ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 30-03-2007, 20:04   #16
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Registrovan: Aug 2006
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Kao sto sam spomenula,isto tako kada je vladar 7 otisao u 12 znaci da partner krije nesto od nas (narocito ako je taj vladar venera),ukoliko je dobro aspektovano-verovatno se i prevara dobro krije.
Naši sponzori
Advertisement

Old 30-03-2007, 20:08   #17
princgora
Prijatelj foruma

princgora's Avatar

princgora je offline
princgora je na dobrom putu
Standardno

I obrnuto,vladar 12 u 7,znaci nase tajne,nase prevare...Kod mene Sa u 7 u devici u konjukciji sa Mo i So .
Ali,svi ovi aspekti ,ne oznacavaju samo prevaru na fizickom planu,nego i one koje nas neopravdano manje brinu a prave jos vece probleme,a to su sve lazi,sva prikrivanja,sve ono sto se desava iza nasih ledja,sve ono sto nismo smogli da kazemo ili pokazemo ,a trebalo je ,pa tako erodira nasu vezu,mic po mic.I energija se trosi na prikrivanje starih tajni,dakle jos lazi...

AUT CESAR ,AUT NIHIL!

Submit to Digg   Da li me vara? Reply With Quote

Old 30-03-2007, 20:19   #18
Skorpija
Moderator

Skorpija's Avatar

Skorpija je offline
Skorpija je na dobrom putu
Standardno

Da,da princic i vladar 12 u 7,mada obe postavke ponekada ukazuju da veza pocinje tajno,pa prerasta u brak

Mada je meni recimo prvi znak uzbune ako muskarac ima veneru u 12,pa recimo u ribama ili blizancima,strelcu,pa na sve to jos lepo postavljena,znaci varace,ali otkriven biti nece

Old 30-03-2007, 21:09   #19
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Registrovan: Dec 2006
mandrak-21 ima dobru aurumandrak-21 ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by Skorpija VIdi Poruku
Da,da princic i vladar 12 u 7,mada obe postavke ponekada ukazuju da veza pocinje tajno,pa prerasta u brak

Mada je meni recimo prvi znak uzbune ako muskarac ima veneru u 12,pa recimo u ribama ili blizancima,strelcu,pa na sve to jos lepo postavljena,znaci varace,ali otkriven biti nece
Koliko god pricate o prevarama ima jos mnogo pokazatelja koji ne spadaju u navedene i merkur moze znaciti muskarca sklonim prevarama ali najteze su ipak neptunovske prevare kao sto kaze bambi tu se radi o uzvisenoj ljubavi i onda se vara i dusom i telom.
P.S.
Vladar 7-u 12-oj i obrnuti moze znaciti i bolest partnera ili o pojavi bolesti posle ulaska u brak samom natusu......

Old 31-03-2007, 02:15   #20
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Standardno

Quote:
To vam moze biti i muz koji je doziveo brodolom ili je kapetan na belu ladju
A mož' biti i muž koji je doživeo brodolom al' je sad na belu lađu

Old 31-03-2007, 03:03   #21
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Moze ali samo ako je preziveo dozivljeni brodolom

Old 31-03-2007, 16:17   #22
uspavana
Prijatelj foruma

uspavana's Avatar

uspavana je offline
uspavana je na dobrom putu
Smile

Quote:
Moze ali samo ako je preziveo dozivljeni brodolom
Rekoh ''na belu lađu'' a ne ''na beli oblačić''

Old 01-04-2007, 17:50   #23
sana
Obično gatalo

sana's Avatar

sana je offline
sana je na dobrom putu
Standardno

znaci, em cu ja da varam, em ce moj muz mene da vara! super. vladar 7 u 12, vladar 12 u 7, So120Ne, niko ne zna, ili svi znaju a prave se blesavi, kako to obicno biva , pa Ve0Ma i Ve0Pl, pa Mo90Ma Mo90Pl Mo90Ve, i u braku i bez braka, varam i to se ponavlja, jer Pluton tako voli. Ur90So, eto njemu iznenadnih komplikacija, Mo60Ur, mozda se ja ko macka provucem izmedju kapi hehehe
pa ne mogu da vjerujem stvarno! vjerovatno cu ja dozivjeti nagli preokret u svojoj glavi i onda ce se ta simbolika poceti ostvarivati, mislim, ima vremena, je li. mrzim varanje. flert mi je zabavan, vise mi lici na rekreaciju mozga, zabavlja me. ali stvarno prevariti, mislim da ne bih mogla zbog grize savjesti, nista drugo. ne zbog drugog ili drugih, vec cisto radi sebe. a kad bi me prevario, vise ne bismo imali o cemu da razgovaramo. tako mi se cini sada.

Old 02-04-2007, 23:46   #24
mandrak-21
Čarobnjak

mandrak-21's Avatar

mandrak-21 je offline
Standardno

Quote:
Quote:
Originally Posted by sana VIdi Poruku
znaci, em cu ja da varam, em ce moj muz mene da vara! super. vladar 7 u 12, vladar 12 u 7, So120Ne, niko ne zna, ili svi znaju a prave se blesavi, kako to obicno biva ,
Muz intelektualno i duhovno bogat a mozda i materijalno i verovatno ce raditi neki posao skriven od javnosti (tajni ) ili u pozadini de nema direktnog kontakta sa ljudima
Quote:
pa Ve0Ma i Ve0Pl,
jaka strast kod tebe i privlacnost i tvoje ljubavi su jake i posebno jedna koju ces smatrati najveceom ljubavlju svog zivota(a ne mora to biti tvoj muz)i tu osobu ces pamtiti dok si ziva
Quote:
pa Mo90Ma Mo90Pl Mo90Ve,
e ovo su aspekti koji su suprotni od laganja i ti jednostavno pocrvenis kada lazes onda moze znaciti i tezak porodjaj ili carski rez. kao i to da se malo ,,muski" tj nasilno ponasas(MO-MA) a za MO-PL znaci i da mozes imati problema sa genitalnim organima,i da si veliki kriticar i da ljudima prvo trazis mane pa tek onda vrline.I MO-VE razdrazljivost i promene posle porodjaja(gojaznost i sl...)
Quote:
i u braku i bez braka, varam i to se ponavlja, jer Pluton tako voli. Ur90So, eto njemu iznenadnih komplikacija, Mo60Ur, mozda se ja ko macka provucem izmedju kapi hehehe

e to vec jesu aspekti prevare i mogu znaciti da cete se varati tek kad budete u braku iako ste se u periodu zabavljanja dobro upoznali i ne verujete u takve mogucnosti

Quote:
pa ne mogu da vjerujem stvarno! vjerovatno cu ja dozivjeti nagli preokret u svojoj glavi i onda ce se ta simbolika poceti ostvarivati, mislim, ima vremena, je li. mrzim varanje. flert mi je zabavan, vise mi lici na rekreaciju mozga, zabavlja me. ali stvarno prevariti, mislim da ne bih mogla zbog grize savjesti, nista drugo. ne zbog drugog ili drugih, vec cisto radi sebe. a kad bi me prevario, vise ne bismo imali o cemu da razgovaramo. tako mi se cini sada.
naravno da sada ne mozes da verujes ali tebe ce gristi savest zbog prevare a ne obrnuto da zbog grize savesti ne varas i mislim da si ti ta koja bi ipak oprostila muzevljevu prevaru i nasla bi opravdanje za njega ali ne i za sebe,naravno nadam se da ces znati da odolis iskusenjima koje ce ti tivot doneti

nije mi bilo tesko jer smo skoro ,,blizanci" ali jeste jaka ko stena

Last edited by Nenita; 19-06-2007 at 12:22..

Old 03-04-2007, 09:09   #25
sana
Obično gatalo

sana's Avatar

sana je offline
sana je na dobrom putu
Standardno

bamby, ovaj mi se mandrak sve vise svidja
ovako, redom, za muza ne znam, on je za mene jos skriven, haha
ljubav koju cu pamtiti do kraja zivota vec se desila. da, bila je to ljubav. i to kakva ljubav. moralo se sagorjeti jednom.
ja ne pocrvenim kad slazem vec puknem od smijeha. ko me zna, zna da lose lazem, zato se i ne trudim.
carski rez, pa i brat i ja smo se rodili tako pa sta sad. volim da se muski ponasam. heehehe
problem sa genitalnim organima, svakako. nikako me ne slusaju moji organi
kriticar svega da, ali u ljudima uvijek nekako trazim pozitivu. vjerujem u ljude, nepopravljivo. uh, nemas pojma mandrak kako vjerujem u ljude. od ljudi sam dozivjela strasne stvari i vjeruj mi znam najmracnije strane ljudskog ponasanja, ali ne mogu prestati vjerovati u ljude. to bi me dokrajcilo. gojaznost, hehe pa stalno ja vodim racuna o svojoj kilazi. genetski mi je to valjda predodredjeno, svi su buce. a ja stalno na aerobiku, plesu, fitnesu, hodanje, dva kila gore, e pa neces sinko, idemo dole. tako ti ja to regulisem. sta ce biti poslije ne znam.
koliko taj aspekt MO90Ve ima veze sa mamom, ona se poslije poroda udebljala oko 30 kg!! stravicno. ja bih mislim skupljala pare i za operacije samo da nisam debela. valjda je, mandrak, tu bitan i ovaj Sa (ja) u Djevici. voli ta Djevica brate lijepo skladno tijelo, a i zdravo. valjda joj je zato dato da se stalno s tim nosi.
e jedno pitanje, ako je moj muz, buduci, intelektualno i duhovno bogat, kako ti rece, kako onda da je tako nisko pao pa me vara, pa to ti je zestoka budala.
a vala cu i ja biti budala budem li mu gledala kroz prste. nema teorije mandrak. oprostila mu ne bi. a sebi isto tako. onako kako ja sebe znam gristi iznutra, vjeruj mi nijedan sud ne bi uspio.
iako, ne znam, u pravu si, ko zna sta nam sutra donosi. zato je ovaj zivot tako simpatican
hvala ti na objasnjenju. cmoknem vas!

Old 22-04-2007, 10:51   #26
expulseza2
Banned

expulseza2 je offline
expulseza2 je na dobrom putu
Standardno

Polazeci od sebe, smatram da kod ljudi sa 7 u Vodoliji, ne postoji pojam prevare. To je za njih pojam preko potrebne slobode. Da li ce ili ne iskoristiti tu slobodu u vanbracne izlete, nije ni vazno. Vazno je da znaju da tu slobodu imaju. A posto im je dopusteno, onda im se i zelja za tim smanjuje. Vazno je da im partner to daje i nikad o tome ne raspravlja, ne okrivljuje, ne optuzuje. Licno smatram da je optuzba za prevaru jako sebicna. Kako to mozemo optuziti nekog ko ima neke potrebe, koje ne ugrozavaju niciji zivot, da nas je prevario. Ko smo pak mi? Centar galaksije oko koga se sve vrti. "Ja ga volim, a on me vara". ???? Zamislite. Pa ako ga volim, valjda cu razumeti i njegove potrebe. Ima li neko na ovom svetu ko nije osetio potrebu, bar jednom u zivotu, da bude sa nekim pored svog bracnog partnera? Takodje smatram da bi partneri tako sto znali. Najcesce ljudi sa 7 u Vodoliji imaju 1 u Lavu, koji ne trpi previse lazi. Zato verovatno i jeste tacno to sto sam jednom procitala o ljudima sa 7 u Vodoliji, da mogu da opstanu samo sa partnerom koji takodje ima 7 u Vodoliji, znaci isti nekonvencionalni pristup braku. Sve ostalo gusi i radja zelju za bezanjem iz tog kruga. Ko moze nek izvoli.
Naši sponzori
Advertisement

Old 23-04-2007, 22:57   #27
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoroCARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by bubamarica VIdi Poruku
Sta bi onda znacilo , ako muskarac ima vladara 7e kuce(vodolije) saturna u 12-oj, i veneru koja je na zadnjim stepenima 11-e kuce.
Da li to znaci da vara, a ne moze da sakrije. Sta se onda desava kad udje u brak
vladar 7 u 12 bi trebao da govori o tajnim vezama u braku, tesko bez karte nesto reci...

Old 25-05-2007, 13:39   #28
Tanja_13
Obično gatalo

Tanja_13's Avatar

Tanja_13 je offline
Registrovan: Feb 2007
Tanja_13 je na dobrom putu
Standardno

vladar 7 u 12 kuci govori o ljubavi koja se ponovlja,u losim asektima ukazuje na stradanje partnera ili na brak koji strada....a vladar 12 kuce u 7 ukazuje na tajne veze,tajne u braku i tajanstvene parnere sve u svemu isuvise tajni(paralelne veze)

Old 25-05-2007, 17:37   #29
Nenita
Prijatelj foruma

Nenita's Avatar

Nenita je offline
Nenita je na dobrom putu
Standardno

Evo tri primera nevernih muskaraca:

ozenjen br.1
ozenjen br.2
nije ozenjen, al' je u dugoj vezi

Kad nam sreća zatvori jedna vrata, često nam otvori i druga, ali mi ponekad znamo predugo gledati u ona zatvorena i ne vidimo otvorena

Old 26-05-2007, 22:28   #30
Dorijana
Obično gatalo

Dorijana's Avatar

Dorijana je offline
Registrovan: Apr 2007
Dorijana je na dobrom putu
Standardno

Evo da i ja prilozim kartu jednog nevernog muskog bica. Veza traje vise od 6 godina, ali on sve to vreme ima po nekoliko paralelnih veza.

http://imagehost.axisdraw.com/files/...no%20musko.gif

A prilazem i kartu zenske osobe koja vrlo tesko opstaje u samo jednoj vezi, uglavnom su u pitanju paralelne veze i to na duze staze.
http://imagehost.axisdraw.com/files/...20horoskop.gif

Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules