ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
Vjecna ljubav ? Ili patnja ?

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 04-12-2015, 23:55   #826
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
Pa da, to su sve prepreke pa i daljina ako je osecate kao teret. Leania koliko ste dugo zajedno i to je vazno pri proceni?

Sladjana pa da, znas, dobar saturn da dobru osnovu, kostur jednoj vezi, poput dobrog temelja ili cvrste gradnje. Nece dati skakanje od radosti, ali daje jednu zdravu osnovu, bitnu podlogu vezi Lepi su ti ti aspekti
Tako se i desava , sporo a ja nestrpljiva jer sam bila 3 godine solo.
Mozda je bolje za mene ta verzija .

ps jedino sto malo moze biti problem je njegov Ma u konjukciji na mom MO .
Submit to Digg   Saturn u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 05-12-2015, 00:06   #827
LeAniA
Obično gatalo

LeAniA's Avatar

LeAniA je offline
Registrovan: Jan 2007
LeAniA je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by sladjana VIdi Poruku
Tako se i desava , sporo a ja nestrpljiva jer sam bila 3 godine solo.
Mozda je bolje za mene ta verzija .

ps jedino sto malo moze biti problem je njegov Ma u konjukciji na mom MO .
Ja te razumem u potpunosti jer nije stvar da li si dugo solo bila ili ne, vec da je danas teze naci osobu koja nam odgovara... Za ovo i ono se uvek nadje, ali kad su u pitanju neke vrednosti (one koje su ranije bile na ceni, u mom sucaju) koje zelim od decka/supruga, onda je to vec teze u danasnje vreme.
I zato, samo napred i uzivaj!

Old 05-12-2015, 00:39   #828
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by LeAniA VIdi Poruku
Ja te razumem u potpunosti jer nije stvar da li si dugo solo bila ili ne, vec da je danas teze naci osobu koja nam odgovara... Za ovo i ono se uvek nadje, ali kad su u pitanju neke vrednosti (one koje su ranije bile na ceni, u mom sucaju) koje zelim od decka/supruga, onda je to vec teze u danasnje vreme.
I zato, samo napred i uzivaj!

Svakako kao dupli Jarac , Satrun ima ulogu u mom zivotu extra .
I naucila sam - ono od cega bezim, sustigne me .

Sa bivsim sam imala opoziciju Satruna - bio je stariji od mene 13 godina i njegov Sa je pravio trigon sa mojim Mc - pomogao mi oko posla .
Ostalo ne mogu ni da se setim jer je Bivsi

Sadasnji je BIk/ Blizanac i svidjaju mi se postavke Saturna u Sinastiji .

Tesko je danas naci nekoga i za kafu onako da prija , da bude malo slatka .

Old 05-12-2015, 22:36   #829
sunshine
Početnik

sunshine je offline
Registrovan: Nov 2015
sunshine je na dobrom putu
Standardno

Devojke cao, evo uspela sam i ja da uradim sinastriju, konacno molim vas za misljenje oko aspekata, sad smo bas u turbulencijama (mada, uvek smo...)

Old 08-01-2016, 11:19   #830
gbruthbg
Obično gatalo

gbruthbg je offline
Registrovan: Sep 2014
gbruthbg je na dobrom putu
Standardno

U bre pa ovo prsti od dobrog sexa i privlacenja
Ali on je sa ovim Sa na tvom Mesecu pa kad je lose onda je lose skroz i zatvoren je ka tebi nema da zajedno resavate probleme

Old 17-09-2016, 01:20   #831
dzoni
Švrća

dzoni je offline
dzoni je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Daje trajnost samo zato sto uvek jedna strana mora da se zrtvuje. SA trazi velika odricanja, velike zrtve...
Pitajte samo tu osobu kojoj se nakacio los SA na njenu planetu koliko je istinski srecna u takvom odnosu...da ne ispadne da bacam drvlje i kamenje, ali nikada los aspekt SA nije srecan, nikada.
SA je kuler, kroz vreme on svojim delovanjem, strogoscu, nametanjem discipline i zvocanjem, restrikcijama i skrtoscu najcesce ohladi onu planetu koju aspektuje, cesto do toga da se drugoj strani takav odnos smuci.
Potrebno je zaista mnogo truda da taj odnos preraste u uspesno zajednistvo u kome ce SA biti pravi oslonac i mudra glava i gde ce razumeti potrebe druge strane, posto je SA najcesce taj koji uopste ne razume potrebe drugog, prilicno je samoziv, hteo to da prizna ili ne.
SA je u svojoj prirodi malefik.

citam vas vec dva sata i evo moram da se javim, pisao sam ovde vec na temi sinastrija a mozda i na ovoj temi... imam u natalu venera kvadrat saturn, ona venera trigon saturn a u sinastriji imamo venera trigon saturn...ne ide lose, ne zalim se, volimo se ali da me hladi, ponekad me hladi... mislim pristajem na sve, kako ona kaze, tako igram imamo i trigon venere i meseca pa je to dobro... ali posto sam vec pisao, mislim tj ubedjen sam da me voli kao nikad niko pre, i da sam nekako sazreo uz nju a mladja je dosta od mene, ne previse ali dosta... samo me buni jer je njen Sa na mom IC i obrnuto i sta bi to moglo da donese? a neko je pitao za saturn na partnerovom SMC, moj Sa je bio na SMC moje bivse devojke, jako mucna veza i za mene i za nju, ne ponovilo se, samo to mogu da kazem

Old 17-09-2016, 17:38   #832
dzoni
Švrća

dzoni je offline
dzoni je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by elza VIdi Poruku
Ne voli takve žene. Naprotiv. Ali može da ga privuče osoba koja u njegovom životu odigra ulogu neke devojke koja je teško razočarana, nesrećna, nevoljena, da bi je on voleo.
Ne može samo taj aspekt da odigra ulogu. To što ti njegov Saturn kvadrira Veneru, ne oseća on. Već ti. Kroz vreme često obeleži odnos upravo onako kako ga on doživljava oduvek. Od prve ljubavi, verovatno neostvarene zbog toga što je neka devojka bila suviše konzervativna ili recimo otisla u celibat. To je moglo ozazvati kod njega kompleks, nesiurnost da je to bio iskreni razlog.
On kao što rekoh voli žene baš kad pate i sve dok su u toj ulozi, voleće da je nasmeje, da on bude njen princ i izvadi je iz blata. Najveći problem je što on želi da je vidi kako ona ponovo voli sebe, da je on tome doprineo i da je on njen razlog sreći. Ujedno najveći strah da kad je "izleči" od tuge da on njoj više ne treba. Ili citiram "mene ko jebe"
Pozz.sve najbolje.

posto imam ovaj aspekt u natalu mogu da kazem samo svaka cast, tacno sve od reci do reci, svako slovo
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules