ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 10-02-2010, 17:19   #31
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Da istina aspekt skorpijo So90Ju je separaciono i radi se o dva benefika..

A pravi problem leži u Mo 90 Sa jer je em težak, em aplikacion...(zapravo vuče vrlo slično kao kod mene) iz 6.kuće bolesti, a povezan sa 4.-om...ako ništa drugo pretpostavljam da bi ti i ja dugo mogle pričati o strahu od bolesti

Nego, slažem se i da So0Mo daje boležljivost...
Naši sponzori
Advertisement

Old 10-02-2010, 17:40   #32
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Scarlet VIdi Poruku
Ja bih se otprilike složila sa ovim.
Ovo je inače aspekat koji baš i govori o tome da su roditelji veoma slični, što često dovodi do toga da osoba može postati jednostrana i subjektivna, i što Destiny reče - zadovoljna sobom.
Ne važi za naročito dobar aspekat mada budući da se radi o beneficima sam po sebi ne donosi nikakve katastrofe.
Ja sam nasla da ovaj aspekt govori upavo suprotno chudan par roditelja koji su sasvim razliciti..Pa iz iskustva mogu samo da potvrdim bas to! Mo 1` Skorpije So 4`..i uopste nije tacno da se mnogo slazu, pamtim samo ja koliko i sta..a pritom nisu razvedeni..starost ih je malo primirila.
Submit to Digg   So0Mo Reply With Quote

Old 10-02-2010, 17:45   #33
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

U decijem horoskopu konjukcija sunca i meseca govori o roditeljima koji su ostali zajedno zbog deteta - davno negde procitah.

Retko sam vidjala stvarno ovaj aspekt u mom okruzenju - moji prijatelji i rodbina mahom imaju kvadrate i opozicije

Tek sad na forumu skontah da se prilicno cesto desava.

Old 10-02-2010, 18:14   #34
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by nedda VIdi Poruku
U decijem horoskopu konjukcija sunca i meseca govori o roditeljima koji su ostali zajedno zbog deteta - davno negde procitah.

Retko sam vidjala stvarno ovaj aspekt u mom okruzenju - moji prijatelji i rodbina mahom imaju kvadrate i opozicije

Tek sad na forumu skontah da se prilicno cesto desava.
Nije bio taj moj komentar u tom kontekstu ali neslaganje je dolazilo od posesivnosti i ljubomore, ah.mladi sta ces??? Nisu ostajali zbog deteta imaju nas vise, i trebalo je da nas imaju jos nazlost nisu..samo dvoje!

Old 10-02-2010, 18:49   #35
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Kako je to sunce osteceno od jupija?

Mesec i sunce u konjukciji znaju da daju bolesljivost...

u natalnoj karti imam sunce 90 jupiter

pa povezah jer mi se u solarnom desava konjukcija sunca i meseca.........i bas sam ljudi bolesna ne ynam vise sta cu da samo prodje
i sto peru kaye strah od bolesti ova moja 6kuca nikad nije bila toliko aktivirana ali eto desi se i to

Old 08-06-2010, 12:42   #36
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Evo i mene sa ovom konjukcijom i mojih iskustava vezanih za istu. Roditelji vrlo vezani jedan za drugoga. Što nije ni čudno jer su imali samo jedno drugo u tuđem gradu i tiđoj sredini. Voljeli se jesu, ali nisu bili sretni. Otac švaler .... Djetinjstvo mi je bilo teško, jedini sretni trenutci kada sam bila daleko od njih. Sa vidom problemi od rođenja. I imam problema pogotovo u poslu zbog toga. Vjerovatno to ima veze sa šestom kućom. Osjećam se zdravom, nije da nikada nisam bila bolesna, operirana sam čak i od karcinoma grlića maternice. Na svu sreću otkriven je rano, tako da sam ja to odbolovala lakše nego što neki ljudi prebole gripu. Bolest nije stanje koje me može baciti u krevet A tome mogu zahvaliti vjerovatno ovom sextilu koi mi So i Mo rade sa Ma..O samostalnosti ne znam što bih rekla, ali samoživa definitivno jesam i svojevoljna. Ponekad znam biti depresivna, što takođe pripisujem utjecaju ovog aspekta. Čitala sam još, na ovim stranicama da ovaj aspekt može donijeti udovištvo. Moj prvi muž je pokojan, ali umro je puno poslije našeg razvoda. Kada sam ja već debeo bila u drugom braku. Čitala sam još da nosi homoseksualnost, što u mom slučaju nije istina .

Old 08-06-2010, 23:29   #37
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

ja sam klasican primen so o mo roditelji se voleli ali vecito bili u ratu cale svaleras voleo da popije umro kad sam bila mala kako je sve ovo u kvadratu sa 7 satur i mars razvd losi odnosi ako se tako moze reci ma da je vise nerazumevanje drugi svetovi sa majkom kao dete jako bolesljiva sada zmaj verovatno moj dobro pozicioniran pluton e sad naocare nisam nosila ali imala stalno problema sa ocima veciti konjutivitis alergije na sve zivo i negde posle 16 sve nestalo sad nisam alergicna na nista da kucnem u drvo zdrava ki dren!!!!!!!

Old 09-06-2010, 22:36   #38
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
ja sam klasican primen so o mo roditelji se voleli ali vecito bili u ratu cale svaleras voleo da popije umro kad sam bila mala kako je sve ovo u kvadratu sa 7 satur i mars razvd losi odnosi ako se tako moze reci ma da je vise nerazumevanje drugi svetovi sa majkom kao dete jako bolesljiva sada zmaj verovatno moj dobro pozicioniran pluton e sad naocare nisam nosila ali imala stalno problema sa ocima veciti konjutivitis alergije na sve zivo i negde posle 16 sve nestalo sad nisam alergicna na nista da kucnem u drvo zdrava ki dren!!!!!!!
Ne znam mogu li to pripisati ovom aspektu. Naime Mo je došao iz četvrte kuće (majka ) od kako znam za nju je duševni bolesnik.
I kod mene isto, moja majka i ja dva svijeta, nikad se nismo razumjele, niti stvorile neku bliskost.

Old 09-06-2010, 23:23   #39
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Evo i mene sa ovom konjukcijom i mojih iskustava vezanih za istu.

Otac švaler ....

Djetinjstvo mi je bilo teško, jedini sretni trenutci kada sam bila daleko od njih.

Bolest nije stanje koje me može baciti u krevet A tome mogu zahvaliti vjerovatno ovom sextilu koi mi So i Mo rade sa Ma..O

Ponekad znam biti depresivna, što takođe pripisujem utjecaju ovog aspekta. Čitala sam još, na ovim stranicama da ovaj aspekt može donijeti udovištvo. Moj prvi muž je pokojan, ali umro je puno poslije našeg razvoda. Kada sam ja već debeo bila u drugom braku. Čitala sam još da nosi homoseksualnost, što u mom slučaju nije istina .
Jos jedan svaler? Da, sasvim moguce je i to sto ti je Ma60 na konjukiciju, mada i moja je. Kod mene Mo -pad, a tebi So u izgonu. Inace moja sestra od ujaka ima tu konjukciju Mo0So u Vagi 90`Sa - ujak je umro od karcinoma. Pio je takodje. Kod nje je Sa vladar 4, a So 1, Mo logicno 10-og.

Quote:
ja sam klasican primen so o mo roditelji se voleli ali vecito bili u ratu cale svaleras voleo da popije umro kad sam bila mala
da se dodam...na listu oheva(za primer)..
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-06-2010, 23:41   #40
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Ocajna ja mislim da mja venera u iv oslikava mog oca jer ja nisam bas nesto jebezljiva tako da mora biti on takodje cela ta muska crta???? sta mislis jel moguce?

kanon za homeseksualnost ali samo u muskom principu!!!!!!!!!!

Last edited by Vojvotkinja; 10-06-2010 at 00:11..

Old 10-06-2010, 00:16   #41
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

So mi je u izgonu pa još debilizirano , Mislim da mi taj aspekt sa Ma u Lavu zdravljr čuva .

Old 10-06-2010, 21:16   #42
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Ocajna ja mislim da mja venera u iv oslikava mog oca jer ja nisam bas nesto jebezljiva tako da mora biti on takodje cela ta muska crta???? sta mislis jel moguce?
Prezime mi je poznato Ne znam da li je moguce, ali sve vezano za 4 polje(aspekti za planetu u njoj...). Nisam u formi ovih dana, pa bolje da cutim!

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
So mi je u izgonu pa još debilizirano , Mislim da mi taj aspekt sa Ma u Lavu zdravljr čuva .
I obe imate Marsa u Lavu...

Old 10-06-2010, 23:49   #43
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Ocajna domacice nisam te bas razumela,a za mo u lavu daje bar meni sa njegovim aspektima vrcavost energiju sexsipilnost brzopletost vrlo ostar jezik explozivnost sto nije uvek dobro???????????

Old 11-06-2010, 08:18   #44
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Mesec samo jednim delom utice na seksualnost, i to kod ljudi koji su prihvatili njegov uticaj...

Mesec koji si ti, Cokolina opisala...ja bih rekla da se vise odnosi na mesec u ovnu.
U lavu nam ukazuje na osobu koja ima potrebu da zraci i sija, da zablista, pruza energiju, i oseti zahvalnost za to.

Old 11-06-2010, 12:24   #45
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Ocajna domacice nisam te bas razumela,a za mo u lavu daje bar meni sa njegovim aspektima vrcavost energiju sexsipilnost brzopletost vrlo ostar jezik explozivnost sto nije uvek dobro???????????
Nosimo isto prezime. Kako Mo u Lavu? Ja sam rekla Mars u Lavu(da imate i Kannon i Ti?)

Quote:
Mesec samo jednim delom utice na seksualnost, i to kod ljudi koji su prihvatili njegov uticaj...

Mesec koji si ti, Cokolina opisala...ja bih rekla da se vise odnosi na mesec u ovnu.
U lavu nam ukazuje na osobu koja ima potrebu da zraci i sija, da zablista, pruza energiju, i oseti zahvalnost za to.
Ja sam pocela svoj(nacin izrazavanja) Mo u Sco., da odbacujem(vec par godina). Ali misilim da bas zato sto sam pokusala da ga ublazim(kako me je nerviralo to sto primete me na nacin na koji se ne predstavljam), mada je gore to kako se osecam sad, neizrazena.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules