ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
dominantan partner

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 23-12-2009, 18:54   #16
tori
Veštac

tori je offline
Registrovan: Dec 2008
tori je na dobrom putu
Standardno

I kod mene je slicna situacija kao kod Rachice - zbog 7k u vodoliji i UR u 4.kuci...puno razdvojenosti, nazalost...i moj dragi mnogo putuje, takva mu je sluzba
I da odgovorim na zadatu temu...on je taj dominantniji u nasoj vezi, eve vam sinastije pa se i sami uverite zasto

sinastija:
http://de.tinypic.com/view.php?pic=29qgvmp&s=6
Submit to Digg   dominantan partner Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-12-2009, 19:33   #17
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by skorpijica VIdi Poruku
dominantan partner

1. venera iza sunca jaka i u dobrom aspektu sa jupiterom znaci da ce zena biti dominantan partner
2. ako tacka braka u muskom horoskopu pada u jedan od poslusnih znakova vaga skorpija strelac jarac vodolija i ribe a u zenskom u jedan od zapovedackih znakova ovan bik blizanci rak lav i devica zena ce zapovedati muzu
3. u zenskom horoskopu ako je vladar 7k na ascedentu ona ce gospodariti muzu,ako je vladar asc.superiorna planeta a na asc.je jedan od zapovednickih znakova ona ce biti potpuno dominantna

Moze li mi neko objasniti pojam superiorne planete? Da li se tu misli, vladar asc-a u svom sedistu ili egzaltaciji? Ili vladar asc je neka muska planeta (mars, sunce..)??

Old 24-12-2009, 10:00   #18
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
Registrovan: Nov 2007
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

pa kad poredis vladara asc i descedenta i njihov polozaj....da koja je bolje polozena ....koja je jaca ta je superiornija

Old 24-12-2009, 12:18   #19
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Hvala ti skorpijice na odgovoru

Kod mene je bolje polozen vladar asc-a, em je u svom sedistu, em je u prvoj kuci. Vladar dc-a je peregniran (nema nikakvo dostojanstvo), a u izgonu je sunca.
Nikad nisam bila dominantna u svojim vezama/braku, niti sam tezila tome, ja sam za ravnopravnost u odnosima, da niko nad nikim ne dominira (ovo govori moja venerica) Ali, bas zato sto mi je vladar dc-a lose polozen, nailazila sam na osobe koje zele da dominiraju nada mnom, a mislim da je to zbog nekih njihovih kompeksa (vladar dc-a u izgonu sunca, a u sedistu saturna).

Arapska tacka braka mi je u ovnu, vladar je opet ovaj lose polozen mars, pa ovet govori o patnerovoj teznji za dominacijom.

Old 24-12-2009, 14:30   #20
skorpijica
Druid

skorpijica's Avatar

skorpijica je offline
skorpijica je na dobrom putu
Standardno

i ja sam za ravnopravnost u odnosima
iako mala dominacija sa muske strane u podnosljivim granicama kod mene moze jer ipak musko treba da je musko
ne volim kad je zena ta koja sve odredjuje
ako se razumemo

Old 24-12-2009, 16:02   #21
kole
Obično gatalo

kole's Avatar

kole je offline
kole je na dobrom putu
Standardno

Kod mene je takodjer vl AC bolje polozen ali sam za ravnopravnost. Okolina misli da sam ja dominantnija iako to nije tacno, mi se zaista oko svega dogovaramo. Hocu da kazem da je sam AC ono kako nas okolina vidi sto ne mora biti u 4 zida, bar je ovo moje misljenje.

Old 25-12-2009, 14:29   #22
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Kažu da sam jako dominantna i zato muskarci beže od mene 13.01.1978 06:30 .Da li ce i ovaj pobeci 01.02.1965 02:25 (vratiti se ženi)?

Old 26-12-2009, 19:31   #23
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Registrovan: Jan 2009
cokolina je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

ja imam veliki probelm sa tom dominacijom uvek su me privlacili naizgled mirni muskarci i njih je privacila naizgled moja dominantnost a u stvari jua sam ispod maske vrlo ranjiva pa cak i paperjasta skroz i bojim se dominantnih musaraca a mozda je bas to kljuc jer kad ovi naizgled nezni muskarci otkriju svoje prave odlike frustracije i mamini sinovi na meni ja bas imam probelm sta da radim ....? saturn vladalac Ac u vII kuci tu i mars moja teznja za dominacijom totalna kontradiktornost uzas...

Old 27-12-2009, 13:42   #24
uranija
Druid

uranija's Avatar

uranija je offline
Registrovan: Oct 2009
uranija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
ja imam veliki probelm sa tom dominacijom uvek su me privlacili naizgled mirni muskarci i njih je privacila naizgled moja dominantnost a u stvari jua sam ispod maske vrlo ranjiva pa cak i paperjasta skroz i bojim se dominantnih musaraca a mozda je bas to kljuc jer kad ovi naizgled nezni muskarci otkriju svoje prave odlike frustracije i mamini sinovi na meni ja bas imam probelm sta da radim ....? saturn vladalac Ac u vII kuci tu i mars moja teznja za dominacijom totalna kontradiktornost uzas...
kazu da je najbolje svoje stavove iskazati odmah a ostalo polako da ne bi bilo da posle nesto nije razumeo

Old 27-12-2009, 18:25   #25
arctiumLappa
Obično gatalo

arctiumLappa je offline
Registrovan: Aug 2007
arctiumLappa je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by cokolina VIdi Poruku
ja imam veliki probelm sa tom dominacijom uvek su me privlacili naizgled mirni muskarci i njih je privacila naizgled moja dominantnost a u stvari jua sam ispod maske vrlo ranjiva pa cak i paperjasta skroz i bojim se dominantnih musaraca
Iako nemam tvoju postavku planeta imam slicno iskustvo u zivotu.
Jaka sam zena, imam sunce i mars u konjunkciji u ovnu. Trazim arhetipski tip alfa muzjaka naravno.

Na moju nesrecu prilaze mi apsolutno suprotni, privuceni tom mojom energijom, tako da ako nadjem jaceg od mene ima da me lema ko' vola u kupiusu :-)

Old 27-12-2009, 19:12   #26
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

Ovako:
Meni je asc u škorpiji, vladar Pluton je također u 1. kući u škorpiji dakle na asc.. Pluton je jak, moćan planet, zar ne? pa bi po tome bilo da sam ja dominantna.

e sada, Dc mi je u biku, vladar bika je venera koja je sjela u vagu, dakle u svoje sjedište.

To bi značila ravnopravnost?

Ja sam inače u vezama dosta fleksibilna, mnogo volim razgovarati i volim iskrenost, ne previše gušenja, razumjevanje. Tako da sam i sa bivšim partnerima ostala u super odnosima.
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-12-2009, 00:13   #27
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
Ovako:
Meni je asc u škorpiji, vladar Pluton je također u 1. kući u škorpiji dakle na asc.. Pluton je jak, moćan planet, zar ne? pa bi po tome bilo da sam ja dominantna.

e sada, Dc mi je u biku, vladar bika je venera koja je sjela u vagu, dakle u svoje sjedište.

To bi značila ravnopravnost?

Ja sam inače u vezama dosta fleksibilna, mnogo volim razgovarati i volim iskrenost, ne previše gušenja, razumjevanje. Tako da sam i sa bivšim partnerima ostala u super odnosima.
Mi ovde upravo zaboravljamo sta je prioritetno to se vidi u tvojoj karti mozes biti brizna nezna zbog tog bika stbilna porodicna zena a pluton mozda tvoja dominacija u onom seksualnom mislim da ako nemozes dominaciju pokazati ovako u spoljnom ophodjenju prema partneru iz bilo kog razloga sigurno mozes to u krevetu i eto izvagas valjda je to recept pitanje je i sta je to dominantno znam zene koje su nezne suptilne cico maco fazon ali ga vrte i sve sto kazu tako je znaci treba cico maco a u krevetu lavica...bar ja tako mislim...eto pitanja kako se vidi ta vrsta dominacije u krevetu....

Old 28-12-2009, 00:24   #28
zvjezdica
Čarobnjak

zvjezdica's Avatar

zvjezdica je offline
Registrovan: Nov 2009
zvjezdica će postati poznat uskoro
Standardno

hehe, vidiš kako ti to odmah lijepo povežeš...Pa da, taj pluton bi mogla biti seksualna energija koje vuče ljude k meni..Jer u vezama i jesam brižna..

Ali imam problema sa opuštanjem sa partnerom, pa mi to malo koči veliku seksualnost.

Old 28-12-2009, 00:36   #29
cokolina
Veštac

cokolina's Avatar

cokolina je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by zvjezdica VIdi Poruku
hehe, vidiš kako ti to odmah lijepo povežeš...Pa da, taj pluton bi mogla biti seksualna energija koje vuče ljude k meni..Jer u vezama i jesam brižna..

Ali imam problema sa opuštanjem sa partnerom, pa mi to malo koči veliku seksualnost.
Ti si veoma mlada kad budes bila 100 opustena sa covekom koga volis videces sta znaci tvoj pluton haos mmoj u 8 u skorpiji ogromna seksualna energija i kod mene fukcionise samo sa pravim sve neke ostale samo privlaci....

Old 03-01-2010, 17:41   #30
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Ja sam oduvek imala ne-dominantne partnere... u pocetku izgledaju jaki, privlacni, borbeni...a onda prodje malo vremena, i oni predju na 'cico-mico...jel mogu ovo ili ono...?' I onda ja odlepim, i proradi moja sadisticka crta...a oni jos vise! Ma, neverovatno!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules