ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-11-2008, 22:07   #16
spo
Obično gatalo

spo's Avatar

spo je offline
Registrovan: Aug 2007
spo je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Vojvotkinja VIdi Poruku
zar nije udar groma Ma 90, 180 Ur...

to za srchani je ok..potvrdilo se na par primjera..ali za udar groma mi je malo sumnjivo...

Jeste, kaze Mile tako.
Ali, ta bojazan je svedena na minimum jer sve zgrade imaju gromobran...odavno vec.

Upravo se druzim sa tipom koji ima ovaj aspekt i zaista je teski osobenjak.
A ja bi volela da nije tako.

I nije ozenjen, a kako vidim po vasim komentarima ...male su mu sanse i da ostane u braku, ako se jednom i ozeni.
Submit to Digg   So 180 Ur ~ Sunce opozicija Uran Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-02-2009, 19:17   #17
bojana
Početnik

bojana's Avatar

bojana je offline
Registrovan: Jan 2009
bojana je na dobrom putu
Standardno

Izgleda da sam ja ta Duporova buduca zrtva groma ili srcanog udara
So180Ur na vrhu 8. kuce u strelcu,a Ju u 6.kuci u devici,Sunce u 2. u biku
Ja ne znam mnogo ,ali mi se cini da se sve poklapa
I bre,ispadoh sva naopaka pa jos i da me shine kap

Tako sam se prepala da sam sve pobrkala
Nije Ur u strelcu nego u skorpiji u 8.kuci a Pl u 7.kuci u vagi i Ma u 1.u ovnu
Da mi to nije muz?

Last edited by TrilianSi; 15-02-2009 at 04:11..

Old 14-02-2009, 23:34   #18
wireless
Guest

Po sebi, aspekt So 180 Uran daje svojeglavost i opozicionarstvo, ili avanturistu, i tek ako padne u 1/7 i 7/1 osu možemo da pričamo o predispoziciji za razvod, jer jedna lasta ne čini proleće. Ako je u pitanju muški čart i npr. dobro položen Saturn ova osoba može da iskontroliše i iskulira ovaj aspekt, kao i ako je svestan svoje tvrdoglavosti, uz npr. uticaje iz Vage. U ženskom čartu, kao u gore pomenutom slučaju, to je opasnost mužu-ocu da izgubi novac kroz pozajmice i investicije, loše reagovanje ako je u pitanju nasledstvo zbog slabog ili potkupljivog advokata, ili prosto čovek koji ne može da se ugoji...

Old 15-02-2009, 00:19   #19
bojana
Početnik

bojana's Avatar

bojana je offline
bojana je na dobrom putu
Standardno

Covece!
Znaci nece niko da mre?!
Ne mogu da verujem koliko tu detalja ima,taman pomislim da sam nesto naucila..
Hvala mnogo,sada znam ko ce da investira i kontaktira sa advokatima

Old 15-02-2009, 00:39   #20
wireless
Guest

To je tek slika iz tvog horoskopa, trebalo bi da se poklopi i sa partnerovom kartom, a još više sa konkretnim situacijama.

Old 16-07-2009, 00:43   #21
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

MOLIM da mi neko odgovori posto sam jako uplasena prestojecim periodom
kad mi je tranz. Uran po prvi put napravio opoziciju sa nat.Suncem nasradao mi je sin .u septembru i okt. pravi mi ponovo po drugi put opoz. sa tim sto se sad Suncu pridruzuje i tranz. Saturn [konjukcija] tranz.Uran u januaru 2010 pravice po treci put opoz. sa nat. Suncem. da li u sva tri kontakta mora se nesto desiti ili je to potroseno u prvom MOLIM ODGOVOR

Old 08-09-2009, 20:33   #22
dj_darko
Početnik

dj_darko's Avatar

dj_darko je offline
Registrovan: Sep 2009
dj_darko je na dobrom putu
Standardno

Meni upravo Uran radi opoziciju na Sunce. Dugo sam se pitao "tko ili" šta će mi donijeti. Sada znam. Uran je moj šef koji me gazi na poslu. A ja. Neznam jednostavno nemogu biti miran pa mu prkosim. Energija je jača od mene. Gura me u sukobe.

Natal

Old 08-09-2009, 20:50   #23
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Pa ako ti nisi u braku šef je Sunce ...pa pod napetim tranzitom Urana je postao nemoguć ...bar tako mislim...Sunce je direktor...i mislim da Sam tranzit nije osoba...nego energija koja djeluje na nekog ko je u tvom natalu opisan određenom planetom (ovđe Suncem)

Al moguće da sam u krivu...al zato znam da smo na krivoj temi...jer ovdje pričamo o natalnim aspektima...a ovo je tranzit i to ide pdf ''Što će biti sutra'' ...Tranziti Urana...možda ti netko od iskusnijih pomogne savjetom

Old 08-09-2009, 21:32   #24
dj_darko
Početnik

dj_darko's Avatar

dj_darko je offline
Registrovan: Sep 2009
dj_darko je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
MOLIM da mi neko odgovori posto sam jako uplasena prestojecim periodom
kad mi je tranz. Uran po prvi put napravio opoziciju sa nat.Suncem nasradao mi je sin .u septembru i okt. pravi mi ponovo po drugi put opoz. sa tim sto se sad Suncu pridruzuje i tranz. Saturn [konjukcija] tranz.Uran u januaru 2010 pravice po treci put opoz. sa nat. Suncem. da li u sva tri kontakta mora se nesto desiti ili je to potroseno u prvom MOLIM ODGOVOR
Ne mora da se desi s drugim i trećim kontaktom. Jednostavno nekim ljudima promijene se događaju na mentalnome planu a ne uvijek na fizičkome. Žao mi je zbog Vas i ovoga što se Vama dogodilo ali nebojte se i nemislite mnogo na to pogotovo u negativnome kontekstu. Biti će sve u redu. Tako si ja govorim i često izvučem živu glavu. Jednostavno privlačimo u život ono o čemu najviše razmišljamo. Ako u negativnome kontekstu razmišljamo - privlačimo negativne događaje. Uran je vidim kod Vas već uzrokovao promijenu a to on i čini. Izvlači ljude iz kolotečine na negativni ili pozitivni plan.
Obratite pažnju na novce, da nebiste išli u nepotrebne troškove, ulagali novce u spekulacije. Dobro bi bilo i da odete na rutinski pregled kod doktora, Saturn Vas gura u lagane depresije i od Vas traži bolnu svjesnost same sebe i otkriva Vašu ranjivost. Naročito je konjukcija u stanju sve učiniti tmurnim i ne obećava ništa. Kao što je za Jupiter ključna riječ optimizam tako je za Saturnove aspekte - pesimizam. Vidim da Vam Saturn radi trigon na ASC što mi govori da nećete biti mnogo potišteni jer možete održati potrebnu razumnu ravnotežu a tu je i Uranom u sextilu na ASC sami tražite promijene mada sami niste na čisto što želite mijenjati - možda partera ili Vam on prigovara da se mijenjate. Ako imate poslovnog partnera i novce na zajedničkome projektu onda tražite knjige na uvid, da nebi bilo "nisam znala". Traži se da preuzmete odgovornost - manje pričanja viceva (vidim da ste skloni) a više rada. Zategnuti su Vam odnosi s prijateljima zbog Vašeg nametanja (solar), i težnje društvenom uspjehu. Rasipate se. Od velike trenutne sreće koja Vas na mah bude zapljuskivala šamaranjem će Vas na zemlju spuštati Neptun pitanjem "Tko si ti". Ovo je godina rada na sebi 2010, i rada na poslu. Tražit će se od Vas mnogo a dati ćete još više.

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Pa ako ti nisi u braku šef je Sunce ...pa pod napetim tranzitom Urana je postao nemoguć ...bar tako mislim...Sunce je direktor...i mislim da Sam tranzit nije osoba...nego energija koja djeluje na nekog ko je u tvom natalu opisan određenom planetom (ovđe Suncem)
Točno! Sunce je autoritet. Ali je meni Asc u Lavu te tako dira mene osobno. I dolazi do sukoba.

Last edited by Vojvotkinja; 08-06-2010 at 22:25..

Old 27-02-2010, 19:36   #25
Kina
Obično gatalo

Kina's Avatar

Kina je offline
Registrovan: Aug 2009
Kina je na dobrom putu
Standardno

Ako Sunce „ugroženo" opozicijom sa Uranom - planetom potpuno suprotnog dejstva, Marsom ili Saturnom, osoba može misliti da nije vredna ljubavi, i često je autodestruktivna u svakoj emotivnoj vezi, ma kako bila lepa, šarmantna, zaljubljiva, ma koliko joj drugi ukazivali pažnju, ona to nikada neće prihvatiti na pravi način.Uvek će misliti da je ona krivac za eventualni loš ishod veze. Uz to ovakvi aspekti je čine posebno ranjihovm na svaku vrstu kritike koja će samo biti kap u čaši njenog sopstvenog poljuljanog ega.

Nadjoh ovo na nekom sajtu, ali ne vidoh ovde takva tumacenja, ima li neko iskustvo sa tim?? Prvenstveno me zanima kako se ova opozicija manifestuje u muskom horoskopu..

Old 01-03-2010, 22:32   #26
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

još malo pa ću i ja da ga imam...i iskreno nekako se nadam da će mi donijeti ono nešto u život .....
Naši sponzori
Advertisement

Old 03-03-2010, 20:34   #27
spomenka
Druid

spomenka's Avatar

spomenka je offline
Registrovan: Nov 2009
spomenka je na dobrom putu
Standardno

znam jednu osobu koja ima sunce u opoziciji sa uranom...i ima neku urođenu manu na srcu, kao neku rupicu...al to nije kao nešto opasno...

ovo pišem jer sam tu u postovima čitala da taj aspekt može donijet probleme takve prirode, pa evo...

natalna karta- http://i40.tinypic.com/2a9aejr.gif

Old 11-04-2010, 02:00   #28
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by dadiska VIdi Poruku
Ja bih samo rekla RAZVOD!
Ja se zlazem cak znam i par primera iz moje blize okoline

Old 15-02-2011, 17:50   #29
selena
Druid

selena's Avatar

selena je offline
Registrovan: Oct 2007
selena je na dobrom putu
Standardno

evo ja sam sad u točnoj opoziciji tranzitnog urana i natalnog SO/SA i baš mi je nekako nedorečeno-s jedne strane mi se otvara tisuću mogućnosti s druge svaka ta nova mogućnost traži od mene da se odreknem nečeg starog...
ključna je riječ stalna promjena ,stalan rad i odricanje
autoriteti mi užasno smetaju i moram stalno sama sebe koriti da ne puknem što inače nije moje jer ja nisam svadljivica,a sad mi je to odjednom postao užasan problem...
inače je ok aspekat donosi promjene i to je u redu!

Old 10-09-2011, 16:38   #30
iva0808
Obično gatalo

iva0808's Avatar

iva0808 je offline
Registrovan: Aug 2010
iva0808 je na dobrom putu
Standardno

Ja sa tim aspekotm mogu reći da znam ponekad biti jaako teška osoba. Ne volim kad mi neko pametuje ili šefuje. Doslovno bude - uđe na jedno, izađe na drugo uho, pa makar to bili i dobronamjerni savjeti. i naravno da to drugu osobu živcira. jedini autoritet koji poštujem je moj otac. Za razvod još ne znam, nisam se ni udala. ali sve mi se čini da bi moglo doć do njega Sunce/Uran - 7/1
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules