ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
Uticaja konjukcija transcedeneta u sinastriji

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-01-2016, 16:36   #31
azraela
Obično gatalo

azraela je offline
Registrovan: Aug 2012
azraela je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by biriboza VIdi Poruku
Ur ti je suvladar 9 (9. pocinje u vodoliji), a 7.ti je vladar Sa.
Izvukla sam iz konteksta, ne znam da li sam dobro sagledala citavu tvoju pricu.
pa da..samo sto ja vise ne slusam planete. ne zelim starijeg muskarca, hocu svog vrsnjaka ili nekoga ko je malo stariji od mene. ne zelim mnogo starijeg, jer taj ce se sutra razboli tjah veca je verovatnoca da ce se raboleti pre, nego onaj mladji. a ja stvarno ne zelim u takve price da se upustam.

jedino da mi u zivot ne uleti neki deda u koga cu se ja ludo zaljubim..ali stavrno me odbija pomisao da zivot dam nekom mnogo starijem od sebe.

moguce je da pluton utice...a meni pluton trenutno tranzitira 7 kucom i bice tu jos dugo, dugo vremena. pluton menja sve iz korena, pa eto mozda je on uzrok moje promene misljenja, jer ta promena nije dosla iznenada, nego bas polako i sad sam nacisto do 8 godina razlike plafon. a pre sam volela i one starije i 20 godina.

i uran i saturn daju razlike u godinama. ali uran navodno utice da te razlike budu extremne. saturn je konvencionalniji, ali daje starijeg muskarca. morace planete da se potrude i usklade se sa mojim zeljama...nije razlika u godinama jedino sto donose te dve planete.
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-01-2016, 17:58   #32
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by rejhana VIdi Poruku
Ne znam dal je dobro ili nije imati veliki razliku...
Znam da se kod mene u praksi pokazao Ve 180 Sa i Pl kao mjerodavan pokazatelj , za uvijek starije partnere i ove koji su ikada ista pokusali.istina je da me privlace stariji, ali me i hoce :-)...
Od 10+ ...
Je li ima neko od vas slicno iskustvo ili nekig koga znate slicno tako?
Cini mi se da Ketrin Zeta Dzons ima takodje Ve 180 Saturn , a njen muz je stariji 25 godina...
ja sam cisti pokazatelj toga, i imam Ve180Sa i jos Sa u vodoliji, i Pl blizu asc...u vezi sam sa partnerom 25+, nikad do sada nisam imala tako ogromnu razliku, i mislila sam da je nemoguce da ce mi se tako nesto ikad dogoditi, ali jeste, i jos sam voljenija i volim vise nego ikad do sada...sada mi se npr. mladji gade, tj. moji vrsnjaci i svi do 10 godina razlike...previse su mi mladi i neiskusni u svemu....jbg, mozda cu kasnije mladje da trazim

....
Old 12-01-2016, 10:11   #33
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ....

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
ja sam cisti pokazatelj toga, i imam Ve180Sa i jos Sa u vodoliji, i Pl blizu asc...u vezi sam sa partnerom 25+, nikad do sada nisam imala tako ogromnu razliku, i mislila sam da je nemoguce da ce mi se tako nesto ikad dogoditi, ali jeste, i jos sam voljenija i volim vise nego ikad do sada...sada mi se npr. mladji gade, tj. moji vrsnjaci i svi do 10 godina razlike...previse su mi mladi i neiskusni u svemu....jbg, mozda cu kasnije mladje da trazim

Pa to je bas bas razlika....ali kasnije ces promeniti misljenje sigurno.....gadice ti se stariji

Old 12-01-2016, 11:27   #34
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by janja VIdi Poruku
Pa to je bas bas razlika....ali kasnije ces promeniti misljenje sigurno.....gadice ti se stariji
pa istina je u tome da me samo ovaj moj stariji zanima, a ne drugi stariji, niti mladji ja hocu samo ovo sto imam da traje kolko god je to moguce i da uzivam sto vise mogu...a inace sam svesna sta godine nose i ostale price, ali kad upoznas ljubav svog zivota onda ne razmisljas tako, nego samo razmisljas kako hoces da prozivis sto bolje sve vreme koje vam je dato... pa sta bude neka bude

Old 12-01-2016, 18:05   #35
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Registrovan: Sep 2014
gbruthbg je na dobrom putu
Standardno

Ma da si ti srecna i da se osećaš zadovoljno pa vec za ostalo sta zivot donese
Godine vise nisu bitne vec ko je kakva osoba i kako te postuje i voli

Old 12-01-2016, 18:29   #36
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by danica_91 VIdi Poruku
Eto vidis....znaci da dobro ispunjavamo simboliku iz natalnih karata.
I kod mene je bila aktuelna razlika od 25+ jedno izvjesno vrijeme, ali smo bili nebo i zemlja, tako da smo prekinuli na moju srecu.nisu godine presudile vec sto smo rszlivite skroz na skroz.

Evidentno da ovsj aspekat radi i drago mi je da si podijelila svoje iskustvo ovdje :-).
Uzivaj u ljubavi....ma vidi, ne opterecuj se time sto bi ti ko rekao , jer ljudi najvise vole da osude , prije nego uopste probaju da shvate da se ljudi vole neovisno od statusa, gofina, obrazovanja.no, snobova koliko hoces pa nismo svi isti.

Ja kontam pogotovu sto mi je Saturn u Vagi (brak), da me i brak ceka opet sa velikom razlikom u godinicama :-):-)....

Old 12-01-2016, 19:03   #37
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by rejhana VIdi Poruku
Eto vidis....znaci da dobro ispunjavamo simboliku iz natalnih karata.
I kod mene je bila aktuelna razlika od 25+ jedno izvjesno vrijeme, ali smo bili nebo i zemlja, tako da smo prekinuli na moju srecu.nisu godine presudile vec sto smo rszlivite skroz na skroz.

Evidentno da ovsj aspekat radi i drago mi je da si podijelila svoje iskustvo ovdje :-).
Uzivaj u ljubavi....ma vidi, ne opterecuj se time sto bi ti ko rekao , jer ljudi najvise vole da osude , prije nego uopste probaju da shvate da se ljudi vole neovisno od statusa, gofina, obrazovanja.no, snobova koliko hoces pa nismo svi isti.

Ja kontam pogotovu sto mi je Saturn u Vagi (brak), da me i brak ceka opet sa velikom razlikom u godinicama :-):-)....

pa eto kod mene Sa u vodoliji uvek donosi razvedene...to mu je ta neka simbolika, kao i bas veliku razliku, jer Ur vlada ovim Sa... a inace kod tebe ako je Sa u vagi moze doneti veliku razliku a moze doneti i dug brak... ne znam vec koja je tu simbolika

Old 12-01-2016, 19:09   #38
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

I meni je Saturn u Vodoliji i malo jako razvedenih.Jos je vladar V polja.A disp.je u Jarcu,a opet ima i mladjih i starijih ali ne prevelika razlika u godinama.

Old 13-01-2016, 11:21   #39
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Andjelijaa VIdi Poruku
I meni je Saturn u Vodoliji i malo jako razvedenih.Jos je vladar V polja.A disp.je u Jarcu,a opet ima i mladjih i starijih ali ne prevelika razlika u godinama.
pa posto mislim da si ti malo mladja od mene, mozda ce ti stariji kasnije da se pojave...a inace i sa planetama u jarcu mozda i treba vremena, ne znam....mada kod tebe je i Me dosta naglasen, doduse i on je u jarcu...mada, kazem, sve zavisi od tebe, ili hoces ili neces takav tip muskaraca meni su samo ovaj momak i momak pre njega bili razvedeni, niko do tada...jer kad si mladji, velike razlike u godinama se cine ogromne, ali kasnije se situacija menja...
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-01-2016, 14:02   #40
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Artist će postati poznat uskoro
Standardno

Ja ne mogu da provalim da li ce meni partnerka biti starija ili mladja. Ako gledam Sa na Dc-u onda bi bila strarija (to bi bilo lose, s obzirom da se ja priblizavam 40-im, onda bi ona bila baba jbt ), a onda ako gledam vladara 7-e, Ve u Vodoliji u konjukciji sa Merkurom, to bi onda znacilo mladja partnerka. Mada sa ovom mojom postavkom, pitanje je ocu li se uopste ozeniti.

Old 23-01-2016, 15:01   #41
Yasmines
Švrća

Yasmines je offline
Registrovan: Sep 2015
Yasmines je na dobrom putu
Standardno

Artist tebi brak stoji naredne 2017.-e godineTako da se ne sekiram za tebe. Ve0Me i Mo0Ur takodje donose mladje partnerke po mojoj proceni od 5-7god ce biti mladja.

Old 26-01-2016, 00:35   #42
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Yasmines VIdi Poruku
Artist tebi brak stoji naredne 2017.-e godineTako da se ne sekiram za tebe. Ve0Me i Mo0Ur takodje donose mladje partnerke po mojoj proceni od 5-7god ce biti mladja.
I ovo mi je promaklo, show!!! Hahaha

Zasto to mislis? Zbog Sa0Mc?

Old 26-01-2016, 00:57   #43
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Artist VIdi Poruku
Ja ne mogu da provalim da li ce meni partnerka biti starija ili mladja. Ako gledam Sa na Dc-u onda bi bila strarija (to bi bilo lose, s obzirom da se ja priblizavam 40-im, onda bi ona bila baba jbt ), a onda ako gledam vladara 7-e, Ve u Vodoliji u konjukciji sa Merkurom, to bi onda znacilo mladja partnerka. Mada sa ovom mojom postavkom, pitanje je ocu li se uopste ozeniti.
Ne mora da Sa na DSC-u donese stariju partnerku.To je svakako jedna od mogucnost,ali kako je to njeno I polje koje prvenstveno oznacava njen fizicki izgled ovaj Saturn ti moze doneti mrsaviju zenu,sa izrazenim jagodicama,kostima uopsteno.Opet i ovaj Ju ti moze donesti zenu koja je strankinja .Ju i Sa vladaju njenim III i IV poljem pa je moguce da voli da putuje i da se cesto seli.

Po vladaru VII i Ve u Vod. moguce je da ce biti malo cudna,rekla bih da ce imati posao koji nije toliko zastupljen i trazen.Mozda cak i astrologija.Ipak je to Vodolija.

Ve90Ur puno ili brzo prica

Old 26-01-2016, 01:05   #44
Artist
Veštac

Artist's Avatar

Artist je offline
Standardno

Jasno je meni da ce ona da bude neki "vanzemaljac", mora sa ovom Venerom, + dispozitor Uran0Mjesec. Definitivno ce biti neka neobicna cura, a generalno mene samo takve i privlace.

Old 26-01-2016, 01:09   #45
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Standardno

Mo90Ve cesto donese nezadovoljstvo u braku jer se devojka (Venera) menja (90*) u braku kao zena (Mo)
Mo0Ur moze biti i razvedena zena ali svakako nece biti naivna sa Mo u Sco na 29* i pare ce joj biti na prvom mestu.
Mo0Ur u njenom II ,disp.Pl u I (ona)

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules