ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
usporedba i simbolika poznanstava

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 09-02-2010, 14:59   #16
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by pepuuu VIdi Poruku
Ne znam koliko je potrebno za svako otkriče otvarati zasebnu temu...ovo nije nikakva novost....ne ljutiš...
Tacno tako pepuuu
Nemojte otvarati teme za svako pitanje,narocito,jer sve,ali bas sve postoji na ovom podforumu.
Cak sam u jednom trenutku pomislila da mozda i moze nesto da se razgovara na ovu temu,ali vec u prvom postu se vidi da se trazi tumacenje porgresija.Dakle,opet nista od konstruktivnog razgovora.Tema ce verovatno biti prebacena.
Naši sponzori
Advertisement

Old 09-02-2010, 16:24   #17
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Ne tražim da se tumači..nego da svatko kaže kako je djelovalo na njega i na drugu osobu koju su upoznali...

ako hoćete prebacite, samo neznam gdje bi to uopće trebalo biti...u progresijama? Ali tamo su tumačenja onoga što će se dogoditi, a ovo je tumačenje odnosa...

kako god, valjda ćete naći prikladnu temu
Submit to Digg   Kada progresivne planete na partnerove natalne Reply With Quote

Old 16-02-2010, 20:42   #18
ochajna domacica
Mag

ochajna domacica je offline
Registrovan: Jan 2010
ochajna domacica je na dobrom putu
Standardno

Zanimljivo da je decku kog sam upoznala hm..pre nekog vremena, progresivna Ve pala na moj Mars, njemu je Ve vladar I, meni je Ma vladar I.. kakve li nezgode
Submit to Digg   Kada progresivne planete na partnerove natalne Reply With Quote

Old 29-06-2010, 21:58   #19
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

jeste li pogledali kakva je situacija sa davison kartom- primarne direkcije na davison?

isto kao i u natalnim kartama

pogledajte za datum kada ste se upoznali sa partnerom- kakva je bila situacija prema direkcijama.

Old 01-07-2010, 00:18   #20
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

još nešto da dodam-

primjetila sam da jako djeluju i primarne direkcije (i sekundarne) na KOMPOZIT

tako eto da znate..uostalom, provjerite i same

Old 01-07-2010, 00:51   #21
bibi12
Švrća

bibi12 je offline
Registrovan: Sep 2009
bibi12 je na dobrom putu
Standardno

Da li bilo od znacaja kada muska progresivna Venera padne tacno na zensko sunce natalno? Sve se desava u Strelcu, a dispozitor je u Vagi i Biku u natalima.

Old 01-07-2010, 14:56   #22
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
jeste li pogledali kakva je situacija sa davison kartom- primarne direkcije na davison?

isto kao i u natalnim kartama

pogledajte za datum kada ste se upoznali sa partnerom- kakva je bila situacija prema direkcijama.
Pa da...ja sam skolski primer. Vladar 7-mog, on, iz 12 Mars mada retro..za 27 god.staje u 1 polju na Jupiter retro vladara 3.

Old 01-07-2010, 15:08   #23
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by bibi12 VIdi Poruku
Da li bilo od znacaja kada muska progresivna Venera padne tacno na zensko sunce natalno? Sve se desava u Strelcu, a dispozitor je u Vagi i Biku u natalima.
trebalo bi. nemam iskustva u praćenju toga, ali sam čitala da je od važnosti (Imširagić-Astralne veze: ima lijepo interpretirane baš takve primjere)

Quote:
Originally Posted by ochajna domacica VIdi Poruku
Pa da...ja sam skolski primer. Vladar 7-mog, on, iz 12 Mars mada retro..za 27 god.staje u 1 polju na Jupiter retro vladara 3.
pogledaj i za kompozit dal se šta poklapa

Old 01-07-2010, 15:17   #24
ochajna domacica
Mag

Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
trebalo bi. nemam iskustva u praćenju toga, ali sam čitala da je od važnosti (Imširagić-Astralne veze: ima lijepo interpretirane baš takve primjere)

pogledaj i za kompozit dal se šta poklapa
Kako za Composit kad ne radi isto kao Dejvison? Ne mogu uzeti direkcije za broj mojih godina ili njegovih jer smo razlicito godiste. Ne razumem te.

Old 01-07-2010, 15:46   #25
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

ajd..sad si me postavila u razmišljanje za ovo šta sam gore napisala
imaš ti pravo- kompozit vremenski ne postoji

uglavnom dolazi do poklapanja

ajd ti ako ti se da- usporedi kompozit kartu sa direktiranim davisonom
uoči dal dolazi do preklapanja planeta iz direkcija (davisona) sa planetama u kompozitu

Old 01-07-2010, 15:50   #26
Princess77
Čarobnjak

Princess77's Avatar

Princess77 je offline
Princess77 će postati poznat uskoroPrincess77 će postati poznat uskoro
Standardno

Ja od egzaktnih kojukcija imam samo moj dir Me njegov Me, SMC0Verteks a sa njegove strane Verteks0Juno. Ima tu jos konjukcija ali orbis 1-2, tipa njegovo So moja Ve, njegov Sa moj Ju, njegov Pl moj SMC, Juno moje So. Je l' te ne racunam ako je 1-2* orbis?
Naši sponzori
Advertisement

Old 04-08-2010, 12:08   #27
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
ginger je na dobrom putu
Standardno

Očajna napravi kompozit kartu za sebe i partnera ili neki drugi par i baci progresije i direkcije (bolje možda samo direkcije)za datum upoznavanja, početka veze i sl., na taj kompozit. i reci dal ima preklapanja.
t

Old 04-08-2010, 12:23   #28
ochajna domacica
Mag

Standardno

http://img687.imageshack.us/img687/3...ranopoludi.gif

Evo, ali...nista ja to ne vidim normalno...sorry for now

Dejvison: http://img710.imageshack.us/img710/2...llingstone.gif
njega poznajem jako dobro, zato ga i pratim, od dana upoznavanja, pa tam je poceo ubrzo nakon rodjendana...verovatno je cako egzakt.i tog Velikog Vatrenog zmaja, Mesec okidac.
direkcija marsa na Ju,,,,....sad jos i ta Ve direkcijom na Me narednog marta ili malo kasnije...nemam pojma, a Sa je vec presao ispod Asc. dakle verujem da je to sto je bilo bilo je..
U Dejvisonu je na nekim programima Mesec u 5-oj a i ja bih rekla da nas pre opisuje zato sto se u susretu prema deci bas vidi da se razmeksamo i raznezimo, iako ovako oboje izgledamo ponaosob isto, kao malo uzdrzano i hladni, ali valjda nas tad nije sramota da pokazemo, inace smo oboje u fazonu "ja da se zenim/udam" a to je prevrednovanje braka, pa samim tim i oduzavanje, dok je kod mene negativno vidjenje kroz brak mojih roditelja, kod njega je suprotno dosta pozitivno pa valjda...dodje na isto zakljucak i nasa osecanja i sravovi povodom braka ali decu uf..cak smo se i dokacili par puta oko te teme onako usputno..

Last edited by ochajna domacica; 04-08-2010 at 12:59..

Old 03-09-2010, 01:41   #29
ajana
Obično gatalo

ajana's Avatar

ajana je offline
ajana je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

sta znaci kada moj progresivni ASCEDENT padne na njegov natalni ascedent ? sa deckom sam pocela da izlazim pre mesec dana. takodj
e njegov solarni ascedent je pao tacno na moj descedent . da li je nesto dobro ili lose? moze li biti brak ili... sta ?

njegov natal http://i56.tinypic.com/2yo4ygy.gif
njegov solar http://i52.tinypic.com/2hceus9.gif
njegov progr. http://i56.tinypic.com/51536s.gif

sinastrija http://i51.tinypic.com/20hvspx.gif

moj solar http://i52.tinypic.com/2jc9hci.gif
moj progres. http://i52.tinypic.com/2lktbtv.gif

Old 18-10-2010, 10:29   #30
kanon
Druid

kanon's Avatar

kanon je offline
Registrovan: Dec 2009
kanon je na dobrom putu
Standardno

Evo i mog malog primjera. Nisam sigurna da znam protumačiti jer mi se od ove astroologije vrti u glavi i što više uranjam u nju sve mi je manje jasno . Čovjeka sa kojim sam sada u vezi sam upoznala kada je moje progresivno So sjelo na njegovu natalnu Ve, moj progresivni Mo na vrh njegove pete kuče (govorim samo o egzaktnim konjukcijama ), moj progresivni Ne na njegov saturn, a moj prog. DC na negov SMC.. Ima toga još ali ovo mi je nekako naj znakovitije. Nekako mi se čini da se jednostavno moralo desiti, ii možda samo umišljam ? Jer sam se jako dugo opirala prepustiti i upustiti u tu vezu. Između ostalog i zbog toga što smo nas dvoje zaista dva svijeta, i ja svakako nisam žena koja bi njega inače mogla privući... Medjutim možda i za to postoji objašnjenje. U trenutku kada smo se upoznali tranzitni Ur je radio kvadrat na njegovu Ve, a to govori o drugačijoj ženi, zar ne?
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules