ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
Uticaja konjukcija transcedeneta u sinastriji

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 06-08-2015, 13:58   #16
Bubičica
Obično gatalo

Bubičica's Avatar

Bubičica je offline
Registrovan: Sep 2013
Bubičica će postati poznat uskoro
Standardno

Elza, mislila sam na da je možda astrolog zamislio da bi to što mi kaže da je ova veza osuđena na propast, mogao da bude prvi korak u njegovom napredovanju... Odgovrila sam mu sasvim argumentovano, ali nije me odustojio replike... Elem - možda je moja analiza u tekstu bila (pre)optimistična, ali priznaćete svi da je ostalo otvoreno pitanje o prognozi za budućnost... Uz napomenu da mi ideja za tekst uopšte i nije bila analiza cele sinastrije u sitna creva, fokus je bio na toj konjukciji Neptuna i Uranu u njegovoj prvoj i mojoj devetoj, i način na koji nju živimo i osećamo... A neke stvari sam i sama svesno preskočila.

Inače, ovo je već drugi put u desetak dana da mi se dešava slična stvar. Prvo me grupa žena zaskočila ubeđujući me da nema šanse da se udam na onaj tekst o mojoj Ve i sedmoj kući... Mislim čemu to mračenje? Čini mi se kada bih okačila solar za ovu godinu da bih zbog Pluton u drugoj dobila prognozu da ću da bankrotiram, a zbog Venere u Ovnu na vrhu šeste, da će kera da mi pregaze nemačka kola...
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-08-2015, 15:45   #17
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Kad smo kod solara, otidi do mog i vidi "zašto" je solar prošao bez ljubavnih dešavanja

Mislim da je par nas preskočilo napomenu "transsaturna" u sinastriji, a primetili smo ono što si ti mozda nesvesno gurala pod tepih.
Tek sad ne vidim problem s Tvojom Ve i 7-mom?
Ako je za analizu na brzaka, SO ima samo 90 Neptun pod one negativne aspekte, gde u separaciji govori da je otac bio neveran ili čudak, pa i ako ukazuje da ćeš varati muža, ..... daleko više blažih aspekata ima.
Dc Lav je uglavnom jedan brak.

razlika od 10 god
Old 25-12-2015, 02:07   #18
nikolica.cobra
Početnik

nikolica.cobra je offline
Registrovan: Dec 2015
nikolica.cobra je na dobrom putu
Standardno razlika od 10 god

Ajde ko je zainteresovan da malo caskamo o mom slucaju,da vidimo trenutnu situaciju
Ja rodjena 8.9.1974.god. u Smederevskoj Palanci u 20:40,zivim u Kraljevu
On 8.7.1984.god.u Novom Pazaru u 9:31,zivi u Raski
Vrlo turbulentna veza

Old 25-12-2015, 02:36   #19
azraela
Obično gatalo

azraela je offline
Registrovan: Aug 2012
azraela je na dobrom putu
Standardno

kad sam bila mladja svidjali su mi se stariji muskarci (stariji u smislu velikih razlika u godinama), ali primecujem da su u skorije vreme poceli da mi se svidjaju oni malo stariji od mene, nekako ne zelim nekog cicu kraj sebe. ali za saturna kazu da daje te neke razlike, a i z aurana koji je u petoj kuci, pogotovo uran moze doneti veliku razliku u godinama (uran u pet i suvladar 7 i vladar 9, za slucaj razvedenog). samo sto ja vise ne zelim mnogo stariji i ne svidjaju mi se. koji ce mi neko kome sutra moraju da ugrade bajpas ili stent ili se slogira i mora da nosi pelene.

Old 02-01-2016, 23:12   #20
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Moja najduza veza (trajala 7 godina) je bila sa muskarcem koji je 9 god stariji od mene. Jako je mladolik i kada sam ga upoznala nisam ni pretpostavljala da je toliko stariji od mene. Osim njega sve ostale veze su mi bili sa muskarcima koji su moji vrsnjaci ili cak i dosta mladji od mene. I trenutno sam u vezi sa dosta mladjim muskarcem. Dali bi neko mogao da mi kaze koji su ti aspekti u mom natalu koji ukazuju na veze sa mladjim muskarcima?

Old 02-01-2016, 23:30   #21
biriboza
Druid

biriboza's Avatar

biriboza je offline
Registrovan: Dec 2010
biriboza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by azraela VIdi Poruku
a (uran u pet i suvladar 7 i vladar 9, za slucaj razvedenog). ...
Ur ti je suvladar 9 (9. pocinje u vodoliji), a 7.ti je vladar Sa.
Izvukla sam iz konteksta, ne znam da li sam dobro sagledala citavu tvoju pricu.

Old 05-01-2016, 16:18   #22
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Registrovan: Sep 2014
gbruthbg je na dobrom putu
Standardno

Bubicica Nema sanse da se ti licno udas za nekog i da tu bude veca raylika u godinama 5, 7 do 9 max

Old 05-01-2016, 16:23   #23
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Ovaj Ju na DSC bi trebao da joj donese partnera bas sa Ju osobinama.
Mislim i da nece biti mnogo stariji

Old 05-01-2016, 16:51   #24
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

gligorova tebi je vladar 5 polja(sunce u lavu) u aspektu sa marsom koji je u blizancima(mladji) jupiterom u ovnu(mladji) sa uranom u vagi(mladji).A i muz ce biti mladji.Vladar 7 kuce Venera u devici pa jos i u konjukciji sa merkurom podmladjuje.Vladar 7 retro pa moze doci do prekida pa ponovo do pomirenja

Old 05-01-2016, 17:10   #25
Rejhana al Mahmud
Obično gatalo

Rejhana al Mahmud's Avatar

Rejhana al Mahmud je offline
Registrovan: Feb 2015
Rejhana al Mahmud je na dobrom putu
Standardno

Ne znam dal je dobro ili nije imati veliki razliku...
Znam da se kod mene u praksi pokazao Ve 180 Sa i Pl kao mjerodavan pokazatelj , za uvijek starije partnere i ove koji su ikada ista pokusali.istina je da me privlace stariji, ali me i hoce :-)...
Od 10+ ...
Je li ima neko od vas slicno iskustvo ili nekig koga znate slicno tako?
Cini mi se da Ketrin Zeta Dzons ima takodje Ve 180 Saturn , a njen muz je stariji 25 godina...

Old 07-01-2016, 12:27   #26
Bubičica
Obično gatalo

Bubičica's Avatar

Bubičica je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelijaa VIdi Poruku
ovaj ju na dsc bi trebao da joj donese partnera bas sa ju osobinama.
Mislim i da nece biti mnogo stariji
Да, може бити да буде у питању симболика Јупитера. Али, у том случају је могуће да одради и овај апликациони тригон с Меркуром, који је владар пете, па да у ствари буде реч о млађем мушкарцу.
Naši sponzori
Advertisement

Old 07-01-2016, 19:19   #27
Andjelijaa
Veštac

Andjelijaa's Avatar

Andjelijaa je offline
Registrovan: Nov 2014
Andjelijaa je na dobrom putu
Standardno

Ali sa druge strane moze da bude i stranac vrlo lako.
Kod tebe ne znam dal da gledam Mo ili So za vladara VII polja jer je DSC na 0* pa bi morala da budes sigurna u svoje vreme rodjenja.

Po ovome to bi bilo Sunce u znaku Riba pa bi to moglo da donese muskarca sa osobinama tog znaka.So90 Ne bi mogao da govori o tome da bi mogao on nesto da krije iz svog zivota vezano na polju provoda jer je Ne u njegovom V polju po derivatnim kucama.Isto tako moze da govori o tome da je sklon uzivanju (alkohol,cigare)

Nije mi jasno zasto se ne bi nikad udala?To je stvar izbora.I osobe sa lepom postavkom VII polja ako kazu NE nece se udati.

Ako je zbog Venere ne mora da znaci.
Ova Venera po pravilu nekom bi trebala da bude sklona uzivanju,olakim ulascima u vezu isto tako i raskidima.
Ali ako ova Venera nadje odgovarajuceg partnera itekako zna da se promeni.Samo je potrebno da nadje muskarca koji ce uspeti da je obuzda i stane joj na crtu.Takodjer mislim da je ova Venera sklona istrazivanju i usudjuje se na neke stvari na koje se ne bi svako usudio.

Po ovoj karti,verujem da si ti zena koje se muskarci generalno iz nekog razloga plase.
Mesec u VIII polju u znaku Skorpije nije nikako naivan.Da imas malo izrazeniju Devicu mislim da bi ti bila veoma dobar hirurg npr.A i uvek moze da ti se probudi zelja za novim istrazivanjem i za okultnim stvarima..

Nemoj ovaj Saturn u VII polju da te plasi,licno smatran da on nije los.
On je pravedan,istrajan i donosi sve u svoje vreme.I sto je najvaznije nagradi ako to zasluzujes.
Zato ga generalno ljudi i ne vole,nisu spremni na zrtvu zarad nagrade,sve bi odmah.
On u tvojoj karti moze i da predstavlja muza koji stavlja posao na prvo mesto. Po derivatnim poljima,kod njega je vladar Vi u I.Bice dosta okrenut i novcu. Vladar III (namere,zelje) u II polju (njegov novac)

Old 07-01-2016, 20:20   #28
Bubičica
Obično gatalo

Bubičica's Avatar

Bubičica je offline
Standardno

Хвала на коментару. Време рођења ми јесте тачно у минут. Иначе Месец је ипак у коњукцији с врхом девете. Не мислим само што фали неколико секунди до егзактне коњукције, већ што је моја покојна мајка, Бог да јој душу прости, имала у себи дотста тога у симболици Јупитера/Стрелца (мада је део вероватно и од Јупитера у Раку). А да зазиру од мене, зазиру...

Тешко могу поред себе да замислим разузданог мушкарца и поред тог Сунце - Нептун квадрата... Можда неки неостварени уметник, вечити сањар, не знам. С тим Марс - Нептун квадратом приде може бити и неко ко је у трипу да је овде да спасава свет... У једном тренутку сам доживела неку врсту метаноје... Порилично сам спартански живела. И данас доста полажем на "ред-рад-дисиплину"... Тако да се и та Венерица примирила у смислу неког провода и баханалија... Сада осећам да ради једно у смислу да сам свесна да ће "скупо" да трампи своју слободу... Или ће бити онако како јој се свиђа или никако.

Да, Сатурн у седмој ми је најмањи проблем. То је место случајне егзалтације, на самом је крају велике седме куће, и "капирам" да сам га одрадила самим тим што дуго чекам на брак.

Дериватно је и владар прве, на самом врху осме. То може бити и нека политика...

П.С. Уби ме ретро Меркур, уопште не знам да ли сам написала оно што сам хтела

Last edited by Bubičica; 07-01-2016 at 20:57..

Old 08-01-2016, 05:21   #29
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lanna VIdi Poruku
gligorova tebi je vladar 5 polja(sunce u lavu) u aspektu sa marsom koji je u blizancima(mladji) jupiterom u ovnu(mladji) sa uranom u vagi(mladji).A i muz ce biti mladji.Vladar 7 kuce Venera u devici pa jos i u konjukciji sa merkurom podmladjuje.Vladar 7 retro pa moze doci do prekida pa ponovo do pomirenja
Lanna puno ti hvala na objasnjenju. Znala sam da tu ima necega Sada me jos zanima koliko bi to mladji mogao da bude muz?

...
Old 08-01-2016, 11:32   #30
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Ja mislim da 8 godina,maksimalno razlika izmedju partnera, sve preko toga je nazovi problem....u kom smislu .... po meni generacijski.... druga interesovanja shvatanja zivota...i.t.d moji udvaraci su od 68 do 87 ovaj prvi moze da bude tata ovom drugom , naopako a ja bih licno volela neka sredina 3-4 godine gore dole....
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules