ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 01-09-2006, 04:30   #16
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Cocci,TI sa plutonom u 2 kuci ne mozes biti bez para,mislim da ce ti doci kroz nasledstvo,neka kuca ili tako nesto,a pluton ti je na 26 step bika-opet pare
Naši sponzori
Advertisement

Old 01-09-2006, 15:46   #17
expulseza2
Banned

expulseza2 je offline
expulseza2 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Cocci,TI sa plutonom u 2 kuci ne mozes biti bez para,mislim da ce ti doci kroz nasledstvo,neka kuca ili tako nesto,a pluton ti je na 26 step bika-opet pare
Mila moja, dok docekam nasledstvo ostaricu, a mozda i umreti Mene zanima hocemo li mi imati neki lep posao, karijeru i pare kroz nas rad.
Submit to Digg   Sinastrija Reply With Quote

Old 01-09-2006, 16:25   #18
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

mozda najbolje da postavis davison kartu?

Old 01-09-2006, 16:33   #19
hajdi
Početnik

hajdi's Avatar

hajdi je offline
hajdi je na dobrom putu
Standardno

jao bre destiny,
covek samo da te ljubi kakva si slatka ..

ma ne ... nego znas ,okolina me stalno kljuca u mozak .. jao Ana nemoj da si naivna ,kako znas da ti govori istinu bla bla truc
niko mi ne veruje da sve to lepo funkcionise i da je jako bez obzira na daljinu ... svi misle da mi obecava kule i gradove aj aj
ja nekako verujem u nasu ljubav ,jeste sve to simulacija veze .. platonski ...
Ali te ponekad ubije u pojam okolina ..
tnx anywy

honey
http://img96.imageshack.us/img96/9890/hajdigu0.gif

Old 01-09-2006, 16:35   #20
Aurora
Obično gatalo

Aurora's Avatar

Aurora je offline
Aurora je na dobrom putu
Standardno

Evo gledam jednu sinastriju i ja tu ne mogu bas da budem objektivna onda moram da vas zamolim za pomoc Oboje su Skorpije u podznaku, a Marsevi su im u sekstilu, pa to govori o sustinskom slaganju, Mars je ujedno i vladar njegovog 5. polja i sigurno da ona dobro utice na njega i da ga privlaci.Ima dosta nekih stvari koje mi nisu jasne. Recimo, njen Mjesec je u losem aspektu sa njegovim Suncem i Venerom,ali je u dobrom aspektu sa njegovim Merkurom koji je dispozitor i Sunce i Venere - to cini mi se spasava situaciju. Njegov Mjesec je u trigonu sa njenom Venerom, vjerovatno da je zaljubljen. E sad meni izgleda da ona ovdje dominira. Posto je njen Mars u Skorpiji,a njegov u Raku, salzu se ali je njen Mars dosta jaci,a jos je u njegovom 1. polju, pa je ona autoritet, a i njena venera konj. njegov MC i Jupiter- on moze i zeli da je usreci.. E sad, meni izgleda kao veza sa dosta izazova, moze da funkcionise, ali ne mogu bas da odredim koliko je dobar odnos. Njen Mjesec prilicno lose prolazi u svemu ovome... Ja sam se vise orijentisala na aspekte, ali svakako mi se cini da ona vise moze njemu da da nego on njoj.

D i Z.jpg

''Ljudi se češće trude da steknu materijalno, a ne duhovno bogatstvo, mada je sasvim sigurno da našu sreću čini ono što jesmo, a ne ono što imamo''

Old 01-09-2006, 16:39   #21
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

Hajdic,
najbitnije je da ti znas da se vi volite,znam da nije svejedno kada ti se neko mesa u vezu,pa cak i sa dobrom namerom,ali ti najbolje znas kako vi funkcionisete,drugi ne mogu to da vide tvojim ocima,zato nista od tih saveta neka te ne dotice-be strong

Old 01-09-2006, 16:45   #22
hajdi
Početnik

hajdi's Avatar

hajdi je offline
hajdi je na dobrom putu
Standardno

hey, skorpijice
da li mi verujes da si prva osoba koja mi tako nesto kaze .. a imam puno drugarica,poznanica .. sta god
sve su bre brate mili ljubomorne .... vise nikom i ne pricam ,a sve bi jelte volele da znaju sta se desava ..
ja svima zelim da budu srecne kao ja ... volim osmeh , volim kada vidim da je neko srecan ... ali AVAJ !!!

honey
http://img96.imageshack.us/img96/9890/hajdigu0.gif

Old 01-09-2006, 16:58   #23
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Standardno

zasto mi je to toliko poznato? vec sam oguglala na takve "prijatelje",a da ti ne pricam koliko mi je snage i vremena trebalo da otkacim neke.zato se ne kaze za dzabe "slusaj svoje srce,i idi kuda te ono vodi"

Old 26-09-2006, 15:16   #24
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
destiny je na dobrom putu
Standardno

ne znam gde ovo da stavim, mozda ovde moze da se uklopi...
textic je sa site-a (Astrology in Serbia) naseg Nikole Stojanovica, i jako je zanimljiv za zenski svet...uzivajte i probajte!

"...iz položaja Meseca i Venere u horoskopu muškarca možemo videti kakav tip žena određeni muškarac voli kao i kako ga “ smuvati “.
Muškarac sa Mesecom u Ovnu voli hrabre, jake, sposobne žene, podsvesno u ženi tražI lidera; sa Venerom u Ovnu voli žene sa muškom frizurom, koje se bave sportom, pomalo mišićave, mršave čak i koščate. Takođe voli da njega žena “ smuva “
Muškarac sa Mesecom u Biku voli imućne žene, dobre kuvarice, žene koje su štedljive i vode računa o ekonomiji; sa Venerom u Biku voli punije žene sa svim naglašenim ženskim atributima, udvaranje je obavezno uz dobro jelo…
Muškarac sa Mesecom u znaku Blizanaca voli pričljive žene, inteligentne, pada na “ dobar razgovor”, voli žene mladolikog izgleda i ponašanja, kao i žene koje uživaju u vožnji kolima i kraćim putovanjima. Sa Venerom u Blizancima voli žene naglašeno uskog struka, lepih ruku i
ramena…

Muškarac sa Mesecom u Raku voli žene koje često plaču, voli žene koje vole da borave u kući, dobre domaćice i na nesvesnom nivou u ženi traži svoju majku. Sa Venerom u Raku voli lepe grudi, izazovan dekolte i voli kada je žena doterana i u kući.
Muškarac sa Mesecom u Lavu voli uspešne žene, žene na položaju, iz poznatih uglednih porodica, voli da se pohvali svojom ženom. Sa Venerom u Lavu - žena mora biti izuzetno odevena, kao d aide na izbor za mis…
Muškarac sa Mesecom u Devici voli vredne žene, pedantne, uredne, koje brinu o muževljevom zdravlju…Sa Venerom u Devici “ pada “ na seksi pupak, na lep stomak, na jednostavnu garderobu…
Muškarac sa Mesecom u Vagi voli umiljate i lepe žene, manekenke, političarke, pravnice, žene iz javnog života. Sa Venerom u Vagi najviše reaguje na žensku zadnjicu…
Muškarac sa Mesecom u Škorpiji voli žene naslednice neke imovine, žene naglašene erotike koje ne skrivaju svoje draži, žene čiji izgled i pojava predstavljaju “ otvorenu ponudu “…Sa Venerom u znaku Škorpije voli stil oblačenja gde se sve “ vidi “, “ pada “ na cigansku muziku…
Muškarac sa Mesecom u znaku Strelca voli žene koje prate modu, koje svojim izgledom podsećaju na žene sa stranih podneblja; voli obrazovane žene, sa fakultetskom diplomom, koje se bave sportom, a pogotovo tenisom… Sa Venerom u Strelcu reaguje na duge noge, mini suknje, šorceve...
Muškarac sa Mesecom u znaku Jarca reaguje na tamniji ten, crnokose žene, ozbiljnog, pa čak i tužnog izraza lica; takođe voli starije žene…Sa Venerom u znaku Jarca voli klasičan stil oblačenja, žene obučene u kožu, tamnije tonove garderobe.
Muškarac sa Mesecom u znaku Vodolije voli druželjubive žene; njegova deviza je “ prvo druženje, pa veza “, voli inteligentne žene…Sa Venerom u Vodoliji voli žene ekscentričnog izgleda i stila oblačenja, reaguje na ženske noge, pogotovo listove..
Muškarac sa Mesecom u znaku Riba voli tajanstvene žene, povučene, stidljive, koje deluju kao d aim uvek treba nečija pomoć…Sa Venerom u znaku Riba reaguje na lepe čarape, cipele, donje rublje…
Na samom kraju, savet bi bio: Ako želite da “ ulovite “ muškarca koji vam se dopada, odglumite položaj njegovog Meseca i Venere…Biće vam zabavno, a vrlo je verovatno da ćete i uspeti. Sretan “ lov “!..."

jubac

mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...

Old 27-09-2006, 22:34   #25
zelenooka
Početnik

zelenooka's Avatar

zelenooka je offline
Registrovan: Sep 2006
zelenooka je na dobrom putu
Standardno

sa Venerom u Biku voli punije žene sa svim naglašenim ženskim atributima, udvaranje je obavezno uz dobro jelo…
hehehhe...sad su mi neke stvari jasnije

Old 29-09-2006, 15:27   #26
andjela pizelli
Švrća

andjela pizelli's Avatar

andjela pizelli je offline
andjela pizelli je na dobrom putu
Standardno

Moj muz ima Mjesec u Vodoliji-da sam inteligentna,jesam,al me zeznula njegova Venera u Ovnu-voli misicave zene,koshcate,sve sam prije nego koahcata,sa Venerom u Biku
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-09-2006, 15:39   #27
destiny
Obično gatalo

destiny's Avatar

destiny je offline
destiny je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela pizelly VIdi Poruku
Moj muz ima Mjesec u Vodoliji-da sam inteligentna,jesam,al me zeznula njegova Venera u Ovnu-voli misicave zene,koshcate,sve sam prije nego koahcata,sa Venerom u Biku
draga, sigurno si jaka zena, na to se najvise misli, nisi od onih slabasnih koje se stalno nesto zale... veruj mi na rec
jubac
mozda

Nikad neces odrasti mali veseljace...

Old 10-10-2006, 21:33   #28
Merkur
Moderator

Merkur's Avatar

Merkur je offline
Merkur je na dobrom putu
Standardno

Sinastrija - put prema umijecu zajednickog rasta
Napisala: Kresimira Gojanovic
Ponekad su nasi pogledi na brak i veze na jednom nesvjesnom nivou u velikoj mjeri obojani stereotipima iz romanticnih filmova i literature, koji ljubav prikazuju kao '' udar groma '' - sudbinski susret sa idealnom zenom ili muskarcem, uz obavezno klecanje koljena i snaznu privlacnost na prvi pogled. Zbog ovog mita o romanticnoj ljubavi, propali su mnogi brakovi i u osnovi kvalitetne veze, jer su partneri ustuknuli pred prvim poteskocama realnog zivljenja i cim se istopila pocetna zaljubljenost, pasivno su se prepustili nadirucem osjecaju razocarenja, umjesto da su tu fazu u svom odnosu shvatili kao uobicajenu razvojnu stepenicu, koja zahtjeva ulaganje obostranog, osvijestenog truda, razvijanje zdrave komunikacije i spremnost da se druga osoba sagleda kao realno ljudsko bice, a ne kao lik iz bajke, na koji su projecirani neostvareni unutrasnji ideali. Naime, idealna ljubav ne postoji, to je stetna iluzija, koja blokira nasu sposobnost da na svoje veze gledamo kao na zivotni zadatak, kojem treba pristupiti na prizemljen i konkretan nacin, radeci u podjednakoj mjeri i na samom sebi, kao i na kvaliteti odnosa, sto ga izgradjujemo sa drugim ljudskim bicem.

U tom smislu, astrolog koji se bavi sinastrijom / usporedjivanje dvije natalne karte /, predstavlja i neku vrstu bracnog savjetnika, kojeg vezuje posebna astroloska etika. Kada neki par ima problema u vezi, pozeljno bi bilo da savjetovanju prisustvuju oba partnera, jer to pokazuje obostranu zelju da se ozbiljnije angaziraju na gradjenju svoga odnosa i transformiranju postojecih konflikata. Astrolog treba obaviti kratak razgovor sa svakim partnerom posebno, te saslusati njegovo vidjenje problema i pristupiti izradi njegove natalne karte. Prije nego li krenemo usporedjivati dvije natalne karte, treba prvo analizirati sto svaki partner pojedinacno zeli od partnerskog odnosa, kako ga zamislja i koliko su njegove zelje u skladu sa njegovim mogucnostima. Bitno je pogledati i kakav je bio utjecaj njegovih roditelja ili blize okoline na formiranje partnerskog ideala i da li je taj utjecaj bio dobar ili manje dobar ? Na primjer, ako zena u natalnoj karti ima kvadrat Sunca i Saturna, u nekim slucajevima moze se primjetiti jak, ali ne uvijek i pozitivan utjecaj ocinske figure. Zena moze teziti strogim, dominantnim i emotivno nedostupnim partnerima iz razloga sto je u djetinjstvu imala upravo takav primjer muske energije u svojoj blizini, kroz ocinsku figuru ili nekog drugog muskarca, koji je sudjelovao u njezinom odgoju. Ponekad je moguce da je otac bio cesto odsutan iz kuce, jer se pretjerano posvecivao karijeri, no istovremeno je na taj nacin zapostavio svoje obiteljske duznosti. Zene, koje nemaju izbalansiran muski princip, u svojim odnosima sa suprotnim spolom mogu biti vrlo nesigurne, te pronalaziti teske partnere, koji ih nece istinski razumjeti.

Takodjer je slican slucaj i kad muskarac u svom natalnom horoskopu ima kvadrat Mjeseca i Saturna - majka je mogla biti emotivno hladna, otudjena, ili, ako je i bila njezna i topla, mogla je imati zdravstvenih problema, kao i prevelikih briga, vezanih uz obitelj, zbog kojih se nije mogla u dovoljnoj mjeri posvetiti djetetu, te mu svojim utjecajem pomoci u emotivnom sazrijevanju. Ovo su samo neki od primjera, koji mogu ukazivati da osoba u ranoj mladosti nije imala dobar uzor, na osnovu kojega je mogla izgraditi pozitivnu sliku energije suprotnog spola, kao i viziju konstruktivnog partnerskog odnosa - pogotovo ako su izmedju majke i oca vladali neprijateljski odnosi, uz puno svadja. No sposoban astrolog nece praviti dramu cak ni kod vrlo teskih aflikcija - nama nije cilj da plasimo svoje klijente mracnim prognozama i da svojim analizama blokiramo moc njihove slobodne volje, vec im trebamo blago i saosjecajno pomoci da osvijeste neke negativne obrasce ponasanja i da ih aktivno pokusaju transformirati u prihvatljivije oblike zivljenja i djelovanja.

Astrolog treba objasniti osobi kakav partner bi za nju bio najbolji po svojim specificnim psiholoskim osobinama, a takodjer i koju vrstu partnera bi osoba trebala izbjegavati. Na primjer, za neke ljude nije dobro da prebrzo udju u brak, neki se opet trebaju cuvati braka, koji se zasniva samo na materijalnim interesima, a takodjer trebaju nauciti da prepoznaju i izbjegnu takvu vrstu partnera. Neki opet pri izboru partnera previse polazu na vanjstinu, a malo na zajednicke interese i psiholosku uskladjenost, pa se cesto i razocaraju, kad prodje prva strast, bazirana na seksualnoj privlacnosti i hormonalnoj neravnotezi. Sve su ovo situacije koje treba dijagnosticirati kao stepenice u razvoju nasih potencijala, a niposto ne kao neizljecive tegobe. Kada je astrolog stekao siroki pregled nad zeljama, potrebama i mogucnostima svakog partnera, tada pristupa usporednoj analizi dvije natalne karte.

Postoji jedna predrasuda koja kaze da kod zena treba uvijek gledati Veneru i Mjesec u odnosu na muskarcev Mars i Sunce - dakle, kroz spolne stereotipe o zenstvenim zenama i muzevnim muskarcima, no toga se ne treba slijepo drzati. Naime, i muskarci i zene u podjednakoj mjeri mogu izrazavati razlicite planetarne uplive i mi nikad ne mozemo iz necije natalne karte vidjeti kojeg je osoba spola, ako to prethodno nismo saznali od same osobe. Postoje muskarci venerinog tipa, napr., sa jako naglasenim Bikom ili Vagom, kao i 7. kucom, kao sto postoje i zene marsovog ili saturnovog tipa. I kod muskaraca i kod zena, Sunce predstavlja princip svijesti, Mjesec predstavlja princip emocija, a ascedent se odnosi na ego. U tom smislu prvo treba pogledati usporedan odnos vladara horoskopa - vladara ascedenta, zatim polozaj Sunca, vladara suncevog znaka, kao i polozaj Mjeseca - i kod muskarca i kod zene.

Takodjer je bitan odnos vladara 1. kuce partnera A sa vladarima 5., 7., 8. i 11. kuce partnera B i obratno. Peta kuca izmedju ostalog odnosi se na ljubav, strast, djecu, zabavu, kreativnost, uzitke, romantiku. Sedma kuca opisuje partnerske odnose, kao i psiholoski profil partnera, ponekad i njegov fizicki izgled, no to je od drugorazrednog znacaja. Naime, neki astrolozi pretjeruju sa detaljima, opisujuci boju kose i ociju potencijalnog partnera, a da pri tom zanemare vaznije stvari, kao sto je emotivna dinamika, koju je moguce postici sa tom osobom, kao i stupanj psiholoske uskladjenosti. Osma kuca opisuje - izmedju ostalog - odnos osobe prema seksualnosti, kao i kvalitetu seksualne energije, koja nije samo usmjerena na reprodukciju, vec predstavlja temeljnu covjekovu potrebu, koju treba osvijesteno izraziti i zadovoljiti u svakoj normalnoj bracnoj zajednici.

Sto se jedanaeste kuce tice, ona ukazuje na prijateljstvo izmedju partnera, kao i na djeljenje zajednickih interesa, a sto je mozda najvazniji faktor za dugotrajan uspjeh nekog odnosa, jer su ljepota i mladost prolazni, seksualna privlacnost vremenom moze izblijediti, no cvrsto medjusobno uvazavanje i kreativna suradnja, koje prijateljski odnos podrazumijeva - mogu biti vjecni !

Od aspekata su vazne konjukcije, ali i opozicije, s tim da konjukcije benefika daju posebno dobar utjecaj. Takodjer je dobro kad se vladar ascedenta osobe A nalazi u konjukciji sa vladarom 7. kuce osobe B i obratno. U nekim situacijama, jaku medjusobnu fascinaciju, ali i nadopunjavanje daje opozicija Sunca osobe A sa Mjesecom osobe B. Takodjer, konjukcije, sekstili i trigoni Sunca, Mjeseca, Venere i Jupitera usporedno daju naslutiti plodnost, srecu i bracni sklad. Uobicajeno se smatra da bi zenina Venera trebala biti u harmonicnom aspektu sa muskarcevim Marsom, no postoje i primjeri vrlo lijepih veza, kada je muskarcev Mjesec bio u konjukciji sa zeninom Venerom i obratno. Ipak, i kod najljepsih aspekata Marsa i Venere ponekad se moze raditi o prolaznoj strasti i ako nema dublje dusevne povezanosti, odnos se nece odrzati na duzi rok. Trajne odnose daju harmonicni aspekti Saturna i Venere, kao i Saturna i Mjeseca, napr. kad Saturn osobe A ima aspekt trigona sa Mjesecom ili Venerom osobe B.

Sto se tice aflikcija medju beneficima, napr. Venera partnera A u kvadratu ili opoziciji sa Jupiterom partnera B, u tom slucaju veza isto moze biti dobra, no postoji tendencija obostrane samopopustljivosti i rasipnosti, sto vremenom moze dovesti do trzavica u odnosu. Sa druge strane, aflikcije malefika, posebno ako su u pitanju vladari horoskopa, mogu biti nesto kompleksnije i astrolog im treba posvetiti posebnu paznju. Ipak, ni one nisu nepobjedive i nerjesive ako izmedju partnera postoji iskrena ljubav i spremnost da se izbore jedan za drugoga, kao i za spas svoje veze.

Ponekad se desava da neki elemenat nedostaje u nasoj karti, pa ce nas nesvjesno privuci oni partneri, koji bas taj elemenat imaju naglasen, napr. osoba kojoj u karti nedostaju planete u vodenim znacima moze biti privucena partnerom kod kojeg je elemenat vode dosta izrazen i takav partner moze joj pomoci da nauci izbalansirati svoje emocije, na nacin da im ne pridaje niti prevelik, niti premalen znacaj.

Kada u vezi postoje tezi konflikti ili neslaganje karaktera, astrolog bi se trebao potruditi da iznadje moguci nacin za rjesavanje tih problema. On treba dobro poznavati razlicite psiholoske tehnike za razvoj svijesti i osobni rast, kao sto je napr. tehnika psiho - drame, unutar koje ce potaknuti svoje klijente da pokusaju posve otvorenom komunikacijom ocistiti taloge nakupljenih emotivnih frustracija, ali tako da ne povrijede jedan drugoga, vec da razviju duboko razumijevanje i svoje i partnerove duse. Ovo naravno ne ide preko noci - ni jedna vrijedna stvar u nasem zivotu ne pada s neba, bozjom miloscu ili zbog dobre karme, vec naprotiv - vrijedne stvari kao sto su ljubav i bracna sreca zahtjevaju rad, pozrtvovanost i konstantne napore. Kao kad uredjujete vrt prepun raznolikog cvijeca i plodnih stabala - onoliko vremena i truda, koliko ulozite u svoju vezu, toliko ce vam se i vratiti, kroz ljubeci odnos prepun povjerenja, koji cete odnjegovati sa svojim partnerom.

Lara

Old 10-10-2006, 21:54   #29
moonstruck
Prijatelj foruma

moonstruck's Avatar

moonstruck je offline
moonstruck je na dobrom putu
Standardno

Pa kako smo vec konstatovali da je najteze kada gledas u kartu iz koje bi najvise da vidis...da se ne ponavljam i da ne objasnjavam...

drage moje,evo moje molbe za vas...radi se o mojoj najboljoj drugarici i decku sa kojim je od skoro u vezi, ali koji je oborio sa nogu... ...Mozete li da mi pomognete malo?...ja ovde gubim objektivnost

http://i93.photobucket.com/albums/l6...inastrija1.gif
http://i93.photobucket.com/albums/l6.../najdraga1.gif
http://i93.photobucket.com/albums/l6...em_01/Aca1.gif

eto, pored sinastrije stavih i natale...tek da imate uvid o kakvim osobama je rec...

paaaa...tako-kad god budete imale vremena

...Prave reci kao zvezde padnu same,po svom nikne jogunasti beli krin,
nekad trazis poentu na kraju drame - a poentu krije prvi cin...

…VTBDUN…

Old 11-10-2006, 12:23   #30
Sirena
Obično gatalo

Sirena's Avatar

Sirena je offline
Sirena je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by destiny VIdi Poruku
ovo je izgleda tvoj i moj topic...
njegov NE je u II kuci, njemu donosi novac kroz neki vid umetnosti (jako sirok pojam (nesto sa knjigama, usluge...) i svakako pomoc od oca, ali ce to morati da dokaze vremenom, i dosta ce biti odsutan od kuce zbog novca i posla...
a sto se tice iskrenosti, mislim da ne laze, taj njegov NE je u konjukciji sa tvojim a pritom zajedno grade veliki trigon sa njegovim Mesecom (iz IX kuce) i tvojim Merkurom (iz I kuce), znaci lepa zajednicka putovanja, puno uzajamnih lepih reci...e sad njegov Neptun je u kvadratu sa Saturnom (njegovim) a tvojim DC-om, odnosno tvoj Neptun sa njegovim Saturnom (uf al zvuci zamrseno ), sto bi reklo sledece mozda malo previse maste, a malo strpljenja, vreme ce pokazati svoje, ako si voljna biti stpljiva; mislim da je tu problem oko odlaganja puta (njegovog), ali samo malo strpljenja i moze to!
a ono sam pitala cisto kao dokaz toga da ste zajedno izuzetno stimulisani, slobodni, spremni na sve...na stvari koje ranije niste radili, ili barem niste smeli, sam osecaj koji budite jedno u drugom...
izvestavaj i pitaj!za tebe uvek...

jubac
Samo malo da se umesamo,sto se tice Neptuna u drugoj. Da li ti znas Hajdic cime se on bavi? Moguce je da zaradjuje kroz prodaju necega sto ima veze sa vodom tipa aparati za preciscavanje vode, vodovodnim cevima ili neto tome slicno ili pak nekim hemijskim sredstavima?

pozdrav!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules