ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
da li se slazemo na najdubljem nivou i kakva je buducnost veze

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 15-03-2013, 03:34   #16
Little Warrior
Druid

Little Warrior's Avatar

Little Warrior je offline
Registrovan: Dec 2007
Little Warrior će postati poznat uskoro
Standardno

Zna se kada se aktivira pluton i kada radi, isto kao i sa neptunom i sa uranom. Generalno, sa uranom npr je veca sansa da te spici grom, nego da budes genije. The end. To je sustina. A i grom te nece pucati svakog dana. Tako da je pravi opis ove tri planete 'once in a blue moon' delovanje, sa tom razlikom sto mislim da neptun ume da deluje cesce od ove druge dve. (alkosi, narkomani, vizionari, zavisnici, ludaci, genijalci, vidoviti itd)

Neko gore napisa skorpijski t(r)ipovi i potpuno se slazem sa tim. Mislim da tri spoljasnje planete rade, ali da rade retko tj da se uticaj ne oseca na svakodnevnom nivou, osim ako svakodnevno nekoga ne dizete iz mrtvih u plutonovom slucaju.

Mislim da jedan odnos svakako moze biti plutonovski, ali da to vlasnici nece osecati svakog dana, osim ako nisu na ratistu.

I na kraju krajeva, mislim da je to Milekic rekao (neka me neko ispravi ako gresim) ili Dupor, nisam sigurna. Poenta je da je to zvucalo ovako (PARAFRAZIRAM) : Covek tesko stize do znanja-jupitera, do novca-jupitera, do obrazovanja. Jos teze prihvata odgovornost i tezinu zivota koju mu zivot nanosi i tesko se stice status -SATURN. A o genijalnosti (URAN)preko vizije(NEPTUN), pa do saznanja o smrti (PLUTON)...e do tamo ima da se rilja i da se ide i da se putuje"

Ovo sam parafrazirala, ali posto sam ubedjena da je MIlekic, citiracu tu recenicu (rizikujuci da me odredjeni astrolozi zapale zbog toga-sta ce kad nemaju pametnija posla, posto su neke na fejsu hteli da spale zbog potpisanih citata...)

Ni najmanje nije diskutabilno delovanje plutona niti urana, niti neptuna. Ja mesec uran osecam "svakodnevno". Ako preselim svoju kevu u vas stan eto vam mesec urana odmah A to je zbog obrisne (da, obrisne, ne orbisne u ovom slucaju) prirode meseca i bliske konjunkcije.

Nadalje. Nece niko osetiti tudj pluton u ljubavi ako nema u svojoj karti "kod" da to oseti. U prevodu, ne moze ti u zivot doci ono sto natalno nemas.

Quote:
Pa ako ne osjećate njegovo djelovanje i pizdite od toga, što radite na ovoj temi?
Ja i glupost imam prava da iskomentarisem ako mi se cefne Sta je tu problem
Advertisement

Old 15-03-2013, 11:27   #17
Malefik
Druid

Malefik's Avatar

Malefik je offline
Registrovan: Jan 2009
Malefik će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Nadalje. Nece niko osetiti tudj pluton u ljubavi ako nema u svojoj karti "kod" da to oseti. U prevodu, ne moze ti u zivot doci ono sto natalno nemas.
To bi bilo to.
Samo jos smatram da rade transc. planete na svakodnevnom nivou(ako imaju jake aspekte)

No sto jes' jes', unistismo devojci temu
Submit to Digg   Pluton u sinastriji Reply With Quote

Old 15-03-2013, 11:33   #18
lilithsco
Obično gatalo

lilithsco's Avatar

lilithsco je offline
Registrovan: Feb 2011
lilithsco je na dobrom putu
Standardno

točno! i to vrijedi i za ostale kombinacije.

a što se tiče djeluje li PL (ili NE,UR) na neke ljude ili ne i kako djeluje bespredmenta je rasprava jer je istina uvijek obojena individualno, svako tumači iz svog kuta gledanja...djeluje ili ne i kako djeluje prosto je nemoguće opovrgnuti ili dokazati...nek svatko ima pravo na svoje mišljenje...

na mene djeluje i natalno i sinastrijski...
da se vratimo na temu...

kontakt SO/PL u sinastrijama,bar prema iskustvu bi okarakterizirala prvenstveno kao borbu ega (govorim o SO egz.konjukacija PL) ali i svijest (SO) o dimenzijama koje je teško opisati ali je,bar kod mene, došlo do buđenja jedne strane ličnosti koja je dotad bila minorna ali je nakon tog odnosa postala dominantna karakteristika, ne baš vidljiva na prvi pogled...ovaj kontakt bi najprije opisala kao obostrano ireverzibilno mijenjanje ličnosti, bar u mom slučaju...

Old 15-03-2013, 11:50   #19
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

A PL konjukcija partnerova VE0PL?

Old 07-04-2013, 02:22   #20
tatjanaj
Druid

tatjanaj's Avatar

tatjanaj je offline
Registrovan: Apr 2011
tatjanaj je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Cor Serpentis VIdi Poruku
Zna se kada se aktivira pluton i kada radi, isto kao i sa neptunom i sa uranom. Generalno, sa uranom npr je veca sansa da te spici grom, nego da budes genije. The end. To je sustina. A i grom te nece pucati svakog dana. Tako da je pravi opis ove tri planete 'once in a blue moon' delovanje, sa tom razlikom sto mislim da neptun ume da deluje cesce od ove druge dve. (alkosi, narkomani, vizionari, zavisnici, ludaci, genijalci, vidoviti itd)

Neko gore napisa skorpijski t(r)ipovi i potpuno se slazem sa tim. Mislim da tri spoljasnje planete rade, ali da rade retko tj da se uticaj ne oseca na svakodnevnom nivou, osim ako svakodnevno nekoga ne dizete iz mrtvih u plutonovom slucaju.

Mislim da jedan odnos svakako moze biti plutonovski, ali da to vlasnici nece osecati svakog dana, osim ako nisu na ratistu.

I na kraju krajeva, mislim da je to Milekic rekao (neka me neko ispravi ako gresim) ili Dupor, nisam sigurna. Poenta je da je to zvucalo ovako (PARAFRAZIRAM) : Covek tesko stize do znanja-jupitera, do novca-jupitera, do obrazovanja. Jos teze prihvata odgovornost i tezinu zivota koju mu zivot nanosi i tesko se stice status -SATURN. A o genijalnosti (URAN)preko vizije(NEPTUN), pa do saznanja o smrti (PLUTON)...e do tamo ima da se rilja i da se ide i da se putuje"
Ovo si lepo rekla. Pluton u sinastriji veze zauvek, ali pod uslovom da su u pitanju dobri aspekti i da je osoba dovoljno duboka da na pozitivan nacin dozivi i odradi njegove vibracije. Ako, npr, postoji aspekt Plutona i Venere u sinastriji ili Plutona i Marsa ili Plutona i vladara 8. kuce, strast i ljubav mogu trajati vecno, pod uslovo da su i drugi aspekti povoljni. Stavise, dobar aspekt Plutona na erotske planete partnera moze cak i da zanegira po koji los. Kao sto ako u sinastriji postoje dobri aspekti, a losi s Plutonom, to moze da pokvari sve.

Old 28-07-2013, 12:11   #21
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

greska....

Old 08-08-2013, 00:02   #22
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by lilithsco VIdi Poruku

točno! i to vrijedi i za ostale kombinacije.

a što se tiče djeluje li PL (ili NE,UR) na neke ljude ili ne i kako djeluje bespredmenta je rasprava jer je istina uvijek obojena individualno, svako tumači iz svog kuta gledanja...djeluje ili ne i kako djeluje prosto je nemoguće opovrgnuti ili dokazati...nek svatko ima pravo na svoje mišljenje...

na mene djeluje i natalno i sinastrijski...
da se vratimo na temu...

kontakt SO/PL u sinastrijama,bar prema iskustvu bi okarakterizirala prvenstveno kao borbu ega (govorim o SO egz.konjukacija PL) ali i svijest (SO) o dimenzijama koje je teško opisati ali je,bar kod mene, došlo do buđenja jedne strane ličnosti koja je dotad bila minorna ali je nakon tog odnosa postala dominantna karakteristika, ne baš vidljiva na prvi pogled...ovaj kontakt bi najprije opisala kao obostrano ireverzibilno mijenjanje ličnosti, bar u mom slučaju...

Bas tako, ko nema izrazenog plutona u naalu, tesko da ce ista od njegovih aspekata osetiti u sinastriji. U mojoj poslednjoj sinastriji, negov pluton egzakno na mojoj veneti, niti me ta osoga gusi, niti me sputava ljubomorom, niti me ne daj Boze proganja i prati, meltretira..jednostavno se taj aspekt i ne oseca..
U jednoj drugom sinastriji imala sam opet njegov pluton na mom suncu, merkuru, uranu, egzaktno na mom asc-u i nista od ne znam kako jake posesivnosti, gusenja, ljubomore, pracenja...
Sto nema u natalu u sinastiji ne moze da deluje..vrlo jednostavno

Old 08-08-2013, 00:17   #23
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Bas tako, ko nema izrazenog plutona u naalu, tesko da ce ista od njegovih aspekata osetiti u sinastriji. U mojoj poslednjoj sinastriji, negov pluton egzakno na mojoj veneti, niti me ta osoga gusi, niti me sputava ljubomorom, niti me ne daj Boze proganja i prati, meltretira..jednostavno se taj aspekt i ne oseca..
U jednoj drugom sinastriji imala sam opet njegov pluton na mom suncu, merkuru, uranu, egzaktno na mom asc-u i nista od ne znam kako jake posesivnosti, gusenja, ljubomore, pracenja...
Sto nema u natalu u sinastiji ne moze da deluje..vrlo jednostavno
Imala sam Pl i Ur na Ac, i ne mogu reći da je bilo ljubomore, gušenja ili ostalog...vjerovatno mi onda Pl i nije izražen ili je bilo nešto drugo u toj simbolici...ovo pišem iz iskustva...

Old 08-08-2013, 17:07   #24
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

ja osećam tuđ Pl, naročito ako mi aspektuje Mesec

najčešće ta osoba emotivno može da me povredi
srećna okolnost je da se takvi odnosi jako brzo završe

deluje mi i na Veneru, ali nikad kao na Mesec

Old 21-03-2015, 19:33   #25
venera88
Obično gatalo

venera88 je offline
Registrovan: Aug 2014
venera88 je na dobrom putu
Standardno

moj Pl u konjukciji sa njegovim mesecom, orbis 3 stepena. za sad primecujem ogromnu strast i odlican sex

Old 21-03-2015, 20:38   #26
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

da li je neko egzaktno imao Pl90asc?

i da li to moze i da bude nesto dobro?

meni to samo deluje kao velika promene licnosti asc osobe kad je sa ovom drugom ili gresim?

imala sam sa jednim likom egzaktno Pl0Ve...moj Pl...trajalo je mesec dana, bilo je puno strasti i zavrsilo se kako je i pocelo, zbog naglasene potrebe za dominacijom pa niko nije popustao...ali msm da su prava osecanja zbog ponosa ostala nedorecena...

a imala sam i pl90ve, isto egzaktno, ja ponovo Pl, mada i on ima njegov PL0moj asc egzaktno...taj odnos se vuce godinama, jaka sexualna energija, ne moze da se prekine, ali ne moze ni da bude normalna veza...vec je tajna i tako, iz cista mira se probudi, pa potraje malo, pa prekine i tako godinama, znaci veza bazirana na sexu....samo sto se ja osecam kao da posedujem tog decka, iako je on imao cure i ozb veze u medjuvremenu...ja tu jesam previse dominantna, a njega lozi kad pokazujem da sam ljubomorna....ali npr. on ne moze da podnese kad ja imam drugog, nece ni da prica o tome i tad mi spusta slusalicu i tako to...ima napade...cak mi je jednom i rekao da ni sam ne zna koliko ce godina da baci na mene, u smislu da se jedino meni vraca i kad ima curu i kad nema, i to ga nervira...a sa drugima prekida kontakte zauvek

ahah,a da, setila sam se i jedne price od juce, ne znam koliko to astroloski deluje..ali meni ima smisla...sa bivsim deckom sam imala moj Pl0UR njegov egzaktno, a UR mu je vladar 5. kuce...imali smo mi i Pl90So i Pl120So isto sve egzaktno, pa je mozda kao Pl bio umesan vise...ali najzanimljivi deo mi je bio kad mi je lik juce priznao da se on meni vraca jer on jedino sa mnom oseca adrenalin i da to nikad nije imao ni sa jednom pre, a inace on obozava da se kocka, ponovo 5. kuca u vodoliji a i on je lav...i onda kaze da sam mu ja porok isto kao i kocka ili tako to...pa je to mene podsetilo na UR0Pl...a dodatno sto kad smo nas dvoje bili zajedno njegov zivot se raspao velikom brzinom i morali smo da raskinemo jer mu je toliko lose bilo da je morao da bezi od mene i nadje drugi neki izlaz i otkad smo raskinuli mu ide malo mirnije, sa mnom je imao shokove iz dana u dan, nevidjeni stres je bio i nikad nisam kontala kako je moguce da mu toliko lose sve ide otkad je sa mnom, zivot mu se preokrenuo..maler za malerom, bolesno je bilo..a onda posle par godina on idalje mene voli i ne moze bez mene, jer mu ja budim adrenalin xD smesan mi je opis bio, zato reko mozda PL ima veze sa tim

Last edited by danica_91; 21-03-2015 at 21:01..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules