ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
~diskutovanje o aspektima u sinastriji~

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 26-07-2014, 23:23   #1711
andjelikadepeures
Mag

andjelikadepeures's Avatar

andjelikadepeures je offline
Registrovan: May 2010
andjelikadepeures će postati poznat uskoroandjelikadepeures će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by karma1983 VIdi Poruku
evo ako mi netko može pomoći pošto baš se ne razumijem u značenje ukliještenih znakova.
Njegova Venera je vladar Bika koji je ukliješten u 12k i radi 0 na moj Mjesec (vl.12) i Sunce (vl.Asc)
Bila bi zahvalna na tumačenju
to bi moglo da bude lepo slaganje. da volite iste stvari, da recimo uzivate zajedno po restoranima, ili da kuvate zajedno.
moglo bi da da i zajednicu u kojoj oboje zele da stvore topli dom
puno zagrljaja, poljubaca....
Submit to Digg   Aspekti u sinastrijama-Teorija Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 19-12-2014, 19:25   #1712
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Mene zanima sta ako je osoba razvedena dva puta, koja kuca treba da se tumaci u tom slucaju? Dali ponovo deveta ili?

Old 20-12-2014, 08:59   #1713
Skorpija83
Druid

Skorpija83's Avatar

Skorpija83 je offline
Registrovan: Jul 2014
Skorpija83 će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by gligorova VIdi Poruku
Mene zanima sta ako je osoba razvedena dva puta, koja kuca treba da se tumaci u tom slucaju? Dali ponovo deveta ili?
11. kuća se gleda za 3. brak.

Old 21-12-2014, 20:05   #1714
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

Quote:
Originally Posted by gligorova VIdi Poruku
Uvek se gleda 7 kuca, za sve nase veze, a njeno stanje ce obicno da opise koliko ce i kakvih brakova ili veza u zivotu osobe biti.
O ovome je pisano vise puta, ne znam vise na kojoj temi, samo treba malo precesljati.
SO u duplim znacima kod zena, ili vladar 7 u promenljivim i duplim znacima, najcesce je pokazatelj vise veza kod zena, dok kod muskaraca, stanje MO i VE.
SO u fiksnom znaku je najcesci pokazatelj jednog braka, dok na vise brakova obicno ukazuje SO u Strelcu, Blizancima, Devici ili Ribama...isto tako i vrh 7 u duplim znacima.

Old 22-12-2014, 00:22   #1715
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

Alea, po tradicionalnoj astrologiji 5 polje ne uključivat u razmatranje predbračnih veza?

Koje postavke ukazuju na kasniji brak u životu? jel nešto sa saturnom ili je to samo stereotip?

Old 23-12-2014, 21:38   #1716
gligorova
Obično gatalo

gligorova's Avatar

gligorova je offline
Registrovan: Dec 2014
gligorova je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
Uvek se gleda 7 kuca, za sve nase veze, a njeno stanje ce obicno da opise koliko ce i kakvih brakova ili veza u zivotu osobe biti.
O ovome je pisano vise puta, ne znam vise na kojoj temi, samo treba malo precesljati.
SO u duplim znacima kod zena, ili vladar 7 u promenljivim i duplim znacima, najcesce je pokazatelj vise veza kod zena, dok kod muskaraca, stanje MO i VE.
SO u fiksnom znaku je najcesci pokazatelj jednog braka, dok na vise brakova obicno ukazuje SO u Strelcu, Blizancima, Devici ili Ribama...isto tako i vrh 7 u duplim znacima.
Hvala ti Alea. Ja sam procesljala po temama, ali naisla sam na razlicita objasnjenja koja uglavnom kazu 1 brak 7 kuca, 2 deveta, 3 jedanaesta, pa nisam znala odakle da krenem.
Mene zanimaju pokazatelji za treci brak kod coveka koji ima dva propala braka. Prvi brak mu je trajao 7-8 godina, bez velikih trzavica i zavrsio je bez nikakvih problema, ali drugi je trajao nesto vise od godinu dana i bio je turbulentan i problematican do samog kraja, pa cak problemi postoje i nakon razvoda.
Vrh njegove 7 kuce je u lavu, onda prikljestena promenjliva devica, pa vaga u kojoj se nalazi retro Pluton na 1,54. Vidim da mu je Ve u promenjlivoj ribi, sto je prema tvom objasnjenju jedan od pokazatelja za vise veza/brakova, ali ovde sigurno postoji jos mnogo toga. Dali bi htela da mi na primeru njegove natalne karte objasnis pokazatelje za propale brakove (kako bi bar naucila nesto vise na konkretnom primeru), kao i ono sto me najvise zanima kakvi su izgledi i kvalitet treceg braka? Mozda ja budem ta treca sreca ili nesreca http://i60.tinypic.com/2j61btc.jpg
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules