ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Pomoc oko uporednog horoskopa
Old 07-08-2014, 22:38   #1
-Nikola-
Početnik

-Nikola- je offline
Registrovan: Aug 2014
-Nikola- je na dobrom putu
Standardno Pomoc oko uporednog horoskopa

-Pozdrav, nov sam na forumu.. Oko astrologije gotovo da nista ne znam, sem da ima 12 horoskopskih znakova.. Ukoliko to ima ikakve veze sa astrologijom.. Naime, dosao sam ovde na forum, da pitam za pomoc, dakle, ima jedna devojka do koje mi je mnogo stalo, ali me nesto zavlaci, dza bu, a ja sam iz nekog razloga ubedjen da bi trebalo da budem sa njom, da je ona 'prava', ili barem prava za mene u ovom trenutku, a kako je jurim i cekam.. Hmm, pa ne izbija mi iz glave vec nekoliko godina.. Dakle, da vas ne bih vise davio mojim ljubavnim problemima, zeleo sam da vidim moze li mi neko uraditi uporedni horoskop, imam podatke i za sebe i za nju.. Ne mora nista specijalno, nego eto, tek neke osnovne stvari.. Ne znam ni da li je nepristojno da pitam za takvu vrstu usluge, posto pretpostavljam da je to malo duzi (i tezi) posao, ali eto, rekoh da pitam, posto zaista verujem da 'ima tu nesto', mislim, sto se astrologije tice
Submit to Digg   Pomoc oko uporednog horoskopa Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 08-08-2014, 14:13   #2
arctiumLappa
Obično gatalo

arctiumLappa je offline
Registrovan: Aug 2007
arctiumLappa je na dobrom putu
Standardno

Postavi horoskope, odvojene natalne i uporedni, kako bi mogli svi da prate temu.
Reci od kad se znate ili od kad si zaljubljen u nju? Da li ona ima nekog i od kad?

Old 11-08-2014, 04:12   #3
-Nikola-
Početnik

-Nikola- je offline
Registrovan: Aug 2014
-Nikola- je na dobrom putu
Standardno

Moja natalna karta:
http://prntscr.com/4bl3kz

Njena natalna karta:
http://prntscr.com/4bl4um

*SINASTRIJSKI (UPOREDNI) ASPEKTI (Moj i njen)
http://prntscr.com/4blar3

**Valjda je to sve sto treba? Ukoliko treba jos nesto, javite, pa cu dostaviti, znamo se od 2007/08, u nju sam zaljubljen od 2009/10, ali ne bas konstantno, posto se mi mahom druzimo samo leti, i to intezivno, tako da se ja svakog leta iznova i iznova zaljubljujem u nju. Inace zivimo u istom gradu, da vas ne zbunjuje sto se samo leti druzimo.. Svidjao sam se i ja njoj ranije, i ona meni, ali eto, ona je cekala mene, da ja napravim neki korak, a ja sam.. Pa i ja sam cekao sebe.. Ali posto sam se kasno setio (i pokrenuo), sad sam resio da to presecem, pa kud puklo da puklo.. Inace, ima nekog trenutno, vec 2 meseca su zajedno.

Last edited by -Nikola-; 11-08-2014 at 04:23..

Old 11-08-2014, 14:04   #4
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Nikola,pre svega svaka čast za hrabrost

Bilo bi bolje da si uradio sinastriju preko astro.com bilo bi dosta preglednije,ovako je malo konfuzno i gubi se pažnja.
Meni ovo na prvu loptu izgleda kao lepa tinejdž sinastrija,postoji tu dosta lepih aspekata i privlačnosti između vas ali ono što izostaje je aspekti Sa i Mo koji se obično vezuje za trajnost i stabilnost odnosa i najdublje emocije,no dobro,još ste premladi za tako nešto
Ono što je malo teže je Sa90Ve koje je uprravo vladar njenog dsc(čini mi se) pa se ona možda oseća dosta skučeno,teško se opušta,nezadovoljna je i čini mi se da bi vremenom to sve bilo mnogo izraženije-pošto je to priroda saturna.

Držim fige da uspeš i srećno
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules