ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 25-10-2011, 03:10   #31
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpija_strelac VIdi Poruku

Ja bih volela da imam ovaj aspekt jer je to uuuuuzassssna energija....struuuuja
ove osobe imaju problem s autoritetima jer hoce i sami da to budu
a kad postanu onda su za'ebani
znam jednog direktora s ovim aspektom
Evo, poklanjam ti ga!
Jesam agresivna, tako kaže psihološka analiza moje glave, mada mi nijedan prijatelj ne veruje. Verovatno je to zasluga Mo u Vagi, jer me ljudi dosta vide kroz njega, budući da je na Asc.
Znam da je ta energija u meni prilično nezdrava, pogotovo ako se uzme u obzir da mi u natalu nedostaje vatrenog elementa. Kvadrat je fiksni...jbt, fiksna agresija

U poslednjih par godina primećujem kako potpuno menjam svoj odnos prema autoritetu. Kada sam upisala studije, postala sam svesna svih mana svojih profesora i baš se trudim da se ne vidi da ih manje poštujem nego što bi trebalo.
Isti je slučaj i sa roditeljima, nadležnima na poslu...
U muzičkoj školi su svi profesori mladi i često su stariji od mene samo par godina i jako mi teško pada što moram da im persiram!

Kako energija ovog aspekta može da se kanališe, u mom slučaju?
Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
U zenskom horoskopu su to problemi sa muzem i gotovo siguran znak za razvod.

A.Imsiragic
Imširagić je talentovan da izvali ovako nešto.
Advertisement

Old 18-11-2011, 22:04   #32
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

On se spasio, zato sto je auto amortizovao udarac. To se i meni desilo kad sam imala saobracajku. Solidno sam prosla, ali je auto bio zguzvan.

Old 18-11-2011, 22:11   #33
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

Ja imam nalete agresije,ali znam da se kontrolišem za mene je najveća opasnost jezik,a i to polako kontrolišem
Submit to Digg   So 180 i 90 Ma Reply With Quote

Old 07-01-2012, 23:33   #34
milicica21
Veštac

milicica21's Avatar

milicica21 je offline
Registrovan: Nov 2011
milicica21 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Los aspekt moze biti veoma tezak,jer osoba nosi snaznu mrznju prema svakom autoritetu.Sukobi pocinju vec sa ocem.Govori i o problemima oca i vuce tasku karmu po ocevoj liniji.Obe su muske planete,pa natus ima problema sa svim muskarcima.Cesto donosi i neprijatne susrete sa zakonom i bilo kojim autoritetom.Sa ovakvim aspektom izvesne su fizicke povrede.Osoba voli da se tuce ,iako gotovo uvek gubi.Nosi opasnost po oci i ukazuje na direktan udarac.
U zenskom horoskopu su to problemi sa muzem i gotovo siguran znak za razvod.Ocu se ne svidjaju izabrani mladici.

A.Imsiragic
Autoritet nikako ne podnosim, nema sanse da mogu da se prilagodim (kao ni moj tata sto nije nikada mogao- a cesto ga je skupo kostalo). A tata i mladici... Nije da mu se ne dopadaju, ali da je ovako ili onako, bio bi bolji

Old 26-01-2012, 00:08   #35
vedrina91
Obično gatalo

vedrina91's Avatar

vedrina91 je offline
Registrovan: May 2011
vedrina91 je na dobrom putu
Standardno

SO90MA, ja sam kao neki skolski primer osoba sa ovim aspektom. Afektna, nasilna, ne trpim nepravdnu, svadjalica, veliki problemi sa autoritetima, neki blazi prekrsaji - brza voznja, ometanje javnog reda i mira, problemi sa ocem, zbog saobacajnog udesa(preterana brzina) imala povrede glave, zivcana, ostra - ali sjajna u sportu pogotovo tamo gde sama mogu da se iskazem iako obozavam i kolektivne sportove mada sam los vodja- najcesce se sama nametnem za vodju (zahtevna, "bezdusna" , neumoriljiva)...

Old 26-01-2012, 00:32   #36
Tratincica84
Veštac

Tratincica84's Avatar

Tratincica84 je offline
Tratincica84 je na dobrom putu
Standardno

SO90MA hihihihi .... o da,da burne reakcije, kratak fitilj, ne podnosim nepravdu tkdj, problemi sa ocem i to bas veliki, problemi sa zakonom ali manji, imala tezak sudar ali i dalje vozim kao luda ... ubice me ta jezicina i ishitrene BURNE reakcije ...

Old 26-01-2012, 00:45   #37
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Uf, izgleda da smo svi skolski primeri Ovaj aspekt izgleda kod svih radi punom parom Salu na stranu, stvarno radi, samo sto je meni Ma u sco, plus konjukcija Sa, pa to vise nekako tinja u meni,skuplja se, skuplja, a kad konacno pobesnim totalno eksplodiram i spasavaj se ko moze. E sad u kuci umem da budem tiranin (cini mi se da to Dupor rece) i dzangrizalo i iz miloste me zovu Hitler jer zahtevam disciplinu i postrojavam sve redom i naravno svi mi mnogo brze eksplodiramo kada nas zezaju bliske osobe...
I dok sam bila mladja tacno sam znala kako verbalno u sekundi da isprovociram osobu i da je dovedem do tacke kljucanja, ali sam zato bila cesto meta napada ( i kad sam trazila belaja a i kad nisam)...
Jedino sto nije tacno jeste da sam fizicki agresivna, nisam bas sklona nekim tucama, ne bih lako prva udarila coveka...I nisam zajedljiva,svadjalica, ne volim da diram ljude iz cista mira, da budem zla i cinicna prema drugaricama itd., mada mislim da su tu zaduzeni vise aspekti Me i Ma...
I trudim se da puno radim na toj svojoj ruznoj osobini, jer ovaj aspekt nije nikome lak a pogotovu ljudima sa kojima zivite

Old 23-03-2012, 14:24   #38
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Standardno

Ponekad istupate temperamentno što može biti prednost. Postajete agresivni ili potišteni na svaku vrstu ograničenja.Ovo vodi ka želji da zadovoljite vaše potrebe koristeći sva sredstva.Ovo može da oneraspoloži ljude jer to niko ne želi tolerisati.
Ako želite da izbegnete ljutnju,napravite pokušaj da obuzdate sebe. Pre nego i šta uradite,budite sigurni da tačno znate šta želite.
Potrudite se da kontrolišete svoju ljutnju i vežbajte strpljenje i toleranciju, to je jedini način da ostvarite svoje ambicije bez da sebe dovedete u konflikte sa ljudima.
Vodite računa da ne trošite energiju na besmislene igre moći. Vaši talenti bi vam mogli doneti mnogo uspeha ukoliko budete poštovali granice koje su deo svake profesije.
Nezavisnost je važna za vas i trebate tačno da znate u šta ulazite pre nego se vežete profesionalno ili u privatnom životu.

Još malo teorije....

Old 23-10-2012, 23:05   #39
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

So90Ma kod mene, nije mi doneo probleme sa ocem, ali jeste sa nekim autoritetima jer ja ne mogu da prećutim kada je prema meni usmerena nepravda. Ovaj aspekt se kroz borbu dokazuje i uspeva. Veoma je loše za nas sa ovim aspektom kada radimo protiv njega, upadnemo u mrzovoljno stanje, fizički se ne trošimo kroz sport ili seks (ve60ma), ako sebe dovedemo u takvo stanje onda patimo.
So90Ma je vatra, struja (kao što je rekla scorpija strelac), reakcije su brze, često su u mladosti nepromišljeni i kroz život jedna od važnijih lekcija je sticanje kontrole i discipline.
Ja ga prilično osećam, jer su mi So i Mars na uglovima aplikacioni.
Jedino ne mogu da dovedem u vezu sa oblastima života kojima mi vladaju kao vladari kuća.
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-10-2012, 15:07   #40
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Standardno

"Težnja ka preteranom radu kao i sklonost ka iznenadnoj ljutnji ili besu koji ispoljavate mogu da izazovu probleme. Ako ovo možete da kontrolišete i ukoliko ste svesni negativnih efekata, kao što su prekidi koji mogu doći od ljudi koje volite ili kolega, ovako jak izvor energije koji je moćan, kao što je i konjunkcija (izražena fizička snaga, hrabrost, neobuzdani seksualni život), može da bude upotrebljen kao prednost. Pomoć vam je potrebna kada dođete do toga da vaša ličnost ili vaš bes prouzrokuje stres i kod drugih ljudi. Koren ovih problema može da leži u sekslualnim frustracijama ili u tome da od svog partnera ne dobijate dovoljno emocija i strasti. "

Old 31-07-2013, 21:39   #41
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Kažu So90Ma rasturačka energija, stav "sklanjajte mi se svi sa puta", mi smo ludi besni i pucamo, tempirane bombe - a ja luda lenja kRava

Old 14-12-2013, 13:44   #42
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Standardno

Eskalacija ovog aspekta je nešto najopasnije u svetu astrologije!

Old 14-12-2013, 14:12   #43
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Niste vi videli konjukciju

Old 14-12-2013, 15:19   #44
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Standardno

Ne bih rekla.
Ti si muško,a ovaj aspekt je najgori u ženskoj karti što ga čini izuzetno opasnim pre svege većina žena sa ovim aspektom nisu svesne svoje slabosti tu je ipak u pitanju Ma u okršaju sa So.Ništa gore za žensku osobu+ kad ti je to sve načičkano na uglovima tim gore.

Old 14-12-2013, 15:29   #45
specijalizant
Obično gatalo

specijalizant's Avatar

specijalizant je offline
Registrovan: Jul 2013
specijalizant je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Bojana_NS VIdi Poruku
Ne bih rekla.
Ti si muško,a ovaj aspekt je najgori u ženskoj karti što ga čini izuzetno opasnim pre svege većina žena sa ovim aspektom nisu svesne svoje slabosti tu je ipak u pitanju Ma u okršaju sa So.Ništa gore za žensku osobu+ kad ti je to sve načičkano na uglovima tim gore.
Ja ima ovaj aspekt i do sada nisam imala vece probleme...Tacno je to da se cesto povredim ali nista toliko strasno. Kod mene se ispoljava jer me stalno tera da nesto vezbam i ako nema aktivnosti ja sam malo nervoznija,ali ga ja dozivljavam kao jaku energiju,zaista.Imam dosta fizicke snage
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules