ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-08-2012, 20:51   #46
mali mis
Obično gatalo

mali mis's Avatar

mali mis je offline
Registrovan: Dec 2010
mali mis je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nena1 VIdi Poruku
Jel moze neko da objasni sta predstavlja mars kvadrat pluton ali natalno. Koliko vidim vi ga opisujete u sinastriji. Moj pluton je vagi u 11 polju u kvadratu sa marsom u raku u 8 polju. Sve najgore sam procitala za ovaj aspekt. Posto je mars vladar mog 5-og polja i Asc da li to ima veze sto imam probleme da ostanem u drugom stanju.
Ja imam opoziciju Marsa u ovnu u 5. i Pluton-Saturn 11,12 polje.... ne znam kako je kod tebe,al ja u nekim fazama zavisi od tranzita,situacije,otkud znam, znam bas da imam problem psihicke prirode,u smislu da imam osecaj kao da hocu iz koze da iskocim...to mi se uglavnom desavalo kada patim( Pl) u ljubavi ( ma u 5.),pa kad sam nemocna,onda prasak! Izuzetno je ne prijatno,ali godinama se valjda nauci kanalisanje tog naboja....mislim da je isto i u sinastriji,dosta sujete, ljubomore,nadmetanja,rivalstva....
Submit to Digg   Pluton 0/90/180 Mars u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-08-2012, 21:02   #47
mali mis
Obično gatalo

mali mis's Avatar

mali mis je offline
Standardno

....to je i velika strast, fatalne ljubavi...i cesto vracacanje bivsih u tvoj zivot...to mogu biti i konflikti sa okolinom jer su ti vladari podznaka u konfliktu...a najstrastvenije price,ili ti veze koje ces najbolje pamtiti,ce biti one gde ce ti partner cacnuti marsa ili plutona....i tako predstaviti sebe u tvom horoskopu...posto ti je Ma u 8. polju uh,to su bas strastvene veze,jer si i sama strastvena...to je aspekt rekoh gore vec strasti,pozude,na karju mrznje,zelje da se onaj drugi unisti...

Old 17-08-2012, 20:10   #48
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Mali mis, imam Ma180Pl... shta bi rekla o tome? kako deluje?

Old 26-08-2012, 23:29   #49
mali mis
Obično gatalo

mali mis's Avatar

mali mis je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
Mali mis, imam Ma180Pl... shta bi rekla o tome? kako deluje?
Izini Andjelika, tek sad videh da si me pitala Posto ti je Ma u 7. (a to bas i nije naj pozicija za braki partnerstvo u opste), pa ti je povezan sa Pl + Sa, sve nesto mislim, da koliko god da ti je lose u vezi ili braku,ostajes..Prosto ta opozicija, plus jos taj Sa , ti ne da, da se lako razvezes od partnera...mada, ti si i podznak vaga pa to dodatno, odrzava vezu u zivotu, kakva god da je. Generalno je Ma kontakt Pl, vracanje bivsima, obnavljanje veza,p atu ljubomora,dramaturgija citava...tako sve do hladjenja pa opet raspaljivanja strasti..pogotovo jos kada su te planete retro, kao kod tebe i mene... naravno to ne vazi za sve partnere,vec one koji nam prosto pokrenu,cacnu jednu od te dve planete...i tako opisu sebe...e sad, posto je MA u kontaktu sa Pl, mislim da to mogu biti ili teski momci ili porocni....pogotovo,tebi je Ma u biku pa je to hedonizam..npr povezan sa Ne,voli da popije...jedno od znacenja jos, je da smo mi koje imamo tu poziciju, sklonije-da tako kazem susretima sa manijacima ...natalna pozicija opisuje fatalne price,koje se ne mogu odrzati, a tesko se raskidaju...na kraju ta prica vlasniku aspekta, ipak da patnju...kod tebe mi se svidja taj Pl u 1. posmatras ljude,skeniras ih..to je super igra, ali ovaj Ma u biku( jeste strastven) ali nekad zna da bude spor ,pa dok ukapira i odreaguje, tebe prodje volja... ovo sve moze vaziti recimo Ma u 7. i za kolegu sa posla,odnosno poslovne partnere....raspisah se ne znam vise ni po sta sam posla salim se

Old 27-08-2012, 01:44   #50
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by mali mis VIdi Poruku
Izini Andjelika, tek sad videh da si me pitala Posto ti je Ma u 7. (a to bas i nije naj pozicija za braki partnerstvo u opste), pa ti je povezan sa Pl + Sa, sve nesto mislim, da koliko god da ti je lose u vezi ili braku,ostajes..Prosto ta opozicija, plus jos taj Sa , ti ne da, da se lako razvezes od partnera...mada, ti si i podznak vaga pa to dodatno, odrzava vezu u zivotu, kakva god da je.
ja suprotno reagujem... mozda prelako odlazim, kad procenim da borba ne vredi, da druga strana nije zainteresovana...
koliko trepnesh, toliko nestanem...
u jednom si u pravu, nije dobra pozicija za partnerstvo.
a ni za prijateljstvo, jer se i tu slichno deshava

Quote:
Generalno je Ma kontakt Pl, vracanje bivsima, obnavljanje veza,p atu ljubomora,dramaturgija citava...tako sve do hladjenja pa opet raspaljivanja strasti..pogotovo jos kada su te planete retro, kao kod tebe i mene... naravno to ne vazi za sve partnere,vec one koji nam prosto pokrenu,cacnu jednu od te dve planete...i tako opisu sebe.
vracala sam se... jednom... i verovatno bih ponovo

Quote:
..e sad, posto je MA u kontaktu sa Pl, mislim da to mogu biti ili teski momci ili porocni....pogotovo,tebi je Ma u biku pa je to hedonizam..npr povezan sa Ne,voli da popije...jedno od znacenja jos, je da smo mi koje imamo tu poziciju, sklonije-da tako kazem susretima sa manijacima ...
hedonizam kao porok u vidu sexa, hrane i sl.
alkohol ne. bash suprotno, uopste nisu pili.

Quote:
natalna pozicija opisuje fatalne price,koje se ne mogu odrzati, a tesko se raskidaju...na kraju ta prica vlasniku aspekta, ipak da patnju...
da... taj jedan kome se vracah.... i on meni... ko zna koliko puta do sad...

Quote:
kod tebe mi se svidja taj Pl u 1. posmatras ljude,skeniras ih..to je super igra,
da, volim tu igru
samo ih pstim... a oni sve sami kazu

Quote:
ali ovaj Ma u biku( jeste strastven) ali nekad zna da bude spor ,pa dok ukapira i odreaguje, tebe prodje volja... ovo sve moze vaziti recimo Ma u 7. i za kolegu sa posla,odnosno poslovne partnere....raspisah se ne znam vise ni po sta sam posla salim se
a kad me prodje volja, sve je dzaba...

fina analiza, svaka chast

Old 27-08-2012, 11:36   #51
mali mis
Obično gatalo

mali mis's Avatar

mali mis je offline
Standardno

....moguce da prelako odlazis, jer ti je vladar 5.Uran...a u lepom aspektu sa Suncem.. a peto polje vodolija-ribe...al to vec nije prica Ma Pl, niti deo vage ...da nije dobar ni za prijateljstva ni za partnerske odnose uopste, nije dobar ....pomislih da je u hedonizmu njihovom i pice,jer je Ma lepo povezan sa Ne, al to moze biti i muzika i druga neka simbolika Ne..sad razmisljam da li ti se onda desilo, da posto ti prelako odes da oni tebi zele da se vrate?

Old 27-09-2012, 01:34   #52
Nika
Početnik

Nika's Avatar

Nika je offline
Registrovan: Feb 2012
Nika je na dobrom putu
Standardno

a obostrane konjukcije marsa i plutona u sinastriji ,njegova u vagi ,moja u devici u 8 kuci?
Naši sponzori
Advertisement

Old 27-12-2012, 12:52   #53
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Registrovan: Apr 2012
Lily je na dobrom putu
Standardno

Sta mislite o Ma 180 Pl u Sinastriji, ako je MA jednog partnera vladar ASC i suvladar VIII, a PL drugog vladar X kuce ?

Old 27-12-2012, 12:53   #54
Lily
Obično gatalo

Lily's Avatar

Lily je offline
Lily je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by bojana_ns VIdi Poruku
Ono što sam ja videla je da u mnogim slučajeva više mars osoba ima uticaj na pluton osobu!Zbog čega ne znam i da skoro svi su imali egzaktnu opoziciju.
Objasni kako si to dozivela?

Old 29-12-2012, 16:59   #55
Scarlet22
Obično gatalo

Scarlet22's Avatar

Scarlet22 je offline
Scarlet22 je na dobrom putu
Standardno

Na moj PL bi se obično nakačio nečiji MA, najčešće konjukcija ili opozicija.
Moguće da je zbog položaja moje VE jer ona u tom slučaju ima 120 ili 60 njihov MA (kao što moja VE obrazuje trigon PL svih osoba koji su otprilike moja generacija).

Dakle, pošto sam većinom bila PL u kontaktu ove dve planete u sinastriji, iz iskustva mogu da kažem da nije dosadno, postoji neka borbica... MA je taj koji skakuće, pokušava da provocira, bilo rečima, bilo delima, kao da igra igre sa PL misleći valjda da mu je zanimljiviji ako ga recimo pravi ljubomornim. Ne raditi to! I Pluton provocira, mada ne toliko često iako MA to UVEK shvata kao provokaciju. Pluton više testira kada nešto posumnja, čisto da izgladi stvar i zna na čemu je, a to druga strana, naravno, ne podnosi i oseća se kao na optuženičkoj klupi.
Ukoliko se MA previše opusti i pravi pogrešne poteze, izneveri poverenje Plutona, ovaj ga može gledati još neko vreme, možda čisto radi zabave jer je poverenje izgubljeno, ali će se na kraju hladnokrvno (jer je već preboleo i unapred sahranio Marsa), okrenuti i otići, neretko bez objašnjenja (u najboljem slučaju za MA, gori bi bio osveta).

Old 29-12-2012, 17:06   #56
sunce01
Veštac

sunce01's Avatar

sunce01 je offline
Registrovan: Nov 2010
sunce01 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Scarlet22 VIdi Poruku
Moguće da je zbog položaja moje VE jer ona u tom slučaju ima 120 ili 60 njihov MA (kao što moja VE obrazuje trigon PL svih osoba koji su otprilike moja generacija).

Dakle, pošto sam većinom bila PL u kontaktu ove dve planete u sinastriji, iz iskustva mogu da kažem da nije dosadno, postoji neka borbica... MA je taj koji skakuće, pokušava da provocira, bilo rečima, bilo delima, kao da igra igre sa PL misleći valjda da mu je zanimljiviji ako ga recimo pravi ljubomornim. Ne raditi to! I Pluton provocira, mada ne toliko često iako MA to UVEK shvata kao provokaciju. Pluton više testira kada nešto posumnja, čisto da izgladi stvar i zna na čemu je, a to druga strana, naravno, ne podnosi i oseća se kao na optuženičkoj klupi.
Ukoliko se MA previše opusti i pravi pogrešne poteze, izneveri poverenje Plutona, ovaj ga može gledati još neko vreme, možda čisto radi zabave jer je poverenje izgubljeno, ali će se na kraju hladnokrvno (jer je već preboleo i unapred sahranio Marsa), okrenuti i otići, neretko bez objašnjenja (u najboljem slučaju za MA, gori bi bio osveta).
Potpisujem ovo posebno što se tiče Marsa i Plutona.... ovo je baš istina... bar u mom slučaju....

Old 29-12-2012, 17:14   #57
Tamy
Obično gatalo

Tamy je offline
Registrovan: Jul 2012
Tamy je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Scarlet22 VIdi Poruku

Slazem se sa ovim, pluton je uvek taj koji je zreliji i strpljiviji od marsa ali sve do granice, Pl ipak odrzava neki visi, svesniji nivo za razliku od Ma koji je vise okrenut ka bazicnim osecanjima i reakcijama

Old 30-12-2012, 15:38   #58
klaudija
Druid

klaudija's Avatar

klaudija je offline
klaudija će postati poznat uskoro
Standardno

Da li je neko imao obostran kontakt ova dva malefika?
Tu se vec ne zna ko pije a ko placa, verujte...

Old 01-06-2017, 19:13   #59
venerica1
Obično gatalo

venerica1 je offline
Registrovan: Feb 2012
venerica1 je na dobrom putu
Standardno

Ja sam tek usla u vezu sa deckom sa kim imam moj ma u ovnu 180 njegov pl0mo. Njegov ma0sa u skorpiji 0 moj pl i 90 moj mo. I jos moj pl tacno na njegovom ac. Za sad nisam primetila nikakvu ljubomoru ali sam se zamislila citajuci vasa iskustva.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules