ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-11-2007, 19:09   #31
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tanya VIdi Poruku

Ma koja bre zloba, taj aspekt hoce da da komplekse, da bez obzira koliko si drugima lepa i privlacna nikad nisi zadovoljna sobom, hoce da da neslaganje sa zenama, ogovaranje od strane zena, los odnos sa majkom, probleme sa disbalansom hormona, neslaganje principa "majke i devojke" u sebi, jer kad postane majka zaboravlja na sebe kao zenu, bla bla.....Nije povoljan aspekt, to stoji, ali zloba...
Nisam ja to izmislila nego naučila iz knjige Aleksandra Imširagića ''Točak sudbine'' I
Evo celog teksta:
Harmoničan aspekt Meseca I venere daje sreću i radost. Ovo je jedan od najvažnijih aspekata uopšte, zato što osoba u sebi nosi jak osećaj za ljubav uopšte. Pozitivne stvari dolaze od majke koja je uglavnom zainteresovana za umetnost. Ukazuje na dobar kućni život i dobar odgoj. Osoba ima lepo lice i uopšte zrači dobrom energijom. Dobro za umetnost i javne nastupe. Neophodno je zaljubljivanje da bi se sa nekim otišlo ukrevet.

U ženskom horoskopu govori da ona dobro spaja sve ženske vrednosti, pa je i ljubavnica i majka u isto vreme. Svakako lepa i privlačna žena.

U muškom horoskopu govori da majka voli njegove devojke i ženu. Daje popularnost medju ženama. Srećan brak.

Loš aspekt oduzima mogućnost za zadovoljstvo. Lepota bez dobrote. Nikako da nadje pravu ljubav. Trajno nezadovoljstvo. Nedostatak smisla za lepo. Majka se meša u emotivne odnose i ne slaže se sa izborom partnera. Svadje i neslaganje u kući i braku.
Kod žena stvara veliku razliku izmedju statusa ljubavnice i majke. Ona može biti samo jedno na štetu drugog jer nikad nije pomirila ženske principe u sebi. Kad postanu majke, ove žene, obično gube interes za ljubav i sex, ugoje se i prestanu da vode računa o sebi kao ženi. Ponekad žena odbija da bude majka. Abortus.

U muškom horoskopu govori o neomiljenosti i nepopularnosti medju ženama.

Milo Dupor kaže:
Nepovoljni aspekti Venere i Meseca:
- gubici zbog žena, nesrećan brak, taština, putenost, nebriga, propale nade, loša cirkulacija krvi, neuredne menstruacije, anomalije u ženskim organima...

Mo 90 Ve - dosadno detinjstvo, nezadovoljan sobom, previše očekuje, sentimentalne neugodnosti, vanbračno dete, prekid zaljubljenosti, seksualni ubica, strasti, bolesna ljubav...

Mo 180 Ve - lakomislen, pretera u ophodjenju, ne može sam, traži dopadanje, senzualan, nezadovoljan sobom, Ve slaba- bolesna ljubav, skandali, sukobi sa ženama.

Sintezom se može zaključiti da taj aspekt ume da da i zlobu, ''nedobrotu'' ( kako je i Imširagić rekao)...možda sam malo preterala u težini izraza.
Advertisement

Old 23-11-2007, 21:02   #32

karma's Avatar

karma je offline
Registrovan: May 2007
karma je na dobrom putu
Standardno

ja isto imam neobičan mjeseček, puno je toga tu umješano pa se niti sama ne snalazim....taj stelij me uvijek zbuni,a budući je veliki trigon u pitanju pogotovo. Mo 120 mc, mo 120 Me, Mo 120 Ju....bilo bi divno ako bi mi netko pomogao oko toga....
Submit to Digg   Aspekti Meseca Reply With Quote

Old 23-11-2007, 21:44   #33
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

@ karma

Tvoj Mo se nalazi u 2. kuci u Skorpiji,gde je u padu...mo u skorpiji uglavnom daje osobe koje su dosta stvastvene,umeju da budu posesivne i ljubomorne,iako to nece priznati,ovaj Mo je i vrlo ponosan,(dodatno si jos u znaku Lav)umes ti u potpunosti da se predas nekoj osobi,ali isto tako to zelis i da to osetis i sa druge strane,dosta si verna,u prilog tome govori ovaj Mo 120 Sa,on doneklo i smanjuje ovu tvoju pomalo fanaticnu osecajnost,jer Mo u skorpiji je dubok i on trazi potpuno predavanje ljubavi...jako tesko prelazis preko prevara bilo koje vrste...kako je Mo vladar tvog 10. polja i u 2...znaci da bi trebalo dosta ulazes u svoju karijeru,jer koliko ulozis toliko ce ti se vratiti,a mozes imati uspesnu karijeru,jer ti se So nalazi u 10. polju u sedistu... takodje,povoljno je i sto ti je Mo 120 Ju,a Ju vlada tvojom 6. kucom-zanimanje,posao...moguc je odlazak u inostrantsvo preko posla,jer ti Ve vladar tvog ASC u 9. polju,i u dobrom aspketu sa Mo-vladarem 10.,a Mo je u dobrom aspketu sa MC...imas veliki trigon u natalnoj sto te na neki nacin moze zastiti,ali pazi se trigoni cesto mogu predstvaljati mac sa 2 ostrice,jer ne nagone na akciju,oni vise ukazuju na neku zastitu i cine da se covek mozda cak preterano opusti po pitanju nekih stvari,u fazonu:lako cemo...

Old 23-11-2007, 22:15   #34

karma's Avatar

karma je offline
karma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sto mu gromova VIdi Poruku
@ karma

Tvoj Mo se nalazi u 2. kuci u Skorpiji,gde je u padu...mo u skorpiji uglavnom daje osobe koje su dosta stvastvene,umeju da budu posesivne i ljubomorne,iako to nece priznati,ovaj Mo je i vrlo ponosan,(dodatno si jos u znaku Lav)umes ti u potpunosti da se predas nekoj osobi,ali isto tako to zelis i da to osetis i sa druge strane,dosta si verna,u prilog tome govori ovaj Mo 120 Sa,on doneklo i smanjuje ovu tvoju pomalo fanaticnu osecajnost,jer Mo u skorpiji je dubok i on trazi potpuno predavanje ljubavi...jako tesko prelazis preko prevara bilo koje vrste...kako je Mo vladar tvog 10. polja i u 2...znaci da bi trebalo dosta ulazes u svoju karijeru,jer koliko ulozis toliko ce ti se vratiti,a mozes imati uspesnu karijeru,jer ti se So nalazi u 10. polju u sedistu... takodje,povoljno je i sto ti je Mo 120 Ju,a Ju vlada tvojom 6. kucom-zanimanje,posao...moguc je odlazak u inostrantsvo preko posla,jer ti Ve vladar tvog ASC u 9. polju,i u dobrom aspketu sa Mo-vladarem 10.,a Mo je u dobrom aspketu sa MC...imas veliki trigon u natalnoj sto te na neki nacin moze zastiti,ali pazi se trigoni cesto mogu predstvaljati mac sa 2 ostrice,jer ne nagone na akciju,oni vise ukazuju na neku zastitu i cine da se covek mozda cak preterano opusti po pitanju nekih stvari,u fazonu:lako cemo...
Draga moja, istinu zboriš....barem što se ovog emotivnog dijela tiče, i ne priznam da sam ljubomorna...jesam, ako me se ne tretira i predaje u potpunosti kao što i ja to činim...ok, ovo je malo izkarikirano al tako je i jesam vjeran i predan tip i naravno da ne opraštam nevjeru, jer za mene nevjera ne postoji sex nemogu odvojiti od emocija a što se ovog drugog tiče, iz tvojih usta u božje uši!!! jer do tog još nisam došla, iako sam ambiciozna, nikako da probijem put i da krenem, mada pokušavala sam, al same neke kočnice, jedna astrologica mi rekla da će se to ispoljiti kasnije radi retro jupitera i vladara neptuna koji je isto retro u 2., a moguće jer sad jednostavno ne ide koliko god da pokušam, a uprna ko mazga....a znam i za trigone da hoće uljuljuškati, toga se i bojim, al nadam se da me izvlači taj mars na regulusu u lavu, i sunce u 10.!!zlatna si, cmok!

Old 23-11-2007, 22:30   #35
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

Ne brini se,potpuno te razumem u vezi emocija...vidis meni je Mo u lavu,mnogo jedan ponosan Mo,Ve u skorpiji,koja zeli potpuno da se preda partneru,a to takodje trazi i sa njegove strane,pa jos ta Ve 0 Sa-pa je onda ona i mnogo verna i odana...i tako...

Old 24-11-2007, 00:38   #36
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Kako protumaciti Mo(12 kuca) u opoziciji sa Suncem (7 kuca)? Ja sam uvek posmatrala kao moj problem sa vidom, ali verovatno se odrazava i na emocije.. I interesuje me kvadrat Mo sa SMC-om i JMC-om (3/9)? Ima li neko neku ideju? Kako da sagledam ovaj kvadrat?

Old 24-11-2007, 09:59   #37
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Registrovan: Jul 2007
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Megara VIdi Poruku

Sintezom se može zaključiti da taj aspekt ume da da i zlobu, ''nedobrotu'' ( kako je i Imširagić rekao)...možda sam malo preterala u težini izraza.
I Imsiragica i Dupora citah, sa tim kvadratom zivim, ali i dalje tvrdim da on nema veze sa "zlobom". Ne pravim se pametna i ne kontriram autorima tih knjiga, jednostavno se ne slazem. Kako moze da se protumaci kao zloba nesto sto potice od aspekta dva benefika, plus izmedju dve tako emotivne planete? Kao prvo - nelogicno je, kao drugo - losi aspekti medju beneficima nisu toliko losi kao oni medju maleficima.... Cak ni kod aspekta Sa90Ma se ne moze reci da je covek po defaulty zao, a kamoli za ovo.
Jedino kako se ta "nedobrota" moze ispoljiti je kod njih samih (ljudi koji imaju Mo90Ve aspekt), jer kao sto rekoh, samokriticni su do besvesti sto vodi u komplekse, nikad nisu zadovoljni sobom, "ne vole" sebe, pa samim tim nisu dobri, (da ne kazem "zlobni") su jedino prema sebi.

My chart

http://i199.photobucket.com/albums/a...m_i_bradom.gif

Last edited by Tanya; 24-11-2007 at 10:45..

Old 24-11-2007, 10:59   #38
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

A gdi to chika Mile napis'o da je MO 90* VE zloban?
'Ajd ako je reko samo Imshiragic - ondak ne moram josh da brinem.
Shteta, a bash je pocheo da mi postaje simpatichan...
Mislim Imshiragic.
Da se svadjam - da; da sam mrgud i hronichno nezadovoljna sobom (posebno dnevnom) - priznajem; nepopularna - takodje, vrlo; neomiljena na kvadrat; i da u meni non 100p postoji fight izmedju svega onoga shto vuche moja VE na MC-u, i moj MO na ASC - to sve 100ji. A tebi TanjO savetujem da ne ulazish u raspravu sa zhenama na Forumu, nego ae ja i ti da se svadjamo - da zamenimo energiju.

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Kako protumaciti Mo(12 kuca) u opoziciji sa Suncem (7 kuca)? Ja sam uvek posmatrala kao moj problem sa vidom, ali verovatno se odrazava i na emocije.. I interesuje me kvadrat Mo sa SMC-om i JMC-om (3/9)? Ima li neko neku ideju? Kako da sagledam ovaj kvadrat?
Vixi, si studirala ti neshto?
Chime se bavish?
Mislim da ti ova opozicija najvishe utiche na karijeru, tj. status u globalu, poshto su ukljuchene 10. 9. i 7. kuca, a ujedno i SO 120* JU iz druge. Kao da si neshto morala da zhrtvujesh zarad karijere ili tako nekako. A stvarno je chudno, opozicija pa josh kvadrati sa chvorovima, pazi Boga ti...
E da, i 8. kuca mi je strashno sumnjiva, kanda je neko nasledstvo u vidu neke nekretnine trebalo da se desi...

p.s. :

SMCh 90* MO = kvadrat koji na neki nachin tera osobu da sve radi ili sa zakashnjenjem, ili da je totalno van svih standarda, tako da tek kasnije otkrije chari u kojima je drushtvo vec uzhivalo. Razvoj dogadjaja uchini da osoba chesto upada ili u milion sitnih drushtvenih problema, ili pak - onih porodichnih. Osobu muchi utisak da drushtvo jednostavno nema sluha za njene ambicije, i da ne ceni njen trud, posebno ukoliko je u chartu problem - upravo zhena (ako ti je konkretno neka zhena sela na grbachu, da pojednostavimo). Rezime: osobu stalno prati osecaj da je ljudi na neki nachin ne vole ili pak stavljaju u drugi plan.

Last edited by Vojvotkinja; 09-06-2010 at 00:18..

Old 24-11-2007, 22:15   #39
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Tanya VIdi Poruku
I Imsiragica i Dupora citah, sa tim kvadratom zivim, ali i dalje tvrdim da on nema veze sa "zlobom". Ne pravim se pametna i ne kontriram autorima tih knjiga, jednostavno se ne slazem. Kako moze da se protumaci kao zloba nesto sto potice od aspekta dva benefika, plus izmedju dve tako emotivne planete? Kao prvo - nelogicno je, kao drugo - losi aspekti medju beneficima nisu toliko losi kao oni medju maleficima.... Cak ni kod aspekta Sa90Ma se ne moze reci da je covek po defaulty zao, a kamoli za ovo.
Jedino kako se ta "nedobrota" moze ispoljiti je kod njih samih (ljudi koji imaju Mo90Ve aspekt), jer kao sto rekoh, samokriticni su do besvesti sto vodi u komplekse, nikad nisu zadovoljni sobom, "ne vole" sebe, pa samim tim nisu dobri, (da ne kazem "zlobni") su jedino prema sebi.
Videl sam još sinoć da imaš taj kvadrat u svom natalu, samim tim bilo mi je odmah jasno što si se osetila pogodjenom.
Ali pisala sam o pojedinačnom aspektu, a znamo i ti i ja da se ni jedan aspekt, pojedinačno, ne može dati potpunu sliku o nekome, bez da se gleda ceo natal. Dakle Imširagić piše o potencijalu koji nosi taj aspekt.
Zato, molim bez ljutnje.

Quote:
Originally Posted by LosT_in_SpaCe VIdi Poruku
A gdi to chika Mile napis'o da je MO 90* VE zloban?
'Ajd ako je reko samo Imshiragic - ondak ne moram josh da brinem.
Shteta, a bash je pocheo da mi postaje simpatichan...
Mislim Imshiragic.
Da se svadjam - da; da sam mrgud i hronichno nezadovoljna sobom (posebno dnevnom) - priznajem; nepopularna - takodje, vrlo; neomiljena na kvadrat; i da u meni non 100p postoji fight izmedju svega onoga shto vuche moja VE na MC-u, i moj MO na ASC - to sve 100ji. A tebi TanjO savetujem da ne ulazish u raspravu sa zhenama na Forumu, nego ae ja i ti da se svadjamo - da zamenimo energiju.
Dupor ne spominje reč ''zloba'' ...by the way, nisam napisla da je Dupor rekao, već Imširagić. Čak i prepisah tekst- na prethodnoj strani.

Last edited by uspavana; 26-11-2007 at 15:24..
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-11-2007, 01:41   #40
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Standardno

Ma ne ljutimo se.....
Ali cemo ipak da ti izbushimo gume na biciklO...
Normalno da kontamo da je to potencijal, ali chak i da je tako - pa bolje da smo lepe a zlobne no ruzhne i zlobne, bar od dve muke biramo manju.
Kazhem, iz mog lichnog iskustva, frustracija i komplexi koji se jasno vide - T-kvadrat koji je sav u aplikacijama, vechito nezdovoljstvo stvarima koje radim, gundjanje, povremena mrgud-stanja. A u isto vreme, kako je 3. i 11. ukljuchena u sve to, zanimljiva stvar je da sam tata-mata da drugome obezbedim posao, ili nadjem neku dobru priliku, preporuchim ga kod nekog (mislim naravno skroz na finansijsku stranu) ili tako to, a neverovatan tutuban da sebi pomognem. Mozhda je pravi izraz za to ipak dileja. Da.

Old 25-11-2007, 08:06   #41
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Resene za Losti -n T kvadrat je sunce u raku ,a rak je pre svega brizan i ima misiju da brine o nekom ,pa taj aspekt kod tebe moze da se ispolji kao prznicavost kad te napadnu zbog brige ciste u smislu idi sada nek te drugi paze kad si mene povredila-o.
Inace znam osobu koja ima kvadrat venere i meseca i koja sama kaze da su je i u familiji zvali zmijom a tako je i ja javno zovem.I ona nema T kvadrat nego samo kvadrat.

Old 25-11-2007, 13:26   #42
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ma ne ljutimo se.....
Ali cemo ipak da ti izbushimo gume na biciklO...
Normalno da kontamo da je to potencijal, ali chak i da je tako - pa bolje da smo lepe a zlobne no ruzhne i zlobne, bar od dve muke biramo manju.
Kazhem, iz mog lichnog iskustva, frustracija i komplexi koji se jasno vide - T-kvadrat koji je sav u aplikacijama, vechito nezdovoljstvo stvarima koje radim, gundjanje, povremena mrgud-stanja. A u isto vreme, kako je 3. i 11. ukljuchena u sve to, zanimljiva stvar je da sam tata-mata da drugome obezbedim posao, ili nadjem neku dobru priliku, preporuchim ga kod nekog (mislim naravno skroz na finansijsku stranu) ili tako to, a neverovatan tutuban da sebi pomognem. Mozhda je pravi izraz za to ipak dileja. Da.

A reci, s obzirom da prepoznaješ sva ta stanja kod sebe i imaš i opravdanje u natalu, da li uspevaš to nekako, svesno, da kanališeš? Dakle, priča o čuvenoj zameni energija.

Old 25-11-2007, 22:38   #43
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zoka57 VIdi Poruku
Resene za Losti -n T kvadrat je sunce u raku ,a rak je pre svega brizan i ima misiju da brine o nekom ,pa taj aspekt kod tebe moze da se ispolji kao prznicavost kad te napadnu zbog brige ciste u smislu idi sada nek te drugi paze kad si mene povredila-o.
Tako nekako, s tim shto ja chak i mislim da previshe preterujem u toj brizi, iako delujem da mi je sve do mora ravno. Zapravo, ja shvatam da previshe ochekujem od prijateljstva, i stvarno ne trazhim nishta spektakularno zauzvrat, ali - cvrc. Desi se bash da ja na sebe preuzimam konstantno tudje probleme, i reshavam ih, dok svoje guram pod tepih. Ponekad mi se chini chak da svima mogu da pomognem ali sebi nikako. Ma, stvarno su mi se deshavale chudne stvari....

Quote:
Originally Posted by Megara VIdi Poruku
A reci, s obzirom da prepoznaješ sva ta stanja kod sebe i imaš i opravdanje u natalu, da li uspevaš to nekako, svesno, da kanališeš? Dakle, priča o čuvenoj zameni energija.
Ono za biciklO je bila zamena energije, drago mi je da je boldovano
Shalim se, naravno...
Ne, nazhalost ne uspevam nikako to da kanalishem. Moj jedini odgovor je kidanje veza. Preko noci bukvalno. I tu mi se chini da jedino i prepoznajem znachenje T-kvadrata. Poshto je VE vladar 3. a uz to ima unutra i PL i JU, ja ljudima i prilazim, i odlazim od njih na sasvim chudan nachin. Ili me vole, ili ochima ne mogu da me vide. Ja nisam chovek koji veruje u ljubav, ali jesam chovek koji iskreno veruje u prijateljstvo, makar kao pojam. Ali ne zhelim prijatelja za kafu, trach-rubriku ili da razgledamo bluzice po izlozima. Zhelim nekog 'fatalnog' u smislu 'konekcije' ako razumesh shta hocu da kazhem. Kao ker kad se vezhe za gazdu, pa gazda nikad nije nachisto hoce li ga ovaj ujesti, a ovaj drugi zna, da chak iako ga gricne - on ostaje sa njim do groba. Bizarno, ali ja ti pishem kako jeste. I kad prepoznam da ja postajem prijatelj samo zbog razgledanja bluzica - ja hirurshkim zahvatom odstranim tu osobu iz svog zhivota, bukvalno onako kako kazhu za VE 180* UR. I kako to da kanalishem ili zamenim? Kako, kad mi dodje da dozhivim nervni slom kad vidim da neko ko sa mnom 'leba jede za istim 100lom gazi najpre sebe, a onda zaskache i mene? Jedina zamena bi bila ludara, ali mi bela koshulja stvarno katastrofalno 1ooji....

Old 26-11-2007, 00:58   #44
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

E nisam bila nesto na forumu, fackaju me neka ludila ovih dana.. Losty, studirala sam ekonomiju, al' ne zavrsih faks (sto sam zelela), vec visu, jer bila ona gadna inflacija, te ja zbog love, zabatalih celu pricu nadalje. Sad me ponekad trese ludilo da upisem tu faking diferenciju i zavrsim sa mojim visokim obrazovanjem.Jes' i meni sumnjiva moja osma, smesi mi se nasledstvo, ali mi se cini da ce to biti preko nekog mog buduceg, ako ga ikada bude bilo i ako ja ne pocnem da zivim ovo sunce u sedmoj, cisto da ne propadne, jadno. A ovi kvadrati sa cvorovima, e to je vec luda kuca. Ja ti dodjem ko keva i mojoj kevi i sestri i njenom muzu, a meni to malo vise ide na ganglije, pogotovo u posednje vreme. Tako da sam tu u gadnom raskoraku sama sa sobom. I to mi gadno ide na zivcone, jer mi je sedenja na grbaci DOSTA! Dosta mi je izigravanja Majke Terze svima.. A tebe Violeta, ko je... Ej, zeno, hvala, sad mi je jasnije ovo ludilo kod mene i nevidjena napetost..

Old 26-11-2007, 15:22   #45
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ono za biciklO je bila zamena energije, drago mi je da je boldovano
Shalim se, naravno...
Ne, nazhalost ne uspevam nikako to da kanalishem. Moj jedini odgovor je kidanje veza. Preko noci bukvalno. I tu mi se chini da jedino i prepoznajem znachenje T-kvadrata. Poshto je VE vladar 3. a uz to ima unutra i PL i JU, ja ljudima i prilazim, i odlazim od njih na sasvim chudan nachin. Ili me vole, ili ochima ne mogu da me vide. Ja nisam chovek koji veruje u ljubav, ali jesam chovek koji iskreno veruje u prijateljstvo, makar kao pojam. Ali ne zhelim prijatelja za kafu, trach-rubriku ili da razgledamo bluzice po izlozima. Zhelim nekog 'fatalnog' u smislu 'konekcije' ako razumesh shta hocu da kazhem. Kao ker kad se vezhe za gazdu, pa gazda nikad nije nachisto hoce li ga ovaj ujesti, a ovaj drugi zna, da chak iako ga gricne - on ostaje sa njim do groba. Bizarno, ali ja ti pishem kako jeste. I kad prepoznam da ja postajem prijatelj samo zbog razgledanja bluzica - ja hirurshkim zahvatom odstranim tu osobu iz svog zhivota, bukvalno onako kako kazhu za VE 180* UR. I kako to da kanalishem ili zamenim? Kako, kad mi dodje da dozhivim nervni slom kad vidim da neko ko sa mnom 'leba jede za istim 100lom gazi najpre sebe, a onda zaskache i mene? Jedina zamena bi bila ludara, ali mi bela koshulja stvarno katastrofalno 1ooji....
Razumem te skroz. To je kao moja opozicija So 180 Ma, pa kad puknem na autoritet, nema nikom spasa.
Hiljadu se puta iskontrolišem, ali kad neko preterano tupi, ja ne mogu da oćutim i da mu dozvolim da mi vredja inteligenciju.
Tako da, ja u tu zamenu energija i ne verujem preterano...sve mi neka iskustva životna pokazuju.
Npr. 2004. i 2005. godine mi je Saturn tranzitirao preko 12. i 1. kuće. Bila sam depresivna do besvesti. Imala sam i razlog- nedostajala mi je jedna moja veeelika ljubav. I gledam ja onaj moj natal i kažem sebi '' ma vidi, glupačo, taj tranzit te u stvari kolje, dakle patiš za njim samo zbog toga'', ali ćorak, patila samsve dok se Saturn nije pomerio na sigurno.
Rade aspekti, i oni dobri, a na žalost ioni loši...ne znam kako pobediti tu nebesku energiju.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules