ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 28-03-2013, 13:21   #16
Kvin
Obično gatalo

Kvin's Avatar

Kvin je offline
Registrovan: Feb 2013
Kvin je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Srdjan VIdi Poruku
Znam jednu osobu koja ima NE u 2, i ta osoba molitvom i autosugestijom ,,priziva,, novac Pa eto ko ga ima u 2 nek isproba
Molim te, pitaj za detalje.
Koje reči koristi, da li treba da bude pun mesec i tako to.
Inače, kad sam u najvećim problemima, desi se da mi novac stigne na neki neobičan način, odakle se najmanje nadam. I obično je dovoljan da me skrpi do plate. Al ako ovo pomaže za neki veći novar rado bih probala.
Advertisement

Old 28-03-2013, 14:22   #17
Srdjan
Obično gatalo

Srdjan's Avatar

Srdjan je offline
Registrovan: Jul 2012
Srdjan je na dobrom putu
Standardno

LavJarac - Sve je to povezano, što da ne plus je tebi NE u 11, što je još bolje po mom mišljenju!

Kvin - ih pa raspitao sam se ja ta osoba se inače bavi jogom pa su joj apstraktna razmišljanja bliska znači ona praktikuje da se moli bogu NE (molitva) u Strelcu (Bog) u 2 (novac) s obzirom da i ti imaš isti položaj, probaj i ti na isti način da se moliš a pošto ti imaš i 120 ME... možeš i na papir da zapišeš neku afirmaciju pa da staviš pod jastuk Pošto do NE se najbolje dolazi u snu, meditaciji i kad je čovek relaksiran...
Jedna od njenih ,,bajalica,, je ,,Novac koji mi je zapisan po božanskom planu me pronalazi,, Dakle ja ti predlažem da uključiš sve moguće metode kojima NE vlada u prizivanju novca, pa vidi koji metod daje najviše efikasnosti.
Inače NE je mašta pa budi maštovita i do novca ćeš doći
Submit to Digg   So 120 i 60 Ne Reply With Quote

Old 28-03-2013, 14:38   #18
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Quote:
LavJarac - Sve je to povezano, što da ne plus je tebi NE u 11, što je još bolje po mom mišljenju!
Ha znaci tako , ali ja bih pre da dozovem ljubav ovog proleca ...mozda mi ovaj aspekt zamagljuje vidike...i nekako uvek muskarac koji mi se dopadne nikada ne krene direktno prema meni nego sve nesto izokola da ja vise ne kapiram sta hoce

Old 28-03-2013, 14:44   #19
Srdjan
Obično gatalo

Srdjan's Avatar

Srdjan je offline
Srdjan je na dobrom putu
Standardno

I ja bih srećo vrlo rado ljubav ovog proleća i da to umem da prizovem prvo bih sebi to uradio pa čarobnu formulu podelio sa drugima Kako reče VE u Ribama (ljubav je tajna, bezuslovna i večna) a kako reče Svetlana ceca ražnatović i večna je i nemoguća pa ti izbalansiraj i izvuci zaključak! I naravno, javni nama šta si uradila

Old 28-03-2013, 14:55   #20
Kvin
Obično gatalo

Kvin's Avatar

Kvin je offline
Kvin je na dobrom putu
Standardno

Quote:

Kvin - ih pa raspitao sam se ja ta osoba se inače bavi jogom pa su joj apstraktna razmišljanja bliska znači ona praktikuje da se moli bogu NE (molitva) u Strelcu (Bog) u 2 (novac) s obzirom da i ti imaš isti položaj, probaj i ti na isti način da se moliš a pošto ti imaš i 120 ME... možeš i na papir da zapišeš neku afirmaciju pa da staviš pod jastuk Pošto do NE se najbolje dolazi u snu, meditaciji i kad je čovek relaksiran...
Jedna od njenih ,,bajalica,, je ,,Novac koji mi je zapisan po božanskom planu me pronalazi,, Dakle ja ti predlažem da uključiš sve moguće metode kojima NE vlada u prizivanju novca, pa vidi koji metod daje najviše efikasnosti.
Inače NE je mašta pa budi maštovita i do novca ćeš doći
Meni neprijatno da direktno pitam Boga za pare.
Ja ću to pod jastuk.
Samo da mi sin ne nađe, qq meni.
U takvoj sam krizi da nije isključeno na jogu da krenem.

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
Ha znaci tako , ali ja bih pre da dozovem ljubav ovog proleca ...mozda mi ovaj aspekt zamagljuje vidike...i nekako uvek muskarac koji mi se dopadne nikada ne krene direktno prema meni nego sve nesto izokola da ja vise ne kapiram sta hoce
Pa kad ih plašiš pa moraju izokola?

Old 28-03-2013, 15:00   #21
Srdjan
Obično gatalo

Srdjan's Avatar

Srdjan je offline
Srdjan je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Kvin VIdi Poruku
Meni neprijatno da direktno pitam Boga za pare.
Ja ću to pod jastuk.
Samo da mi sin ne nađe, qq meni.
U takvoj sam krizi da nije isključeno na jogu da krenem.
hahahah ma daaaj! xD Pa dobro nemamo svi vlad. ASC u vodoliji pa da im ništa nije glupo! a inače gledam ovu tvoju kartu pa videh JU u 5 super postavljen, vl 5 u 2, a 2 oko 11 )) pa to je super za igre na sreću!

Old 28-03-2013, 15:06   #22
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Standardno

Quote:

Pa kad ih plašiš pa moraju izokola?
Hej Kvin to je kljucno sto si rekla , primecujem to ali mi nije jasno sta ih plasi to kod mene? Vidis li ti sta je to?

Sasvim sa mirna, simpaticna devojka...nisam neka navalentna...dam suptilno znak ako mi se svidja ali prva nikad ne prilazim pa tako i oni i onda nista

Old 28-03-2013, 15:47   #23
Kvin
Obično gatalo

Kvin's Avatar

Kvin je offline
Kvin je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by LavJarac VIdi Poruku
Hej Kvin to je kljucno sto si rekla , primecujem to ali mi nije jasno sta ih plasi to kod mene? Vidis li ti sta je to?

Sasvim sa mirna, simpaticna devojka...nisam neka navalentna...dam suptilno znak ako mi se svidja ali prva nikad ne prilazim pa tako i oni i onda nista
Pa ja to rekoh a da nisam ni otvorila kartu.
Čim idu izokola, nešto ih plaši.
Šta je to tačno, ko bi znao.
Različite muškarce različite stvari.
Očigledno je da poseduješ (i emituješ) snažnu energiju.
A moguće je da toga uopšte nisi svesna a ni oni šta ih je prestravilo.

A moguće je i da si ti malo nestrpljiva kad su osećanja drugih u pitanju (Me0Ma)...

Quote:
hahahah ma daaaj! xD Pa dobro nemamo svi vlad. ASC u vodoliji pa da im ništa nije glupo! a inače gledam ovu tvoju kartu pa videh JU u 5 super postavljen, vl 5 u 2, a 2 oko 11 )) pa to je super za igre na sreću!
Da, baš bih volela da dobijem u igrama na sreću, samo još da počnem da ih igram. Ponekad kupim onu srećku i obavezno jedem Frikom sladoled al ništa.
Ono što ne vidiš u mom natalu je da su Ju i Ne retrogradni.
Jedine retro planete u mom natalu.
Aaaaaa.

Last edited by Vojvotkinja; 29-03-2013 at 23:03..

Old 28-03-2013, 15:57   #24
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Standardno

Quote:
Pa ja to rekoh a da nisam ni otvorila kartu.
Čim idu izokola, nešto ih plaši.
Šta je to tačno, ko bi znao.
Različite muškarce različite stvari.
Očigledno je da poseduješ (i emituješ) snažnu energiju.
A moguće je da toga uopšte nisi svesna a ni oni šta ih je prestravilo.

A moguće je i da si ti malo nestrpljiva kad su osećanja drugih u pitanju (Me0Ma)...
Mozda...ne znam ni sama sta je u pitanju.
Nisam pametna kako da emitovanje te energije suzbijem...jedino da se pojavi neki sa jacom energijom od moje ...mada i tada se samo nadmudrujemo. Ja ocekujem da me on uzme za ruku i povede....ako ja to pokusam pobeci ce mada ja to ne radim.

Old 28-03-2013, 16:40   #25
Srdjan
Obično gatalo

Srdjan's Avatar

Srdjan je offline
Srdjan je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Da, baš bih volela da dobijem u igrama na sreću, samo još da počnem da ih igram. Ponekad kupim onu srećku i obavezno jedem Frikom sladoled al ništa.
Ono što ne vidiš u mom natalu je da su Ju i Ne retrogradni.
Jedine retro planete u mom natalu.
Aaaaaa.
Za NE to i nije tako strašno, njemu retrogradnost samo povećava snagu valjda... A nije strašno ni za JU Tako da uopšte ne mislim da je ovo neka prepreka.

Old 28-03-2013, 20:50   #26
Kvin
Obično gatalo

Kvin's Avatar

Kvin je offline
Kvin je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Za NE to i nije tako strašno, njemu retrogradnost samo povećava snagu valjda... A nije strašno ni za JU Tako da uopšte ne mislim da je ovo neka prepreka.
Retrogradni Neptun u II kući je jako slab. Daje velikodušne, nežne, blage ljude, koji više daju nego što uzimaju. Za sticanje je neophodna doza čvrstine, koju ovi ljudi nemaju.
Dao mi je mnogo na duhovnom planu, dar za umetnost, sposobnost da osećam i razumem druge bolje nego oni sami sebe, ali mi je oduzeo ono materijano.
Ruku na srce, nije meni do novca ni stalo. Imam sve što mi treba, ali nemam onu materijanu sigurnost koja mi je postala veoma neophodna u poslednje vreme i koja uopšte nije za mene...
Sam ovaj aspekt mi je mnogo dao u duhovnom smislu, ali je uzeo u smislu potpune realizacije svojih talenata koje ne umem da iskažem.
Nekad mi je sve kristalno jasno ali ne umem to i da objasnim. Trudim se, ali to nije ni delić onoga što osećam.

Pogledaj samo koliki su mi postovi, a opet, ni delić onoga što osećam nije rečeno.
Valjda je to dobro, udavila bih sve oko sebe...
Advertisement

Old 30-03-2013, 03:45   #27
TigaBg
Čarobnjak

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Ja imam ovaj aspekt vrlo jak ali praktično je u mom natalu beskoristan i ne osećam ga
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules