ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-08-2013, 10:52   #46
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Imam ovaj aspekt na samom asc-u, doneo mi je nestrpljivost, nervozu,
Verovatno zato sto je 0 na Asc , ali u 12. , pa nervoza moze biti i potisnuta.
Meni je ta 0 na MC-u . Vec sam napisala da se tesko vezujem, ali kada se vezem onda to traje... . Ako sam ja prekidala veze, to je bilo na bum , ako je to radila druga strana, onda je to imalo i nastavke, pa bih ja na kraju stavljala tacku . Posto je MC i ono kako nas drugi vide, mene ljudi upamte na prvu loptu. Kazu da imam nesto...
Moji su se razveli kada sam bila u srednjoj skoli , pa se nadam da sam tu 0 dosta tu potrosila, da ce mene zaobici ta vrsta simbolike.
Submit to Digg   So 0 Ur Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-08-2013, 11:38   #47
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Meni je ta 0 na MC-u . Vec sam napisala da se tesko vezujem, ali kada se vezem onda to traje... . Ako sam ja prekidala veze, to je bilo na bum , ako je to radila druga strana, onda je to imalo i nastavke, pa bih ja na kraju stavljala tacku . Posto je MC i ono kako nas drugi vide, mene ljudi upamte na prvu loptu. Kazu da imam nesto...
Moji su se razveli kada sam bila u srednjoj skoli , pa se nadam da sam tu 0 dosta tu potrosila, da ce mene zaobici ta vrsta simbolike.
I moji su se razveli kad sam bila bebe, pa se i ja razvedoh Mada da sam se udavala sa 30-35-40 verovatno bih bolje birala, pa se ne bih razvela, ali sta je bilo, bilo je...
Jeste nervoza na neki nacin potisnuta u smislu da ljudi ne znaju da sam nervozna, ali ima trenutaka kad puknem i to je jaojj, sve se desi iznenada i nenadano (za druge) i prodje u roku od 5 min. Puknem u situacijama, kad osobi jasno stavim do znanja da sam nerovozna, i da me pusti (u tim trenucima volim da budem sama sa sobom), a ta osoba to ne shvata, pa nastavlja..onda kao sto rekoh, samo iznenada puknem...tada je jedva inskontrolisem da ne pocnem da lomim tanjire, case, sve sto mi dodje pod ruku...mada sam u mladosti imala i tih faza

Quote:
Originally Posted by dunja2501 VIdi Poruku
Nemam ovu konjukciju natalno, al ko da imam jer mi je uran kritican u karti...
Ja sam takodje u dugoj vezi, a imala sam ih i pre....ova veza, da kucnem u drvo je kvalitetna, bez vecih trzavica za sada...ali i pored svega toga meni dodje ta moja zuta minuta, traje neko vreme, ja pokusavam da iskuliram tog crva sumnje, pa onda to sve prodje i tako u krug. Ja se pitam a i dalje nemam odgovor, da li cemo mi sa losim aspektima urana na licne planete, kao i ljudi sa aspektima urana na 5 i 7 polje, ili bilo koje druge kombinacije ikada imati neki mir u tim vezama? Ako ne, pa onda je ovo proklet aspekt
Bila sam ubedjena da simbolika moze nekako da se okrene i preusmeri, ja sa So u vodoliji koji mi je vladar 7 imam momka koji se bavi profesijom vodolije, nasla sam ga u svim ostalim kriticnim aspektima koje imam, znaci nekako sam okrenula tog urana da deluje drugacije....i opet osecam s vremena na vreme pritiskanje urana, to je taj osecaj kad iskaces iz svoje koze, dosta ti je svega, trazis neke razloge da opravdas to svoje stanje, a u principu konkretnog razloga nemas.
Kako god, ovo ce nas citav zivot pratiti, treba nauciti valjda da se zivi sa ovakvim aspektima, ali ja jos uvek nisam shvatila kako
Ja mislim da necemo.. Ja imam mir jedino kad sam u vezi u kojoj nisam preterano emotivna ukljucena, onda nemam ttih zutih minura i ostalih gluposti, ali cim imam jake emocije prema nekom i tu osobu pocenm , ja da gledam kao SO (mislim, pocnem vezu da dozivljavam kao ozbiljnu, ja poludim)

Andjela, izgleda da bilo gde je konjukcija, ona radi svoje...samo jos kad bi saznale na koji trugi nacin da iskoristimo taj aspekt. Mozda da se bavimo naucnim radom i smisljamo razne inovacije

Old 16-08-2013, 14:41   #48
milupino
Druid

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

sunce u konjukciji sa uranom u strelcu treca kuca...njemu se najvise radujem od aspekta sunca...izvesna je neka ludost koju retko ko razume...vladar mi je pete ,mora biti neke otkacenosti i u odnosu sa ljudima na mom nivou inace je nemoguce da odrzim paznju i volju za istim....

Old 16-08-2013, 20:18   #49
dunja2501
Druid

dunja2501's Avatar

dunja2501 je offline
Registrovan: Aug 2010
dunja2501 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Cime se bavis s obzirom na stelijum u 10 i ovog urana? Ur ti je ok aspektovan plus i dispozitor u sedistu...Inace, i ja imam Ur u 10, moji takodje razvedeni, nadam se da je simbolika razvoda time odradjena, ali videcemo.

Old 31-05-2015, 15:03   #50
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
Registrovan: Jan 2015
makky je na dobrom putu
Standardno

Imam So0Ur u 1. kući u Strelcu, aplikacija.
Nepredvidiva sam, sklona svemu što je neuobičajeno, maštovita, hirovita. Bavim se politikom. Oduvek sam težila samostalnošću i slobodi, ali nemam problem sa vezivanjem, sve dok neko ne pokuša da ugrozi moju slobodu.
Što se tiče razvoda, to još ne znam, jer nisam imala još ni jedan brak... pa ćemo to još videti...

Old 31-05-2015, 18:13   #51
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Imalo je situacija da drugi kazu da sam malo cudna.Ja nisam taj tip da volim neke standardne stvari.Sve nekako jedni u klin,a ja u plocu,mada mislim da sam ok drugacija.
So mi je vladar 5.Ur suvladar 10.i vladar 11.Mozda moze da se kaze i da imam
malo -uvrnute- prijatelje...Ljudi cesto kazu da sam inteligentna...ali ja ih ipak ne slusam i ne verujem ljudima...S obzirom da mi je So0Ur u 7.,ja ne mogu zamisliti da imam svadbu,pa ono svatovi i tome sl.Ja sve nesto mislim da je to glupo...Nikada nisam mastala o braku i vencanici....vec samo coveku koji ce da samnom bude dok pijem kafu i letovanju-strelac...
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules