ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-05-2008, 10:09   #31
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Registrovan: Oct 2007
katarina je na dobrom putu
Exclamation

Pa, da nastavim tamo gde sam stala, nadam se da sam rasvetlila elementarne stvari pišući o Junu kroz kuće i znake zodijaka...Sada ću ono najkraće opisati položaje Juna sa gore navedenim planetama. Počeću sa Uranom, pošto je meni uvek Uran intrigantan Ako imate ovu kombinaciju, naročito u stresnim aspektima - konjukcija, kvadrat ili opozicija...-imam jedno pitanje za vas.Recimo, vi ušetate u sobu gde sedii 20 ljudi, npr.i 19 od njih je smireno i normalno, ali 20.-ta osoba štrči, uznemirena, crvići u guzi...i koju od svih njih vi biste vi oženili?Zasigurno ne onih prvih 19 ljudi...URAN JE UVEK DRUGAČIJI!To vam je jako BITNO DA ZAPAMTITE, u kojoj god da je kombinaciji, on je tu drugačiji...Tako da ovde Juno-partner - mora biti drugačiji!Kod harmoničnih aspekata a to su sekstil i trigon, neće biti mnogo problema i nevolja sa njim. On će težiti biti nezavisan, možda dosta čudan ali nekako komunikativan i otvoren.Takva će biti i veza.Sve na Sunce!Neki stresni aspekti mogu dovesti do više brakova.Npr.Elizabet Tejlor ima Juno u Raku u kvadratu sa Uranom koji je u Ovnu, a Uran je skoro u konjukciji sa Venerom - što dodatno otežava ceo ovaj odnos planeta...PA OBRATITE PAŽNJU NA OVAKO NEŠTO I SLIČNOIsto, kod ovog položaja, svaki put kad se udajete, kažete:''Ovo će trajati zauvek, on je taj!''Ali, on nije poslednji...To samo Juno u Raku uvek želi da traje zauvek, ali Uran misli na to šta je to prava stvar!Ako imate Juno/Uran stresne aspekte, nemojte žuriti u brak!I zaboravite na vezu koja će biti konvencionalna, kako god to hteli, nećete dobiti. Samo će vas dogurati do suza i razvoda!Utvrdite dobro da li vaš partner ima dovoljno '' prostora '' za sebe...Ne gušite ga i neće ni on vas.Ovo posebno pomaže ako neko od vas voli ili mora puno da putuje - tu je Uran dobar za takvu vrstu ''lutajućih'' brakova...Ova kombinacije je čudesna za sazrevanje same duše...

Juno u aspektima sa NEPTUNOM:ako imate stresne položaje a to su ovde konjukcija, kvadrat ili opoyicija... - molim vas - nemojte ženiti nekoga zato što vam je žao te osobe ili prosto ne želite da je ovako izgubite!Ovo sam već nekoj devojci na forumu pojasnila!Treba samo zapamtiti magičan broj - 911...ako ga zapamtite nećete doći u nerešive problemePozitivni aspekti su sa sekstilom i trigonom, naravno.Pa je to partner koji je senzitivan, empatičan , imaginaran i ...etc....ali u suštini ovo nas samo čini slepimo, jer vidimo nekog onako kako mi to želimo...Čisto idealizovanje partnera koji nije uopšte takav! Juno u aspektima sa PLUTONOM: partneri teže biti tajanstveni i bliski, intimni...Sex je ovde vulkanski.Pluton je planeta ekstremnog, smrti, transformacije...Moć partnera ili vaša zasigurno će pogoditi brak.Jedno od vas dvoje će se transformisati u nekom obliku Harmonični aspekti sekstil i trigon, donose snagu koju nikad niste ni pomislili da možete imati.A u lošim, znate već kojim aspektima, snagu koja je u formi one koja guši...Jedno će dominirati nad drugim, gotovo diktatorski!Ta osećanja idu od: ''Volim te'' do ''Mrzim te'' do ''Opsednut sam tobom!''...Hm, ovo verovatno ja imam, sad sam već i zaboravila od silnih izrađivanja karata...Nebitno!Čak i ako ovi dvoje raskinu, ovo će biti neko koga nikada nećetezaboraviti!Po dobru ili zlu Aspekti sa SATURNOM: partner će verovatno biti stariji, iskusniji, na spiritualnom nivou ako ne po godinama...Sekstil i trigon kao d.a. partneri su stabilni, praktični - to će i probuditi u vama -, zavisni, ali ne očekujte od njih da vam pruže život poput tulumaU stresnim aspektima donose dosta loš brak!Zato se nemojte ženiti pre vašeg prvog Saturnovog povratka - koji se sreće oko 29.godine života...Takođe stresni aspekti između Juna i Saturna su slični ovih gore navedenim kada Saturn čuči u 7.kući!Ranije brak -pre 1.Sa.povratka - biće...dovešće do totalnog kolapsa takoreći tog braka ali sporo, sporo, sporo...Izmrcvariće vas taj strašni Otac Univerzuma...Neko će taj brak čuvati po svaku cenu samo da ne bi izgubio sigurnost, koju tu Saturn budi ipak...Neko od njih dvoje će se prosto izležavati u tom lošem braku, protestujući socijalnu sliku koju svaki brak mora imati...Ali kad raskinete konačno, shvatičete na koji način da presećete sve gubitke i krenete iz početka, sveži

Juno sa Asc:u konjukciji je atraktivniji, poput Venere.Ali dok ona koristi šarm, Juno daje vazduh nevinosti, kao mala beba...aura je slična...takođe, ovo je prisutno kod sekstila i trigona kao dobrih aspekata...Ne zaboravite da je opozicija Juna sa Asc, ustvari konjukcija sa Descedentom!Konjukcija sa Asc čini osobu više orijentisanom za brak...naročito ako Juno pada u 1.kuću!Ako je u 12.kući, tu će biti neverovatna želja za brakom...ali takođe neverovatne restrikcije u nekom obliku po tom pitanju...pogledaj Juno u kom je znaku i na kom stepenu 12.kuće...U kvadratu Juno/Mc - to je exstra stresan brak!Osude i presude! Juno sa Mc afektuje nečiju ''javnu''sliku, karijerijsku...Ovo uključuje sve što je povezano sa umetnošću pošto se ovde Juno ponaša kao Ve...Kad dođu stvari vezane za karijeru, pošto je Juno takođe upravlja, onda nije ni važno da l je stresan ili ne aspekt.

Quote:
Originally Posted by damsel VIdi Poruku
čini mi se da je nesporazum...ispisala sam gore aspekte baš iz sinastrije pa si rekla da ćeš mi malo dati tumačenja kasnije kad budeš imala vremena...vidim da si sad online i da si nekima odgovarala pa sam zato pitala da li si me zaboravila...
Kao prvo, imam pravo da odgovorim kome ja želim pre ili posle...I niko me ne plaća za ovo...Radim to jer želim...Ja koliko znam još nisam naišla na ''profesionalnu'' interakciju sa ljudima na forumu niti je meni ko pojasnio neke stvari iz moje sinastrije...jer lično, tu je čovek uvek pristrasan!Sa druge strane, ja jesam rekla da može ko hoće šta da me pita, ali ti si nabacala krš nekih aspekata, za razliku od drugih ljudi, a ja to u tvojoj karti nisam čak ni videla da si unela, mislim na asteroide i slično...I kao što vidiš, želim da pišem da bi svi ljudi mogli naći šta im treba, a ne svakom ispočetka i posebno jovo-nanovo!...Razumem da je sve lakše dobiti na zlatnoj tacni...Jedan deo Juna sam završila.I prvo sam odkucala aspekte sa planetama koje si mi ti postavila ako primećuješ...Tako da, nadam se da si zadovoljna, a kao što videh, uglavnom imaš loše aspekte sa Junom...što sam i prokomentarisala ranije i za ostatak onih...Nažalost

Last edited by Skorpija; 11-05-2008 at 21:47..
Submit to Digg   Sitnice koje će dobro doći... Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-05-2008, 11:23   #32
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by katarina VIdi Poruku
Juno u aspektima sa NEPTUNOM:
Pozitivni aspekti su sa sekstilom i trigonom, naravno.Pa je to partner koji je senzitivan, empatičan , imaginaran i ...etc....ali u suštini ovo nas samo čini slepimo, jer vidimo nekog onako kako mi to želimo...Čisto idealizovanje partnera koji nije uopšte takav!
Juno u aspektima sa PLUTONOM:
partneri teže biti tajanstveni i bliski, intimni...Sex je ovde vulkanski.Pluton je planeta ekstremnog, smrti, transformacije...Moć partnera ili vaša zasigurno će pogoditi brak.Jedno od vas dvoje će se transformisati u nekom oblikuHarmonični aspekti sekstil i trigon, donose snagu koju nikad niste ni pomislili da možete imati
Quote:
U kvadratu Juno/Mc - to je exstra stresan brak!Osude i presude! Juno sa Mc afektuje nečiju ''javnu''sliku, karijerijsku...Ovo uključuje sve što je povezano sa umetnošću pošto se ovde Juno ponaša kao Ve...Kad dođu stvari vezane za karijeru, pošto je Juno takođe upravlja, onda nije ni važno da l je stresan ili ne aspekt.
Eto baš zanimljivo...jer Juno onda kao da potvrđuje ono što mi se vidi i iz ostalih djelova karte na tu tematiku...
Uran u 7 u škorpionunagle promjene i transformacije...Venera180Uran...vodi u skandale..Venera150Neptun-zamućuje.....

Katarina...kad si već spomenula sinastriju...moj Juno u konjukciji sa nečijom planetom?

Uf pri tom mislim na nešto opako...ON ima Pluton0Mjesec i moj Juno tamo sjedne

Old 11-05-2008, 14:28   #33
damsel
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
Registrovan: Mar 2008
damsel je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Kao prvo, imam pravo da odgovorim kome ja želim pre ili posle...I niko me ne plaća za ovo...Radim to jer želim...Ja koliko znam još nisam naišla na ''profesionalnu'' interakciju sa ljudima na forumu niti je meni ko pojasnio neke stvari iz moje sinastrije...jer lično, tu je čovek uvek pristrasan!Sa druge strane, ja jesam rekla da može ko hoće šta da me pita, ali ti si nabacala krš nekih aspekata, za razliku od drugih ljudi, a ja to u tvojoj karti nisam čak ni videla da si unela, mislim na asteroide i slično...I kao što vidiš, želim da pišem da bi svi ljudi mogli naći šta im treba, a ne svakom ispočetka i posebno jovo-nanovo!...Razumem da je sve lakše dobiti na zlatnoj tacni...Jedan deo Juna sam završila.I prvo sam odkucala aspekte sa planetama koje si mi ti postavila ako primećuješ...Tako da, nadam se da si zadovoljna, a kao što videh, uglavnom imaš loše aspekte sa Junom...što sam i prokomentarisala ranije i za ostatak onih...Nažalost
Baš ti hvala što si me "oprala"!
Nisam imala namjeru nikoga kritizirati...valjda, po tvom sudu, nisam dovoljno inteligentna da bih razumjela kad mi netko nešto napiše...HVALA!!!

Old 12-05-2008, 19:33   #34
Angliana75
Čarobnjak

Angliana75's Avatar

Angliana75 je offline
Registrovan: Dec 2007
Angliana75 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Egzaltirane planete su retke!Pusa
draga katarina.......molim teako mozes samo da mi pogledas za ovog muskarca sto sam ga skoro upoznala....tranz. MA se priblizava mojoj natal. Veneri pa verovatno te "varnice" i postoje izmedju nas

izgleda imamo egzaltirane planete kao ti i tvoj dragi...da li ce biti nesto od nas??

http://i264.photobucket.com/albums/i..._nebojsa_n.gif

hvala.....

Old 13-05-2008, 03:34   #35
Chither
Veštac

Chither je offline
Registrovan: Sep 2007
Chither je na dobrom putu
Standardno

Hmmm...moj Eros 0 njegov (Asc 0 Ma), njegov Eros 0 moj Asc, i u kompozitu Eros o Asc? Sta na to kazes?

Old 13-05-2008, 14:55   #36
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Question

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Eto baš zanimljivo...jer Juno onda kao da potvrđuje ono što mi se vidi i iz ostalih djelova karte na tu tematiku...
Uran u 7 u škorpionunagle promjene i transformacije...Venera180Uran...vodi u skandale..Venera150Neptun-zamućuje.....Katarina...kad si već spomenula sinastriju...moj Juno u konjukciji sa nečijom planetom?Uf pri tom mislim na nešto opako...ON ima Pluton0Mjesec i moj Juno tamo sjedne
nisam sigurna šta si me tačno pitala, izvini...
Quote:
Baš ti hvala što si me "oprala"!
Nisam imala namjeru nikoga kritizirati...valjda, po tvom sudu, nisam dovoljno inteligentna da bih razumjela kad mi netko nešto napiše...HVALA!!!
ne znam zašto si to tako protumačila, nije mi bila loša namera a praktično si dobila deteljan uvid u parče onog što si postavila...uostalom, nije ni bitno...misli šta hoćeš, mene intuicija slabo vara a ti si neko zlopamtilo....ili to ima veze sa nacionalnošču...???.......Znaš, kako kaže istorija....
Quote:
Originally Posted by Angliana75 VIdi Poruku
draga katarina.......molim teako mozes samo da mi pogledas za ovog muskarca sto sam ga skoro upoznala....tranz. MA se priblizava mojoj natal. Veneri pa verovatno te "varnice" i postoje izmedju nas
izgleda imamo egzaltirane planete kao ti i tvoj dragi...da li ce biti nesto od nas??

http://i264.photobucket.com/albums/i..._nebojsa_n.gif

hvala.....
Dobićeš detaljan izveštaj, samo te ja molim da malo baciš pogled na ono što sam pisala, da ne bih ponavljala opet nešto isto....Inače, JAKO JE ZANIMLJIVA!!!!!majke mi, čvorovi su vam u konjukciji....prošlost, prošlost, prošlost.....Pošalji mi p.p. da mi daš uvid u bolju situaciju a i ja ću tebi intimno reći neke stvari...Ok?možda ćeš me malo čekati, ne mogu da ti garantujem tačno kad ću biti na forumu...

Last edited by Skorpija; 13-05-2008 at 17:08..

Old 13-05-2008, 15:10   #37
damsel
Obično gatalo

damsel's Avatar

damsel je offline
damsel je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ne znam zašto si to tako protumačila, nije mi bila loša namera a praktično si dobila deteljan uvid u parče onog što si postavila...uostalom, nije ni bitno...misli šta hoćeš, mene intuicija slabo vara a ti si neko zlopamtilo....ili to ima veze sa nacionalnošču...???.......Znaš, kako kaže istorija....
Ti si jedina osoba na ovom forumu koja mi je spominjala nacionalnost...
To stvarno nema nikakve veze sa astrologijom a ni sa ovim forumom!
Mogla si mi onda odmah na početku nabaciti to na nos pa da znam kakva si i da ti se ne obraćam za pomoć!
To je sve od mene jer nije mjesto za ovakve rasprave!

svašta
Old 13-05-2008, 15:25   #38
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Talking svašta

Quote:
Ti si jedina osoba na ovom forumu koja mi je spominjala nacionalnost...
To stvarno nema nikakve veze sa astrologijom a ni sa ovim forumom!
Mogla si mi onda odmah na početku nabaciti to na nos pa da znam kakva si i da ti se ne obraćam za pomoć!
To je sve od mene jer nije mjesto za ovakve rasprave!
dušo moja, nemoj se svađati džaba, sama si bila drska i zahtevna...kao što rekoh već 3.put pogrešno si shvatila, ja sam te samo pitala jel ima kakve veze to što sam ja Srpkinja!...inače, ja nisam nacionalista imam ekstra odnose sa pojednim Hrvatima sa ovog foruma...ako te je moj prvi odgovor nešto iziritirao ili ako te sad nešto iritira - po psihologiji trebaš znati da je bes izazvan u tebi, sama ga izazivaš...a ja ne mislim da sam ikom išta skrivila...u svakom slučaju ovo samo potvrđuje moju inerciju...sama se svađaš sa sobom, ovo je forum za astro-interakcije u ''dvosmernom'' smislu....)

Old 13-05-2008, 15:31   #39
select81
Obično gatalo

select81 je offline
select81 je na dobrom putu
Standardno

draga katarina, moze li detaljnije objasnjenje ove sinastrije, vec si mi nesto pisala ali slabo sam razumela, i po numerologiji brojeva smo 742 zajednicki broj je 4,
moj broj 584
on 257
veza je pocela 01.04.2006.
i tu sam dobila 584 isto kao i moj broj
sinastrija
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_61gw_08_07_ja_vaga_on_lav.44754.354.gif
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-05-2008, 15:33   #40
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Cool

Quote:
Originally Posted by marijana511 VIdi Poruku
Hmmm...moj Eros 0 njegov (Asc 0 Ma), njegov Eros 0 moj Asc, i u kompozitu Eros o Asc? Sta na to kazes?
taj njegov Eros mnogo utiče na tvoju ličnost...konjukcija ovde može biti i nezgodna, ipak stvara preveliku zavisnost.Seksualno si njegov rob ili ako nisi u stvarnosti, bila bi...što nije dobro, onda on dođe kao neki tatica, a ako raskineš, ti pukneš, razori se tvoj ASc...svašta nešto posle možeš navući na vrat...bedu poput kompleksa niže vrednosti...naravno ako si stidljiva i povučena ili nisi dovoljno otvorena i ''topla'', eros te kao suština Erosa može malo otopiti... Znaš, moja majka radi u obdaništu u jaslicama.Jedan mali sam sebe naziva Ledenim, a svoju ''curu'' Vrela...Kaže, ona će da otopi njegovo srce...a imaju možda po 3-4,god... eto, ukratko...Obrati pažnju na znakove samo As i Erosa i uporedi ih klasično...po smislu seks tog znaka i ličnost drugog...
Quote:
Originally Posted by select81 VIdi Poruku
draga katarina, moze li detaljnije objasnjenje ove sinastrije, vec si mi nesto pisala ali slabo sam razumela, i po numerologiji brojeva smo 742 zajednicki broj je 4,
moj broj 584
on 257
veza je pocela 01.04.2006.
i tu sam dobila 584 isto kao i moj broj
sinastrija
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_61gw_08_07_ja_vaga_on_lav.44754.354.gif
ja se čak ni ne sećam šta sam ti pisala,majke mi...ni šta nisi razumela...Zar ti nije pomoglo ovo moje tumačenje Juna?Ne znam gde i sa kim ti pada...Mogu ja pisati o aspektima Juna sa Suncem, Mesecem, Venerom...samo me mrzi, treba mi puno vremena, a imam osećaj da nisam nešto ljudima korisna...???....Može, može, bavim se ja i numerologijom, ali manje verujem u brojeve...4 nije neki...a sobzitom da si u aprilu počela vezu...ne znam, treba biti lepa i lepršava ali ne baš i ozbiljna...trebala si čekati vreme Bika...
Quote:
trebala si čekati vreme Bika...
ovo nisam razumela, kako vreme Bika[/quote]
pa te veze su dosta sigurnije, tajanstvene, jake, lepe, ljubavne i erotične...možeš biti mirna...ali, sve zavisi i od tranzita za svaku individuu E, da nastavim ja o čuvenome i krasnome Junu Nadam se da je nekome koristila interpretacija odozgo, mada iskreno nisam sigurna... Sa Suncem: težite da se polako, usporeno privlačite, dramatično je bolja rečTip partnera nam pokazuje Sunce i to je tip Lava, naravno...Naravno, ovo dramatičnost koja počinje da se ispoljava je veća posle braka...ipak je to prevelik atak na jednu ličnost!Harmonični aspekti su konjukcija, sekstil i trigon...i slično igraju ulogu koju ima Venera.Venera i Sunce, znate za taj mit...to kad se stvori konjukcija koja je mislim prošla, ili tek treba biti, zaboravila sam od krša nekih aspekata i analiziranja...to je jedan od najlepših aspekata na univerzumu...Malko to povežite.Kada tumačimo, svaka sitnica je bitna.Mora sve kao puzla da se uklopi.Sloboda je tu dozvoljenaVraćam se na aspekt...izuzetan šarm prisutan.Ali Juno ide dalje...Sami ljudi koji imaju u natalu konjukciju Ve i Ju su dosta šarmantniji od ostalih...Stresni aspekti, kako ih krstih, su samo pokazatelji konflikta dva ega!Veliki problemi oko toga kakozadržati parnera, zakontrolisati nad njegovom glavom...U mnogo slučaja ovde je prisutna želja za tim da se neko poseduje ceo!Tako da nije ovo baš dobro za slobodnjake...Slično je kada Juno aspektuje Mesec - SAMO se sve ovo odražava na emotivnu stranu, na samu dušu...pa prenesite sami značenje, da ne kuckam bez razloga

Last edited by Skorpija; 17-07-2008 at 03:14..

Old 13-05-2008, 15:46   #41
select81
Obično gatalo

select81 je offline
select81 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
ovo nisam razumela, kako vreme Bika
pa te veze su dosta sigurnije, tajanstvene, jake, lepe, ljubavne i erotične...možeš biti mirna...ali, sve zavisi i od tranzita za svaku individuu[/quote]
Quote:
pa te veze su dosta sigurnije, tajanstvene, jake, lepe, ljubavne i erotične...možeš biti mirna...ali, sve zavisi i od tranzita za svaku individuu
joj draga, ja sam ti bas neznalica, ne znam ni kada je vreme Bika, ima li sanse da ga sada negde uhvatim ako mi je ovaj vec zbrisao. Meni je Juno u12 kuci a njemu u 2 kuci
Evo dodala sam i dejvison
http://imagehost.soundfood.net/files/211/astro_64gw_08_07_ja_vaga_on_lav.33425.4873.gif

[/quote]

Last edited by Skorpija; 13-05-2008 at 17:07..

Old 13-05-2008, 17:13   #42
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

moj juno je u u aplikacionom trigonu sa Plutonom = Juno u aspektima sa PLUTONOM: partneri teže biti tajanstveni i bliski, intimni...Sex je ovde vulkanski.Pluton je planeta ekstremnog, smrti, transformacije...Moć partnera ili vaša zasigurno će pogoditi brak.Jedno od vas dvoje će se transformisati u nekom obliku Harmonični aspekti sekstil i trigon, donose snagu koju nikad niste ni pomislili da možete imatii
a i u trigonu je sa merkurom i nalazi se u 8 kuci u biku!

i dalje mi puca, ležem svaku noć u 3h....
Old 15-05-2008, 16:57   #43
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Red face i dalje mi puca, ležem svaku noć u 3h....

Pa, tvoj partner neće biti tihZaboravi na ''šutnju'' u svakom smislu!Ko te bude oženio imaćeš dobru komunikaciju sa njim, samo ćete komunicirat!!!Trigon je harmoničan aspekt.Tako da ćete se lepo napričati kroz vezu, uniju kako ja to volim nazivati...Juno u biku i u 8.kući imaš objašnjen. E i videh samo letimice da ti je Juno u konjukciji sa Vestom.Vestu sam isto malo objašnjavala, pa ti još pogledaj u čemu je njegova Vesta...Daće ti potpuniju sliku.O vesti sam možda nekom na sinastriji kroz analizu objasnila, ti pogledaj...A onaj ceres u konjukciji sa Saturnom može biti dobar ali i nezgodan...I Ceres sam malo spominjala...Čisto te upućujem, kad već možeš pročitati

Last edited by Skorpija; 17-07-2008 at 03:15..

Old 15-05-2008, 17:10   #44
mace
Obično gatalo

mace je offline
Registrovan: Feb 2007
mace je na dobrom putu
Standardno

Sta radis aman do 3

btw.hvala draga

Old 15-05-2008, 17:19   #45
katarina
Obično gatalo

katarina's Avatar

katarina je offline
Red face

Quote:
Originally Posted by mace VIdi Poruku
Sta radis aman do 3

btw.hvala draga
Ma ja sam inače noćni čovek...a eto, provaljujem neke beskonačne nizove, sabiram i provlačim kroz limese....mislim, haos....a usput prevrćem šolju i slikam....Danas je mojoj bebi rođendan...a mi smo trenutno u beskonačnom nizu ničega... Poslala sam mu sms ''čestitku'' noćas da u ovoj deceniji života izbegava sofizme i paralogizme života jer su posledica i uzrok erosi koji se nikad neće rastati dok je Večnosti...međutim odgovorio mi je samo nekada savršenim ćutanjem...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules