ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 29-04-2015, 00:45   #31
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
Registrovan: Jan 2015
makky je na dobrom putu
Standardno

Mi imamo i njegov Pl90Mo moj (7*), i uvek sam ja ta koja je povređena, al ja nekako uvek uspem da pređem preko toga i opet mu pružim ruku...
Submit to Digg   Mjesec i Mars u sinastriji Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-04-2015, 00:48   #32
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by rijanon VIdi Poruku
znači prolazi mu naneta duševna bol !
Posto je mesec u jarcu znas kako njemu moze proci naneta dusevna bol?

Old 29-04-2015, 00:50   #33
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by makky VIdi Poruku
Mi imamo i njegov Pl90Mo moj (7*), i uvek sam ja ta koja je povređena, al ja nekako uvek uspem da pređem preko toga i opet mu pružim ruku...
Ma sigurno je do PL...

Mislim da li stvarno mislis da PL koji je pri tome toliko, ali toliko daleko u nasoj galaksiji, i koji sa tvojim MO ima orbis od 7* tebe zaista povredjuje?

Iskreno, pridajete znacaj potpuno nebitnim stvarima i time samo sebe sputavate da sagledate stvari koje vam se pruzaju kao na tacni.

Imala si priliku da ti misljenje napise i Mandrak i ja, astrolosko misljenje koje verujem, zaista ima potkrepljenje, ali nekada ljudi ne zele da cuju sta im se pokusava rastumaciti...razumem ja tebe, i emotivnost, i ljubav i povredjenost, i patnju, i ranu, ali nekada moramo prosto da stanemo na loptu i ukljucimo cistu logiku i razum ako zelimo sebi da pomognemo. Mozda tu nije ni bitan taj aspekt, mozda nije bitan ni jedan, ali prosto da pokusas da se izmaknes iz ove situacije i da je sagledas sa distance, sto realnije mozes. Za tvoje dobro, nevezano za astrologiju.

Ti sama natalno nosis povredu od svog MA90MO...
Moras sa svojim natalnim aspektom da se izboris prvo.

Old 29-04-2015, 00:55   #34
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Ma sigurno je do PL...
Možda je i to u pitanju...

Quote:
Originally Posted by mandrak-21 VIdi Poruku
Kako?

Old 29-04-2015, 01:24   #35
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
e baš si ga sad ..

Old 29-04-2015, 02:21   #36
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Makky ti imas vecinu planeta skoncentrisanu oko ASC i nemas ni jednu planetu oko DSC ili desne polovine karte, osim MO ali ni on nije blizu 7.
Ljudi kojima je vecina planeta oko ASC cesto su vrlo skoncentrisani na sebe i nemaju previse dodira sa drugim ljudima, nedostaje im osecaj, cak i ako oni sami ne misle tako. Ovo je narocito odlika SA. Takodje i odlika vladara 7. na ASC gde osoba ocekuje puno od svog partnera i ume da se izgubi u tim svojim potrebama i zeljama...
Kod osoba sa puno planeta oko ASC je prisutan jak egocentrizam i to da uvek misle da su u pravu, nemaju previse izrazene sposobnosti da realno sagledaju druge ljude. SA inace ume da zamuti sliku i realnost, ume da donese iskrivljene predstave koje nemaju puno veze sa istinom, narocito kada smo i sami pod dejstvom nekih negativnih stanja ili emocija, on ume da ih pojaca i donese potpunu konfuziju.
Ovo je astrolosko misljenje, ja tebe ne poznajem, samo ti iznosim teoriju.
Teorija jeste takva, ali se moja ličnost apolutno ne uklapa u sve ovo. Kroz sve svoje veze nikada nisam bila skoncentrisana na sebe nego na partnera i njegove potrebe. Imam razumevanja za sve i uvek se prilagođavam njihovim potrebama. Meni je uvek bitno da ljudi oko mene budu srećni, a meni šta ostane. Nadam se da će me Sa povratak makar malo opametiti da u budućnosti malo više vodim računa o sebi i svojim potrebama, da naučim da primam ljubav, a ne samo bezuslovno da je dajem i da naučim malo više da volim sebe.
I to nije slučaj sa ovim momkom, već sa svim bivšim momcima, tako da mi nije trenutno zamućena slika zbog teškog emotivnog stanja u kom se trenutno nalazim.

Hvala vam puno na tumačenjima.

Old 29-04-2015, 11:41   #37
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Ma sigurno je do PL...

Mislim da li stvarno mislis da PL koji je pri tome toliko, ali toliko daleko u nasoj galaksiji, i koji sa tvojim MO ima orbis od 7* tebe zaista povredjuje?

Iskreno, pridajete znacaj potpuno nebitnim stvarima i time samo sebe sputavate da sagledate stvari koje vam se pruzaju kao na tacni.

Imala si priliku da ti misljenje napise i Mandrak i ja, astrolosko misljenje koje verujem, zaista ima potkrepljenje, ali nekada ljudi ne zele da cuju sta im se pokusava rastumaciti...razumem ja tebe, i emotivnost, i ljubav i povredjenost, i patnju, i ranu, ali nekada moramo prosto da stanemo na loptu i ukljucimo cistu logiku i razum ako zelimo sebi da pomognemo. Mozda tu nije ni bitan taj aspekt, mozda nije bitan ni jedan, ali prosto da pokusas da se izmaknes iz ove situacije i da je sagledas sa distance, sto realnije mozes. Za tvoje dobro, nevezano za astrologiju.

idem u off, ali ovo za Ma90Mo jeste tacno ...cak i kod muskaraca...uvek pricaju kako su zene njih izigrale i povredile...a cesto su oni koji povrdjuju, a nisu ni svesni...

Old 29-04-2015, 12:52   #38
venera88
Obično gatalo

venera88 je offline
Registrovan: Aug 2014
venera88 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
U sinastriji MA u negativnom aspektu povredjuje MO pre ili kasnije.Kakve vrste je povreda ili "povreda" zavisi od polozaja marsa.Negativni mars iz znaka u kome nema dostojanstva ce povrediti mesec na nacin u kakvom je polozaju.Tako ce recimo mars iz blizanace cesto povredjivati mesec u devici na intekektualnom nivou ii verbalno redje fizicki,iako ce nosilac meseca neretko imati i fizicke posledice usled stresa.Tako da mars iz bika moze povrediti mesec u skorpiji i tako sto ce imati bolne seksualne odnose ..itd.
Svakako u aspektima mars-mesec ima mnogo strasti i usled toga i postoji mogucnost povredjivanja.
kako bi po ovoj logici mars u vodoliji (njegov) povredio mo u lavu? opozicija je u pitanju, aplikacioni aspekt. jer u nasoj vezi sam vise ja koja recima zna da povredi, i to umem da budem prilicno bezobrazna kad sam iznervirana, i da udaram nisko itd. a on ne, nego flertuje sa zenama aha, pa da, mozda je to taj leprsavi Mars u vodoliji koji ne moze da bude miran, pa uvredi moj ego i osecanja, a ja izgovaram najgore uvrede... a ja natlno imam trigon izmedju Mo i Ma.

Old 29-04-2015, 13:00   #39
thalatte
Čarobnjak

thalatte's Avatar

thalatte je offline
Registrovan: Sep 2007
thalatte je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=makky;478450] I s obzirom da je moj Ma u pitanju, mogu da kažem da u našem slučaju nije tačno da Ma povređuje Mo...

/QUOTE]

hej da i ja bacim komm, pošto si nekoliko puta spomenula da tvoj lik ima ženu...

Ako u muškom horoskopu je žena predstavljena MO, pa bi ja rekla da ti ipak malo povređuješ njegovu ženu tj.MO...ma o kojoj priči se tu radilo...

Tako da sa tim MA treba oprezno..
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-04-2015, 13:08   #40
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by thalatte VIdi Poruku
hej da i ja bacim komm, pošto si nekoliko puta spomenula da tvoj lik ima ženu...

Ako u muškom horoskopu je žena predstavljena MO, pa bi ja rekla da ti ipak malo povređuješ njegovu ženu tj.MO...ma o kojoj priči se tu radilo...

Tako da sa tim MA treba oprezno..
E, pa tako već ima smisla. Svaka čast na povezivanju.
Ona sada ne zna za nas, ali sigurno je da će uskoro saznati i da će to nju itekao povrediti. I to opet nije da ja sad nju nešto namerno povređujem, al hebi ga takva situacija.

Old 29-04-2015, 13:14   #41
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Budi ti oprezna, jer planete, a pogotovo MO u Jarcu je specifican...nije bas da se lako otpusta od nekoga...ako, i kada do toga dodje, ipak je taj MO njegova licna planeta, i on sam, bez obzira sto opisuje i njegovu zenu.

Quote:
nego flertuje sa zenama
Najgora osobina ovog MA.
Inace je ovo jedan specifican MA, nije on meni toliko leprsav, ipak njim vlada SA, koliko ume da bude uvrnut, pa cak i perverzan, i pomalo sadista...obozava da flertuje, da se dopisuje, da fejsuje, nema nikada mira, i stalno si sa njim u nekoj sumnji. To je iz razloga sto je MA ovde bez dostojanstva, on je peregriniran planeta lutalica, a druga muska planeta, SO je u Vodoliji u izgonu, pa cesto ima potrebu da hrani svoj ego tim flertovanjem.

Old 29-04-2015, 13:31   #42
venera88
Obično gatalo

venera88 je offline
Registrovan: Aug 2014
venera88 je na dobrom putu
Standardno

tacno tako alea, zbog toga se samo i svadjamo. on ima 10 najboljih drugarica! svakoj se obraca sa "zeno" , stavlja im poljupce i srca kad se dopisuju, gleda nepoznate zene na FB svaki dan, ugasio je fejs na neko vreme jer sam mu rekla da ne zelim da mi decko bude nalozena paljevina koja lajkuje slike nepoznatim devojkama po drustvenim mrezama (inace je opsednut time koliko ima folovera na IG, ima 1500 prijatelja na FB, uzas cime se opterecuje).jeste perverzan i sadista je, samo to i nije toliko izrazeno jer ja nisam u tom fazonu, pa ne moze bas da da sebi oduska. raskinuli smo pre negde jer sam mu nasla poruke od neke devojke, totalno nebitne sa kojom se dopisivao na fazon - ja i ti muz i zena (O.o), kad ces da mi posaljes svoju sliku, i tako neke nebuloze. pritom, kune se da mu se ne svidja, i da se nisu videli ni nista, i da je to obicna glupost, kao ne znam sto to radim ja bih razumela da mi kaze - treba mi neka potvrda sa strane, treba mi da se osetim pozeljno drugim devojkam iako sam u vezi ili tako nesto, ali ne, on nema objasnjenje, to je samo glupost!

Old 29-04-2015, 13:46   #43
alea
Mag

alea je offline
Standardno

Vazdusni znaci su cesto "pozeri".
Kao manekeni, vole da se reklamiraju...

Doktorirala sam na ovom MA, ceo zivot me prati, a pravi mi 90MO...a to je inace osobina koju najvise mrzim kod muskarca, kada je neko zenskaros.
I onda kada ga sutnes ume da se pokunji i vrati kao kuce, jer ovaj MA nema dostojanstvo, kao sto rekoh, peregriniran je ( i ne moze da parira nasim MA u Ovnu ) .

Old 29-04-2015, 13:46   #44
makky
Veštac

makky's Avatar

makky je offline
makky je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Budi ti oprezna, jer planete, a pogotovo MO u Jarcu je specifican...nije bas da se lako otpusta od nekoga...ako, i kada do toga dodje, ipak je taj MO njegova licna planeta, i on sam, bez obzira sto opisuje i njegovu zenu.
Ovo jeste tačno. Trudim se da budem oprezna. Hvala.

Old 29-04-2015, 13:50   #45
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

ja imam dosta iskustva sa Ma u vodoliji...ti su uvek zenskarosi...i varaju...jako puno energije, ali vernost im nije jaca strana nazalost...ali daleko od toga da varaju jer imaju emocije, ti mogu da spavaju sa milion i da budu u ozbiljnoj vezi sa duge strane i da ih to ne ometa....problem je samo ako cura sazna, jer ce to nju jako da boli...

kod njih, i kod Ve u vodoliji, najvise radi ako je cura razvedena, ili ako je cura isto tako luda kao oni, pa onda oni ne znaju sta ce sa njom, pa onda budu on i off veze koje se vuku godinama... ali se uvek vracaju toj koja ih gleda kao igracku ili kao nekog usput, a ne onoj koja ih gleda kao boga i koja im je stalno dostupna...te planete u vodoliji su uvek najcudnije i najteze za tumacenje...
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules