ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-11-2009, 14:07   #46
tinna-bg
Veštac

tinna-bg's Avatar

tinna-bg je offline
Registrovan: Jun 2007
tinna-bg je na dobrom putu
Standardno

Moj momak ima veneru u vodoliji u 12-oj kuci. Venera mu je u kvadratu sa neptunom (neptun mu je vladar asc-a, a venera vladar ukljestenog znaka u sedmoj kuci, a tu mu je mars u vagi). Vladar 12-e kuce je uran koji je egzaktno na dc-u. A jupiter mu je u petoj kuci, na 29* raka i jos retro. Sunce i merkur su mu u vodoliji u 11-oj kuci.

Po postavci planeta u njegovom natalu, on je pravi primer osobe koja vara, gledajuci njegov natal skolski. Ali ima saturn egzaktno na asc, koji pravi sekstil sa njegovim mesecom, sekstil sa suncem, sekstil sa merkurom, trigon sa jupiterom, a jupiter pravi egzaktan sekstil sa mesecom.
Mislim da u vezama u kojima nije bio emotivno ukljucen (mesec), on je varao tj. sklon je varanju, ali kad prorade emocije kod njega, veoma je veran, postojan i ozbiljan zbog ovog saturna.
Quote:
Originally Posted by rachica VIdi Poruku
u mom natalu bi se moglo reci da bi partner trebao biti zabrinut....ali mozda sam malo slobodnija kad sam "free"...ali u vezi sam jako ozbiljna i vjerna a ovaj moj gospodin,sta kazete?
Ja po tvom natalu ne vidim sa si skona varanju. Vladar asc je sunce u raku, vladar pete kuce je u konjukciji sa saturnom. Venera ti jeste u 12-oj, ali je u sekstilnu sa saturnom i jupiterom.
Tvoji momci su dosta vertopirasti, i zbog toga ostavljaju utisak osoba koje varaju, mada mislim da su oni vise hvalisavci nego sto to realno rade (mars u konjukciji sa merkurom u blizancima). Sto se tice sedme kuce, obe planete koje predstavljaju tvog muza su dobro postavljenje, obe su u svojoj egzaltaciji.

Last edited by Skorpija; 21-11-2009 at 15:18..
Submit to Digg   Da li me vara? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 14-03-2010, 12:24   #47
Wanjicaa
Obično gatalo

Wanjicaa je offline
Registrovan: Nov 2009
Wanjicaa je na dobrom putu
Standardno

Mom biwsem decku je 7 kuca u strelcu,a mesec,merkur,wenera u 11 kuci u ownu,mars u 12 kuci.
Ima dosta toga sto ukazuje da woli da wara a nekako da se ne sazna...jel sam u prawu?

Ewo nasa sinastrija:
http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?c...rbp=&rs=0&ast=

Old 16-07-2010, 13:20   #48
Jolene
Početnik

Jolene je offline
Registrovan: Jul 2010
Jolene je na dobrom putu
Standardno

evo jednog katastofalnog sluchaja.
ovaj toliko vara da je postao sinonim za to u shirem okruzhenju, toliko da cak i ljudima koji ga ne znaju upada u ochi ta chinjenica. varao je svaku devojku, sa vishe zhena.
http://i103.photobucket.com/albums/m...3630415513.gif
ima gomilu pokazatelja...a kod ovih prethodnih sluchajeva, ovako bez udubljivanja, upalo mi je u ochi da je vecini jupiter u petoj kuci, shto sam i sama zapazila na jos nekim slucajevima koje znam, a i procitala sam u nekim statistikama. Venera u aspektu sa uranom i neptunom, mesec u ovnu, venera ili mesec u 12, u blizancima...i tako dalje, to sam procitala u nekakvim statistikama, ali ne secam se precizno. evo ovaj primer ima mnogo pokazatelja i u realnosti je stvarno uzasan.

Old 16-07-2010, 15:18   #49
Bosnian GirL
Veštac

Bosnian GirL je offline
Registrovan: Sep 2008
Bosnian GirL je na dobrom putu
Standardno

osoba ima mo90ve, ve180ju ve120ur i ma120ne .. dali su ovi nabrojani aspekti svi aspekti varanja?

Old 16-07-2010, 18:21   #50
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Jolene VIdi Poruku
ovaj toliko vara da je postao sinonim za to u shirem okruzhenju, toliko da cak i ljudima koji ga ne znaju upada u ochi ta chinjenica. varao je svaku devojku, sa vishe zhena.
Ocekivala sam sve samo ne da vidim veneru u devici. To sto je poznat po varanju je mislim samo zbog Ve 90* Ne.
Neptun krije,ali neptun i odaje

Old 16-07-2010, 19:03   #51
Jolene
Početnik

Jolene je offline
Jolene je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Ocekivala sam sve samo ne da vidim veneru u devici. To sto je poznat po varanju je mislim samo zbog Ve 90* Ne.
venera u devici, to mu samo malchice dodaje da vishe obraca pazhnju na higijenu devojaka, pa ne mozhe BASH sa svakom
ne znam zbog chega sve, ali ovaj nikada nece prestati da vara.

Old 16-07-2010, 21:24   #52
Spes
Obično gatalo

Spes's Avatar

Spes je offline
Spes je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by princess VIdi Poruku
A sta mislite da li ce u zivotu ovog muskarca biti bar jedna koju nece prevariti?

http://i156.photobucket.com/albums/t...9/MFBNATAL.gif[/IMG]
Ovaj muškarac vara zbog jadnog Marsa u Raku koji je u lošim aspektima....on vara zbog nedostatka samopouzdanja,,,te žene mu ga podižu i zato će stalno vrdati.

Npr. loš Saturn u 8. kući može psihološki oblikovati muškarca u preljubnika....

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Nprotiv, Devica baš treba da te brine.

Svi promenljivi znaci su skloni švrljanu: blizanci, devica, strelac i ribe, ako se uklope kockice...
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-07-2010, 21:30   #53
Jolene
Početnik

Jolene je offline
Jolene je na dobrom putu
Standardno

milice, shta bi za onaj saturn? ajde odgovori mi na pitanje na toj temi, pliz!

Old 17-07-2010, 00:58   #54
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
ima gomilu pokazatelja...a kod ovih prethodnih sluchajeva, ovako bez udubljivanja, upalo mi je u ochi da je vecini jupiter u petoj kuci, shto sam i sama zapazila na jos nekim slucajevima koje znam, a i procitala sam u nekim statistikama. Venera u aspektu sa uranom i neptunom, mesec u ovnu, venera ili mesec u 12, u blizancima...i tako dalje, to sam procitala u nekakvim statistikama, ali ne secam se precizno. evo ovaj primer ima mnogo pokazatelja i u realnosti je stvarno uzasan.
5. kuća u blizancima, vladar iste dijeli vladarstvo sa 8. kućom u kojoj su smješteni mars i venera, dakle, dispozitor u lavu u 7. pa sve izlazi u javnost i pada u oči drugima...ali malo je i on hvalisav i ponosan na tu činjenicu, pa mu vjerovatno sve to godi...merkur je jedino u aspektu sa saturnom, vladarem asc, pa on nekako najviše voli samog sebe...

Old 17-07-2010, 09:32   #55
Ramona
Druid

Ramona's Avatar

Ramona je offline
Registrovan: Jan 2009
Ramona je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Quote:
Originally Posted by supernova VIdi Poruku
5. kuća u blizancima, vladar iste dijeli vladarstvo sa 8. kućom u kojoj su smješteni mars i venera, dakle, dispozitor u lavu u 7. pa sve izlazi u javnost i pada u oči drugima...ali malo je i on hvalisav i ponosan na tu činjenicu, pa mu vjerovatno sve to godi...merkur je jedino u aspektu sa saturnom, vladarem asc, pa on nekako najviše voli samog sebe...

Ima li mozda veze i ovaj Mjesec na suprotnoj strani ~ nesto kao emocije na jednu a sve ostalo na drugu stranu?

Old 17-07-2010, 10:18   #56
supernova
Obično gatalo

supernova's Avatar

supernova je offline
Registrovan: Nov 2007
supernova će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by n.gemini VIdi Poruku

Ima li mozda veze i ovaj Mjesec na suprotnoj strani ~ nesto kao emocije na jednu a sve ostalo na drugu stranu?
Mjesec u 3. kući u opoziciji sa PL u 8. kući, pa se može govoriti o neskladu razuma i osjećaja sa njegovim animalnim potrebama, još mjesec u ovnu koji voli dinamiku i akciju dispozicijom ide u 8. kuću ...tamo gdje je mars govori u kom pravcu je usmjerena akcija, on je u kući seksa i kući "tudjeg" u konj. sa venerom - pa imamo nešto u stilu - "tudje sladje", može i zauzeta, udata, razvedena...pa kvadrat sa NE u 11....a sunce, vladar asc i vladar 5. i 8. kuće u 7. kući govore o njegovoj nepresušnoj potrebi za odnosima, partnerstvom i seksualnim igrarijama...

Old 17-07-2010, 15:31   #57
Jolene
Početnik

Jolene je offline
Jolene je na dobrom putu
Standardno

supernova, bravo!!! jel' da da je chovek psiho?

Old 17-07-2010, 16:09   #58
Aeria Gloria
Obično gatalo

Aeria Gloria's Avatar

Aeria Gloria je offline
Registrovan: Apr 2010
Aeria Gloria je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Милица VIdi Poruku

Svi promenljivi znaci su skloni švrljanu: blizanci, devica, strelac i ribe, ako se uklope kockice...
čekaj zar devica (venera u devici,mars u devici) ne bi trebalo da donese da se baš dobro razmisli o delovanju ?
da racio preuzima

Old 17-07-2010, 16:34   #59
Jolene
Početnik

Jolene je offline
Jolene je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Aeria Gloria VIdi Poruku
čekaj zar devica (venera u devici,mars u devici) ne bi trebalo da donese da se baš dobro razmisli o delovanju ?
da racio preuzima
dada, ovaj lepo, racionalno dejstvuje, sa operativnim planom zavodjenja svih zhena na planeti

Old 17-07-2010, 17:51   #60
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Милица VIdi Poruku
Ima logike,ali da li je moze venera u devici da bude prevrtljiva kao ona u blizancima?
Quote:
Originally Posted by Aeria Gloria VIdi Poruku
da racio preuzima
I ja tako nesto mislim,a opet mi ima smisla ovo sto Milica kaze....hajmo,malo da pricamo o tome
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules