ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 14-09-2014, 18:41   #331
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Tacno, jaka uzajamna emotivna veza, i to sto si rekla, oseca se ta neka bliskost sa obe strane, ali je generalno osoba sa planetom ta koja je "aktiva". Isto je i za druge planete, mada ja sam primetio da osoba cija je venera na necijem asc, je lepa onoj drugoj osobi, ali svakako da postoji neka uzajamna veza, da i druga osoba gleda tu osobu u pozitivnom svetlu, kroz tu veneru, da li fizicki, da li karakterno ili kako vec. Naravno, uz sve druge aspekte.
Submit to Digg   preklapanje planeta i kuca u sinastriji? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-09-2014, 01:04   #332
castanea
Švrća

castanea's Avatar

castanea je offline
Registrovan: Feb 2010
castanea je na dobrom putu
Standardno

Hvala na odgovorima .
On je mene bio primetio i obrlatio. Nije mi.se svideo dok ga nisam bolje upoznala. Posle sam bila luda za njim, a i on za mnom. Medjutim, još jedna stvar je tu postojala - konjunkcija moje Venere i njegovog Saturna. Veza je prekinuta, bila sam jako povredjena. Sreli smo se posle još nekoliko puta i on je hteo da opet nastavimo, ali ja nisam htela, tj. mogla. U svakom slučaju, najveća ljubav moje mladosti .

Sa sadašnjim mužem imam poklapanje osa 1./7. - njegova 7. u mojoj prvoj i obrnuto i vrlo malo bilo kakvih glavnih aspekata. Jedino je upadljivo - egzaktna konjunkcija njegovog Sunca i mog Jupitera.

Old 15-09-2014, 01:13   #333
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

pa eto i kod mene je ocigledno bila prica slicna tvojoj kazem ti vise bude stalo asc - u nego planeti

Old 15-09-2014, 02:04   #334
castanea
Švrća

castanea's Avatar

castanea je offline
Registrovan: Feb 2010
castanea je na dobrom putu
Standardno

Ne bih rekla da je meni bilo više stalo, možda je on i bio zagrejaniji. Medjutim, on je bio tip koji kastrira svoje emocije zarad nekih drugih stvari, što je meni potpuno nepojmljivo. I posle.par godina je bilo očigledno da me voli. Medjutim, nisam ga više htela. Meni je Venera u lavu, vrlo je sujetna. Tek sad, posle mnogo, mnogo godina, otborila sam fioke koje sam zauvek zatvorila nekad i priznala sebi da je bio moja najveća ljubav pre muža. Neverovatno smo bili bliski...

Old 02-04-2015, 22:14   #335
Deina D
Obično gatalo

Deina D's Avatar

Deina D je offline
Registrovan: Oct 2014
Deina D je na dobrom putu
Standardno

Ako moji Ju, Sa, Ve, Pl, Li, Me padaju u necije 5 polje.a njegov ASC u moje 5 polje, ko ima na koga jaci uticaj...? S tim sto vladar njegovog ASC opet ide u moje 5 polje...

Old 03-04-2015, 23:13   #336
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Deina D VIdi Poruku
Ako moji Ju, Sa, Ve, Pl, Li, Me padaju u necije 5 polje.a njegov ASC u moje 5 polje, ko ima na koga jaci uticaj...? S tim sto vladar njegovog ASC opet ide u moje 5 polje...

Onako knjiški reklo bi se ti njega više privlačiš. Osim ako on nema neku planetu u tvom 8.polju. E onda je ludilo.

Old 03-04-2015, 23:23   #337
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Malefik VIdi Poruku
Ne slazem se sa nedom, planeta uvek vrsi uticaj na osobu koja je predstavljena kucom, u ovom slucaju njegove emocije/raspolozenje imaju jakog uticaja na tebe, dal pozitivnog il negativnog.

Generalno je to jaka veza, cesta kod supruznika (generalno planete u 1/7 osi), na tom nekom emocionalnom nivou, a to sto je taj mesec u "izgonu" nema nikakve veze jer si i ti sama takvog karaktera, pa odgovarate jedno drugome. Plus ti imas saturna u 7. pa ce ti partner biti povezan sa saturnom/jarcom.
I ja se slažem, mogu sad odmah da se setim 5-6 primera kada su tuđe planete punile moje 5/7/8 polje i ja sam bila luda za njima a oni ili su osećali nešto ali ne dovoljno jako ili su bili potpuno ravnodušni. Osoba čija je kuća oseća više, osim ako nema nekih jakih aspekata tipa konjikcije,opozicije koje bi govorile o uzajamnosti osećanja.

Old 29-06-2015, 15:38   #338
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Ja sam vlasnik 5 polja u Lavu, njegovo Sunce i Mesec(na kraju 5) su mi u poseti..da zaljubila sam se, odmah! Moje Sunce je nazalost u njegovoj 6oj(Asc.su nam u razmaku jednog znaka), pa tako om ima neopisivu zelju da stalno sa mnom deli informacije poslovne prirode koje ga muce, resavali smo zajedno neke situacije razgovorom, pustala sam ga da prica, ali je trazio i da dam povratnu info, voli da argumentuje. Samo sto sam ja zaljubljena...i zaljubljena, i to se nece promeniti, to su natalni uticaji, a ne tranziti.

vlasnik planete utice na kucu u koju padaju njegove planete u suprotnom chartu a vlasnik kuce prima te vibracije.Tako se ocajna zaljubila jer njegovo sunce aktivira njeno polje ljubavi a ona njega sa svojim suncem u njegovom 6. polju stimulise o poslu i svakako mu je od pomoci na tom polju ali je sesta kuca i kuca svekodnevnice,bolesti itd pa on njuu prihvata kao svoju svakodnevnicu i ''iscelitelja u neku ruku........treba videti da li i ona njemu aktivira to famozno peto polje(ili vladara) nekim drugim aspektima..
Morala sam da ponovim ovaj post.

On je meni aktivirao 5 polje pozitivno, a ja njemu negativno
Marsom u V na Mesecu, a on natalno ima MO90UR.
O tome Dupor govori kad su u pitanju MA0MO - izbegavati, iako su nam zamenjeni MA60MO. Devica/Škorpija.

Moje odljubljivanje je "palo", tek negde 2012god., neki period pre toga.

2012god. - osoba sa istim Asc.kao i moj, vladar u istom znaku. Mars u Devici, mada nisu u kontaktu.
Moj Mars njemu pada u 5 polje, pa se on ponovo zainteresova za sportske aktivnosti iako je čovek boem, hedonista, i ni malo sportski tip gradje, pre duha. Njegov MA0SA padaju u moje 6 polje, meni se odmah vrate osećaji za red, rad i disciplinu, kakve volim da gajim prema svakodnevnom životu, i koje često ispustim iz vida. Ali isto tako me dosta opterećuje kad se javi, zna da crkavam, jer ne radim(Mars u Devici) i krene sprdnju: "šta bih dao ja da sam ja doživotno na godišnjem odmoru"....
padnem u depru

Moji Mesec, Sunce u "našim" 7. - možda me doživljava i kao nekog ko je suviše jak, samodovoljan, ali zna da to nisam. Da sam baš žena kakvu je zamišljao, ne verujem, jer su nejgovi Mesec i Venera u znacima u kojima ja nemam ama baš ništa.
Njegov Mesec je u 11 polju, Vodolije. Ne smeta mi toliko, emotivna naklonost je bila, mada on ima MO90UR - iznenadno se pojavi i nestane, promenljive emocije, koje meni s tim u 11 polju ne daju mnogo krila, uvek stavljam sebe za prijatelja, nekad se razidjemo..sloboda koja "veže".

Njegovo SO je u mom 4, na IC, čak i da se javi preko skajpa, moja kuća odjednom dobije neku posebnu nijansu, svetlo, odmah razmakne zavese i podigne roletne....

Venera mi je u egz.s njegovim NE u 9. Iako on natalno ima VE preko puta u 3(VE180NE). Mislim da je nesvesno i rekao njegovim "saradnicima": "to je moja Oaza"...tako i jeste, neki imaginarni svet. Kad pomisli na "poslednju Oazu", znam da su misli usmereni ka meni. Ili barem nekom delu mene - tako da da, "pije vodu", potvrdjuje se da osoba čije je polje prima uticaj od vlasnika planete, pa i aspekti ožive.
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-06-2015, 16:17   #339
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

ja mogu samo da kazem da sam videla da nekad kuce rade vise od aspkata..

znam par koji je bio zajedno oko 10 godina, gde su bukvalno sve odiograle planete u 5. i 7. polju...sa mozda jos neka 2 bitna aspekta izmedju planeta, inace ovako aspekata nije ni bilo, izmedju So i Mo nijedan jedini aspekt, Ma i Ve nista...ali su ostali zajedno 10 godina...imali brak i decu takodje

Old 29-06-2015, 18:43   #340
elza
Druid

elza's Avatar

elza je offline
Registrovan: Oct 2012
elza će postati poznat uskoroelza će postati poznat uskoro
Standardno

Pa to naravno dodje od osnove natala Ono što je trebalo da se odigra i dokle. Ili kako kažemo: ono zbog čega su se sreli i odradili takoreći...pa hajmo dalje.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules