ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 16-03-2015, 12:05   #46
vanjchika
Obično gatalo

vanjchika's Avatar

vanjchika je offline
Registrovan: Jun 2012
vanjchika je na dobrom putu
Standardno

Sad naleteh na ovu temu
Kada pravimo karte prvog susreta, šta tačno gledamo, konkretno, ja sam se ja jednim likom "upoznala" preko FB, a dva meseca kasnije smo se videli uživo prvi put, pa me zanima, šta je ovde validna karta.
Prvi kontakt preko FB ili momenat kad smo se videli?
Naši sponzori
Advertisement

Old 18-03-2015, 04:20   #47
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by gligorova VIdi Poruku
Dali bi neko mogao da mi kaze par reci o ovoj karti prvog susreta http://i57.tinypic.com/307x639.jpg
Hvala
I ja sam ovog lika upoznala preko fb, a jos se nismo sreli jer on je trenutno na putu. Da stvar bude gora i ja sutra putujem, pa ce se nas prvi pravi susret opet odloziti. Ipak se nadam da ce do njega doci, jer tip mi je nekako zanimljiv i komunikacija nam dobro ide bar preko interneta. Vidim da su nam Ma, Ve i Ur u 9 polju, a Sunce i Mesec u opziciji. Inace Ur je u mom natalu u 7 kuci i cini mi se da je glavni krivac sto u svojoj 39 godini jos uvek sam daleko od braka.
Zamolila bih ako neko moze da protumaci ovu kartu prvog susreta, zanima me dali u njoj ima bar malo nade da nesto izadje kako treba.
Hvala

Old 21-03-2015, 00:58   #48
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Registrovan: Mar 2011
danica_91 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by gligorova VIdi Poruku
I ja sam ovog lika upoznala preko fb, a jos se nismo sreli jer on je trenutno na putu. Da stvar bude gora i ja sutra putujem, pa ce se nas prvi pravi susret opet odloziti. Ipak se nadam da ce do njega doci, jer tip mi je nekako zanimljiv i komunikacija nam dobro ide bar preko interneta. Vidim da su nam Ma, Ve i Ur u 9 polju, a Sunce i Mesec u opziciji. Inace Ur je u mom natalu u 7 kuci i cini mi se da je glavni krivac sto u svojoj 39 godini jos uvek sam daleko od braka.
Zamolila bih ako neko moze da protumaci ovu kartu prvog susreta, zanima me dali u njoj ima bar malo nade da nesto izadje kako treba.
Hvala
ja ne bih da idem mnogo u detalje, ali po ovoj karti bi ovo mogla da bude avantura ali nesto vise cisto sumnjam...imate Ur0Ma0Ve u ovnu, sto je strast ali i cesto nevidjanje...dalje imate So u ribama, pa platonski odnos, Me u vodoliji su drustvene mreze odnosno net...So180Mo je kod mene uvek donosio raspad veza posle par meseci...e sad kuce nisam komentarisala, ali ovo je moje misljenje jer mi ovo prvo upada u oci

a mozda ove karte i ne mogu mnogo da pokazu pravo stanje stvari
Submit to Digg   Karte prvog susreta Reply With Quote

Old 25-03-2015, 12:23   #49
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Registrovan: Oct 2012
mrgud78 će postati poznat uskoromrgud78 će postati poznat uskoro
Standardno

evo nalepicu ja kartu prvog susreta. S tim da vreme nije najpreciznije. Znam da je predvece, znaci 17, 18h, mozda i 18.30. Davno je to bilo.
Upoznala sam ga par sati pre doceka Noe godine. To je bio moj prvi dolazak u taj grad. Dopao mi se na prvi pogled. Celo vece sam samo njega gledala. Kada se napio i povracao ja sam mu drzala glavu i razmisljala o tome kako je sladak
Sutradan smo vec bili nerazdvojni. Pricali jedno drugom bajke na svoj nacin. Odvajali se da caskamo sami itd. Nakon par dana kada sam krenula kuci dao mi je poklon. Vratila sam se u taj grad nakon samo deset dana i poceli smo da se zabavljamo. Veza na daljinu, mi po 17,18 godina. Razisli smo se nakon 6 meseci. Patili godinama. On se ozenio, ja se udala. On se razveo, ja se razvela. I tada smo se ponovo vratili jedno drugom nakon 17 godina. Sada zajedno zivimo vec vise od godinu dana, ja, on, njegov sin, moji sinovi i nasa kcerka

Old 25-03-2015, 12:46   #50
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by mrgud78 VIdi Poruku
evo nalepicu ja kartu prvog susreta. S tim da vreme nije najpreciznije. Znam da je predvece, znaci 17, 18h, mozda i 18.30. Davno je to bilo.
Upoznala sam ga par sati pre doceka Noe godine. To je bio moj prvi dolazak u taj grad. Dopao mi se na prvi pogled. Celo vece sam samo njega gledala. Kada se napio i povracao ja sam mu drzala glavu i razmisljala o tome kako je sladak
Sutradan smo vec bili nerazdvojni. Pricali jedno drugom bajke na svoj nacin. Odvajali se da caskamo sami itd. Nakon par dana kada sam krenula kuci dao mi je poklon. Vratila sam se u taj grad nakon samo deset dana i poceli smo da se zabavljamo. Veza na daljinu, mi po 17,18 godina. Razisli smo se nakon 6 meseci. Patili godinama. On se ozenio, ja se udala. On se razveo, ja se razvela. I tada smo se ponovo vratili jedno drugom nakon 17 godina. Sada zajedno zivimo vec vise od godinu dana, ja, on, njegov sin, moji sinovi i nasa kcerka.

Ima li toga u ovoj karti?
Free Chart - Astrodienst
ja u ovoj karti vidim vidim dosta cekanja, 29. stepen se ponavlja, i onda nagla promena....zatim ako gledam Mo i So, bili su u dobrim znacima i odnosu kad je odnos krenuo, sto je dobro...veza na daljinu i prekid se vide zbog Ur0Ma0dsc, a i mozda Mo90Ve, gde si ti kao Ve u vodoliji morala da odes, pa si se vracala i tako to...a onda ovaj Ma0Ne mozda donese zelju da pomognete jedno drugom ili tu neku vasu bajku...a onda opet mozda naglaseni Ur i Ve u vodoliji su doneli vas ponovni susret posle razvoda...pa se simbolika tako ispunila, jer ste oboje razvedeni...zanimljiva karta ali nije laka za tumacenje jer Sa podrazava Ma...pa je to mozda i odrzalo odnos...i sto je vladar 7. u 9...pa se odnos nastavlja u buducnosti, ako se u ovoj karti to tako i gleda uopste

i jos nesto, da li planirate da se vencate?

ne svidja mi se Sa sto je u ribama, moze da donese tajni odnos ili odnos bez vencanja, zatim previse vodolije i JU neaspektovan i na 29. stepenu plus...pa me zanima da li ce biti vencanja ili vam to nije u planu?

Old 25-03-2015, 12:56   #51
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Planirali smo ali samo kao planirali. Nikada nismo pricali o tome ili o nekom datumu. Kcerka nam vec ima godinu dana, pricamo o njenom krstenju. Mene nesto ne zanima vencanje i tesko da ce se desiti u skorije vreme.
Sta ti mislis, jel treba da se vencamo ili ne?

Old 25-03-2015, 13:51   #52
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Planirali smo ali samo kao planirali. Nikada nismo pricali o tome ili o nekom datumu. Kcerka nam vec ima godinu dana, pricamo o njenom krstenju. Mene nesto ne zanima vencanje i tesko da ce se desiti u skorije vreme.
Sta ti mislis, jel treba da se vencamo ili ne?
pa msm da nisam tako dobra da mogu da ti kazem da li to da radite ili ne...mislim da su za to potrebni sinastrija i dejvison, ne samo ova jedna karta to je vec ozbiljnija analiza
Naši sponzori
Advertisement

Old 25-03-2015, 14:56   #53
mrgud78
Veštac

mrgud78's Avatar

mrgud78 je offline
Standardno

Izvini, nisam tako ni mislila, da das tumacenje ili... Vec sam se nadovezala na tvoj komentar u vezi vencanja.
Po onome sto si rekla u karti prvog susreta nema naznaka vencanja ili si mislila da vencanje nije dobra ideja....

Old 26-03-2015, 03:05   #54
danica_91
Druid

danica_91's Avatar

danica_91 je offline
Standardno

Quote:
Izvini, nisam tako ni mislila, da das tumacenje ili... Vec sam se nadovezala na tvoj komentar u vezi vencanja.
Po onome sto si rekla u karti prvog susreta nema naznaka vencanja ili si mislila da vencanje nije dobra ideja....
pa ne znam da li je dobra ideja, u smilsu da li bi bilo razvoda i tako toga...ali ima previse vodolije i te ribe, vidi se vas dobar odnos medjusobno ali za vencanje mi ne duluje kao da ce ga biti formalno...bar po ovoj karti

Old 26-03-2015, 17:56   #55
Lili Alen
Obično gatalo

Lili Alen's Avatar

Lili Alen je offline
Registrovan: May 2011
Lili Alen je na dobrom putu
Standardno

Evo karta mog i negovog prvog susreta...Jel moze neko da pogleda, burna veza puna prekida, strahova, posesivnosti, bola... http://i62.tinypic.com/dmcg05.gif Ja sam starija od njega. Hvala ko god da pogleda

Solar

Last edited by Lili Alen; 27-03-2015 at 12:40..

Old 04-04-2015, 03:07   #56
Mimiza
Veštac

Mimiza's Avatar

Mimiza je offline
Registrovan: May 2010
Mimiza je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Lili Alen VIdi Poruku
Evo karta mog i negovog prvog susreta...Jel moze neko da pogleda, burna veza puna prekida, strahova, posesivnosti, bola... http://i62.tinypic.com/dmcg05.gif Ja sam starija od njega. Hvala ko god da pogleda

So120Mo, u početku je verovatno bilo dosta emocija, naglašeni Uran povezan sa muškim planetama, rekla bih da je on ovde bio "aktivniji" i osvajao tebe, ili da se veza brzo razvijala, težnja na zabavi pošto je u 5.k, međutim mesec je u lošem znaku i na 29 stepenu,govori o ljubomori i posesivnosti sa jedne strane, a opet Venera u vodoliji voli slobodu, moguće da je oko toga bilo problema. Me0Ju, dosta komunikacije, ali i nerealnih očekivanja jer Jupiter voli da "naduvava" i da bude optimista, možda po pitanju svakodnevice, navika itd pošto je u 6.k, a onda to komplikuje Sa iz 12.k, neko nepoverenje i kočnice u daljoj komunikaciji ili posle perioda silnog ushićenja i nerealnog optimizma sledi druga krajnost i potpuni pesimizam (Ju180Sa).
Ovde se više ženska osoba obmanjuje jer su i mo i ve u napetom aspektu sa neptunom. I da, sve su planete ispod horizonta, možda grešim ali to mi se baš i ne sviđa...

Old 22-08-2015, 19:59   #57
mala.sanjalica
Početnik

mala.sanjalica je offline
Registrovan: May 2015
mala.sanjalica je na dobrom putu
Standardno

Moze li neko vise da mi kaze o ovom susretu? Meni deluje obecavajuce ova puna 5 kuca, ali nisam sigurna kako se susret tumaci..

[IMG][/IMG]

Old 03-09-2015, 01:19   #58
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Standardno

Da li bi neko hteo da pogleda moju kartu prvog susreta. Mozda sam promasila vreme za nekih pola sata, ali ne mogu bas tacno da se setim. U svakom slucaju tada smo se prvi put videli, ali tri meseca pre toga smo razmenili prve poruke. Stavicu i jednu i drugu kartu, pa neko ce od vas sigurno znati koja bi trebalo da se pogleda (ili mozda obe, ja stvarno ne znam). I ono sto me jos zanima, koji bi grad trebao da se unese? Onaj odakle je poruka bila poslata ili tamo gde sam je ja primila?
Hvala vam puno, ovo je veza koja mi bas mnogo znaci.
Aha, mozda je bitno da napomenem da je stariji od mene 3 godine.
Hvala jos jednom

Karta prve poruke:
User Media - TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting

Karta prvog susreta uzivo:

Old 05-09-2015, 13:26   #59
Lanna
Druid

Lanna's Avatar

Lanna je offline
Registrovan: Apr 2015
Lanna će postati poznat uskoro
Standardno

Ja nesto ne verujem da kada se sa nekim prvi put sretnemo i udjemo u vezu kakva tad bude karta da ce takva veza biti.To je samo trenutna stvar upoznavanja i odpocinjanja necega.Ne moze tad napravljena karta da odredi tok veze

Old 09-09-2015, 18:44   #60
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Standardno

Evo mene ponovo... U gornjem postu sam stavila karte od trenutka prve poruke i kartu kada smo se upoznali. Ne znam koja karta bi trebalo da se uzme u obzir, ali setila sam se da je pre pvre poruke, stavio neki komentar na jednu moju sliku i tu je ustvari pocela komunikacija. Evo i te karte, pa se nadam da ce neko bar kratko da napise koju rec i da ce mi objasniti koja je karta ona koja treba da se posmatra ili su mozda sve tri bitne na neki nacin. U ovo vreme moderne tehnologije ljudi vise i ne znaju sta da smatraju kao prvi susret mada po meni pravi susret je tek onda kada nekoga upoznas u zivo.
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules