ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
...primjeri sinastrija koje su trajle čitav život

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 06-07-2010, 00:14   #31
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
Registrovan: Mar 2009
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma VIdi Poruku
...jedini dobri aspekti su SA
60 VE, SA 120 MO, SO 0 ASC, VE 0 JU, VE120 JU, ovdje se čak ne vidi neka VELIKA ljubav- strast niti u početku, nego više pažnja i da vam je bilo ugodno, kako druženje tako i financijsko udruživanje....oboje ste bili na dobitku time što ste bili zajedno....trajnost proizlazi iz povoljnih saturnovih aspekata
ODLICNA PREDIKCIJA- Ne znam za neiskrenu komunikaciju ja ga stvarno ne lazem ne varam mozda ja mojim ponasanjem kod njega izazovem potrebu za tim .jer sve sto on voli za mene je uglavnom fuj.[lov, ribolov, konjicki sport preterano druzenje ...]
Hvala ti na dobroj predikciji .
Hvala Pepuuu na karti
Zaboravila sam da napomenem da sam smatrala da je nas najbolji aspekt Mesec trigon Mesec[ i to skoro pa egzaktno]-Sto bi u prevodu bilo da nam nije bilo potrebno vreme da bi se prilagodili jedno drugom i ovaj aspekt se vrlo cesto nadje u horoskopima bracnih partnera .Kazu da je dovoljno jak da moze da ublazi i neke teze aspekte .

Last edited by Skorpija; 06-07-2010 at 16:53..
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-07-2010, 08:59   #32
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Novic slavica...jako mi je simpatično ovo sa lovovima i ribolovima i pretjeranim druženjem, jer je isto tako bilo i kod mojih..
Mama je sve to blje , mrzila...a tatek je bio fanatik ajmo reći za te stvari...većina naših odmora se odvijala u skladu sa tim hobby-jima , al ipak sada nam to fali...uvijek je bila neka akcija...

Možda sam ja malo pobrkala vremena, jer ovaj blesavi astro.com nije izbacio trigon Meseca ...

Evo a ova opozicija vaših Marseva može govoriti o različitim ukusima što se tiče akcija...

Naglašene konjukcije...što se i drži kao najjači faktor...a tvoj Mjesec je u trigonu sa Saturnom i to je trajnost...tako imaju i moji...

Urani su kod vas porpilično ''mirni'' jedino njegov kvadrira tvoj Merkur, što može govoriti o određenoj napetosti i nervozi pri komunikaciji, vjerojatno ni jedno od vas nema živaca da sasluša drugog do kraja

Tvoja konjikcija Ve0Ur koju inače lako povezuju sa rastavom, ali dobro je što je separacija i u sekstilu je sa njegovim Saturnom...trigonu sa Jupiterom koji vlada 11., a Uran i 11. mislim da ukazuju da ste prije svega znali jedan drugome biti prijatelji, a to je jako važno...

Njegov Mjesec je u kvadratu sa tvojim Marsom, ali kažu da je aspekt manje opasan kada se radi o ženskom Marsu...ovo je priča u kojoj je Mjesec osjeća da je ugrožen kraj tog Marsa, pomalo ga se boji i baš zato voli još više izazivati i podbadati Marsa sve dok ovaj ne plane i poludi...ali ako se taj Mjesec malo primiri i shvati da nema potrebe tražiti frku tamo di ne treba, onda ovaj aspekt se može prevaziči i daje da uvijek ima strasti...gospodin muž ima Merkur u Vagi pa vjerjem da zna biti dobar diplomata i da na kraju ipak voli da se oko svega lijepo dogovorite...

Dobro je i to da je on Vaga, a ti podznak Vaga jer vam je oboje partnerstvo važno, a sa Mjesecima u zračnim znakovima potrebe se razumiju i puno je lakše bilo da se karakterno prilagodite jedan drugome (jel eto da nije naglašen zrak, da je nekome Mjesec završio u nekom ''posesivnijem'' znaku, do kompromisa bi bilo puno teže doći)

Last edited by thalatte; 06-07-2010 at 09:22..

Old 06-07-2010, 09:10   #33
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Izgleda da je recept za sinastrije za citav zivot "tolerancija" sa ogromnim "T".
Ne znam vremena rodjenja mojih roditelja.. razveli su se par meseci pred moj 18. rodj., a onda sticajem okolnosti ( ili je to ipak sudbina ) jos 18 god. zivota (sve dok tata nije umro) u istoj kuci , sa periodima slaganja, svadja, pricanja, ne pricanja... uglavnom kada bi neko od njih bio bolestan uvek su bili tu, jedno za drugo. Uglavnom mama je ta koja je trpela i tolerisala.
Evo aspekata... izazovno, da ne moze biti izazovnije...
So 150 Ve
So 150 Ne
So 120 Me
Me 90 Me
Me 120 Ve
Me 0 SMC
Ve 0 Ma
Ve 150 Pl
Ma 90 So
Ma 150 Sa
Ma 90 Ur
Ju 90 Me
Ju 60 Ve
Ju 60 Ne
Ju 180 SMC
Sa 90 Me
Sa 120 Ve
Sa 120 Ne
Sa 150 Hiron
Sa 0 SMC
Ur 180 Me
Ur 150 Ve
Ur 150 Ne
Ur 60 Hiron
Ur 90 SMC
Ne 90 So
Ne 180 Sa
Ne 60 Ur
Pl 90 Me
Pl 60 Ve
Pl 60 Ne
Pl 180 SMC
SMC 180 Me
SMC 150 Ve
SMC 150 Ne
----------------
Prvo su tatine planete.
Ne znam vreme rodjenja, ali vrlo je moguce i...
Mo 90 So
Mo 150 Sa
Mo 90 Ur
kao i mamin Mo 90 Ve .

Old 06-07-2010, 09:25   #34
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku
Zaboravila sam da napomenem da sam smatrala da je nas najbolji aspekt Mesec trigon Mesec[ i to skoro pa egzaktno]-Sto bi u prevodu bilo da nam nije bilo potrebno vreme da bi se prilagodili jedno drugom i ovaj aspekt se vrlo cesto nadje u horoskopima bracnih partnera .Kazu da je dovoljno jak da moze da ublazi i neke teze aspekte .
Il sam zbunjena il sam ćorava, al ja ne vidim Mo120M0, a niti dispozitori nisu u kontaktu ? Jedino su oba u zračnom znaku, pa ne znam ako s to računa bez obzira na orbis ? jer ako je tako onda su slijedeći aspekti "zacementirali" njihov odnos : Sa60 Ve, dispozitori nisu u konjukciji ali su u istom znaku i to u Sco, i još Sa120 Mo a njihovi dispozitori Ur i Ve takođe u sekstilu. Jer ako se kao kontakt računa to što su dvije planete u istom znaku, onda se i ovaj "agresivni" kontakt Mo90Ma riješava težnjom za skladom i harmonijom, naime oba su dispozitora u istom znaku, u Vagi. meni ovo izgleda kao dobra sinastrija jer dispozitori pričaju lijepu priču .
U sinastrijama propalih veza sam postavila tri karte, gdje se vidi da su sva tri moja partnera imali Mo120 sa mojim Mo, tako da je to još jedna potvrda da ovaj aspekt ne garantira dugovječnost veze .

Old 06-07-2010, 09:26   #35
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

zujalice ljepše je kada se postavi sinastrija , jer se onda vide separacije i aplikacije kao i orbisi...pa se na temelju toga lakše zaključi što je vremenom prevladalo...ali ok...

Imaju puno aspekata pogotovo 150 koji se tumači kao prilagođavanje...izgleda da su oni do kraja se učili jedan drugome prilagoditi , bar po ovome što si rekla...

@kanon...da i ja sam malo korigirala svoj gornji post slažem se , dispozitori pričaju dobru priču..

Old 06-07-2010, 09:31   #36
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Evo a ova opozicija vaših Marseva može govoriti o različitim ukusima što se tiče akcija...
Pepuuu
dispozitori ovih Marseva su u konjukciji u Vagi, mislim da oni svoje različitosti toleriraju i komunikacijom, harmoničnom, rješavaju .

Old 06-07-2010, 09:38   #37
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Da , da...to sam i rekla...gospodin ima Me u Vagi , kao i to da oboje imaju naglašenu Vagu, a zna se da su to najbolji diplomati (sve se može rješiti mirnim putem, na galantan i fin način )

Old 06-07-2010, 14:06   #38
NOVICSLAVICA
Druid

NOVICSLAVICA je offline
NOVICSLAVICA će postati poznat uskoro
Standardno

Pepuu , Kanon hvala na ovolikoj posvecenosti mojoj sinastriji .
Moj natalni Mesec je na 16* vodolije u 10 -tom polju a muzev na 17* blizanaca u 5-tom polju Ja sam u podznaku 24* bika a suprugov asc. na 22* jarca . [neznam da li je mozda tu greska ]Marsevi su nam stvarno opozitni i ova recenica sto je Pepuuu napisala da im sada to nedostaje nesto me rastuzilo -neka sportise do besvesti samo neka ostanemo zajedno sto duze jer je on zaista moj najbolji prijatelj a, svesna sam i svoje nesavrsenosti .Veliko hvala ...i pusic u nosic jer
ste sve osetile.

Za Zujalicu --Mislim da je kompromis neophodan da jako malo

ima harmonicnih brakova uvek nesto nestima.Poenta je a i sreca pronaci osobu sa kojom se naj manje neslazes.

Old 06-07-2010, 15:28   #39
zujalica
Čarobnjak

zujalica's Avatar

zujalica je offline
Registrovan: Feb 2008
zujalica će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by NOVICSLAVICA VIdi Poruku

Za Zujalicu --Mislim da je kompromis neophodan da jako malo

ima harmonicnih brakova uvek nesto nestima.Poenta je a i sreca pronaci osobu sa kojom se naj manje neslazes.
Slavice, slazem se sa tobom...
Pepuuu, zbog nepoznatog vremena ne stavljam kartu. A u njihovoj dominira 150 i 90 i tek po neki 120, 60... Ocigledno sudbina..., a i u numeroloskom zajednickom kodu imaju 2 5 7 , eto 2 - sudbinski broj... oni je bas ispunise.
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-07-2010, 15:30   #40
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Evo ja cu da prilozim jedan par... necu nista reci, prvo vasi komentari

http://img257.imageshack.us/img257/5463/dejvison.gif - dejvison
http://img692.imageshack.us/img692/1417/sinastrija.gif - sinastrija

Mislim da je njima mesto bas na ovoj temi

Old 06-07-2010, 15:45   #41
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

heh..jel bilo tu mozda ljubavnica sa njegove strane? Zbog ovih Venera ..ali sve letece,jer ovaj SA je zahtjevao ozbiljnost i nije dozvolio previse lutanja?

Old 06-07-2010, 18:20   #42
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
heh..jel bilo tu mozda ljubavnica sa njegove strane? Zbog ovih Venera ..ali sve letece,jer ovaj SA je zahtjevao ozbiljnost i nije dozvolio previse lutanja?
Oprosti pepuuu, ja sve pitam ko neki tunto , jel to misliš zbog Ve u dvanaestim kućama? I njegova u njenoj i njena u njegovoj ?
A sad posebno tuntasto pitanje, možda su se dugo krili, možda su se tajno vjenčali a možda su se ??? uzajamno....

Old 06-07-2010, 18:34   #43
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Oprosti pepuuu, ja sve pitam ko neki tunto , jel to misliš zbog Ve u dvanaestim kućama? I njegova u njenoj i njena u njegovoj ?
A sad posebno tuntasto pitanje, možda su se dugo krili, možda su se tajno vjenčali a možda su se ??? uzajamno....

E da može biti i ova druga varijanta

Obje Venere joj padaju u 12...da zbog toga ja pitala pa kud puklo...još ta njena VE je vladar umetnutog Bika...pa se sve nekako ne vidi na 1.

Old 06-07-2010, 18:56   #44
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

Jesu se krili dugo... do pred vencanje, znaci neke 3 godine Za varanje ne verujem... koliko ih ja poznajem...

Old 06-07-2010, 18:59   #45
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Standardno

Aha, hvala yoohoo baš zanimljivo...nego koji je razlog bio? (ako smemo da znamo)
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules