ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 12-07-2014, 17:00   #16
Marina988
Švrća

Marina988 je offline
Registrovan: Mar 2014
Marina988 je na dobrom putu
Standardno

sta kada moj merkur i pluton upadaju u njegovu osmu, a negov saturn ,uran i neptun u moju 8 i prave konjukciju sa mojim Ur, Ne i Pl?
Submit to Digg   Osma kuca u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 12-07-2014, 19:35   #17
karma1983
Obično gatalo

karma1983's Avatar

karma1983 je offline
Registrovan: Jan 2014
karma1983 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by makim23 VIdi Poruku
Gde ste našle moju slabu tačku. 8 kuća u sinastriji. Uvek padam na tipove u kojim moj stelijim upada u njihovu 8 kucu.

Do sada dva primera (i jedina) kada sam zapravo stvarno volela. Obojica su bili Jarcevi u podznaku, gde im moje So, Mo, Ve, Ma i Me upadaju u 8 kucu.

Ono sto mogu da kazem, pogotovo za ovog drugog (dodatno jos njegov Ma 0 moj Mo u 8) jeste intenzivna privalčnost i osecaj pripadanja od momenta od kada sam ga ugledala. On je stalno bio u fazonu da me zagrli i uvek je govorio "Ovo je samo moje". Sa sexualne strane izueztno jake strasti i mnoogo dobre intime i sexa. Međutim, slažem se za "smrt" duše (Mo) kada se nađe u 8k. Naime posle toliko strasti dolaze i svadje, da bi na kraju prekinuli za svagda svaki kontakt, sada već 2 godine.

Za svo ovo vreme, taj moj Mo je tražio takav intenzitet osećanja i ljubavi i pripadnosti i "stapanja" sa drugom osobom, ali na žalost nakon njega niko nije naišao. Moj Mo se polako ponovo budi iz te kome, ali ostaje mu negde duboko zapisan intenzitet svega vezano za tu osobu i sinastriju u kojoj dominira nakrcana njegova 8 kuca.

Dakle 8 kuća = intenzivno u svakom smislu
Kod mene slična situacija,moj Mo u njegovoj 8k. na njegovoj Ve,skupa sa Jmč koji je egzaktno na vrhu 8k..
Intenzitet osjećaja i strasti nenormalan,al je također došlo do identičnog kraja kao i tebi,svađa i prekid kontakta zauvijek.
Kao što kažeš,nakon pokušavanja s drugima,što vrijeme više prolazi gubim nadu da će naići još jedan takav. Stalno se nekako "vraćam" njemu.
I to "samo si moja" je bilo na repertoaru svaki dan.
Ima nešto u toj 8. kući

Old 14-07-2014, 10:16   #18
drblavur
Obično gatalo

drblavur's Avatar

drblavur je offline
Registrovan: Feb 2007
drblavur je na dobrom putu
Standardno

8. kuća nema ništa sa sinastrijom, nit spaja nit razdvaja, niti ima ma kakvu ioloe bitnu simboliku

Old 15-08-2014, 00:55   #19
AnchyMs5
Obično gatalo

AnchyMs5's Avatar

AnchyMs5 je offline
Registrovan: Apr 2012
AnchyMs5 je na dobrom putu
Standardno

sta da vam kazem, sem da ove karte sto sam postavila su od osoba u koje sam najvise bila zaljubljena..opsesivno..i necu ih zaboraviti.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules