ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 24-12-2016, 22:31   #136
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

mom momku je Ma vladar 2 i 9 kuće i u konjukciji je sa mojim Mo. aplikacija. ta konjukcija je kod mene na ICu a kod njega je u drugoj polovini 7. kuće. oseti se porodičnost iako još nismo u braku.
tačno je da onaj ko ima natalno kontakt Ma/Mo ulazi u veze koje to imaju sinastrijski, naročito žene jer je Ma tip muškarca koji ih privlači i dušom (Mesecom) osete da je on taj kad uđu u vezu koja to ispunjava. eto ja sam primer.
poznajem bračni par (moja drugarica i njen muž) koji ima obostranu konjukciju Ma/Mo. njoj je Mo vladar 8. a njemu 3.
Ma je njemu vladar 7. a njoj 12.
Advertisement

Old 24-12-2016, 23:01   #137
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Marshmallow86 VIdi Poruku
Svi obožavaju vidjeti Mo 0 Mo u sinastriji, al' ja tu konjukciju u sopstvenim sinastrijama hejtam. U dvije sinastrije imala sam tu konjukciju i svjesno i sabrano tvrdim - "nek' je Mjesecu doticnog frajera daleko kuca od mog". Niti sam prema toj dvojici gajila neke intenzivnije i dublje emocije u odnosu na ostale muskarce u mom zivotu.
Ljepsa i intenzivnija iskustva imam sa Ma 0 Ma.

Valjda se na koncu sve svodi na nasu subjektivnu percepciju i dozivljaj #ovog i #onog.

Mada su konjukcije generalno najintenzivniji odnos planeta, tako da, moglo bi biti nesto od toga. Stavi sinastriju na temu, pa cu pogledati.
Hvala Marsh. Postavicu kad se dokopam kompa. Inace, pored te dvije imamo i konjukciju So i Ve, Me i Sa i Sa i Ju. Uz to i njegov Sa na moj jmc a moja Ve na njegov jmc.
Submit to Digg   Mjesec i Mars u sinastriji Reply With Quote

Old 03-01-2017, 19:20   #138
Akarui
Obično gatalo

Akarui's Avatar

Akarui je offline
Registrovan: Mar 2008
Akarui je na dobrom putu
Standardno

Kod mene se taj mars konjukcija mesec manifestovao tako sto je izmedju nas bilo sve vise privlacnosti(ne odma na prvu)kako je vreme prolazilo, i kao nekog podsvesnog prepoznavanja,uh, kad se setim,dopadao mi se taj tip mnogo bre. I tu nista nije moglo biti jer je to bio kolega sa posla,a sa kolegama ne petljam..Njegov je bio mars, a moj mesec, nisam sigurna bas dal je bila konjukcija jer nisam imala tacno vreme, ali jaka privlacnost i neka bliskost ne umem da objasnim. Ali okolnosti nisu podrzale tu pricu, niti smo mi ikada razmenili telefone,otisli na kafu kao kolege nistaaa. Bilo je tu dosta i drugih koleginica..nisam imala hrabrosti uopste za to..
A onda par njegovih reci, izjava, koje mi nisu legle, pa sve indirektno na moj racun...u fazonu trebalo bi ja nesto da preduzmem,ja njega smuvam sta li..
Tu je moja zelja za njim pocela da opada. A opet te godine mi je bio venerin povratak i samo su se aspekti iz natala ponovili, koji nisu nista podrzali..Par puta sam se osetila bas povredjeno od strane tog marsa na mom mesecu. onako duboko, skorpijonski

Old 04-01-2017, 12:03   #139
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Mislim da gotovo svi ljubavni parovi imaju aspekt ma i mo. Bez tog aspekta je veza mlaka. Nema onog grca, tenzije i fluida izmedji dvoje ljudi. Mada ako nema aspekata sa sa da to smiri, te veze se i zavrsavaju burno i nemaju trajanje.
Submit to Digg   Mjesec i Mars u sinastriji Reply With Quote

Old 08-01-2017, 01:43   #140
rijanon
Druid

rijanon's Avatar

rijanon je offline
Registrovan: Apr 2015
rijanon će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Akarui VIdi Poruku
Kod mene se taj mars konjukcija mesec manifestovao tako sto je izmedju nas bilo sve vise privlacnosti(ne odma na prvu)kako je vreme prolazilo, i kao nekog podsvesnog prepoznavanja,uh, kad se setim,dopadao mi se taj tip mnogo bre. I tu nista nije moglo biti jer je to bio kolega sa posla,a sa kolegama ne petljam..Njegov je bio mars, a moj mesec, nisam sigurna bas dal je bila konjukcija jer nisam imala tacno vreme, ali jaka privlacnost i neka bliskost ne umem da objasnim. Ali okolnosti nisu podrzale tu pricu, niti smo mi ikada razmenili telefone,otisli na kafu kao kolege nistaaa. Bilo je tu dosta i drugih koleginica..nisam imala hrabrosti uopste za to..
A onda par njegovih reci, izjava, koje mi nisu legle, pa sve indirektno na moj racun...u fazonu trebalo bi ja nesto da preduzmem,ja njega smuvam sta li..
Tu je moja zelja za njim pocela da opada. A opet te godine mi je bio venerin povratak i samo su se aspekti iz natala ponovili, koji nisu nista podrzali..Par puta sam se osetila bas povredjeno od strane tog marsa na mom mesecu. onako duboko, skorpijonski
ti u suštini podržavaš priču o posebnoj privlačnosti i prepoznavanju kod tog aspekta koju sam i ja gore navela. sad naravno jedan aspekt ne radi zasebno nego kao deo celog natala, pa ako natali partnerima ne kvare ovu konjukciju nekim drugim aspektom onda tu postoji lepa priča. čitala sam čak da muški Ma ima potrebu da napravi bebu ženskom Mo odnosno da žena Mo vidi muškog Ma kao idealnog oca njene dece.
sad u tvom slučaju kažeš da nisu ni aspekti nešto podržali, pa još i kolega i svašta nešto, pa jebiga. ali da aspekt može da bude lep - može. i šta mislim da je kod vas bilo takođe mnogo bitno: znak u kojem je konjukcija. Škorpija. tu je Mars najjači, a Mesec u potpuno lošem dostojanstvu. tu dlaka fali pa da se sve sruši na tvoju štetu, kao što nažalost i jeste.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules