ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 27-03-2016, 18:41   #61
Mala od natala
Početnik

Mala od natala je offline
Registrovan: Mar 2016
Mala od natala je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav svima, nova sam na forumu

Imam ovaj aspekt i ne bih rekla da je u pitanju manjak samopouzdanja vec odustajanje od velike sanse pri prvoj prepreci. Tacnoje da ocekujemo da se desi cudo koje ce nas izbaviti iz svih nedaca. Roditelji mi nisu razvedeni, imali su super brak, ja sam u braku, jedino sto je ocev uticaj bio veci.
Submit to Digg   so 90 mo Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-03-2016, 20:54   #62
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Registrovan: Oct 2015
Pipa Midlton će postati poznat uskoroPipa Midlton će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mala od natala VIdi Poruku
Pozdrav svima, nova sam na forumu

Imam ovaj aspekt i ne bih rekla da je u pitanju manjak samopouzdanja vec odustajanje od velike sanse pri prvoj prepreci. Tacnoje da ocekujemo da se desi cudo koje ce nas izbaviti iz svih nedaca. Roditelji mi nisu razvedeni, imali su super brak, ja sam u braku, jedino sto je ocev uticaj bio veci.
Ne znam u kojim znacima su ti Sunce i Mesec. Ako je Sunce u sedištu, u Lavu a Mesec u znaku egzaltacije u Biku, pa su još u kvadratu, svakako će postojati suprotnosti i različiti pogledi na život ali ne mora doći do razvoda. Ista je situacija kada je Sunce egzaltirano u Ovnu a Mesec u sedištu u Raku.
Za razvod roditelja treba da postoji još neki pokazatelj osim kvadarata Sunca i Meseca.Uvek pogledaj dispozitore.
Opozicija je jači pokazatelj razvoda.

Old 08-04-2016, 22:40   #63
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Meni je taj položaj Su u Lavu i Mo u Biku interesantan. Poznajem jednu osobu sa tom pozicijom. Su je vladar Mc, osoba je jako uspešna, popularna i dobra u svom poslu. U srećnom braku je jako dugo. Doduše i on i žena su izuzetno uspešni i poštovani u svom poslu. Potiče iz skladne porodice (nije dete razvedenih roditelja).
E sad sve mi se nešto čini da 2 planete u sedištu ne mogu doneti ništa loše samo što 90 može doneti prevelike apetite ili ulaganja kako bi se zadovoljile obe strane

Old 08-04-2016, 22:53   #64
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Standardno

Snupy, to sam upravo i mislila, možda se nisam najbolje izrazila. Kad su u sedištu, Sunce u Lavu a Mesec egzaltiran u Biku, pritom formiraju kvadrat, najmanje su šanse da će roditelji biti razvedeni. Biće različitog temperamenta, sasvim sigurno, ali funkcionišu, opstaje veza. Isto se odnosi i na egzaltirano Sunce u Ovnu a Mesec u sedištu u Raku. To je daleko bolja situacija nego kada planete nemaju dobro dostojanstvo na pr. Mesec u Škorpiji a Sunce u Vodoliji, ovde su sasvim izvesni sukobi i svađe.

Old 08-04-2016, 23:12   #65
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Tako nekako... Moja drugarica ima Su (u Ovnu) 90 Mo (u Jarcu). Ne umem da je objasnim Ona je kao ličnost dosta komfuzna, nekada previše njanjava, svilena i na usluzi drugima ali npr. odlično reaguje pod pritiskom, tu pokaže svu svoju snagu i racionalnost i dela.
Brak njenih roditelja nije sjajan. Nisu razvedeni ali su živeli odvojeno od oca, sada su se skoro opet spojili jer joj se otac teško razboleo. Od tada je počelo sve da se menja na bolje.
Advertisement

Old 08-04-2016, 23:30   #66
Pipa Midlton
Veštac

Pipa Midlton's Avatar

Pipa Midlton je offline
Standardno

Kvadrat Sunca i Meseca je unutrašnji sukob, osoba je rastrzana, često ne može da pomiri u sebi želje i mogućnosti, dvoumi se, lomi se, donosi pogrešne odluke....
Kvadrat jeste aspekt borbe, izazova, zato ona dobro i reaguje kad je pod pritiskom.

Old 10-04-2016, 15:56   #67
Mala od natala
Početnik

Mala od natala je offline
Registrovan: Mar 2016
Mala od natala je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Pipa Midlton VIdi Poruku
Ne znam u kojim znacima su ti Sunce i Mesec. Ako je Sunce u sedištu, u Lavu a Mesec u znaku egzaltacije u Biku, pa su još u kvadratu, svakako će postojati suprotnosti i različiti pogledi na život ali ne mora doći do razvoda. Ista je situacija kada je Sunce egzaltirano u Ovnu a Mesec u sedištu u Raku.
Za razvod roditelja treba da postoji još neki pokazatelj osim kvadarata Sunca i Meseca.Uvek pogledaj dispozitore.
Opozicija je jači pokazatelj razvoda.
http://www.slikomat.com/slika/5986622.htm

Old 10-04-2016, 16:02   #68
Lahadima
Druid

Lahadima's Avatar

Lahadima je offline
Registrovan: Apr 2012
Lahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auruLahadima ima dobru auru
Standardno

Imam ovaj "divni" aspekt, plus mi je So u padu (vaga) i Mo u izgonu (jarac). Pobedila sam
Često sam rastrzana između onoga što želim i onoga što je dobro za mene. Daću vam primer - nešto kao kad imate dva dečka, jednog volite ali znate da je kreten, i drugog koji bi vam bio divan muž, ali ga ne volite - e, to bi bio primer za moje stanje sa ovim aspektom. Šta god da radim imam takve unutrašnje borbe, ono što volim i ono što bi za mene bilo dobro... Večite dileme... Grozan aspekt.

Imam baš jaku volju, ne odustajem nikad. Odlično reagujem pod pritiskom. Više puta su mi rekli da bi trebalo da radim u urgentnom centru hahahaha.
Roditelji mi nisu razvedeni, ali su jako različiti po karakteru. Tata mi je umro inače, ali su on i mama bili dva sveta, iako su bili u braku sve do njegove smrti - preko 25 godina.

Nemam problem sa vidom, čak naprotiv, vidim ko soko
Čitam ovo što ste pisali pa pokušavam da se nađem u još nekim primerima, ali se nešto baš i ne pronalazim, osim ovoga što sam navela...

Old 10-04-2016, 21:56   #69
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

što su veće prepreke to je veća akcija
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules