ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
aspekti

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 05-04-2018, 22:46   #166
Natasarijana
Obično gatalo

Natasarijana's Avatar

Natasarijana je offline
Registrovan: Mar 2017
Natasarijana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by mirjana12345 VIdi Poruku
Ovako so120mo, mo0mo, ve120mo, so0sa, me0me, me0sa to su aspekti koji smatram da su ok, posebno ovi sa mesecom, so0sa mislim da moze doneti trajnost a meosa sam navela jer su te planete ujedno i vladari polja braka (kod mene sa a kod njega me). Ono sto je problem ovde je me90ju a to se odrazilo kao daljina koja nas deli. osa asc=dsc- zamenjena mesta sto ukazuje na slaganje opet. njegov ju u mom petom polju a moj jupiter u njegovom 7 polju... iskreno nikad bolju sinastriju ni sa kim nisam imala, ali taj ju90me ne znam kako ce se odraziti za dalju buducnost... njegov mo je na kraju device a moj na 0 stepenu vage, on je jako zatvoren i ne znam kako dopreti do njega a opet moj mo u vagi i previse pokazuje emocije.
Da, ima finih aspekta, u mislim na So0So, Mo0Mo, ve120mo , Me0Me, Ali Saturn sa Me nije bas najsjaniji , eto zatvorenost u komunikaciji, frustracije, utices mu podosta na sistem vrednosti jer kaci to 2. polje natalno, oko novca osecaj skucenosti. meni je markantan Ma sa Rahu, kao i Ma njegov 180 sve ovo tvoje, koji je retro i u padu a sa hironom 0. Kao i Sa sa Rahu. Mislim da ima dosta bliskosti, da ucite jedno od drugog dosta, da ima problema u komunikaciji, gde ove postavke vremenom jacaju tanzije, upleteni cvorovi markantno.
Submit to Digg   Sunce i Mjesec u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-04-2018, 23:08   #167
mirjana12345
Početnik

mirjana12345 je offline
Registrovan: Apr 2018
mirjana12345 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Natasarijana VIdi Poruku
Da, ima finih aspekta, u mislim na So0So, Mo0Mo, ve120mo , Me0Me, Ali Saturn sa Me nije bas najsjaniji , eto zatvorenost u komunikaciji, frustracije, utices mu podosta na sistem vrednosti jer kaci to 2. polje natalno, oko novca osecaj skucenosti. meni je markantan Ma sa Rahu, kao i Ma njegov 180 sve ovo tvoje, koji je retro i u padu a sa hironom 0. Kao i Sa sa Rahu. Mislim da ima dosta bliskosti, da ucite jedno od drugog dosta, da ima problema u komunikaciji, gde ove postavke vremenom jacaju tanzije, upleteni cvorovi markantno.
Problem je sto svi ti aspekti rade cim smo blizu, cim se sretnemo, ali deli nas 400km i slabo se srecemo. Ali cim sam ga videla pretrnula sam sva i to ne zbog fizickog izgleda vec je u pitanju neka hemija, neka neobjasnjiva privlacnost. U komunikaciji je takodje problem pored daljine jer je on dosta cutljiv kad je sa mnom a inace nije takav u drustvu al cim je sam sa mnom nista ne prica. Zato mislim da je glavni problem taj me90ju- njemu je daljina problem da ovo konkretizujemo. e sad dispozitori su satrun u jarcu i venera u ribama ali bez kontakta pa nzm kako da tumacim to? sta bi bila olaksavajuca okolnost u tom aspektu jupitera i merkura?
Submit to Digg   Sunce i Mjesec u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules