ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
Mile Dupor

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 18-01-2013, 20:12   #46
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

obavezno gledam 5. kucu
kombinacija 5. (u chemu neko uziva) 7. (kakva vrsta partnera mu odgovara) i 8. (shta ga "otkida")
Submit to Digg   Ljubav sex i astrologija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-01-2013, 20:20   #47
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjelikadepeures VIdi Poruku
obavezno gledam 5. kucu
kombinacija 5. (u chemu neko uziva) 7. (kakva vrsta partnera mu odgovara) i 8. (shta ga "otkida")
To me je zanimalo...
Obicno se svi zakucaju i gledaju samo 8.polje Pl i Ma i tu je kraj price

Old 18-01-2013, 20:31   #48
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Registrovan: Jan 2010
Rabiosa je na dobrom putu
Standardno

Ali šta ti vredi da gledaš 5 i 8 kuću kada svakako ne možeš da znaš šta neko želi u seksu, kakav je itd..? Svi kažu gledaj 5, 8 kuću vladare aspkete... dobro ja gledam i šta sada? Nemam pojima šta sve to znači najviše u pogledu seksa. Nisam našla nijedan ozbiljan tekst o seksu iz ugla astrologije, uglavnom su to šaljivi tekstovi ili ono tipa Mars i Saturn u 5 kući znače da osoba kvari svoju decu, ili ne može da ih ima, malo veza, nesigurnost... Sve je jako jako uopšteno. Mislim, uzmi ti svoju kartu kao primer ili nečiju drugu nije bitno i pokušaj da kroz položaje planeta i aspekte opišeš ljubav i seks.

Old 18-01-2013, 20:37   #49
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Rabosa, gledash i u kom je znaku Mars, Venera.... a kako ce se oni ispoljiti, zavisi i od Sunca.... pa kakve su 5. 7. i 8.
mada nishta napamet, samo kroz sopstveno iskustvo mozesh da procenjujesh

Old 18-01-2013, 20:45   #50
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Standardno

Quote:
Rabosa, gledash i u kom je znaku Mars, Venera.... a kako ce se oni ispoljiti, zavisi i od Sunca.... pa kakve su 5. 7. i 8.
mada nishta napamet, samo kroz sopstveno iskustvo mozesh da procenjujesh
I lilit je jako bitna jer je ona nemoralna, razuzdana, perverzna... ona je vrlo bitna u sinastrijama.
Znam ja šta se gleda, toliko može da ti kaže svako ko je na ovom forumu. Ali ajde ti pokušaj (ili bilo ko drugi odavde) da konkretno na nečijoj karti izvedeš zaključak šta ta osoba želi i voli u seksu. Šta bi rekla za vrh pete u strelcu, Merkur u jarcu u petoj Me90Sa, vladar pete Jupiter u osmoj kući Ju60Me?

Old 18-01-2013, 21:06   #51
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
Registrovan: Feb 2012
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Rabiosa VIdi Poruku
I lilit je jako bitna jer je ona nemoralna, razuzdana, perverzna... ona je vrlo bitna u sinastrijama.
Znam ja šta se gleda, toliko može da ti kaže svako ko je na ovom forumu. Ali ajde ti pokušaj (ili bilo ko drugi odavde) da konkretno na nečijoj karti izvedeš zaključak šta ta osoba želi i voli u seksu. Šta bi rekla za vrh pete u strelcu, Merkur u jarcu u petoj Me90Sa, vladar pete Jupiter u osmoj kući Ju60Me?
Slazem se da je tesko odrediti tacno sta neko voli u sexu, pogotovu sto se to moze menjati kroz periode zivota. Ali evo da pokusam za taj primer sto si navela. Uzbudjenje dolazi kroz avanture, ali moze voditi do osecaja stida zbog 90 sa SA, brz i malo grublji sex, sex u autu ili na motoru, sexualna privlacnost prema profesorima ili starijim ljudima na poziciji... Je li Jupiter u Ovnu?

Old 18-01-2013, 21:27   #52
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Ljudi a Lilith u 10. u vodoliji, na 18*, koja ima samo tri trigona i to sa planetama u stelijumu, u 5.i 6. kuci - SO,MA,VE, kod muskarca?
Jel to tipican muskarac svaler, svaciji ljubavnik, onaj koji ne voli vezivanja,vec trazi maksimalnu slobodu?
I dispozitor mu je UR u 6. u konjukciji sa SO0MO.
Advertisement

Old 18-01-2013, 21:28   #53
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by uran89 VIdi Poruku
Slazem se da je tesko odrediti tacno sta neko voli u sexu, pogotovu sto se to moze menjati kroz periode zivota. Ali evo da pokusam za taj primer sto si navela. Uzbudjenje dolazi kroz avanture, ali moze voditi do osecaja stida zbog 90 sa SA, brz i malo grublji sex, sex u autu ili na motoru, sexualna privlacnost prema profesorima ili starijim ljudima na poziciji... Je li Jupiter u Ovnu?
Jupiter u Ribama, Hiron u 5 kući, merkur u 5oj u jarcu može da znači sklonost flertu i površnim odnosima više nego ljubavi i nesreću u vezama. Boldovano je tačno. Venera je u vodoliji na dsc-u u opoziciji sa pl na asc-u. Imaš li još nešto da kažeš?

Old 18-01-2013, 21:52   #54
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Jupiter u Ribama, Hiron u 5 kući, merkur u 5oj u jarcu može da znači sklonost flertu i površnim odnosima više nego ljubavi i nesreću u vezama. Boldovano je tačno. Venera je u vodoliji na dsc-u u opoziciji sa pl na asc-u. Imaš li još nešto da kažeš?
Ovaj dodatak VE180PL moze voditi u ceste sex kombinacije, sklonost igrama dominacije, koriscenje predmeta ili maskiranje u sexu (fetisizam), posto je VE u Vodoliji mozda i grupni sex ili sklonost bisexualizmu...

Old 18-01-2013, 21:58   #55
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Ljudi a Lilith u 10. u vodoliji, na 18*, koja ima samo tri trigona i to sa planetama u stelijumu, u 5.i 6. kuci - SO,MA,VE, kod muskarca?
Jel to tipican muskarac svaler, svaciji ljubavnik, onaj koji ne voli vezivanja,vec trazi maksimalnu slobodu?
I dispozitor mu je UR u 6. u konjukciji sa SO0MO.
A u kom znaku su mu SO MA VE i MO?
Ta konjukcija UR sa SO0MO moze dati brze promene emocija i upravo taj nedostatak stabilnosti u vezi. Lako se promeni raspolozenje, zbog zelje za novim iskustvima i eksperimentima.

Old 18-01-2013, 22:04   #56
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Standardno

Quote:
Ovaj dodatak VE180PL moze voditi u ceste sex kombinacije, sklonost igrama dominacije, koriscenje predmeta ili maskiranje u sexu (fetisizam), posto je VE u Vodoliji mozda i grupni sex ili sklonost bisexualizmu...
Pa dobro, ti si napisao sve što se inače vezuje za kontakt venere - plutona i za Veneru u vodoliji ali ništa od toga nije tačno u ovom slučaju. Još ona ima vladara 5 u 8 kući i vladara osme u 8 kući i čovek bi pomislio koji seks eeej ali ona je imala mali broj veza i slabo interesovanje prema seksu.
A kakav seks ti voliš uran? Mislim da ti nije lako sa Saturnom u petoj kući 90Ve.

Old 18-01-2013, 22:06   #57
andjelikadepeures
Mag

Standardno

Quote:
Pa dobro, ti si napisao sve što se inače vezuje za kontakt venere - plutona i za Veneru u vodoliji ali ništa od toga nije tačno u ovom slučaju. Još ona ima vladara 5 u 8 kući i vladara osme u 8 kući i čovek bi pomislio koji seks eeej ali ona je imala mali broj veza i slabo interesovanje prema seksu.
A kakav seks ti voliš uran? Mislim da ti nije lako sa Saturnom u petoj kući 90Ve.

zavisi koliko godina osoba ima
interesovanje i sklonosti se vremenom menjaju
neki imaju srece da rano spoznaju sebe i svoje zelje, neki u kasnijim godinama, a neki nikada

Old 18-01-2013, 22:14   #58
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Standardno

Quote:
neki imaju srece da rano spoznaju sebe i svoje zelje, neki u kasnijim godinama, a neki nikada
Moja mama je u pitanju i ona sebe nije razvila emotivno i seksualno. Kod nje su oduvek energija i interesovanja bili isključivo usmereni na materijalno i posao, ali ja imam sasvim druga interesovanja... Ja sam predstavljena njenom petom kućom čiji je vladar Jupiter u 8 u ribama egzaktno na mom stepenu asc, eto ima neke logike. A ona još ima smč u osmoj - sve joj je dato sa ovom kartom da u ovom životu spozna sve forme seksa, ali jbg koreni su jaki jmč u drugoj usmerenost i briga za materijalno.

Old 18-01-2013, 22:26   #59
uran89
Obično gatalo

uran89's Avatar

uran89 je offline
uran89 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Upravo to! Bas vezano za prethodni primer.
Rabiosa - ja ne racunam taj kvadrat, sepracija je i 8 stepeni je orbis. Najvise preferiram neobavezan sex u odnosima gde se smenjuju ljubav i prijateljstvo.
E i to sto rece Jupiter u Ribama, moze biti sklonost spiritualnim oblicima sexa i te fore...

Old 18-01-2013, 22:36   #60
Rabiosa
Druid

Rabiosa je offline
Standardno

Quote:
Najvise preferiram neobavezan sex u odnosima gde se smenjuju ljubav i prijateljstvo.
Vidi ti njega lepršavka Znači nemaš apstinencijalne krize zbog Saturna u 5oj? Vidiš, ja sam mislila da Marsu u devici seks nije glavni pokretač i da se oprezno upušta u odnose. Šta tražiš od devojki? Imaš Veneru u Vagi za koju kažu da je najinteligentnija venera na vrhu treće kuće.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules