ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 11-08-2012, 15:17   #211
ivanam
Druid

ivanam's Avatar

ivanam je offline
Registrovan: Jul 2011
ivanam je na dobrom putu
Standardno

Ja imam vladara 7.u 11.i 11.u 7,na Dc pa sam bivseg muza upoznala preko prijatelja.Posto mi je Ur vladar 11.kuce sve znacajne muskarce do sad sam upoznala ili preko prijatelja ili preko neta.A muz me nije varao sa zenama ,nego sa flasom,voleo je kafanu vise nego leba da jede,zato smo se i rastali.To najbolje opisuje vladalac 7.koji je u ribama ,u kvadratu sa Ne.
Submit to Digg   Da li me vara? Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 11-08-2012, 15:31   #212
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by ivanam VIdi Poruku
Ja imam vladara 7.u 11.i 11.u 7,na Dc pa sam bivseg muza upoznala preko prijatelja.Posto mi je Ur vladar 11.kuce sve znacajne muskarce do sad sam upoznala ili preko prijatelja ili preko neta.A muz me nije varao sa zenama ,nego sa flasom,voleo je kafanu vise nego leba da jede,zato smo se i rastali.To najbolje opisuje vladalac 7.koji je u ribama ,u kvadratu sa Ne.
Pa i to, i pozicija u vodenom znaku i u 11. jer je 5. od 7. a to su mesta za izlazak, provod, sve sto ima veze sa tim, pa opisuje partnera koji vise voli izlaske i provod nego kucu...

Old 11-08-2012, 18:01   #213
TigaBg
Mag

TigaBg's Avatar

TigaBg je offline
Registrovan: Aug 2009
TigaBg ima dobru auruTigaBg ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by zujalica VIdi Poruku
Meni vl. 11. u 7. vise vuce da osoba prvo voli sebe.
Koja osoba, pratner ili natus? I zar ne bi vladar 7. u 7. kući dao egocentričnog partnera?

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Pa da, koliko znam, ljubavnici su predstavljeni 3 p. Ne znam gde sam to procitala.
Na ovom forumu i to je glupost.

Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku
Vladalac 11 u sedmoj moze znaciti da osoba za bracnog partnera bira nekoga iz kruga svojih prijatelja, i, ili da osoba tocno zna kako partner treba izgledati. Moze znaciti i da se prijatelji mjesaju u brak.....
Tako je.
Quote:
Originally Posted by kanon VIdi Poruku

Ali i da partner ima ljubavnicu. Jedanaesta je peta partnerova derivatna.[/COLOR]
A zar se 5. partnerova derivatna ne može odnositi na njegove predbračne veze ili decu? Zašto je 5. kuća ljubavnica?

Old 11-08-2012, 18:25   #214
sladjana
Mag

sladjana's Avatar

sladjana je offline
Registrovan: Dec 2009
sladjana ima dobru aurusladjana ima dobru auru
Standardno

Ne moze se gledati samo tako vladar u 11 kuci, gledajte koja je planeta i znak ....idite logikom ne morate sve znati ...

Jarac i Sa mogu oznacavati vernost , Ne i Ma mogu lako biti zenskarosi ako su u takvom znaku ....simbolika je velika ...

Old 28-08-2012, 08:35   #215
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
Registrovan: May 2011
venera je na dobrom putu
Standardno

Sta mislite da li je ovaj muskarac neveran? Za sebe kaze da nikada nije prevario... e sad...

http://i47.tinypic.com/2h67in6.gif

Old 28-08-2012, 08:49   #216
aldebaran
Veštac

aldebaran je offline
Registrovan: Nov 2010
aldebaran je na dobrom putu
Standardno

Ne znam šta se gleda za varanje, ali da može nešto da krije, jer je u XII-oj, vjerovatno može, što ne znači da je u pitanju varanje...mislim da negdje na forumu ima, prije se pisalo, koji su aspekti baš za varanje, ja se stvarno ne sjećam...

Old 28-08-2012, 11:30   #217
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Registrovan: Mar 2012
Mia će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by aldebaran VIdi Poruku
Ne znam šta se gleda za varanje, ali da može nešto da krije, jer je u XII-oj, vjerovatno može, što ne znači da je u pitanju varanje...mislim da negdje na forumu ima, prije se pisalo, koji su aspekti baš za varanje, ja se stvarno ne sjećam...
ne mislim da on moze nesto da sakrje jer njegov neptun to ne omogudjava gleda popreko So sa 180, znaci kad bi probao saznalo bi se
vladar XII Ve koja sem aspekta sa Me nema druge aspekte
vladar asc ME je u XII ali u konjukciji sa samim asc. . .

sve u svemu pre mislim da mu veze mogu pocinjati kao tajne, pa i da se vise puta vraca na istu devojku i da to taji, ali ne i da vara. . . mislim da se eventualna prevara saznaje

njemu je i vladar dsc u XII

Old 28-08-2012, 12:49   #218
gagonija
Veštac

gagonija's Avatar

gagonija je offline
Registrovan: Feb 2011
gagonija je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Agena VIdi Poruku
Niko do sada nije napisao da vladar 11k u 7k predstavlja da ce bracni drug imati dosta uspesnih i uticajnih prijatelja i moguc uspeh u pravnickim poslovima.
Agena,javicu ti jednog dana da li je tako

Old 28-08-2012, 13:00   #219
nymeria
Obično gatalo

nymeria's Avatar

nymeria je offline
Registrovan: Nov 2011
nymeria je nepoznata u ovom trenutku
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku
ne mislim da on moze nesto da sakrje jer njegov neptun to ne omogudjava gleda popreko So sa 180, znaci kad bi probao saznalo bi se
vladar XII Ve koja sem aspekta sa Me nema druge aspekte
vladar asc ME je u XII ali u konjukciji sa samim asc. . .

sve u svemu pre mislim da mu veze mogu pocinjati kao tajne, pa i da se vise puta vraca na istu devojku i da to taji, ali ne i da vara. . . mislim da se eventualna prevara saznaje

Moguce, nije 12. kuca samo znak varanja, vec i nekih drugih stvari...Ali gledam znak (Blizanci) pa jos konjukcija Me (separacija doduse), ne deluje mi bas naivno
Ne znam da li opozicija So i Ne daje neuspesnog lazova? Kakav kontakt bi dao uspesnog, konjukcija mozda, Ne u 1. kuci?
Mada, kad malo bolje pogledam, mozda ipak nije on taj koji vara...Ne je u 7., pa opisuje partnerku koju idealizuje (ili koja ga vara), a Ve moze opisivati i njegove devojke a ne njega samog...to mi nikad nije bilo lako da odredim...

Old 28-08-2012, 13:57   #220
sunce01
Veštac

sunce01's Avatar

sunce01 je offline
Registrovan: Nov 2010
sunce01 je na dobrom putu
Standardno

Šta mislite ima li ova osoba predispoziciju za varanje, Neptun - retro iz 10 kuće radi trigon na Mjesec i Sunce u 7 kući (Lav), kvadrat na Merkur isto u 7 kući (djevica), te sekstil na Saturn i Pluton u 8 kući (vaga) ?

Old 28-08-2012, 14:52   #221
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by nymeria VIdi Poruku
Moguce, nije 12. kuca samo znak varanja, vec i nekih drugih stvari...Ali gledam znak (Blizanci) pa jos konjukcija Me (separacija doduse), ne deluje mi bas naivno
Ne znam da li opozicija So i Ne daje neuspesnog lazova? Kakav kontakt bi dao uspesnog, konjukcija mozda, Ne u 1. kuci?
Mada, kad malo bolje pogledam, mozda ipak nije on taj koji vara...Ne je u 7., pa opisuje partnerku koju idealizuje (ili koja ga vara), a Ve moze opisivati i njegove devojke a ne njega samog...to mi nikad nije bilo lako da odredim...
da mislim da zena moze njega da vara ipak je vladar VII u XII ali ne mora da znaci
Naši sponzori
Advertisement

Old 28-08-2012, 15:58   #222
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mia VIdi Poruku

Da, to za tajne veze moguce da je tacno, posto smo i mi u tajnoj vezi...

Last edited by venera; 28-08-2012 at 17:18..

Old 28-08-2012, 15:59   #223
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

uspesnog lazova daje harmonican aspekt sa Ne znaci plava linija (60,120)

nasmejala si me sad, pocela si pricu sa tim da se covek kune da nikad niej prevario devojku. . . a sad kazes da ste u tajnoj vezi. . . pa dobro koji normalan covek bi ribi sa kojom je u semi rekao da vara?????? to su stvari koje se cute. . . kazes samo kad si ozenjen pa svrljas toj sa kojom svrljas

Old 28-08-2012, 16:18   #224
venera
Švrća

venera's Avatar

venera je offline
venera je na dobrom putu
Standardno

Heheh, nismo u tajnoj vezi zato sto je ozenjen ili nesto slicno, nego je to poslovne prirode, ne sme da se sazna zbog politike firme :/. Inace voleli bismo da nam veza bude normalna ali ne moze. Kad sam videla kartu nije mi bas delovalo naivno po tom pitanju...

Old 28-08-2012, 16:30   #225
Mia
Mag

Mia's Avatar

Mia je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by venera VIdi Poruku
Heheh, nismo u tajnoj vezi zato sto je ozenjen ili nesto slicno, nego je to poslovne prirode, ne sme da se sazna zbog politike firme :/. Inace voleli bismo da nam veza bude normalna ali ne moze. Kad sam videla kartu nije mi bas delovalo naivno po tom pitanju...
msa uopste t ne pitam u kakvom ste odnosu, pprosto sam morala da se malo nasalim, nadam se da se ne ljutis, jer naravno da je normalno da ti covek koji ti kaze da zeli vezu sa tobom kaze i da nikada nikog nije prevario i da se kune da ne bi!
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules