ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-12-2013, 15:42   #46
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Konjukcija je najjaci aspekt, gde god bio i u cijoj god karti.
Ali slazem se da je to kod zena zeznutije jer moze dati nasilnog muskarca ili tako nesto, a i to sto kazes nisu svesne svoje slabosti, ili neke bas jesu, pa onda kinje druge ljude iz svoje slabosti
Submit to Digg   So 180 i 90 Ma Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-12-2013, 15:47   #47
Bojana_NS
Druid

Bojana_NS's Avatar

Bojana_NS je offline
Registrovan: Sep 2011
Bojana_NS će postati poznat uskoroBojana_NS će postati poznat uskoro
Standardno

specijalizant
Kod mene su uglovi u pitanju i normalno je da će god mene da jače deluje Ma na Ac,So na Ic.

Quote:
Originally Posted by Malefik VIdi Poruku
dati nasilnog muskarca
Ovo najviše mrzim.Moj mars je moj mars i on će uvek opisivati isključivo prvo mene.

Old 14-12-2013, 15:52   #48
specijalizant
Obično gatalo

specijalizant's Avatar

specijalizant je offline
Registrovan: Jul 2013
specijalizant je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Bojana_NS VIdi Poruku
specijalizant
Kod mene su uglovi u pitanju i normalno je da će god mene da jače deluje Ma na Ac,So na Ic.

Verovatno da je tako. Ja sam napisala da je za sada to tako kod mene,ali za nadalje videcemo))))

Ovo najviše mrzim.Moj mars je moj mars i on će uvek opisivati isključivo prvo mene.
I ja bih se slozila sa tim jer do sada nisam imala agresivne muskarce ali se cesto desavalo da sam ja prema njima netrpeljiva ako mi zasmeta i najmanja sitnica

Old 14-12-2013, 15:57   #49
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Pa to je drugo sto ti mrzis. Mars predstavlja muskarce kod zena i to je to. Ja sam to naveo kao jednu manifestaciju, pored drugih koje su bile licnije. Tebi je taj mars na asc, pa te svakako boji vise i licniji je.

Old 14-12-2013, 18:03   #50
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Opisuje te kao muškarca, mislim tvoju mušku stranu (So i Ma)

Quote:
Ne bih rekla.
Ti si muško,a ovaj aspekt je najgori u ženskoj karti što ga čini izuzetno opasnim pre svege većina žena sa ovim aspektom nisu svesne svoje slabosti tu je ipak u pitanju Ma u okršaju sa So.Ništa gore za žensku osobu+ kad ti je to sve načičkano na uglovima tim gore.
Ja negde čitam da je loše, negde da je Ma90So itekako poželjan aspekt. Nije mi jasno na koje tačno slabosti misliš?
Mi sa ovim kvadratom možemo sebi da oduzmemo energiju, ako su nam se roditelji svađali. Da se mi ne bismo agresivno ponašali lišimo sebe energije koju nam taj aspekt nameće. Ali kako se lišimo toga ne možemo ni da budemo energični i preduzimljivi na onim poljima koja to zahtevaju. Ne mogu da se setim da li sam o tome pisala. Ima jedan dobar tekst, ako nađem tebi ću poslati.

Old 14-12-2013, 18:34   #51
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Moj sin ima SO180MA, sto se smatra najredjim aspektom u natalnoj karti.
SO u Ribama, MA u Devici.

Kada mu je pre par godina stao SA na tog MA, za to neko vreme od godinu-dve dana, on je: pao sa klackalice i rasekao uvo, isao na usivanje, na pripremama za fudbal skotrljao se niz brdo i izvrnuo koleno pa nosio longetu mesec dana, i taman kada je skinuo, pao na fudbalu na beton i rasekao nos kod oka, imao 8 kopci iznutra i spolja, bio kao da je saobracajku doziveo, pao sa drveta, najeo se visanja sa kosticama pa zaglavio u bolnici dok nije sve izbacio....molila sam Boga samo da ostane citav i pitala se sta se to desva sa njim, a tada nisam imala pojma o astrologiji niti sta ovo uopste moze da donese...

Sada taj aspekt lepo trosi u teretani...

Old 14-12-2013, 19:26   #52
Lyra
Druid

Lyra's Avatar

Lyra je offline
Registrovan: Jun 2007
Lyra će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Moj sin ima SO180MA, sto se smatra najredjim aspektom u natalnoj karti.
SO u Ribama, MA u Devici.

Kada mu je pre par godina stao SA na tog MA, za to neko vreme od godinu-dve dana, on je: pao sa klackalice i rasekao uvo, isao na usivanje, na pripremama za fudbal skotrljao se niz brdo i izvrnuo koleno pa nosio longetu mesec dana, i taman kada je skinuo, pao na fudbalu na beton i rasekao nos kod oka, imao 8 kopci iznutra i spolja, bio kao da je saobracajku doziveo, pao sa drveta, najeo se visanja sa kosticama pa zaglavio u bolnici dok nije sve izbacio....molila sam Boga samo da ostane citav i pitala se sta se to desva sa njim, a tada nisam imala pojma o astrologiji niti sta ovo uopste moze da donese...
Ne zezaj pls.
Sada taj aspekt lepo trosi u teretani...
Uh, sad si me svu isprepadala.
Da ne radi slično So90Ma?

@Malefik, kako misliš da je to normalno?
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-12-2013, 19:43   #53
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Ne znam Lyra kolika su tvoja deca, ali meni iskreno, nije bilo normalno da toliko povreda dete ima u detinjstvu! Ima sada oziljak na nosu od tog usivanja, pre toga mu je noga bila u gipsu od kuka do dole jer je izvrnuo koleno i cela noga mu je otekla! Tamo je bilo barem 20 dece a samo je on dosao kuci takav?

Inace on uopste nije dete koje je nesto problematicno ili nemirno, naprosto kao da ga je neki maler terao sve to vreme...

Kod mog sina je srecom 3* separacija pa je taj aspekt verovatno ( sada sam pogledala ) malo i oslabio sada kada je stariji...

Normalno je za Malefika koji i sam ima spaljenog MA...

Old 14-12-2013, 22:06   #54
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Moja cerka ima So u jarcu, 90 Ma u ovnu...sreca nije sklona da se povredjuje, ali sto je brzopleta, muka ziva...imam utisak da se previse brzo pokrece, previse brzo reaguje...Ma u ovnu je i sam po sebi brz, jos ga ovaj kvadrat dodatno ubacuje u brzinu...

Old 17-08-2015, 15:32   #55
noddy
Obično gatalo

noddy's Avatar

noddy je offline
Registrovan: Jun 2012
noddy je na dobrom putu
Standardno

Vjerujem da je So 90 Ma bolji nego So 90 Sa ili 180 Sa. Jer, utisak mi je da je Mars pokretljiva energija, pa taj aspekt moze da se pokretom ili nekom akcijom uvijek lakse podnese, jer Mars je pokretacka energija. Sa druge strane, Saturn gasi Sunce sa 90 ili 180, nema mogucnosti da se ublazi, jer Sa je hladan.

Old 28-11-2015, 18:40   #56
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Evo i ja imam kvadrat ovih dveju planeta. Rekla bih da zbog marsa u 11 kući moji prijatelji najčešće stradaju kad se iznerviram jer sve što mi smeta svalim na neku grešku koju oni naprave. Tad mi kažu da sam prava škorpija. Inače mi je veoma veliki prag tolerancije ali kad puknem onda nažalost umem biti baš agresivna, ali pokušavam to da kontrolišem. Stvarno umem svašta da kažem bez razmišljanja i da budem veoma direktna. Tu se ubacio i mesec koji se ne slaže ni sa marsom ni suncem tako da mi ume biti baš zabavno sa samom sobom, a pogotovo drugima
Sa ocem nisam nikad imala većih problema, sa njim se baš super slažem. Rekla bih da se ovo pre možda odnosi na mamu jer voli da bude po njenom, ako se njoj nešto ne svidja onda to nikom ni ne treba pa zbog toga nekad imamo problema ali generalno i sa njom imam dobar odnos. Mada istina je da ne volim autoritet i da mi neko naređuje, tad umem da kontriram
Umem da se uvredim na kritiku ali samo kad je uopšte nisam očekivala Kao mlađa sam se tukla par puta ali ništa specijalno a i to sve je bilo nepromišljeno.
E sad, znajući da mars prestavlja operacije a moj mars je u lavu, još u kvadratu sa suncem koji je na stepenu lava, to predstavlja moju operaciju srca koju sam imala kao mala jer sam rođena sa srčanom manom. A možda ima veze i sa skoliozom koju imam, jer lav i sunce predstavljaju kičmu, ali je držim pod kontrolom. Evo ovo je moj mali doprinos

Old 29-11-2015, 21:08   #57
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Registrovan: Mar 2008
Akarui je na dobrom putu
Standardno

Da li ja kojoj je sunce u biku i mars u lavu ipak nosim energiju ovog aspekta, iako astro.com mi ne izbacuje da imam aspekt jer mi je sunce na 10 c bika, a mars na 29 c lava??

Old 29-11-2015, 21:34   #58
ElipsaZ
Obično gatalo

ElipsaZ's Avatar

ElipsaZ je offline
Registrovan: Oct 2015
ElipsaZ je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Akarui VIdi Poruku
Da li ja kojoj je sunce u biku i mars u lavu ipak nosim energiju ovog aspekta, iako astro.com mi ne izbacuje da imam aspekt jer mi je sunce na 10 c bika, a mars na 29 c lava??
Ja bih rekla da ne jer je prevelik orbis izmedju planeta.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules