ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-03-2017, 15:46   #76
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Anchy ovo nema veze sa astrologijom, ali sigurno su se voleli čim su ušli u brak i dobili dete

E sad, donekle razumem o čemu zapravo pričaš. Brak mojih roditelja je loš (sada, pre je bio dobar), nema ljubavi došle je dotle da se više ni ne poštuju. Ne želim da ulazim u njihov problem, jer ih gledam kroz prizmu roditelja i kao takvim im skidam kapu. Ako sutra budem upola dobar roditelj kao oni, uspela sam u životu.

Ljudi se potroše kroz vreme, ono što nekome odgovara sa 30 sa 60 će smetati. Retki su oni koji se vole i poštuju od prvog dana
Advertisement

Old 26-03-2017, 16:14   #77
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Slazem se sa Snupi.
A mislim da So0Mo u natalu ko ima da su se roditelji voljeli kad se natus zaceo i rodio. E kasnije se to moze promijeniti.
Submit to Digg   So0Mo Reply With Quote

Old 29-03-2017, 09:37   #78
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

Sta nema veze s astrologijom? Sta sam ja drugacije rekla? Sve sam napisala kao i vi. ��
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-03-2017, 13:32   #79
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Registrovan: Jan 2017
Beatrice je na dobrom putu
Standardno

aspekt so i mo, jos ukoliko postoji jaka konjukcija sa cvorom, tj. ukoliko je u pitanju eklipsa, zna da bude jako za**ban aspekt, i potencijano bure baruta kada tuda prolazi malefik, ili cvor u tranzitu.

moja mama ima so i mo u konjukciji sa SmC. jos dok sam bila dete smo narucili od nekog astrologa horoskope z nekoliko clanova porodice i uze familije, od izvesnog Neše astrologa, u zivotu ga niko od nas nije video. uglavnom, taj covek je prorekao takve stvari da nam se svima ledi krv u zilama kada te njegove analize posle ovih 25 godina uzmemo u ruke.
izmedju ostalog je mami prognozirao smrtne opasnosti na 19 godina, nismo znali na osnovu cega ali je ona zaista z dlaku prezivela pokusaj ubistva u 19-oj, a u smrtnoj opasnosti je bila i u 38-oj. tek kada joj je cvor opet bio u konjukciji sa so0mo u 56-oj i kada je naprasno opet bila na ivici zivota i smrti sam ja uspela da povezem da se radi o tranzitu cvora preko te konjukcije.

mimo ovih smrtnih opasnosti, kod mame se ta eklipsa ispoljila i u tome sto je ubrzo nakon rodjenja majka moje mame rastavljena od svog muza (maminog oca), i moja majka je svog oca videla prvi put u poznim 20-im godinama. iako je taj covek umro tek nedavno, apsolutno nikada nismo bili sa njim u kontaktu, tako da ga ja nikada nisam ni videla ni cula (dakle svog dedu). i mama ga je srela svega dva-tri puta u zivotu, na kratko, i to na svoje insistiranje, apsolutno kao da joj nije otac, nikad joj ni cokoladu nije dao.

Last edited by Beatrice; 29-03-2017 at 13:55..

Old 29-03-2017, 14:41   #80
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Standardno

Kada je u konjukciji sa smc ili jmc je eklipsa? Ako sam dobro razumela to nemam..ili postoji poseban metod racunanja?

Old 29-03-2017, 14:56   #81
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Nemoj pliz da strahujes, ja to za tranzit cvorova preko te konjukcije nisam nigde procitala osim sto je astrolog taj pricao o smrtnim opasnostima pa sam sama zakljucila da se o tome bas radi jer ne znam da nesto drugo ima ciklus od 19 godina i kod nje se zaista poklapa.

Mozda je njen slucaj po necemu specifican pa zato.
Inace ona ima tacno So0Me, pa stepen ipo dalje SMC (to je u 3.kuci), pa Mo 5,5* dalje na vrhu 4. kuce. Sve u Cp, a osa IC/MC koja govori o roditeljima pada bas u Cp/Ca.

A eklipsa se prepoznaje po tome sto su So i Mo bilo u konjukciji, bilo u opoziciji, s tim sto moraju biti u konjukciji sa cvorom.

Edit - i da, ti nisi rodjena na eklipsu vec samo na mlad mesec, to je sasvim nesto drugo. Mora osa cvorova da bude u konjukciji sa so/mo. Ja sam s telefona pa nisam odmah uspela da otvorim tvoju kartu

Last edited by Beatrice; 29-03-2017 at 15:14..

Old 29-03-2017, 17:28   #82
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Standardno

Dada to sam i pitala, sad mi je jasno i lakse :-*

Old 29-03-2017, 19:00   #83
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Anchy ovo nema veze sa astrologijom, ali sigurno su se voleli čim su ušli u brak i dobili dete
Mislila sam u kontekstu toga da ono što ću reći u postu nema dodirnih tačaka sa astrologijom (nego mojom filozofijom ).

Ja sam rođena za vreme Su eklipse, hvata vala i Mo (orbis je 19stepeni dozvoljen). Ne znam šta to znači. Nisam bila nikada u životnoj opasnosti, jedino sam upadala u takve situacije da su bezzlazne i vrlo opasne. Ali manje-više svi su imali tako iskustvo

Old 29-03-2017, 20:40   #84
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Standardno

Haha reko da nisam ja nesto pogrešila..
Pa znas kako ja znam slučajeve gde se i vata na trudnocu, a moras priznati da je to posebno sad trend. Ili naprave dete jer hoce musko, da imaju naslednika.

Old 30-03-2017, 00:32   #85
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Quote:

Ja sam rođena za vreme Su eklipse, hvata vala i Mo (orbis je 19stepeni dozvoljen). Ne znam šta to znači. Nisam bila nikada u životnoj opasnosti, jedino sam upadala u takve situacije da su bezzlazne i vrlo opasne. Ali manje-više svi su imali tako iskustvo
Jest, manje-više svi smo upadali...
Nisam pametna, stvarno. Gledam sad na cafe astrology, ta njena nije bila čak ni totalna solarna eklipsa već anularna, to je valjda ono kad se vidi prsten, ne znam kakva je kod tebe.
Da li se to njoj tako ispoljilo zato što je orbis ipak mali, kod nje se i So i Mo i SMČ nalaze u okviru orbisa od 7* stepeni, kod tebe je ipak orbis od 15 stepeni...
No, to na stranu, šta god da je, njoj se ta solarna eklipsa ispoljila stoprocentno - otac ju je ostavio čim se rodila i nikada u njenom životu nije postojao, a i muž je veći deo života odvojen od nje - takva mu je profesija. To smo i sestra i ja nasledile u svojim horoskopima - ja imam So180Mo a sestra ima So90Ne - otac nam gotovo celog života živi hiljadama kilometara daleko. Osim toga čak mi se i taj deda-baksuz vidi iz horoskopa - ja imam Ve0Asc (bila sam jako vezana za tu baku, a baka je ASC) 90 Saturn, vladar VII (Saturn je očigledno taj deda).
I kod majke definitivno u periodima povratka SMČ na natalnu poziciju nastupaju velike životne opasnosti.

Old 30-03-2017, 11:36   #86
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Beatrice VIdi Poruku
Jest, manje-više svi smo upadali...
Nisam pametna, stvarno. Gledam sad na cafe astrology, ta njena nije bila čak ni totalna solarna eklipsa već anularna, to je valjda ono kad se vidi prsten, ne znam kakva je kod tebe.
Da li se to njoj tako ispoljilo zato što je orbis ipak mali, kod nje se i So i Mo i SMČ nalaze u okviru orbisa od 7* stepeni, kod tebe je ipak orbis od 15 stepeni...
No, to na stranu, šta god da je, njoj se ta solarna eklipsa ispoljila stoprocentno - otac ju je ostavio čim se rodila i nikada u njenom životu nije postojao, a i muž je veći deo života odvojen od nje - takva mu je profesija. To smo i sestra i ja nasledile u svojim horoskopima - ja imam So180Mo a sestra ima So90Ne - otac nam gotovo celog života živi hiljadama kilometara daleko. Osim toga čak mi se i taj deda-baksuz vidi iz horoskopa - ja imam Ve0Asc (bila sam jako vezana za tu baku, a baka je ASC) 90 Saturn, vladar VII (Saturn je očigledno taj deda).
I kod majke definitivno u periodima povratka SMČ na natalnu poziciju nastupaju velike životne opasnosti.

Kod mene je totalna eklipsa i nije orbis 15, nego 9 stepeni (pošto je Su u pitanju). Nemam blizak odnos sa ocem, ioako ga jako volim. Imamo neki suzdržan odnos, ne znam zašto ali je tako sve ispalo.

Nisam primetila da prelazak nekih planeta ima uticaj, jedino npr zapažam da kada se Ma nađe na sred te konjukcije (što me očekuje ove godine) imam malo težu godinu.

Old 30-03-2017, 14:33   #87
Beatrice
Obično gatalo

Beatrice je offline
Standardno

Quote:
Kod mene je totalna eklipsa i nije orbis 15, nego 9 stepeni (pošto je Su u pitanju). Nemam blizak odnos sa ocem, ioako ga jako volim. Imamo neki suzdržan odnos, ne znam zašto ali je tako sve ispalo.

Nisam primetila da prelazak nekih planeta ima uticaj, jedino npr zapažam da kada se Ma nađe na sred te konjukcije (što me očekuje ove godine) imam malo težu godinu.
Dobro, i suzdrzan odnos sa ocem nije bas neka retkost u ovim nasim uslovima. Bas sam opet pogledala na cafe astrology, ti si isto rodjena dan nakon eklipse, kao i moja mama (ako sam dobro videla, a mislim da jesam). Zbunilo me sto je cvor dosta udaljen od konjukcije So i Mo. Ne znam. Kod nje je SMC, kod tebe JMC, da li to ima neke veze.... Pojma nemam. Stvarno. tek to ocigledno kod tebe nema nekog uticaja, a kod nje se ispoljilo na 1001 nacin, i mimo ovog sto sam nabrojala. Steta sto je literatura o eklipsama i lunacijama tako skromna, verovatno postoji neko objasnjenje. Taj astrolog koji je radio horoskop je deefinitivno doneo ispravan zakljucak, ali stvarno nisam pametna na osnovu cega.

Old 30-03-2017, 21:41   #88
caramaja3008
Veštac

caramaja3008's Avatar

caramaja3008 je offline
Registrovan: Aug 2012
caramaja3008 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Slicno kao i kod mene, takodje suzdrzan odnos iako smo dosta slicni, bukvalno sve sam na njega povukla. Kada je Sa prelazio preko konjukcije, ostala sam bez tate.

Old 31-03-2017, 09:06   #89
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Standardno

Ja lmam los odnos sa ocem, poslovan. Jer imamo dr.poglede na svet al msm ds bi pre to trebalo da zahvalim ma180sa, koliko kod da ga volim jer otac mi je ne mogu da ga smislim, bukvalno ga izbegavam po kuci. Prosto on je takav hladan.
Imam dve drugarice:
1. Ona ne ispusta iz usta moj tata, dobra je i s mamom ali njen tata je glavni, ide s njim na pecanje peku rostilj, grle se ja mog formalno poljubim tri puta kako obicaji nalazu za bozic, uskrs i NG. Njoj su si i mo u blizancima.
2. Ova druga se tusirala dok je bila mladja, sto je po meni malo bolesno. Konjukcija je u ovnu.
Uglavnom su bas obe vezane za svoje oceve i nema govora o formalnom govoru. Skroz drugarski odnos.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules