ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 31-10-2010, 16:11   #16
Hekata
Veštac

Hekata's Avatar

Hekata je offline
Registrovan: Jul 2007
Hekata je na dobrom putu
Standardno

Imam ovaj aspekt u natalu i to aplikacioni kvadrat, tačno je se totales!
Submit to Digg   So 180 i 90 Pl Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 31-10-2010, 20:45   #17
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by gagilica VIdi Poruku
@Angliana 75

A sta ako neko ima tri aspekta sa suncem, znaci tri muza? Ja prvi put cujem za to.
Ja ću onda imati 4 muža, ako gledamo samo aplikacione aspekte

Old 10-04-2012, 00:21   #18
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

So90Pl mi se aktivira na jesen kad Sa stane na Pl ... uopste mi se ne dopada ovaj aspekt i vec neko vreme pokusavam da dokucim sta bi mogao doneti ali za pocetak prvo moram da skapiram sta ovaj kvadrat uopste donosi, pa bih zamolila za malu pomoc

So mi je u vodoliji u 12 polju a vlada 7 a Pl je u sco u 8 polju a vladar je 9, u pitanju je separacioni aspekt. Ako tumacim So kao oca onda je ovo vec odradjen aspekt jer sa ocem sam imala jako los odnos, prakticno ga nije ni bilo jer smo godinama bili bez kontakta. On je imao zdravstvenih problema, cak i neke hospitalizacije ... ima izuzetno tezak karakter i potpuno se uklapa u simboliku So90Pl.

S obzirom da mi je bracni partner predstavljen ovim So (ja jos nisam udata) ali imam ozbiljnu vezu trenutno, moj momak se takodje u ovo uklapa zbog svojih zdravstvenih problema, ali karakterno nije ni nalik ovom kvadratu ... sta mislite da pokretanje ovog aspekta moze doneti?

ja sam poprilicno sigurna da su u pitanju zdravstvene stvari (zbog ukljucenosti 8 i 12) ali ne znam da li ce se aspekt odnositi na oca ili na momka, a dodatno me buni to sto je separacioni aspekt pa vuce na nesto od ranije ...

U jedno sam sigurna da ce me pokretanje ovog kvadrata transformisati i to zestoko,ali se pribojavam tih buducih dogadjaja :/

Old 18-07-2012, 12:58   #19
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

moj drug ima ovaj aspekt, haha, opisano potpuno tacno...

on uvek sve zna najbolje i tesko mu idu kompromisi

Old 16-09-2012, 17:17   #20
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Pretrazivala sam po netu ovaj aspekt jer ga licno imam...svuda se provlaci da je hitler imao ovaj aspekt hehe, cak sam negde naletela na jednom stranom sajtu gde su prvo u uvodu napisali da se ovaj aspekt moze iskoristiti za benefecne stvari ali najcesce za zlo , strasno kako ovo ocrnise, jeste nepogodan aspekt al ne bas do te mere

Negde sam nasla da ove osobe periodicno imaju periode neke transformacije u karakteru ili zivotu i da se to obicno desava na svake 4 do 6 godina...

Ja ovaj aspekt mislim da koristim na pravi nacin, izucavam i ucim astrologiju- So u 12 a Pl u 8

Old 16-09-2012, 19:39   #21
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Ja ovaj aspekt ispoljavam tako što sam povremeno nervozni kreten, na tatu.

Old 08-01-2014, 10:25   #22
lioness-a
Početnik

lioness-a's Avatar

lioness-a je offline
Registrovan: May 2013
lioness-a je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Merkur VIdi Poruku
Svojeglavi ste, ponekad hvalisavi, arogantni i buntovni, i tesko usmeravate svoju energiju u pravcu neceg konstruktivnog. Drugi ljudi misle da vas znaju, ali vas, zapravo, nikad ne poznaju sasvim. Morate nauciti da kontrolisete svoj temperament i da razvijete dozu umerenosti u svim odnosima. Rukovodjenje vam je jaca strana, ali prvo morate nauciti vestinu postizanja kompromisa. Glumacka profesija bi bila dobar nacin za praznjenje viska energije. .
Koliko razumem (pravi sam pocetnik!) imam sunce kvadrat pluton i mars kvadrat pluton. I bas ih osecam (toliko su jaki da cak cesto privlacim skorpije ). Ovaj opis gore je definitivno tacan (s tim sto mars kvadrat pluton daje dodatnu energiju i eksplozivnost kombinaciji). Dodala bih jos ogromnu potebu za kontrolom...kad se ta kontrola izgubi osecanja je jako tesko kontrolisati. Eksplozivna su i toliko jaka da se ispoljavaju fizicki (npr, kasalj, gubitak apetita, ankcioznost). Tada ili eksplodiram ili uspostavim kontrolu (tako sto bezim iz situacije/onoga sto cini da izgubim kontrolu).

Neki linkovi (na engleskom): http://theastrologyplace.blogspot.co...are-pluto.html

http://illumeastrology.blogspot.com....n-through.html

Koliko razumem veliki izazov za osobe sa ovim aspektom je samokontrola, balans i neko pozitivno kanalisanje te ogromne energije. Sport i posao pomazu...da li imate druge predloge? Kako prevazici ovaj aspekat i kontrolisati temperament i emocije?

Old 08-01-2014, 13:07   #23
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
So90Pl mi se aktivira na jesen kad Sa stane na Pl ... uopste mi se ne dopada ovaj aspekt i vec neko vreme pokusavam da dokucim sta bi mogao doneti ali za pocetak prvo moram da skapiram sta ovaj kvadrat uopste donosi, pa bih zamolila za malu pomoc

So mi je u vodoliji u 12 polju a vlada 7 a Pl je u sco u 8 polju a vladar je 9, u pitanju je separacioni aspekt. Ako tumacim So kao oca onda je ovo vec odradjen aspekt jer sa ocem sam imala jako los odnos, prakticno ga nije ni bilo jer smo godinama bili bez kontakta. On je imao zdravstvenih problema, cak i neke hospitalizacije ... ima izuzetno tezak karakter i potpuno se uklapa u simboliku So90Pl.

S obzirom da mi je bracni partner predstavljen ovim So (ja jos nisam udata) ali imam ozbiljnu vezu trenutno, moj momak se takodje u ovo uklapa zbog svojih zdravstvenih problema, ali karakterno nije ni nalik ovom kvadratu ... sta mislite da pokretanje ovog aspekta moze doneti?

ja sam poprilicno sigurna da su u pitanju zdravstvene stvari (zbog ukljucenosti 8 i 12) ali ne znam da li ce se aspekt odnositi na oca ili na momka, a dodatno me buni to sto je separacioni aspekt pa vuce na nesto od ranije ...

U jedno sam sigurna da ce me pokretanje ovog kvadrata transformisati i to zestoko,ali se pribojavam tih buducih dogadjaja :/
Kakvo ti je iskustvo s ovim aspektom sada ?

Old 18-08-2015, 19:17   #24
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

Imam ovaj kvadrat ali se u njemu ne pronalazim. Nekog viska eneegije koji me goni Nemam. Tako da nemam sta da kontrolisem. Energiju stvaram u momentu kada mi je potrebna.

Moj izgled ljudima koji me ne poznaju je mozda opisan ovim.
Tako sam i ovaj nick dobila odavno.
Trudila sam se da budem nepristupacna za mase. Uvek sam radila u velikim kolektivima. Uvek osmeh uz Dobar Dan. Za sve ostalo smaranje strogi Mrgud.

Kazu da mogu pogledom da ubijem ��

Kada sam pocela da se interesujem za astro prvo sto sam pronasla je da ovaj aspekt ugrozava zivot natusovom autoritetu. Moze biti da je to moj tata i njegova smrt...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules