ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-08-2009, 22:16   #76
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

evo sad pogledah...moja majka je imala dva braka, papiroloski, aspekti SO -prvi 90 sa Ne, drugi ne znam ni da li da racunam, 150 sa Pl...znaci losi aspekti ne negiraju brak...
Submit to Digg   Uran i njegovi aspekti u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-08-2009, 22:27   #77
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
evo sad pogledah...moja majka je imala dva braka, papiroloski, aspekti SO -prvi 90 sa Ne, drugi ne znam ni da li da racunam, 150 sa Pl...znaci losi aspekti ne negiraju brak...
e hvala ti Boze ...kad sam se razvela pre 5 god. po 2x rekla sam da se nikad vise necu udati..ali posle 5 god. ....i kako se priblizavam nekim godinama zrelosti sve vise i vise osecam u dusi da mi treba pravi zivotnu saputnik ..ne u smislu sexa...( toga mogu da imam kad god pozelim,udvaraca uvek imam,hvala bogu da hocu ..ali necu..)..ali pravog partnera koji ce me podrzavati i u dobru i zlu,s kojim cu da pijem jutarnju kaficu u krevetu,s kojim cu da prosetam,s kojim cu da idem na putovanja,s kojim cu da delim koru hleba i casu vode ako nam samo to ostane,s kojim cu zimi da se grejem u cebetu zagrljeni pored vatrice...samo da se vec jednom pojavi u mom zivotu!..ja ga vala nikako da docekam! ...ibis...ti rece za 3 god... .drzim te za rec !

inace..da ne offtopujem...ima jedan..nismo u vezi..ali napr.moj UR 120 njegov JU..a taj moj UR je valdar mog.7.polja...ali elem...taj isti moj UR radi 120 sa njegovim SA !..a to je Mile Dupor rekao da je to aspekt koji veze ruke i noge,zajedno do groba pa i u grobu !..a ja bih bas tako silno zelela to s njim!!orbis je svega 8* a po William Lilly-u je orbis SA cak 9*!
e sad...njegov UR radi sa mojim SA 90! ...kako sad to??hoce li to pokvariti onog naseg SA120UR sto sam malopre spomenula???ali...ali..taj isti njegov UR radi 120 na moju VE i 60 na moju ME...to je onda valjda OK???...moze li pomoc??

Old 04-08-2009, 22:48   #78
jagoda4
Obično gatalo

jagoda4 je offline
Registrovan: May 2009
jagoda4 je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=Angliana75;143109]e hvala ti Boze ...kad sam se razvela pre 5 god. po 2x rekla sam da se nikad vise necu udati..ali posle 5 god. ....i kako se priblizavam nekim godinama zrelosti sve vise i vise osecam u dusi da mi treba pravi zivotnu saputnik ..ne u smislu sexa...( toga mogu da imam kad god pozelim,udvaraca uvek imam,hvala bogu da hocu ..ali necu..)..ali pravog partnera koji ce me podrzavati i u dobru i zlu,s kojim cu da pijem jutarnju kaficu u krevetu,s kojim cu da prosetam,s kojim cu da idem na putovanja,s kojim cu da delim koru hleba i casu vode ako nam samo to ostane,s kojim cu zimi da se grejem u cebetu zagrljeni pored vatrice...samo da se vec jednom pojavi u mom zivotu!..ja ga vala nikako da docekam! ...ibis...ti rece za 3 god... .drzim te za rec !

Mozda si i pisala, ali ja nisam procitala, da li se astroloski moze objasniti kod tebe i tvog bivseg muza zbog cega je doslo do razvoda, interesuje me da li se to vidi u obe karte
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-08-2009, 23:11   #79
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

[QUOTE=jagoda4;143110
Mozda si i pisala, ali ja nisam procitala, da li se astroloski moze objasniti kod tebe i tvog bivseg muza zbog cega je doslo do razvoda, interesuje me da li se to vidi u obe karte[/QUOTE]

pisala sam ja to na temi sinastrija..o mom bivsem muzu i meni...moras da pregledas stranice i postove na toj temi
uglavnom...bili su nam Urani ugrozeni..moj UR na njegov SA 0MO a njegov UR na moje SO 90 ..

Old 05-08-2009, 13:58   #80
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
e hvala ti Boze ...kad sam se razvela pre 5 god. po 2x rekla sam da se nikad vise necu udati..ali posle 5 god. ....i kako se priblizavam nekim godinama zrelosti sve vise i vise osecam u dusi da mi treba pravi zivotnu saputnik ..ne u smislu sexa...( toga mogu da imam kad god pozelim,udvaraca uvek imam,hvala bogu da hocu ..ali necu..)..ali pravog partnera koji ce me podrzavati i u dobru i zlu,s kojim cu da pijem jutarnju kaficu u krevetu,s kojim cu da prosetam,s kojim cu da idem na putovanja,s kojim cu da delim koru hleba i casu vode ako nam samo to ostane,s kojim cu zimi da se grejem u cebetu zagrljeni pored vatrice...samo da se vec jednom pojavi u mom zivotu!..ja ga vala nikako da docekam! ...ibis...ti rece za 3 god..?
U sinastriji UR120VE po meni nije los, donosi dinamiku u vezi i obnovu romnanticnih osecanja. Npr. veza dugo traje, oni upadnu u kolotecenu, a onda neki tranzit pokrene taj njihov trigon, desi se neki dogadjaj koji prouzrokuje romaniku tj. romanticna osecanja, pa se oni osecaju ko kad su bili na pocetku veze. Po meni je to dobar aspekt u sinastriji. Isto kao merkur sekstil uran, ali taj aspekt se manifestuje kroz ljubav koju osecaju, vec kroz komunikaciju,

Last edited by Skorpija; 07-08-2009 at 17:10..

Old 05-08-2009, 14:25   #81
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

juce sam gledala Seks i grad...i kaze Keri da na kraju i nije bio problem sto ona nije ukrotila Zverku, nego sto on nije mogao da ukroti nju...pa kontam da posto mi je Uran vladalac horoskopa i njegovi aspekti u sinastriji imaju veliki uticaj...da sam sama oterala neke koje nisam zelela da oteram...jednostavno zato sto sam nezavisna i ne podnosim da mi se ogranicava sloboda i da mi se dise za vratom...a jos manje podnosim monotoniju i nedostatak komunikacije,kao i prijateljstva u ljubavnom odnosu...a kad me muskarac tretira kao objekat, e onda jednostavno eksplodiram....eto to je Uran ...

Old 05-08-2009, 18:32   #82
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ajde VIdi Poruku
pa kad je 90 bude brak al..
ali daje tezinu zbog Sa
negde sam citala da SO90SA daje doosta starijeg ali da ce zena sa tim aspektom biti na kratkom lancu u braku ...

Old 05-08-2009, 20:26   #83
mikica
Veštac

mikica's Avatar

mikica je offline
Registrovan: Oct 2007
mikica je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ibis VIdi Poruku
juce sam gledala Seks i grad...i kaze Keri da na kraju i nije bio problem sto ona nije ukrotila Zverku, nego sto on nije mogao da ukroti nju...pa kontam da posto mi je Uran vladalac horoskopa i njegovi aspekti u sinastriji imaju veliki uticaj...da sam sama oterala neke koje nisam zelela da oteram...jednostavno zato sto sam nezavisna i ne podnosim da mi se ogranicava sloboda i da mi se dise za vratom...a jos manje podnosim monotoniju i nedostatak komunikacije,kao i prijateljstva u ljubavnom odnosu...a kad me muskarac tretira kao objekat, e onda jednostavno eksplodiram....eto to je Uran ...

ja sve ovo imam,sve sto si opisala,samo ne znam da li je uran ili ve u vodoliji ali tako je sve...bas bas...i seks i grad serija za 10!!!

Old 07-08-2009, 14:23   #84
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Gledam sada kartu moje bake, koja se tri puta udavala i razvodila isto toliko
Ona je 32 godiste, sto za vreme kad je ona bila mlada zena bilo nepojmivo da neko ima toliko brakova (pricam o nasoj sredini) Svi njeni brakovi su bili papiroloski. Muskarac sa kojim je bila u drugom braku je bio i ostao ljubav njenog zivota.
Njeno sunce pravi sledece aspkte

So180Mo (aplikacioni 9*)
So0Me (aplikacioni 4*)
So0Ju (aplikacioni 8*)
So120Ur (aplikacini 1*)

U manjim aspektima ima aplikacuju So polukvadrat Ve 2*

Od prvog muza se razvela zato sto je tukao, inace udala se veoma mlada i bila u braku par godina.
Od drugog se razvela zato sto se svalerisao, i nisu mogli da imaju decu, za sta je on nju krivio. Mnogo ga volela i bila u braku 17 godina.

Od treceg se razvela, zato sto joj je umrla cerka (moja mama) doslo je do nekih mimoilazenja, a zelela je da se posveti meni i da me odgaji.

Sta vi mislite koji je koja aplikacija po onome sto sam sturo rekla o njenim brakovima?

Old 07-08-2009, 15:11   #85
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Standardno

wireless je negde pricao cini mi se na temi 7.kuca..da obicno nosimo genetska nasledja...ja izgleda tacno nosim nasledje od moji baka..i sa oceve i sa majcine strane...obe su imale 2 braka..
pa tako i ti tinna bg...mozda i ti nosis nasledje jedne od baka....vratim film unazad i pogledaj podudara li se tvoj celokupan zivot s njihovim?

Old 07-08-2009, 16:32   #86
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
wireless je negde pricao cini mi se na temi 7.kuca..da obicno nosimo genetska nasledja...ja izgleda tacno nosim nasledje od moji baka..i sa oceve i sa majcine strane...obe su imale 2 braka..
pa tako i ti tinna bg...mozda i ti nosis nasledje jedne od baka....vratim film unazad i pogledaj podudara li se tvoj celokupan zivot s njihovim?
Po pitanju razvoda, izgleda da nam je to sudjeno po zenskoj liniji. Baka mi se razvodila tri puta, majka mi je bila razvedena, ja razvedena, moje sestre od ujaka (opet po zenskoj liniji) obadve razvedene.
To nam je familijarno

Ali, ipak moj zivot je sreciji od zivota moje bake, a i od zivota moje majke (bar za sada), a nadam se da ce tako i ostati.

Old 07-08-2009, 16:59   #87
cmokic78
Čarobnjak

cmokic78's Avatar

cmokic78 je offline
Registrovan: Jan 2009
cmokic78 je na dobrom putu
Standardno

Joj zene i moja baka na koju azu da strasno licim se udavala vise puta ona me je i cuvala kada sam bila mala.
Ja vec imam jedno razilazenje.A imam i SO0JU kao tvoja baka Tinna Pa vi birajte!

Last edited by Skorpija; 07-08-2009 at 17:09..

Old 03-09-2009, 01:06   #88
AnaCG
Švrća

AnaCG je offline
Registrovan: May 2009
AnaCG je na dobrom putu
Standardno

Njegov Uran i moj Mars u konjunkciji, može objašnjenje? Je li baš strašno?

Inače su moj Mars i njegova Venera u konjukciji, kao i moj Mjesec i njegovo Sunce...

Old 04-09-2009, 01:23   #89
Rivendell
Obično gatalo

Rivendell's Avatar

Rivendell je offline
Registrovan: Apr 2008
Rivendell je na dobrom putu
Standardno

Ja sad pročitala ovu temu, i pogledam svoju sinastriju s mužem; kad ono, njegov Uran u konjukciji s mojim Marsom, Saturnom i PLutonom, a moj u konjukcji s njegovim Neptunom. Užas; hoćemo li preživiti te aspekte? Rezime onoga što sam osjetila kroz te aspekte - puno energije, strasti, lako zapaljivog kaaraktera - lako se posvađamo, a za sat dva se bacamo jedno na drugo. Ne znam što mogu očekivati od ovih aspekata? Sve najgore? On brzo mijenja mišljenje i ponašanje a mene sve živo izbacuje iz takta.
Nekako sam vječiti optimist pa vjerujem da se ta energija da nadvladati; npr. uranovskim aktivnostima.

Old 04-09-2009, 09:41   #90
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
So180Mo (aplikacioni 9*)
So0Me (aplikacioni 4*)
So0Ju (aplikacioni 8*)
So120Ur (aplikacini 1*)

Sta vi mislite koji je koja aplikacija po onome sto sam sturo rekla o njenim brakovima?
Zanimljivo...po nekoj logici trebalo bi ići od najmanjeg apl orbisa prema većem..

1.muž So 120 Ur
2. So o Me
3.SO 0 Ju
----------------------------------
So 128 Mo je aspekt da ona u braku nije sretna...a nije sretna ni sama....uvijek borba djevojke i majke u samoj osobi...

Inače svi ovi aspekti zajedno ukazuju na više brakova...
...prvo imamo više aplikacija ,a time i više mogućnosti za brak
...So120Ur također može dati rastavu al neku koja će biti prijateljska
...So0Me...Me-više....više muževa
....So0Ju iako i ovaj aspekt jelte Ju-ju širi potencira....mislim da zbog njega je svaki put bio brak-potpisan papirološki...

--->pošto je 1. muž So120Ur -brak dolazi iznenada ,rano ,al je nestalan, dinamičan...a za ostatak (to da je bio loš i tukao) bi gledala kako su planete smještene i kake Uran aspekte pravi

---> 2.muž So0Me ...to je ipak aspekt benefika...no ako ima neki manji lošiji aspekt sa Venerom,ipak smetnje od drugih žena......i sve je u principu u opoziciji sa Mjesecom pa problem tog aspekta isplovljava van...

---> a 3. muž ako je So0Ju ne znam zašto nije ostao...kako je Ju smješten?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules