ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 02-06-2015, 11:59   #61
SBojana
Švrća

SBojana je offline
Registrovan: Feb 2013
SBojana je na dobrom putu
Standardno

ja znam dete koje ima me0so u natalu i evo ima vec 3,5 godine a ne govori.
Advertisement

Old 03-06-2015, 22:18   #62
tiramisu
Obično gatalo

tiramisu's Avatar

tiramisu je offline
Registrovan: Apr 2013
tiramisu će postati poznat uskorotiramisu će postati poznat uskoro
Standardno

Setih se sad jednog lika, inače člana Mense, sa Me0Su, isto kao mali nije govorio dugo. Poslali su ga kod lekara i ispostavi se da ga je familija nutkala svim i svačim da nije bilo potrebe da se za nešto sam potrudi ili da sam nešto zatraži, pa zato nije ni komunicirao. Eto, banalan razlog...

Old 04-06-2015, 13:12   #63
SBojana
Švrća

SBojana je offline
Registrovan: Feb 2013
SBojana je na dobrom putu
Standardno

Dala sam jednoj devojci koja se bavi astrologijom njegov natal, ona mi je prvo ukazala na so0me, kaze spaljen merkur + nalazi se izmadju so i sa... Mada mali ima ur u 3. polju.... al da ne idem sa teme....

Old 05-06-2015, 15:54   #64
lilyrose
Veštac

lilyrose's Avatar

lilyrose je offline
Registrovan: Mar 2013
lilyrose je na dobrom putu
Standardno

Ja imam konjukciju Merkura i Sunca i spaljen Merkur u natalu, normalno sam progovorila, nisam čak imala ni problema s uobičajenim R, a počela sam pisati i čitati slova s 3 i pol godine... i općenito sam čitala slikovnice, puno slikovnica, i prije nego sam krenula u školu...

Submit to Digg   So0me Reply With Quote

Old 05-04-2018, 21:10   #65
Fingerprint
Švrća

Fingerprint's Avatar

Fingerprint je offline
Registrovan: Aug 2009
Fingerprint je na dobrom putu
Standardno

Imam rx Me 0 So (orb 9A), Merkur u Lavu, Sunce u Raku. Nikad nisam imala problema pri učenju, osim ako me nešto odbija ili je dosadno (tako je manje-više sa svakim), solidna sam sa brojevima i sličnim kombinatorikama. Lako usvajam tehnička znanja, ali kad treba da se izraze emocije ili lični stav - tu je već nedostajalo "hrabrosti", kao i pravilna artikulacija želja, što je, naravno, dovodilo do zbunjujućih (za druge) ili razočaravajućih situacija (za mene).
Desi mi se često, u naletu bih nešto rekla/napisala, krenem i odjednom "izdušim", prestane mi biti važno to nešto da kažem i prećutim.. i klasična rx Me stvar - dok pričam umijem da pobrkam pojmove - mislm na jedno, a kažem drugo, tako da pazim da mi ne izleti nešto što ne treba
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-04-2018, 21:14   #66
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Fingerprint VIdi Poruku
Imam rx Me 0 So (orb 9A), Merkur u Lavu, Sunce u Raku. Nikad nisam imala problema pri učenju, osim ako me nešto odbija ili je dosadno (tako je manje-više sa svakim), solidna sam sa brojevima i sličnim kombinatorikama. Lako usvajam tehnička znanja, ali kad treba da se izraze emocije ili lični stav - tu je već nedostajalo "hrabrosti", kao i pravilna artikulacija želja, što je, naravno, dovodilo do zbunjujućih (za druge) ili razočaravajućih situacija (za mene).
Desi mi se često, u naletu bih nešto rekla/napisala, krenem i odjednom "izdušim", prestane mi biti važno to nešto da kažem i prećutim.. i klasična rx Me stvar - dok pričam umijem da pobrkam pojmove - mislm na jedno, a kažem drugo, tako da pazim da mi ne izleti nešto što ne treba
Tu je zanimljivo posmatrati kada je po progresijama aktuelan kazimi sta se desilo.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules