ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
» uporedjivanje čartova «

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 12-02-2010, 20:25   #16
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Heee da znate da ću ja polako zakljičiti da kvadrati Venera jako smetaju kada su u pitanju ženska prijateljstva Iz vlastitog iskustva...
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-02-2010, 08:27   #17
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

ne mora da znaci Pep...imam egzaktni kvadrat Venera sa jednom od najboljih drugarica i za 20 god posvadjale smo se dva puta...ali moja Ve 120 njen Me i So, njena Ve 120 moje So...kod tebe je to izrazeno mozda jer ti je Ve dupli vladalac...
Submit to Digg   Reply With Quote

Old 13-02-2010, 22:58   #18
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
thalatte je na dobrom putu
Standardno

Jup! zeletila sam se...(toliko mi se puta ponovilo kad sam gledala usporedbe sa nekim poznanicima...da sam skoro izvrnula u pravilo za sve )

Što mislite o tome da neki autori drže Ve0Sa aspektom vječnog prijateljstva...nesumnjivo mi je zanimljiv aspekt jer ga dosta susrećem

Old 13-02-2010, 23:00   #19
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

a sta kad mars moje drugarice koji je u biku kvadrira moj mesec u lavu.......jel to znaci da negativno deluje na moje osecaje
a njeno sunce u ovnu 120 sa mojim mesecom

Old 14-02-2010, 10:56   #20
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku

Što mislite o tome da neki autori drže Ve0Sa aspektom vječnog prijateljstva...nesumnjivo mi je zanimljiv aspekt jer ga dosta susrećem

logicno je...svi aspekti Ve i Sa drze ljude na okupu bez obzira koja je vrsta odnosa u pitanju...nekad i previse

Old 14-02-2010, 21:01   #21
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
a sta kad mars moje drugarice koji je u biku kvadrira moj mesec u lavu.......jel to znaci da negativno deluje na moje osecaje
a njeno sunce u ovnu 120 sa mojim mesecom
Verujem da kada bi njen mars bio jak (u ovnu ili jarcu recimo), i kada bi bio napadnut u njenoj karti kvadratima, da bi mogla da na razne frustracije reaguje 'iskaljivanjem' na tebe.
Ako je, pak, slb, u vodenom znaku, i oslobodjen teskih aspekata onda bi samo neki izuzetno nezgodan tranzit mogao da ga pokrene - dakle kratkotrajni problemi.

Old 15-02-2010, 01:19   #22
Nikita
Obično gatalo

Nikita's Avatar

Nikita je offline
Registrovan: Oct 2006
Nikita je na dobrom putu
Standardno

Bas dobra tema,evo podataka moje najbolje prijateljice (08.12.1978 16:00h Split)kojoj sam bila i kuma na njenom vencanju(verovatno se onda u njenom natalu oslikavam kao kroz 12.kucu).Pa sta kazete na staz od 18 god.,e da imale smo prekid od jedno dve godine,to je bilo 1993.,tada se zaljubila i nismo bile u kontaktu,a posle dve godine se vratila placuci i rekla da je shvatila da sam joj jedino ja pravi prijatelj i da li mogu da joj oprostim.Naravno da sam oprostila i rekla da ce vreme pokazati svoje i evo ove godine cemo slaviti punoletstvo i stvarno se ne razdvajamo i pored njenog braka,dece i drugih nasih obaveza.Krstila sam i njenu decu.Zanima me da li i sta moze da zaskripi u nasem odnosu.Inace smo nebo i zemlja,ali se neverovatno dopunjujemo u svemu

Old 15-02-2010, 02:16   #23
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

evo sinastrija Uranije i mene

nešto ne razumijem..njezina svjetla obasjavaju moju 8 i 12 kuću..definitivno me zaokupirala okultnim stvarima,intuicijom..tu se snjom nalazim...
a moja svjetla obasjavaju njenu 3 i 4...komunikacija i dom??

http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...=1&topo=1&ast=

Old 15-02-2010, 02:30   #24
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
uranija je na dobrom putu
Standardno

kod mene je 4.-ta kuca okultna i mesto za takva istrazivanja,vidis li,dotakle smo jedna drugoj sa hironom bolne tacke i lecimo se medjusobno ja tebi vestu,ti meni asc,moja fortuna je tebi u konj sa plutonom a tvoja fortuna meni na ic,ovo je prica o zastiti sa tvoje strane,da li znas da sam ja osoba sa 80%-ak slusnog ostecenja i nosim slusne aparate,ti si mene nesvesno nasla

Old 15-02-2010, 20:44   #25
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

hehe kad bi mi bar izlječila ovu Vestu
A vidi stvarno, nisam znala to za sluh. Intuitivno je onda. Sviđa mi se konjukcija tvoje venere i mog jupitera. Ja te usrećujem

Old 15-02-2010, 20:52   #26
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

ja tebe ucim kako da postupas u ljubavi,jupiter(ucitelj),venera,kako voleti
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-02-2010, 14:29   #27
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

Devojke hocu i ja,hocu i ja.. .ali ne znam da postavim kartu...

Bas ste slatke sto sve iznosite dokumentovano,bas moze da se nauci!!!

Inace, moja prijateljstva traju godinama...
-imam drugaricu ona ima Sunce u Lavu-meni je Venera u Lavu - druzimo se 26 godina,na obostrano zadovoljstvo
-pa druga-ima Sunce u Blizancima-meni je Jupi u Blizancima-sa njom sam super vec 38 godina...kao sestra mi je!

-a imala sam i jednu ...,ona imal Sunce u Vagi,a meni je Mars u Vagi,i to je zanimljivo-nekako sve vreme druzenja (oko 23 godine)ja sam njoj oprastala (razne spletke,lajavost,sitne bezobrazluke,lazi,namestaljke,..i ne znam uopste zasto sam toliko zelela da zadrazim takvu osobu pored sebe)dok mi se nije smucilo,i...sad, pricamo mi ,ali samo na distanci,jer je ne pustam blizu
-e sad,nekako logicno, da, posto moj Mars napada njeno Sunce-trebalo bi da ja nju povredjujem,ali NE sve vreme sam ja povredjena,kako to?
Slican slucaj-bivsi decko(idealan veza 3,5 godine)medjutim ostavi me (slomio mi srce)i ode ...a on ISTO ima Sunce u Vagi a moj Mars je tamo-znaci opet ista prica...kao za drugaricu.Kako?

Old 18-02-2010, 20:16   #28
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by g.sutanovac VIdi Poruku
Devojke hocu i ja,hocu i ja.. .ali ne znam da postavim kartu...

Bas ste slatke sto sve iznosite dokumentovano,bas moze da se nauci!!!

Inace, moja prijateljstva traju godinama...
-imam drugaricu ona ima Sunce u Lavu-meni je Venera u Lavu - druzimo se 26 godina,na obostrano zadovoljstvo
-pa druga-ima Sunce u Blizancima-meni je Jupi u Blizancima-sa njom sam super vec 38 godina...kao sestra mi je!

-a imala sam i jednu ...,ona imal Sunce u Vagi,a meni je Mars u Vagi,i to je zanimljivo-nekako sve vreme druzenja (oko 23 godine)ja sam njoj oprastala (razne spletke,lajavost,sitne bezobrazluke,lazi,namestaljke,..i ne znam uopste zasto sam toliko zelela da zadrazim takvu osobu pored sebe)dok mi se nije smucilo,i...sad, pricamo mi ,ali samo na distanci,jer je ne pustam blizu
-e sad,nekako logicno, da, posto moj Mars napada njeno Sunce-trebalo bi da ja nju povredjujem,ali NE sve vreme sam ja povredjena,kako to?
Slican slucaj-bivsi decko(idealan veza 3,5 godine)medjutim ostavi me (slomio mi srce)i ode ...a on ISTO ima Sunce u Vagi a moj Mars je tamo-znaci opet ista prica...kao za drugaricu.Kako?
kako?pa postoje i drugi elementi u karti,mislim da nije sunce mars zasluzno za to,ocita karta je da je sunce u vagi u padu(cast,polozaj,muz,otac),neka razocarana

Old 19-02-2010, 09:47   #29
gasimetrija
Druid

gasimetrija's Avatar

gasimetrija je offline
Registrovan: Sep 2009
gasimetrija je na dobrom putu
Standardno

...draga Uranija,hvala na pomoci.Naravno i drugi aspekti su ukljuceni.Definitivno.

Old 20-02-2010, 11:55   #30
Chither
Veštac

Chither je offline
Chither je na dobrom putu
Standardno

Moj najbolji drug i ja ...http://slike.hr/slike/mv_442e6.gif.html
Nerazdvojni smo vec vise od 10 godina, takoreci postao je vec clan moje porodice i ja njegove. Ladno mu AC-DC osa pada na moje Sunce i Mesec, sa sve Saturnom!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules