ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-08-2007, 18:10   #16
ArijeL
Obično gatalo

ArijeL je offline
Registrovan: Feb 2007
ArijeL je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
ali me zanima da li se kroz mesec vide ogovaranja od strana zena ili mozda kroz 12 polje?
meni mjesec vladar 12, u 11, u blizancima....lažnih prijateljica i ogovaračica koliko hoćeš...no, nema veze "psi laju, a karavan ide dalje"

a ta ljubomora škorpijo, to ti je ono poznato: " Žena će oprostiti muškarcu i najteže poroke, ali žena ne prašta drugoj ženi ni njene najveće vrline. "

uh, puna sam poslovica
Submit to Digg   Aspekti Meseca Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 02-08-2007, 18:14   #17
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Arijel,pa dobre ti te poslovice ,mislim sve se to odnosi na ovo o cemu govorimo,najgore od svega sto mislim da je to ona vrsta malera da nam je bas sudjeno da naletimo na takvu osobu,pa da ne prepoznamo odmah.Ja sam naletala i one od kojih ne mogu vise da se odbranim,kao da ceo dan provedu razmisljajuci o meni,stvarno mi je to vec smesno,pa za dobrim konjem prasina se dize....eh te poslovice

Old 02-08-2007, 18:30   #18
ArijeL
Obično gatalo

ArijeL je offline
Registrovan: Feb 2007
ArijeL je na dobrom putu
Standardno

pa normalno, kako ćeš prepoznati takve frikuše, prosto ti nevjerovatno da uopšte postoje takve osobičice...ja sam imala par slučajeva gdje su ne samo razmišljali o meni, nego i izmišljali sve i svašta....onda od jednog do drugog, pa to dođe do mene ...ali šta ćeš, kad nemaju pametnija posla, neka!

Old 17-09-2007, 14:52   #19
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Ukoliko je MO vladar asc i nalazi se u 8 polju,to vec ne valja,mislim zato sto je u 8,ali na sve to pravi mnogo kvadrata + sto su neke od tih planeta na algolu,jako me zanima vase misljenje sto se ovoga tice,znam da je potrebna cela karta,ali mene zanima samo mesec.

Old 20-11-2007, 17:13   #20
kristina_86
Početnik

kristina_86's Avatar

kristina_86 je offline
Registrovan: Nov 2007
kristina_86 je na dobrom putu
Standardno

Sta znaci kada Mesec prima kvadrat od Marsa i Plutona?

Old 20-11-2007, 19:28   #21
zoka57
Obično gatalo

zoka57's Avatar

zoka57 je offline
Registrovan: May 2007
zoka57 je na dobrom putu
Standardno

Znaci da je sredisnja planeta T kvadrata i da mu je dispozitor ?????

Old 20-11-2007, 20:30   #22
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Registrovan: Jun 2007
Megara je na dobrom putu
Standardno

Moj Mesečak se zabio u 12. kuću, a još je u Raku, a i Ascedent mi je u Raku...i tako...baš sam emooootivnaaa...i ima i lepe, a i ružne aspekte...1) Mo 90 Me- ponekad teškoće da se izrazim verbalno, budem ljudima nerazumljiva ( merkur mi je u ribama, pa se rasplinem) 2) Mo180 Ne- uh što ima roze cvike kad se zatelebam , a tome doprinosi i Venera 60 Neptun ...3) da predjemo na lepe aspekte...Mo120 Ve- dao mi je obline, kazu lepo telo , komunikativna sam i sa svima mogu da pričam, od onih Ciga po ulici, sa kojima se sita izdivanim, do akademika ...4) Mo120 Pl- uh, strasti pršte na sve strane...5) Mo120 Ju- primetila sam da privlačim Jupiterske tipove muškaraca ( mora imati podznak u Strelcu), a i sklona sam gojenju...6) Mo120 Sa (orbis je prilično velik, 11' ali aspekt je aplikacioni, a meni je Mesec signifikator karte) daje mi ipak kanal za racionalizaciju emocija kad prekrndašim sa pilavljenjem, i jako sam srećna zbog toga.....
I tako...

Old 20-11-2007, 21:42   #23
LosT_in_SpaCe
Veštac

LosT_in_SpaCe's Avatar

LosT_in_SpaCe je offline
Registrovan: Dec 2006
LosT_in_SpaCe je na dobrom putu
Standardno

Pa Kristina, fora je u tome da svako od nas nosi svoju kartu kao kengur u potpisu, kako drugachije da dobijesh odgovor na bilo koje pitanje....?

Old 21-11-2007, 01:57   #24
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

sto mu gromova je offline
sto mu gromova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Megara VIdi Poruku
Moj Mesečak se zabio u 12. kuću, a još je u Raku, a i Ascedent mi je u Raku...i tako...baš sam emooootivnaaa...i ima i lepe, a i ružne aspekte...1) Mo 90 Me- ponekad teškoće da se izrazim verbalno, budem ljudima nerazumljiva ( merkur mi je u ribama, pa se rasplinem) 2) Mo180 Ne- uh što ima roze cvike kad se zatelebam , a tome doprinosi i Venera 60 Neptun ...3) da predjemo na lepe aspekte...Mo120 Ve- dao mi je obline, kazu lepo telo , komunikativna sam i sa svima mogu da pričam, od onih Ciga po ulici, sa kojima se sita izdivanim, do akademika ...4) Mo120 Pl- uh, strasti pršte na sve strane...5) Mo120 Ju- primetila sam da privlačim Jupiterske tipove muškaraca ( mora imati podznak u Strelcu), a i sklona sam gojenju...6) Mo120 Sa (orbis je prilično velik, 11' ali aspekt je aplikacioni, a meni je Mesec signifikator karte) daje mi ipak kanal za racionalizaciju emocija kad prekrndašim sa pilavljenjem, i jako sam srećna zbog toga.....
I tako...

e,pa svaka ti cast,ismejah se ziva!!!!!

a moj mesec se uglavio u 5. kucu u lavu-i bas mu je fino tamo...samo mnogo nesto ponosan ovaj mesec,ju boze sacuvaj da povredi neko njegovu sujetu....a od apekata ima svakavih MO 120 Ve-to mi je valjda dalo da imam bas finu liniju,da kucnem u drvo sto sam starija,to sam mrsavija,pa onda Mo 90 PL-uf,ovaj apekt me bas ubi,jos dodatno je ovaj aspekt u T-kvadratu,mnogo sam bre nesto fanaticna zbog ovog aspketa,ubise me emocije,ali vise u fazonudakle mu samo ideja da mi tako nesto uradi...pa onda Mo 120 Sa-i sto rece Megara,bas lepo sto ga imam,kad flipnem ipak se upali neki ventil i kaze,alo sestro dodji k sebi ...onda Mo 180 Ju-slabo ga osecam,ne znam na sta se odnosi...Mo 120 Me-posto je ovaj Me inace bedan,te je R,pa je jos u izgonu,pa jos 0 Sa,ni da bekne,malo ga vadi iz bedaka ovaj trigoncic,u fazonu nije sve tako crno....

Old 22-11-2007, 23:47   #25
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Megara je na dobrom putu
Standardno

@ Sto mu gromova, jel stvarno istina da Ve 120 Mo daje dobru liniju?
Imam i ja taj aspekt. Nisam čak ni punačka, mržavica sam...ali samo zato što se baš čuvam hrane...uterala sam sebe uneki krvnički režim nejela posle 19h....pa reko' ako taj aspekt daje to, što da se mučim.

...mada, mislim da me ni jedan aspekt ne bi izvukao s obzirom na moj Mo 120 Ju, pa još Ju vladar šestog polja...pih...a tek sad kad Ju udje u Jarca, pa kad krene da mi tranzitira šestim...uh, uh, al će da se lepe kilice...

Old 23-11-2007, 00:05   #26
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

Standardno

Quote:
@ Sto mu gromova, jel stvarno istina da Ve 120 Mo daje dobru liniju?
Imam i ja taj aspekt. Nisam čak ni punačka, mržavica sam...ali samo zato što se baš čuvam hrane...uterala sam sebe uneki krvnički režim nejela posle 19h....pa reko' ako taj aspekt daje to, što da se mučim.

...mada, mislim da me ni jedan aspekt ne bi izvukao s obzirom na moj Mo 120 Ju, pa još Ju vladar šestog polja...pih...a tek sad kad Ju udje u Jarca, pa kad krene da mi tranzitira šestim...uh, uh, al će da se lepe kilice...
pa,u principu svaki aspekt Mo i Ve daje lepu zenu,barem simapticnu...e,sad ne znam koliko se to odnosi na dobru liniju..npr. cula sam takodje da i Ve u aspektu sa Sa,daje neku klasicnu lepotu-ja npr. imam Ve 0 Sa...i klasicno sam lepa,e sad verujem da mozda vise ovaj apekt Sa-Ve utice i na lepu liniju,posto je Sa-odricanje,Ve-planeta ljubavi,ali i lepote,pa bi valjda bilo odricanje zarad lepote...u svakom slucaju mislim da u karti ne bi trebalo da postoji neki naglasen polozaj Ju,posto Ju uvek daje gojaznost...ja sam npr. Strelac-Riba (Ju-dupli vladaoc ),pa bi po ovome trebalo biti sklona gojaznosti,ali ocigledno da neki od ovih aspekata radi...
Advertisement

Old 23-11-2007, 01:38   #27
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Registrovan: Sep 2006
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Nisam znala da Ve0Sa daje klasicnu lepotu. Ja imam, naprotiv, bas neobicnu lepotu,mozda asc Vodolija, stepen Vage....ne znam..

Sto se tice odricanja zarad lepote, poznato mi je to, mada u meni gotovo uvek vlada borba Sa suzdrzljivosti od uzivanja zarad lepote-Ve i jak Jupiter u Strelcu, sexistil asc, pa Mesec u Biku-hedonista...

Kod mene Mesec je u opoziciji sa Sa0VE, i to je verovatno kljuc te vecite "borbe",a Jupiter mi je izlaz , u smilsu toga sto ne mogu da zamislim zivot bez sporta, vrlo sam aktivna, i tu sam pravi Strelac, tako da me to vadi da ne budem bure, jer stalno nesto zvacem

Old 23-11-2007, 01:53   #28
sto mu gromova
Veštac

sto mu gromova's Avatar

Standardno

Quote:
Originally Posted by Sirena VIdi Poruku
Nisam znala da Ve0Sa daje klasicnu lepotu. Ja imam, naprotiv, bas neobicnu lepotu,mozda asc Vodolija, stepen Vage....ne znam..

Sto se tice odricanja zarad lepote, poznato mi je to, mada u meni gotovo uvek vlada borba Sa suzdrzljivosti od uzivanja zarad lepote-Ve i jak Jupiter u Strelcu, sexistil asc, pa Mesec u Biku-hedonista...

Kod mene Mesec je u opoziciji sa Sa0VE, i to je verovatno kljuc te vecite "borbe",a Jupiter mi je izlaz , u smilsu toga sto ne mogu da zamislim zivot bez sporta, vrlo sam aktivna, i tu sam pravi Strelac, tako da me to vadi da ne budem bure, jer stalno nesto zvacem
o aspektu Sa-Ve sam pisala na temi Ve 0 Sa-ne bih da se ponavljam...da daje klasicnu lepotu,znam za nekoliko primera,a i sama sam primer,jer je Sa-staro,klasicno,tradicionalno,a Ve-lepota...e,sada mozda kod tebe radi i neki drugi aspket,mada vidim da ti je Ve 0 Sa prilicno jak aspekt...no,ne treba zaboraviti ASC-on je uvek fizicki izgled...
ja sam npr. kad sam bila mladja brinula o kilazi,pazila sta jedem itd. mada nije imalo nekog velikog efekta...no,kad sam upisala fax,a posebno u junu 2006. kada sam spremala jako mnogo ispita slistih celih 8kg,i od tad nesto ne mogu da se povratim,jedva navucim 2 kila tokom zime-cisto da imam neko salce da me greje...
kod mene je Mo u lavu,i u trigonu je i sa Sa i sa Ve-sto verovatno isto podstice teznju da se bude vitak i lep...imam Mo 180 Ju-sto bi opet trebalo dati sklonost gojaznosti,ali opet taj Ju je u kvintilu i sa Ve i sa Sa...
ali,primetila sam da se znatno vise nerviram,nego ranije i da bas to utice na moje mrsavljenje...

Old 23-11-2007, 12:48   #29
Megara
Obično gatalo

Megara's Avatar

Megara je offline
Megara je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sto mu gromova VIdi Poruku
pa,u principu svaki aspekt Mo i Ve daje lepu zenu,barem simapticnu...e,sad ne znam koliko se to odnosi na dobru liniju..npr. cula sam takodje da i Ve u aspektu sa Sa,daje neku klasicnu lepotu-ja npr. imam Ve 0 Sa...i klasicno sam lepa,e sad verujem da mozda vise ovaj apekt Sa-Ve utice i na lepu liniju,posto je Sa-odricanje,Ve-planeta ljubavi,ali i lepote,pa bi valjda bilo odricanje zarad lepote...u svakom slucaju mislim da u karti ne bi trebalo da postoji neki naglasen polozaj Ju,posto Ju uvek daje gojaznost...ja sam npr. Strelac-Riba (Ju-dupli vladaoc ),pa bi po ovome trebalo biti sklona gojaznosti,ali ocigledno da neki od ovih aspekata radi...
Da taj aspekt Ve- Sa daje klasičnu lepotu...i ja imam Sa120 Ve...i generalno sam klasik...ne volim prenapadne boje, linije garderobe klasične , ali prilagodjene godinama, volim klasičnu muziku...sve što je klasično kod mene ima prodju.

A Mo- Ve dobar aspekt daje i žene koje dobro spajaju majčinstvo i ženu u sebi...ostaju i nakon rodjenja dece posvećene mužu i braku, ne zanemaruju ga...a u muškom horoskopu daje momke čije mame vole devojke svojih sinova.

A loš aspek ume kod žena da da lepotu, ali zlobu uz to. A kod muškaraca lože spojen muško-ženski princip...takvi muškarci, takodje, vole sredjene i sexy žene.

Old 23-11-2007, 12:56   #30
Tanya
Obično gatalo

Tanya's Avatar

Tanya je offline
Registrovan: Jul 2007
Tanya je na dobrom putu
Standardno

Quote:
A Mo- Ve

A loš aspek ume kod žena da da lepotu, ali zlobu uz to..

Ma koja bre zloba, taj aspekt hoce da da komplekse, da bez obzira koliko si drugima lepa i privlacna nikad nisi zadovoljna sobom, hoce da da neslaganje sa zenama, ogovaranje od strane zena, los odnos sa majkom, probleme sa disbalansom hormona, neslaganje principa "majke i devojke" u sebi, jer kad postane majka zaboravlja na sebe kao zenu, bla bla.....Nije povoljan aspekt, to stoji, ali zloba...

My chart

http://i199.photobucket.com/albums/a...m_i_bradom.gif

Last edited by Tanya; 23-11-2007 at 13:21..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules