ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
...primjeri sinastrija koje su trajle čitav život

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 06-07-2010, 20:02   #46
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Ako nije problem analizirati aspekt po aspekt, ja ću da lupaam a znalci neka me isprave. Ovdije vidim Sa180Ve, što sigurno nije pokazatelj dugovječnosti neke veze. Kao što smo temi . Jedino ako ovaj aspekt ne govori o slijedećem. On Sa je u njenoj sedmoj kući, a njegov dispozitor Ju u njenoj petoj kući. Dakle ona njega voli i doživljava kao svog partnera, ali i trpi i čeka. Njena Ve ulazi u njegovu dvanaestu kuću i to u znak Blizanaca. Dakle ona njemu nije jedina i skrivena je na neki način. Onda ta opozicija možda govori da je toj vezi, barem neko vrijeme, nemoguće bilo da bude javna ?

Možda ne znam astrologiju, ali imam bujnu maštu, neka mi nitko ne zamjeri .
Submit to Digg   Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 06-07-2010, 20:06   #47
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

hej kanon...muško je iznutra...a ena izvana...bar kolko ja to vidim...

Old 06-07-2010, 20:22   #48
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
Jesu se krili dugo... do pred vencanje, znaci neke 3 godine Za varanje ne verujem... koliko ih ja poznajem...
imaju retrogradni saturn u prvoj u dejvisonu...jašta nego da su se namučili u početku, ali taj saturn mislim da im je doneo i dugovečnost...a sunce u sedmoj i brak

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Evo a ova opozicija vaših Marseva može govoriti o različitim ukusima što se tiče akcija...
Pepuuu
dispozitori ovih Marseva su u konjukciji u Vagi, mislim da oni svoje različitosti toleriraju i komunikacijom, harmoničnom, rješavaju .
ako postoji neki aspekt između planeta ali ne postoji između njihovih dispozitora, kako se to tumači?
da nema daljeg razvoja situacije ili da je situacija opisana sa prvim aspektom ...uvek

Old 06-07-2010, 21:10   #49
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by yoohoo VIdi Poruku
Jesu se krili dugo... do pred vencanje, znaci neke 3 godine Za varanje ne verujem... koliko ih ja poznajem...
Zanima me, Pepuuu mi je već rekla ati potvrdi, tko je u nutra a tko vani, muž ili žena ? Nečiji Mo ulazi u nečiju devetu kuću, a onaj drugi u četvrtu. Jel netko stranac pa se doseljava u domovinu partnera ? Ili je druge vjere ili drugačijega socijalnoga statusa, pa se doseljava u partnerov dom ?

I opet Mjeseci u zračnim znacima u trigonu , preponavanje i razumjevanje....

Old 06-07-2010, 21:29   #50
yoohoo
Druid

yoohoo je offline
Registrovan: Mar 2009
yoohoo je na dobrom putu
Standardno

On je unutra a ona je spolja
Cesto su razdvojeni... on putuje a ona sedi kuci i ceka
Njena majka se devojacki prezivala kao on... zbog toga protivljenje porodica za vezu... al kako nije u pitanju krvno srodstvo vencali su se i prestali kriti

Old 26-06-2016, 18:47   #51
Marshmallow86
Druid

Marshmallow86's Avatar

Marshmallow86 je offline
Registrovan: Oct 2015
Marshmallow86 ima dobru auruMarshmallow86 ima dobru auru
Standardno

Jedan primjer ljubavi & braka, koja/i je zaista, trajao, do njegove smrti (2009.).
U pitanju su mamini ujak i ujna, njen natal je prva karta, njegov druga, sinastrija treća

To je uistinu bio brak iz ljubavi, koji je preživio raznorazna iskušenja, od njegovog alkoholizma do bolesti pred kraj života. Bez obzira na sve probleme, bili su istinski vezani, za 30 i više godina, jedva da su se odvojali na 10-ak dana.
Imaju i dva predivna sina

the natal chart

Last edited by Marshmallow86; 26-06-2016 at 18:57..

Old 29-06-2016, 10:14   #52
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

datumi mi trebaju Marshmallow.može i na pp.
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-06-2016, 11:14   #53
Mala svalja
Švrća

Mala svalja's Avatar

Mala svalja je offline
Registrovan: Feb 2016
Mala svalja je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Santijen VIdi Poruku
Ljudi iz raznih razloga ostaju zajedno bas kao sto se iz raznih razloga i vencavaju, starije generacije su se cesce vencavali radi reda, obicaja, zato sto je vreme, radi materijalne sigurnosti itd..a redje iz ljubavi..ali su zato takvi brakovi i opstajali tj radi sredine, materijalne sigurnosti ,radi dece a razvod nije bio tako cesta pojava i sam brak do smrti nije pokazatelj ljubavi do smrti ili neke druge uzajamne licne vezanosti dve osobe...danasnji bracni parovi se cesce vezuju po vlastitom izboru ali se cesce i razvode i mislim bez obzira cak i ako se razvedu da medju njima jos uvek postoji neka iskra, ona koja ih je na neki nacin i spojila...moja prijateljica mi je jednom rekla ovako , nikada nisam volela toliko svog muza kao kad smo se razvodili..naravno da uvek postoje i oni losiji slucajevi...e sad posto sam zelela da se ukljucim na ovu temu htela sam samo da pitam , znaci jel trazimo samo pokazatelj ostajanja do kraja tj do smrti u braku?
Davno napisano, lepo receno.
Niti su se starije generacije radjale sa boljim zvezdama, niti brakovi opstajali zbog boljih sinastrija, vec je trpljenje u braku bio imperativ.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules