ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
Mile Dupor

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-01-2013, 21:48   #61
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
Registrovan: Feb 2012
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Pa i nije mi glavni pokretac. Pokretac mi je flert, udvaranje i slobodan pristup vezi. Od devojke ocekujem spontanost i da nema trip da je sex povezan sa moralom. Imam apstinencije ali i nagle prelaske u intenzivna uzbudjenja. Eto dosta od mene.
Submit to Digg   Ljubav sex i astrologija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-01-2013, 21:56   #62
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Izgleda da si se prilično promenio od onoga "sa pravom osobom da". Iako, ko zna koje je značenje reči "pravom" imalo u tvojoj glavi.

Old 18-01-2013, 22:50   #63
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rabiosa VIdi Poruku
Izgleda da si se prilično promenio od onoga "sa pravom osobom da". Iako, ko zna koje je značenje reči "pravom" imalo u tvojoj glavi.
Znaci isto ko i sad. Uostalom i da se promenilo to je moja stvar. Prava osoba zavisi od trenutka. Nekad ni ne znamo sta nam treba. Ajde sad ti malo objasni sta volis u sexu.

Old 19-01-2013, 00:16   #64
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by uran89 VIdi Poruku
Znaci isto ko i sad. Uostalom i da se promenilo to je moja stvar. Prava osoba zavisi od trenutka. Nekad ni ne znamo sta nam treba. Ajde sad ti malo objasni sta volis u sexu.
Možda nisam na pravi način prenela ono što mislim, no nbt, ja ne spadam u onu vrstu ljudi koja drugima govori šta je za njih loše ili dobro.
Kod mene je komplikovano jer ja imam na asc- ribe za koju posmatramo dvanaestu kuću u kojoj je saturn u 12oj kući, čvorovi koje u istočnoj astrologiji smatraju bitnijim od svih planeta su mi u 11 smč i u 5oj jmč. U petoj kući mi je i Hiron, ja imam težak dug iz prošlosti koji je vezan za ljubav i sve ono što simboliše peta kuća nesreća kroz ljubav i veze, verovatno sam u prošlom životu bila egocentrična, ponosna i davala sam prednost kvantitetu ispred kvaliteta a to mi je sada jako teško da zamislim da sam takva bila jer ja nisam takva; dok ja tu lošu karmu ne "očistim" ne mogu da se nadam nečemu dobrom. Izgleda da je za mene jako loše da stupam u odnose jedan naprema jedan i da od tih odnosa imam visoka očekivanja, ja bih trebala da se ostvarim kroz 11 kuća i da naučim da dajem ne očekujući ništa za uzvrat. Samo što je to zajebano jer ja imam So na asc-u što navlači veliku usmerenost na sebe. A ni ne olakšava mi vrh 11 u jarcu i Sa u 12oj. Vladar pete mi je mesec i to znači da ja u ljubavi i vezama postavljam visoke emotivne standarde - daj mi sve, pružiću ti sve, ne zadovoljavam se parčićima, otpatcima i površnim odnosima. Ali zbog ketua u 5oj kući ja sam u toj situaciji da u ovom životu ostvarujem veze sa onima sa kojima sam već bila u prethodnim inkarnacijama, to su odnosi koji treba da se završe i mogu da ti kažem da su to bile teške veze, oni su bili emotivno udaljeni, hladni i ja sa mojim vladarom pete mesecom u vagi dobila sam baš ono što sam zaslužila - jedno veliko ništa.
Ti možda nemaš ribe na izlasku Saturn u 12oj i jmč u petoj kući, ali zato imaš rSa u petoj i Hiron u 11 pa ne bi bilo loše da malo zastaneš ii razmisliš o tome šta trenutno radiš. Ne želiš da u sledećem životu samo otplaćuješ dugove.

Old 19-01-2013, 13:03   #65
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Sve si ti to lepo objasnila, ali ja iskreno da kazem ne znam sta da mislim o tim teorijama o karmi. Iz prostog razloga sto je danas vecina ljudi u haosu, usamljeni, nesrecni, varaju... Meni izgleda kao da je celo covecantvo pod istom karmom. Retko ko je sustinski srecan u ljubavi. I jos nesto, svaki normalan covek tezi da voli i da bude voljen. Sve ostalo se da srediti. Nema razloga opterecivati se tim pricama o karmi.
I na kraju ja ne vidim nikakvu svrhu u kaznjavanju sebe i uskracivanju ljubavi. Uzivam dok je lepo i dok postoji ljubav. Najvise me nervira kod te price o karmi sto propagira neko ugnjetavanje srece kad je u pitanju negativna karma. Poptuno sam uveren da se karma jedino moze popraviti kad volimo i kad smo voljeni i prvenstveno kad sebe volimo. A ne samo da se osecamo krivima sto smo nesto zgresili u prethodnim zivotima.
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-01-2013, 13:15   #66
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Evo nesto od literature,nije lose iscitati

http://rs.keplerunited.org/img/clanc...0horoskopu.pdf

http://sr.scribd.com/doc/60802498/As...lnosti-i-braka

Old 19-01-2013, 13:36   #67
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Odlicna je ta literatura. Citao sam pre ali sam zaboravio naziv sajta.

Old 19-01-2013, 14:16   #68
LavJarac
Druid

LavJarac's Avatar

LavJarac je offline
Registrovan: May 2010
LavJarac je na dobrom putu
Standardno

Kod mene nikako ne ide sex bez ljubavi i obrnuto...sve je to zajedno verovatno i zbog zajednickog vladara 5. i 8. polja kojeg imam u natalu a to je Merkur koji je jos u konjukciji sa Venerom u Lavu.

Sve veze su mi pocinjale iz neke jake strasti i obostrane privlacnosti.
Mislim da imam naglasak na tom 8.polju i da to dosta utice kod mene. Citam da ova konjukcija koju imam Mo i Ma se cesto opisuje kao mazohisticka priroda sto kod mene nije slucaj. Jesam strastvena ali ne gruba.

Old 19-01-2013, 14:59   #69
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

mazohisti su ljudi koji vole grubost, ne koji su grubi
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules