ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Jako Cudno
Old 24-07-2007, 10:50   #31
princess
Obično gatalo

princess's Avatar

princess je offline
Registrovan: Apr 2007
princess je na dobrom putu
Standardno Jako Cudno

Kad stignete zvirnite u ovaj Dejvison.................

http://i156.photobucket.com/albums/t...SA79/vlksa.gif[/IMG]
Advertisement

Old 24-07-2007, 11:03   #32
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Registrovan: Mar 2007
webhanuma je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by tinna-bg VIdi Poruku
Imam vremena, ostavi
Samo prvo da uradim Viksi 72
Hvala puno
Sinastrija nam je bas teska...osim 2xmesec konjunkcija sunce...sto nas i drzi ja ne vidim nista vise dobro da budem iskrena
http://imagehost.soundfood.net//file...sinastrija.gif
http://imagehost.soundfood.net//file...57/davison.gif

Strpljivo cekam tvoj (u)sud

Old 24-07-2007, 11:05   #33
princess
Obično gatalo

princess's Avatar

princess je offline
princess je na dobrom putu
Standardno

Tina draga secam se da u dejvisonu koristis i transcedentalne planete.U ovom gore dejvisonu MO 0 PL?Zanima me bas jer je jako cudan.
Sa tim deckom sam vec nekih 6 meseci,on je zaljubljen a ja pa ne znam gleda si dejvison za onu Zver sto mi je ukrao srce hahahahhahaha
Kad stignes ti zvirni?

Old 24-07-2007, 11:43   #34
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by webhanuma VIdi Poruku
Hvala puno
Sinastrija nam je bas teska...osim 2xmesec konjunkcija sunce...sto nas i drzi ja ne vidim nista vise dobro da budem iskrena
http://imagehost.soundfood.net//file...sinastrija.gif
http://imagehost.soundfood.net//file...57/davison.gif

Strpljivo cekam tvoj (u)sud

Pa, tu nije samo obostrana konjukcija sunca i meseca, vec i njegov mesec konjukcija tvoja venera, ali i tvoj mars. Mars, nekad zna da rani u dusu osobu ciji je mesec. Konjukcija tvog meseca i njegovg asc-a sunca ali i plutona. A, sve to pada u tvoje peto polje.

Vladar tvog dc-a je jupiter, koji je u konjukciji sa njegovim asc, suncem i plutonom. A sve to jos i u konjukciji sa saturnom.

Ovde ima puno aspekata koji vas drze zajedno, a ne samo obostrana konjukcija sunca i meseca. Njegov saturn, konjukcija sa tvojom ic osom i konjukcija sa tvojim SMC. Vladar tvoj asc-a (merkur) u trigonu sa vladarem njegovog dc-a (marsom). Ovde stvarno ima puno aspekata koji podrzavaju trajanje ove veze. I meni ova sinastrija nije toliko losa, koliko ti mislis.

Ono sto nije dobro, sto vladar njegovog asc-a venera, nije aspektovana u ovoj sinastriji. I sto je tebi natalno neptun u sedmoj kuci, a njegov neptun upada u tvoju sedmu kucu, tacno na tvoju dc osu.

Ovo je samo ukratko, pogledacu veceras detaljno, pa ti saljem odgovor
Submit to Digg   Dejvisonke Reply With Quote

Old 24-07-2007, 12:31   #35
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Standardno

Quote:
I meni ova sinastrija nije toliko losa, koliko ti mislis.
Stvarno?! Znas kako mi je milo kad neko drugi to kaze... jer...dragi je vagica i ova moja opozicija na njegovoj horizontalnoj osi nas ubija
Quote:
Ono sto nije dobro, sto vladar njegovog asc-a venera, nije aspektovana u ovoj sinastriji. I sto je tebi natalno neptun u sedmoj kuci, a njegov neptun upada u tvoju sedmu kucu, tacno na tvoju dc osu.
Za venericu nemam objasnjenje.
Za neptun je prosto -on je meni idealan. Klempav, buljav, sa kracom nogom, neugledan, vasljiv.... meni najbolji uzas!
I... evo sreca u nesreci je... mi trenutno odradjujemo simboliku moje sedme kuce (u losem svetlu), ima na vezbaonici bas puna tema o tome, ali sustina je da je on u zescim dugovima zbog njegove proslosti i trenutno se bas grcevito borimo na sudu -neptun je obmana i laz, pa mos' misliti kako se provodimo, ali samo cekam da proradi jupiter od augusta u moom sedmom i iskreno se nadam da ce pravda doci na svoje.
Meni je odvratno sto smo jedno drugom napunili 6tu kucu i to je stvarno tako,mi SLUZIMO jedno drugom
Quote:
Ovo je samo ukratko, pogledacu veceras detaljno, pa ti saljem odgovor
Hvala!! Mogu ti reci ja sam sinastrijicu samo crno videla, pa sam sokirana viskom dobrih tumacenja

Old 24-07-2007, 13:05   #36
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Webhanuma (kakav lud nick). U tvojoj sinastriji ima mnogo aspekata koji ukazuju na medjusobnu ljubav, a i trajanje te ljubavi. E sada, ima i aspekata koji nisu dobri, ali savrsena sinastrija ne postoji, a i kad bi bilo sve savrseno, tu ne bi dolazilo da promena i monotonija bi ubila tu vezu.

Da bi se videlo sta, kako gde, kuda...itd moraju se gledati dispozitori i sta oni rade, a to oduzima vreme, zato sam ti rekla, ono je bilo samo povrsno tumacenje.

Njegova venera koja je neaspktovana u ovoj sinastriji moze da znaci i dobro. On se oseca slobodnim u toj vasoj vezi, sto je njemu preko potreban taj osecaj, jer mu je venera, a i mars (doduse u sirem obrisu) u konjukciji sa uranom. Dispozitori njegove venere su pluton i mars. Mars kao sto sam rekla pravi trigon sa tvojim vladarem asc-a, a to je njegov vladar dc-a (sto je wow), ali pluton pravi konjukciju sa tvojim mesecom. Tako da preko dispozitora te njegove venere dolazimo do toga da je to trajan odnos medju vama, ako u tom slucaju ne gledamo plutona kao nuzno zlo. A sada kao plutona gledamo samo na planetu koja nema veze sa venerom (vladarem njegovog asc-a) onda ta kojukcija tvog meseca i njegovog plutona moze da bude losa, ali ovde kod tebe je druga prica. Ne kazem da je pluton dobar u konjukciji sa mesecom, daleko od toga, ali vas je ta konukcija slepila. Ona prouzrokuje da se ti menjas u tom odnosu. Da proispitujes svoje emocije i svoje stavove u vezi njih i da vrsis promenu. To ne dolazi naglo, vec bih rekla postepeno, ali je promena neminovna. Pluton budi strasti, one fatalne..itd.

Rekla sam ti detaljno tumacenje cu uraditi. Ovo je sve onako u kratkim crtama.

P.S Ako hoces da pogledas losu sinastriju, zvirni u moju, pa ces videti koliko je tvoja WOW

e znas sta:
Old 24-07-2007, 14:22   #37
webhanuma
Obično gatalo

webhanuma's Avatar

webhanuma je offline
Standardno e znas sta:

Tinice, pozlatila ti se ova slova
Stvarno nam je pakao period...i nije do nas to, i cekamo samo august da se slepimo i ne patimo na daljinu. Tako da tvoje reci gledam kao preko pottrebnu mi empatiju...jer sam pocela da sumnjam, ne od nedostatka ljubavi, nego od nus efekata koji iskrsavaju stalno.
Sve sto si rekla je tacno (da ne klimam glavom na pojedinacne izjave)
Quote:
Ne kazem da je pluton dobar u konjukciji sa mesecom, daleko od toga, ali vas je ta konukcija slepila. Ona prouzrokuje da se ti menjas u tom odnosu. ... ali je promena neminovna.
APSOLUTNO tacno... ja moram da se menjam, to ovaj odnos zahteva od mene. Prihvatam neprihvatljivo, mirim se sa nepomirljivim.
Quote:
Rekla sam ti detaljno tumacenje cu uraditi.
Da izvini! Nisam htela da te guram nego mi je merkur kvadriran od urana... mnogo brate pricam i imam poriv da odgovorim. Tako da take your time, nej ti disem za vratom, nego bih prosto imala utisak da sam nekulturna da odcutim
Quote:
P.S Ako hoces da pogledas losu sinastriju, zvirni u moju, pa ces videti koliko je tvoja WOW
Iskreno...pokusala sam ali mi se ne otvara

Old 24-07-2007, 14:32   #38
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

I ja sam primetila da meni nece da se otvori, ne znam zasto, znaci nece ni tebi, hm, da li znas kako to da sredim, zapravo da li neko zna kako to da sredim??

Inace ne bi nista lepo videla, sinastrija je katastrofalna, ali meni su valjda sudjeni ti sa kojima imam losu sinastriju. I sa prvim muzem sam imala blagi uzas sinastriju, da se covek pita otkud mi zajedno, a ipak bili u braku i ceo zivot cemo biti u kontaktu zbog deteta. Mnogo zavisi i kako su ti natalno postavljeni mars, venera, mesec, sunce..itd Od toga zavisi kakve partnere privlacis, a ja sve neke cudake

Old 24-07-2007, 15:00   #39
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by webhanuma VIdi Poruku
znam da je popac menjao nesto. vise nije imagehost.sta god nego sa nekom drugom extenzijom... ne zao mi je, pisi mu pp

Dok ne sredim to, evo ti podaci (da se utesis i vidis sta je losa sinastrija )

ja: 6.10.1971 u 5:55 AM Beograd ( inace sam dupla vaga, ko tvoja druga polovina)

on: 18.09.1967 u 7:00 AM Podgorica

A moj bivsi muz

6.11.1973 u 7:45 AM Beograd

E, to sto budes videla, to su lose sinastrije
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-07-2007, 15:41   #40
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Tinice, a kada cu ja? Strasno me interesuje sta mislis, jer sam gledala neke tvoje postove ne samo na ovom sajtu i super su! Please!

Old 24-07-2007, 15:54   #41
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Tinice, a kada cu ja? Strasno me interesuje sta mislis, jer sam gledala neke tvoje postove ne samo na ovom sajtu i super su! Please!

Viksi, reci mi da li je on razveden, pitam zato sto je vladar njegovog dc-a uran, koji nije bas u konjukciji sa venerom, ali su blizu, pa ipak mislim da taj uran ima uticaja na njegovu veneru. Ili, da li je bio u nekoj ozbiljnijoj vezi pre tebe, a da je nevencano ziveo sa tom zenom. Iskreno, nadam se da je istrosio svoje sedmo polje, koje mu nije bas najsrecnije za brak.

Old 24-07-2007, 16:01   #42
viksi72
Moderator

viksi72's Avatar

viksi72 je offline
Registrovan: May 2007
viksi72 je na dobrom putu
Standardno

Imao je neku vezu, nije razveden, a sa mnom je ziveo godinu dana 2005. godine. 2006. godine smo bili razdvojeni zbog njegovog posla, a pred Novu godinu smo se razdvojili. Medjutim, sada me on ponovo cacka (zvrcka), a ja ne znam sta cu. Primetila sam blizinu Urana i Venere u Vagi od 12 stepeni.

Old 24-07-2007, 16:34   #43
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Viksi , evo Dejvison za sada, a sinastruju sutra

Ti i on predstavljeni neptunom i merkutom. Asc u ribama (to cu uzeti da si ti, posto si starija), a dc u analiticnoj devici. Vladari asc i dc su u siroj konukciji od 10 stepeni ali u razlicitim kucama. Neptun u 8 kuci, a merkur u 9 u strelcu. Ovde ima jake zaljubljenosti, ali ne i prave ljubavi. Mesec (ti) na samom dc-u, pa mi se cini da ti ovde tezis braku, ali u vasoj zajedniskoj kuci braka dve teske planete (pluton i uran). Verujem, da bi se taj brak tesko ostvario, tu bi doslo do razvoda kad tad. Vladar vase pete kuce ljubavi je mesec (ti), koji se zalepio za dc, ali pravi kvadrat sa merkurom (vladarem dc-a) i kvadrat sa saturnom koji dolazi iz trece kuce, pa mislim da vam je komunikacija veoma teska. Tvoja dusa moze biti povredjena od strane njega nekim teskim recima. Jer je vladar saturna merkur (on) koji kao sto sam vec rekla pravi kvadrat sa tobom. Saturn prav opoziciju sa merkurom, venerom i neptunom. On vam hladi ljubav tj ne dozvoljava da iz stadijuma zaljubljenosti predjete u onaj visi stadijum ljubavi. Vladar vase osme kuce (sex) je pluton, a suvladar mars. Pluton u sedmom polju, koji pravi sektil sa venerom (tobom), a kvadrat sunce. Vasa veza je dosta bazirana na strastima, i te strasti tebe drze, ali njemu mogu da naprave problem zbog kojeg ce on hteti da prekine. Dispozitor sunca (njega) je saturn koji je retro, pa eto njega ponovo u tvom zivotu. On ce tako odlaziti i dolaziti. Jupiter je dispozitor merura (vladara dc-a) i ne pravi nikakav aspekt sa njim, da bih mogla reci da ce ovde dodji do braka. A i taj jupiter je u kvadratu sa uranom. Znaci dispozitori ovde ne ukazuju na dobar kraj. Ono sto stvara povratak je taj retro saturn u trigonu sa uranom. Ali, to ne daje trajnu stabilnost. Nego odlasci, povraci, i sve tako. Saturn ovde pravi kvadrat sa mesecom i opoziciju sa venerom. Hladi tvoja osecanja, sto je pomeni u neku ruku i dobro, jer ovde nema naznake da bi mogla biti trajna ljubav. Mars je ovde u svom sedistu i vladar je osme i ukljestene kuce u prvom polju. U sekstilu sa mesecom, znaci ovde su u pitanju strasti, zaljubljenost, ali ne i prava ljubav. Jednostavno ima ljubavi koja je bazirana na strastim, ali strasti kad tad prodju. A iz petog polja, treba doci do sedmog (braka) a ja u ovom dejvisonu ne vidim aspekt koji to govori. Vladari petog i sedmog su u kvadratu Ai kad bi doslo do braka, vise bi propatila u tom braku nego sto bi bila srecna.

Izvini, ali meni ovaj dejvison nije njasrecniji.

Sinastriju cu tek pogledati, jer ipak mislim da je ona vaznija od dejvisona.

Old 24-07-2007, 17:09   #44
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by viksi72 VIdi Poruku
Hvala, Tinice, dobro je znati! Nismo mi bas normalna kombinacija!

Viksi, ja imam dejvison sa jednim tipom, koji ne ukazuje na brak, ali ukazuje na jaku i stabilnu ljubav kroz vezu. Pa cvrc, sto bi se reklo. A sinastrija nam losa, tako da mislim da sinastriji treba dati primat.

Ali, sve u svemu, vas zajednicki dispozitor je jupiter, tako da cete na kraju istim ocima da sagledate situaciju, sto je po meni dobro. Bolje tako, nego jedna strana zeli jedno, a druga drugo.

Kao sto sam rekla, tumacenje sinastrije pisem sutra

Old 24-07-2007, 17:15   #45
saandraa
Veštac

saandraa's Avatar

saandraa je offline
saandraa je na dobrom putu
Standardno

tinice, smem da te pitam nesto (znas ja sve vidim kroz joj sta mi radi ovaj neptun ) ja ukapira da i nas dejvison se ne zavrsava brakom, tj. sanse nisu velika...ali...ako je inastrija ok. cemu ti dajes veci znacaj???

mislim sta je jace onda? sinastriaja pokazuje obe sosobe slaganje/ne slaganja i itd..a dejvison samo vezu..e pa sada kako moze da bude dobra sinastrija a los dejvison, ili obrnuto?
to generalno nisam skontala

SOLARNA2011/2012
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules