce u iducem zivotu i sami biti zrtve istog onog nasilja kakvog su oni sprovodili nad drugima. Ovo su sukobi sa majkom i zenama u opste ali i mrznja prema njima. Zato ih osoba nesvesno ili svesno i povrdjuje.

Ima jos o ovome ali sutra cu.......
Iz knjige: Kljucevi univerzuma Predrag Petkovic
Isusa ti... pa meni zao cvijet ubrat a kamoli maltretirat ljude na ovaj ili onaj nacin,..., prema svemu se odnosim sa postovanjem, ne kazem da idealiziram no ovo je strasno, pomalo sociopatski kao da moras nauciti da svojim zlom ne teroriziras druge ljude u potrazi za svojom slobodom, u svima nama postoji potencijal za zlo, da ali kad ti je stav da "treba pustiti i imbecila da govori jer je i on zivo bice" svi imaju pravo se izraziti sta to govori o mojoj toleranciji?!>..samo onaj tko sebe jako dobro poznaje moze prepoznati takav uzorak ponasanja ,ovo je nehuman/amoralan(da je filozofski shvatio bi nuznost ali ...) tekst u nehumanom svijetu. A sto se tice tradicija boli me 'ljevo uvo' za to ... to i je uglavnom izvor svih sukoba od pocetka vremena i pojave visestanicnog organizma koji je odjednom postao svjestan sebe, (pa kao takav na neki nacin shvatio da je i on dio prirode) a u to spadaju i religije i politike i morali i etike i sve ono sto covjeka ogranicava u njegovoj duhovnoj/opcenito SLOBODI(pri cemu ne zagovaram anarhiju).... uzasavam se cak i ostrih predmeta zaboga, ni filmove koji granice s necim odvratnim ne gledam, niti imam primisli cegavec... ........potpuno promaseno!!!!!! Sve svoje sukobe pa i one koji me vezu uz suprotni spol rjesavam prijateljski i diplomatski ,cak su i prekidi urnebesni i puni smijeha, kakvo nasilje ? nemojte se zanositi s ovakvim glupostima. Imperativ je zivjeti svoj zivot i omoguciti drugome isto ...svi smo dobili sansu i svi smo na neki nacin robovi nemojmo se jos i ovakvim zakljuccima dodatno frustrirat, trebamo se vratiti prirodi i shvatiti da smo svi 'jedno' u 'jednom' ..necu vise...

Last edited by Vojvotkinja; 14-07-2010 at 12:46..

Old 14-07-2010, 10:23   #19
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Moram da prokomentarisem ovaj aspekt posto sam ziv primer.
Imam ovu konjukciju i to u drugoj kuci u znaku Jarca pa jos na 18-om (djavoljem) stepenu i imam problem sa ocima, dioptrija ne tako velika, ali dovoljna da bez sociva ne izlazim iz kuce.
Problemi sa majkom.... e, to je tek prica, nikada nismo mogle da ostvarimo neki blizi kontakt, jer kako ona kaze ja sam ledena, a po meni su svi njeni izlivi ljubavi odglumljeni i preterani sto mogu vrlo dobro da osetim i kod nje i kod drugih pa eto potrvde o intuiciji. Medjutim, daleko od toga je ne volim ili ona mene, samo nismo na istoj talasnoj duzini i to ce tako ostati. Fizickih sukoba iz medju nje i mog oca nikada nije bilo, ali bilo je problema druge vrste. cak bih pre rekla da je ona sve nas sasvim nesvesno psihicki maltretirala, ali dobro sad...
Tacno je i da me sitnice mogu izbaciti iz takta, ne podnosim kritike i dovoljna je jedna grublja rec da potonem i to mi se stalno vrti po glavi pa se pitam da li sam ja toliki bedak od coveka
Za operacije i slicno da ne pricam, bilo ih je i ne zelim da se secam i za to krivim iskljucivo ovaj aspekt. Medjutim, imam dobru moc regeneracije, pa sve rane brzo zarastaju . Povredjivana od strane partnera neposredno emotivno i posredno fizicki (ali za to su krivi neki drugi aspekti po mom misljenju).
Ali ono sa cime se nikako ne slazem jeste predispozicija za surovost. Mozda kada bi neko surovo ugrozio ono sto volim, tada ne odgovaram za sebe , inace se gnusam nasilja, svih zlocinaca i ubica, narocito ovih masovnih . Ubistvo iz koristoljublja ili bez razloga navodi me da se osecam odvratno zbog cinjenice da pripadam istoj vrsti kao to... stvorenje..
Kukavicluk je relativna stvar, ali sam sigurna da mi u kriticnim trenucima ovaj aspekt daje neverovatnu snagu, tako da kada sve prodje prosto ne verujem da sam to bila ja.
Zanimljiv aspekt, i super tekst iako objavljen pre dve godine...

I jos da dodam, ova konjukcija nosi u sebi opasnost od nasilne smrti, narocito ako je u znaku Ovna ili Jarca, pa jos na losem stepenu... Naravno, potrebna su najmanje tri pokazatelja u natalu, ali ova prica se srece svuda kada je u pitanju nasilna smrt!

Last edited by Vojvotkinja; 26-07-2010 at 21:14..

Old 25-07-2010, 11:06   #20
Doyda
Švrća

Doyda's Avatar

Doyda je offline
Registrovan: Nov 2008
Doyda je na dobrom putu
Standardno

Moram da se ukljucim. Godinama sam u vezi sa muskarcem koji nosi ovaj tezak aspekt Mo0Ma u Vagi. Buduci da je Rak, utoliko je slika Meseca vaznija te kao i vladara 7. kuce, mora se obratiti posebna paznja. Prvo sto sam primetila je izrazito jaka unutrasnja, prikrivena nervoza koja, ako se ne potrosi na kakav iscrpljujuci sport, prerasta u ankscioznost pa i verbalnu agresiju! (ne)Sreca je sto je ta konjukcija u pitomoj, svim bojama premazanoj Vagi, te ne postoji direktan kanal za ispoljavanje nagominale frustracije (ko zna odakle?!) vec je to prava slika pasivno-agresivne osobe koja, tek pod odredjenim okolnostima (koje takodje ne mozete da predvidite) , u sekundi prozivljava impoziju-exploziju i onda je u stanju da kaze zaista SVASTA! (dobro, njemu je Mars vladar 3. polja pa nije cudo) . Zanimljivo je koliko tu racio ne igra nikakvu ulogu,koliko Mars bukvalno OGLUPLJUJE emocije te se nikada ne postavlja pitanje "zasto i odakle problem dolazi" tj sta je razlog nervozi, to mora neko drugi da pregrmi i pokusa da definise, MooMa NE ZNA GDE GA BOLI!
Svakako problematican odnos sa majkom, rano odvajanje od kuce zbog strasnih svadja roditelja, osecaj da ga je majka odbacila, duboka patnja ali zbog nemogucnosti ulazenja u dublju analizu dogadjaja, tuga se vrlo uspesno zamenjuje BESOM koji se opet prikriva i samo pod odredjenim okolnostima bez ikakve logicke veze u vulkanskoj erupciji ispoljava! Pa je jos i taj nesretni Mo 90 Merkur kao vladar 5og polja, sve u svemu, covek sa izobiljem emocija koje ne zna u koju fiokicu da ih stavi, kakvu etiketu da im prisije, cemu sluze, kome pripadaju, sta je njihova uloga i na kraju - kako da ih adekvatno ispolji. Svakako aspekt za NE POZELETI NIKOME!

Old 25-07-2010, 11:20   #21
egerija
Veštac

egerija's Avatar

egerija je offline
Registrovan: Jul 2009
egerija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Doyda VIdi Poruku
Moram da se ukljucim. Godinama sam u vezi sa muskarcem koji nosi ovaj tezak aspekt Mo0Ma u Vagi. Buduci da je Rak, utoliko je slika Meseca vaznija te kao i vladara 7. kuce, mora se obratiti posebna paznja. Prvo sto sam primetila je izrazito jaka unutrasnja, prikrivena nervoza koja, ako se ne potrosi na kakav iscrpljujuci sport, prerasta u ankscioznost pa i verbalnu agresiju! (ne)Sreca je sto je ta konjukcija u pitomoj, svim bojama premazanoj Vagi, te ne postoji direktan kanal za ispoljavanje nagominale frustracije (ko zna odakle?!) vec je to prava slika pasivno-agresivne osobe koja, tek pod odredjenim okolnostima (koje takodje ne mozete da predvidite) , u sekundi prozivljava impoziju-exploziju i onda je u stanju da kaze zaista SVASTA! (dobro, njemu je Mars vladar 3. polja pa nije cudo) . Zanimljivo je koliko tu racio ne igra nikakvu ulogu,koliko Mars bukvalno OGLUPLJUJE emocije te se nikada ne postavlja pitanje "zasto i odakle problem dolazi" tj sta je razlog nervozi, to mora neko drugi da pregrmi i pokusa da definise, MooMa NE ZNA GDE GA BOLI!
Svakako problematican odnos sa majkom, rano odvajanje od kuce zbog strasnih svadja roditelja, osecaj da ga je majka odbacila, duboka patnja ali zbog nemogucnosti ulazenja u dublju analizu dogadjaja, tuga se vrlo uspesno zamenjuje BESOM koji se opet prikriva i samo pod odredjenim okolnostima bez ikakve logicke veze u vulkanskoj erupciji ispoljava! Pa je jos i taj nesretni Mo 90 Merkur kao vladar 5og polja, sve u svemu, covek sa izobiljem emocija koje ne zna u koju fiokicu da ih stavi, kakvu etiketu da im prisije, cemu sluze, kome pripadaju, sta je njihova uloga i na kraju - kako da ih adekvatno ispolji. Svakako aspekt za NE POZELETI NIKOME!
Sve ovo zavisi i od same licnosti, stepena razvoja, jer ne reaguju svi isto sa ovim aspektom. Mislim da je ovde pre krivac ta Vaga gde se nalazi konjukcija, jer ona je bas takva, cuti i cuti dok ne eksplodira... A ovo moze da bude prilicno iritirajuce za ljude oko njega, narocito ako, kako ti kazes ne zna odakle problem dolazi, pa krivca trazi u drugom.
Ne pronalazim se u vecini ovih stvari, iako imam ovaj aspekt i nemam osecaj duboke tuge, jednostavno trudim se da sve lose stvari ostavim iza sebe, prebolim i vedro krenem dalje. To mozemo svi, samo sto se neki lepse osecaju kada nesto vuku iza sebe, kada sami sebe osude na patnju, onda je svaki aspekt prenaglasen i negativan...

Old 25-07-2010, 12:15   #22
Doyda
Švrća

Doyda's Avatar

Doyda je offline
Registrovan: Nov 2008
Doyda je na dobrom putu
Standardno

upravo tako, to je linija manjeg otpora. kazu da taj aspekt donosi kukavice, ali ne u fizickom smislu vec, pre bih rekla - u dusevnom. (opet govorim za ovaj izolovani slucaj) .Manjak hrabrosti da se covek okrene u proslost, pogleda RACIONALNO sta su uzroci/povodi koji su probudili bolne dogadjaje, i sa njima se suoci kao odrasla osoba, prihvatajuci deo krivice a ne u drugima traziti opravdanje za svoj sadasnji potisnuti bes. Natus bira da ne zna jer se oseca sigurnim u okviru svoje tvrdjave i svaki pokusaj posmatranja stvari iz drugog ugla nailazi na najtezi otpor jer ugrozava stabilnost iste.

Old 26-07-2010, 16:32   #23
Katja_MNE
Švrća

Katja_MNE's Avatar

Katja_MNE je offline
Registrovan: Aug 2009
Katja_MNE je na dobrom putu
Lightbulb

Fish,
hvala na prenosu dijela teksta iz knjige P.Petkovica.
Zamislila sam se nad mnogim recenicama, jer i sama u natalu imam ovu konjunkciju. Zao mi je, sto nemam ovu knjigu.

Ovo je aspekt "duse ranjene" i tek osoba kad je povrijedjena, krece u akciju ili bolje receno: surovu osvetu.
Cini se, da ne napada prva, u stanju je da se povlaci i lici na kukavicu, samo zato sto nepravdu duboko prezivljava, na sebi svojstven nacin.

Ovo je aspekt i krvne osvete.
Zanimljivo je da su moji preci promijenili prezime i preselili se - da bi je izbjegli. A ja se pitam, zasto je bas ovaj aspekt morao biti u mom natalu (od 4 djece), posebno ako obratim paznju na opis:

"Porodicna kletva. Ipak oni koji se radjaju u ovakvim porodicama nisu tu slucajno. Oni nose greh iz proslog zivota ... Sada se zbog svoje karme radjaju u karmicki opterecenoj porodici kako bi se genetski kod preneo. Nemir u kuci i maltretiranje. "

Dobro je sto nemam politickih ambicija (Crnogorci bi zaratili sa mnom ), ali me neobicno privlace politicka desavanja i previranja. Izrazito rodoljublje. Ovaj aspekt ko da "uzvikuje": ubij za domovinu!

Old 26-07-2010, 19:08   #24
Dreamer
Veštac

Dreamer's Avatar

Dreamer je offline
Registrovan: Jan 2010
Dreamer je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Taj napeti aspekt moze prouzrokovati burno djetinjstvo, donoseci ceste sukobe s roditeljima i svim autoritetima. Osobe s tim aspektom tesko se nose sa svojim emocijama, trude se izgledati hladno i grubo, a nerijetko intuitivno predosjecaju sta tko misli i osjeca. Skloni su rizicima i trazenju raznih senzacija koje ce zadovoljiti njihovu zelju za uzbudjenjima. Redovito znaju sami skriviti sukobe, raskide i odvajanja od voljenih osoba, sve zbog svojih nekontroliranih reakcija i izljeva strasti. Trebaju paziti na oci, a izrazena je i sklonost visokoj temperaturi, operacijama, groznivi i raznim upalnim procesima.

(odlomak iz casopisa "Astromagazin")
Imam ovaj aspekt u jarcu i moram reci da ne volim mnogo autoritet. Nije da ih ne mogu postovati, ali cim osetim neki naredbeni ton u glasu ili ga cak i ne mora biti, moze i samo normalnim tonom da mi se kaze da nesto uradim, u meni se odmah radja neki bunt jer nikako ne volim da mi se govori sta da radim. Ili me lepo zamoli ili pusti da sama odradim sta treba kad meni bude odgovaralo. Privlace me rizici, sama pomisao da mogu biti uhvacena u necemu mi je privlacna, pritom ne mislim ni na sta lose. Na primer, mnogo me privlace ekstremni sportovi, iako ih za sada nisam probala, ali za neke od njih imam ozbiljne planove u buducnosti.
Srecom, u porodici nema nasilja, ali ima tako tih verbalnih prepucavanja, kao i u dosta drugih porodica. Ali zato sa majkom nazalost nikada nisam imala blizak odnos i to mi jako fali. Dok sam bila mladja trudila sam se da preduzmem nesto po tom pitanju, ali posto pomaka nije bilo, odustala sam. Iako sam se navikla na takvu situaciju, ponekad mi je ipak tesko sto nismo blize.
I ja sam osetljiva na kritike i znam burno da reagujem na njih, ali to je samo prva reakcija. Uvek posle razmisljam(da ne kazem lupam glavu) o tome sto mi je receno i spremna sam da priznam kad nesto zabrljam. Inace, nisam nasilna osoba, cak sta vise veliki sam protivnik svakog oblika nasilja. Jedino u slucaju kada neko predje sve moje granice, a prilicno sam tolerantna, onda znam toliko burno da odreagujem i tolika bujica reci izadje iz mene da me cesto posle toga, kad ostanem sama bude i sramota zbog pojedinih reci koje sam rekla
A sto se tice zdravlja, nisam imala mnogo operacija, ali zato imam drugih svakavih boljki o kojima ne bih raspredala. Sa okom sam imala problema kao mladja, bese neka upala i bas mi je dosta vremena trebalo da je saniram, ali srecom sada je sve ok, mada ako nastvim da sedim za ovom kantom(racunarom) kao do sada, samo je pitanje dokle ce biti tako i kada ce mi se cvoke nasmesiti

Old 19-09-2012, 22:23   #25
kaiserin
Druid

kaiserin's Avatar

kaiserin je offline
Registrovan: Dec 2011
kaiserin će postati poznat uskoro
Standardno

jako tezak aspekt,potvrdjujem skoro sve napisano..

Old 20-09-2012, 01:32   #26
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

2 operacije na stomaku za sad, a nadam se da ih i nece biti vise....za carski rez ne znam, to cemo jos videti kad dodje vreme za trudnocu.

Temperament mi je cudan,tako kazu...regujem burno dosta cesto, ali isto mnogo puta mi se desi da i ne osetim da sam tako odreagovala, pa se onda ubedjujem sa ljudima, kako nisam mislila to sto sam rekla, da je bila sala i da moj mozda malo visi ton ne znaci nista...e to me izludjuje od ovog aspekta...ali zato kad sam besna,bolje da se sklanjaju.

Ja imam jos jedan problemcic, sto ova konjukcija gradi i 90ş Uran, pa onda sve dobija na jos vecoj dinamici i ludosti
Naši sponzori
Advertisement

Old 20-09-2012, 01:48   #27
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
2 operacije na stomaku za sad, a nadam se da ih i nece biti vise....za carski rez ne znam, to cemo jos videti kad dodje vreme za trudnocu.

Temperament mi je cudan,tako kazu...regujem burno dosta cesto, ali isto mnogo puta mi se desi da i ne osetim da sam tako odreagovala, pa se onda ubedjujem sa ljudima, kako nisam mislila to sto sam rekla, da je bila sala i da moj mozda malo visi ton ne znaci nista...e to me izludjuje od ovog aspekta...ali zato kad sam besna,bolje da se sklanjaju.

Ja imam jos jedan problemcic, sto ova konjukcija gradi i 90ş Uran, pa onda sve dobija na jos vecoj dinamici i ludosti

ja sam ovaj aspekt videla samo kod andjeline dzoli u ovnu...

sta je reci?

preambiciozna, uvek mora da bude prva, hrabra, obozava oruzje i akciju, i rekla je da je kao mlada bila autodestruktivna i da je morala da nanosi rane, odnosno posekotine, sebi i decku da bi mogla da oseti potpuno zadovoljstvo u sexu....

ali mislim da daje i brz mozak, reakciju...

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Jao meni taj MO0Ma u 12k imam u sledecem solaru 2013/2014 da ocekujem neku operaciju na telu..?
Koliko vidim ovde na forumu,bolje da se pripremim na ono sto me ceka u tom solaru..
imam i ja sledece godine...ali ne mora da znaci, ako nemas to u natalu

Last edited by Vojvotkinja; 20-09-2012 at 13:10..

Old 20-09-2012, 01:58   #28
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Jao meni taj MO0Ma u 12k imam u sledecem solaru 2013/2014 da ocekujem neku operaciju na telu..?
Koliko vidim ovde na forumu,bolje da se pripremim na ono sto me ceka u tom solaru..
ne
nemoj se pripremat za ništa, ne opterećuj se
bit će šta bude. kako Bog da

meni je znalo bit svašta po tim solarima i na kraju ništa.

Old 20-09-2012, 02:13   #29
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Za tako nesto moras imati predispozicije u natalu...
Meni Mo vlada 6 poljem-zdravlje a Mo je svakako stomak, a Ma hirurski zahtav...tako da ne cudi, takav ishod.
Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
ja sam ovaj aspekt videla samo kod andjeline dzoli u ovnu...

sta je reci?

preambiciozna, uvek mora da bude prva, hrabra, obozava oruzje i akciju, i rekla je da je kao mlada bila autodestruktivna i da je morala da nanosi rane, odnosno posekotine, sebi i decku da bi mogla da oseti potpuno zadovoljstvo u sexu....

ali mislim da daje i brz mozak, reakciju...
Sva sreca pa mi je ova konjukcija u pasivnim ribama

Old 20-09-2012, 13:36   #30
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Natalno sam vlasnik ove konjukcije izmedju Meseca i Marsa u VIII polju
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules