ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Uporedni horoskopi Sinastrija, dejvisonke, kompozitni
oko ascendenta u usporednom

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 21-07-2010, 09:36   #31
nedda
Čarobnjak

nedda's Avatar

nedda je offline
Registrovan: Oct 2009
nedda će postati poznat uskoro
Standardno

Pa oni su u nekom sirokom sekstilu, ali i...njegov asc je tacno na tvom merkuru, koji vlada tvojim 12-im i 9-im, a vladsar asc-a sunce je u tvom devetom polju, i pravi T kvadrat sa tvojim uranom i jupiterom, koji su oba vezana za 3. polje (komunikacija), a uran i za peto (predbracne veze). Moze biti impulsivnosti u komunikaciji, naglih pocetaka i prekida svadja koje mogu ugroziti vezu.
Pored toga, vladar tvog Asc-a je venera koja opet pada u njegovo trece polje (opet komunikacija, druzenje), i pravi brdo aspekata sa njegovim planetama... Probaj to malo sama da rastumacis.
Naši sponzori
Advertisement

Old 21-07-2010, 15:19   #32
dijana819
Švrća

dijana819's Avatar

dijana819 je offline
Registrovan: Jul 2010
dijana819 je na dobrom putu
Standardno

[QUOTE=nedda;195695]Preklapanje Asc-a jedne osobe sa Dsc-om druge osobe se smatra odlicnim preduslovom za partnerstvo - u pitanju je osnovni princip kompatibilnosti. To naravno ne znaci da ce svi sa takvim spojem ziveti dugo i srecno zajedno, vec samo da imaju ispunjene neke stvari koje su dobre za vezu.
Da bi videli sta ce od toga ispasti, gledamo dispozitore - ako su oni u lepom aspektu, ili medjusobnoj dispoziciji - sanse za uspeh veze se visestruku povecavaju

moj dsc i njegov dsc se preklapaju (bik), venere su nam u trigonu. s druge strane, ako gledamo moj dsc i njegov asc (skorpija), tu su mars i pluton.
moj pluton gradi aspekte sa mnogim njegov planetama, ali su to trigoni i sextil. to je ok. ipak, njegov pluton 90 moj mesec, lose. moj mars je ok prema njegovim planetama, ali opet njegov mars je 90 moje sunce, 90 Mc.
bi li neko protumacio? logika stvari govori da vise ja patim kroz ovu vezu nego on, odnosno da on meni cini lose. zar ne?

sinastrija http://img651.imageshack.us/f/mladenijasinastrija.gif/
Submit to Digg   ascendent Reply With Quote

Old 05-11-2010, 14:01   #33
LadyCapricorn
Obično gatalo

LadyCapricorn's Avatar

LadyCapricorn je offline
Registrovan: Jun 2008
LadyCapricorn je na dobrom putu
Standardno

A cvorovi sa ASC-DC (0* orbisa)? Mslm sta uopste znaci karmicka veza jel to dobro ili lose?
Procitala sma bas na ovom forumu da se ovakve osobe zalepe jedna za drugu, sad ne mogu da nadjem gde, i d ali se zalepi ovaj ciji su cvorovi u pitanju ili ovaj ciji su uglovi u pitanju??? ili oboje haha

Old 12-04-2011, 18:53   #34
Wicca
Veštac

Wicca's Avatar

Wicca je offline
Registrovan: May 2010
Wicca je na dobrom putu
Standardno

ako ja imam svoj Ac na necijem MC, jel to znaci da ja zelim d abudem kao MC osoba,tj da se predstavljam kao ta osoba u javnosti?

Old 12-04-2011, 20:24   #35
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by Wicca VIdi Poruku
ako ja imam svoj Ac na necijem MC, jel to znaci da ja zelim d abudem kao MC osoba,tj da se predstavljam kao ta osoba u javnosti?
moze i da znaci da te ta osoba stavlja na pijedestal...a sa tvoje strane da osecas da te nekako nosi u javnost...da te izlaze pogledima i sudovima veceg broja ljudi...

Old 12-04-2011, 20:32   #36
alea
Mag

alea je offline
Registrovan: Aug 2010
alea ima dobru aurualea ima dobru aurualea ima dobru auru
Standardno

A ako je moj vladar ASC a to je JU na nečijem MC?
Jel isto?

Old 12-04-2011, 21:12   #37
sunce01
Veštac

sunce01's Avatar

sunce01 je offline
Registrovan: Nov 2010
sunce01 je na dobrom putu
Standardno

Što kazete kad nečiji ASC pada u 8 kucu?

Old 13-04-2011, 00:16   #38
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

ej..a kad neciji mjesec pada na tvoj mc..

Old 13-04-2011, 07:53   #39
ibis
Čarobnjak

ibis's Avatar

ibis je offline
Registrovan: Jul 2008
ibis će postati poznat uskoroibis će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Originally Posted by alea VIdi Poruku
A ako je moj vladar ASC a to je JU na nečijem MC?
Jel isto?
isto ...ili jos bolje za oboje, Ju je Ju...

Quote:
Originally Posted by majabl VIdi Poruku
ej..a kad neciji mjesec pada na tvoj mc..
to znaci da ti izdizes na pijedestal njegove emocije, ili da imas velika ocekivanja od te osobe, cak i da se ponasa pomalo roditeljski...a mozda se i on/a sam/a tako postavlja...
Naši sponzori
Advertisement

Old 13-04-2011, 09:32   #40
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

@ ibis kao dozvljavam da ja i on emocije dozivljavamo na isti nacin...i mislim da je on bas ono sto mi emotivno treba.a ne da nije tako jer nisu nam mjeseci u opoziciji..ako je moj u blizancima, njegov u strelcu..hvala

Old 08-05-2011, 18:03   #41
MoonEma161834
Obično gatalo

MoonEma161834's Avatar

MoonEma161834 je offline
Registrovan: Dec 2010
MoonEma161834 je na dobrom putu
Standardno

Da i ovdje postavim svoje pitanje

Sta ako je venera muskarca egzaktno na asc zene ? Koliko je to dobro ?

Jel to znaci da mu se svidja izgled te zene, ili ona sva, ili kako ?

Old 08-05-2011, 21:04   #42
natalija67
Obično gatalo

natalija67's Avatar

natalija67 je offline
Registrovan: Feb 2010
natalija67 je na dobrom putu
Standardno

Upravo je obrnuto, Asc-u se svidja sve na Veneri, koja se ponasa zavodnicki i provocira Asc koji se polako zaljubljuje i zeli da osvoji Veneru...Moze biti jedan od pokazatelja bracnog partnera....ali , Venera nece prva naciniti korak vec pusta da se upletes u njenu mrezu,,, Asc smo mi koji primamo uticaje koji padnu na nas...

Zavisi od aspekata koje Venera pravi u natalnoj karti, u kom je znaku i sl. pa onda mozemo da kazemo da li ce se zadrzati pored Asc ili ce nastaviti dalje...Napr ako je Venera u Blizancima...ona voli da flertuje pa je pitanje koliko je iskrena... ako je u Raku ili Skorpiji, to je nesto drugo...zavisno od dispozitora Venere...a isto tako i da li se slaze sa vladarom tvog Asc

Old 09-05-2011, 10:39   #43
majabl
Druid

majabl je offline
majabl je na dobrom putu
Standardno

njegova ve na mom neptunu, koji mi je vl asc...

Old 09-05-2011, 13:07   #44
nale777
Druid

nale777's Avatar

nale777 je offline
Registrovan: Oct 2010
nale777 je na dobrom putu
Standardno

Može li neko da pokuša da odgonetne zašto ja prema njemu(prikazanom u sinastriji spoljasnjim krugom)osećam toliku punodivljenja i fascinacije njime.Drugi su prolazili kroz moj život, a on se više puta vraćao i definitivno ostavio veliki trag, na svim aspektima. Šta je to što i njemu i meni ne da mira, ne možemo jedno bez drugog, a ni zajedno?

Old 09-05-2011, 22:36   #45
natalija67
Obično gatalo

natalija67's Avatar

natalija67 je offline
Registrovan: Feb 2010
natalija67 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by nale777 VIdi Poruku
Može li neko da pokuša da odgonetne zašto ja prema njemu(prikazanom u sinastriji spoljasnjim krugom)osećam toliku punodivljenja i fascinacije njime.Drugi su prolazili kroz moj život, a on se više puta vraćao i definitivno ostavio veliki trag, na svim aspektima. Šta je to što i njemu i meni ne da mira, ne možemo jedno bez drugog, a ni zajedno?
Nisam skoro videla ovako lepu sinastriju na prvi pogled, sve je tako lepo, vezuju vas jake i prave emocije, i to je sigurno tako...mislim da ta uzajamna fascinacija potice od kontakta Sunca i Venere, a i uzajamno su vam Venera i Uran u kontaktu..pa vam se ljubav iznova obnovi kad god se vidite ...Mesec konj Mesec...sve lepo...Jedino sto su dispozitori vasih Meseca ustvari prave konjukciju a to su Saturn i Merkur, sto moze da oznaci malo tezu komunikaciju,posebno onom ciji je Merkur, nisam razumela cija je nat.karta spolja*.......... i eto tu je problem...a osim toga Merkur ( u spolj.krugu) je u kvadratu sa Uranom onog drugog, nikako ne mogu da podnesu da budu zajedno, a opet ni jedno bez drugog..oznacava ceste rastanke bez razloga, iznenadan prekid komunikacije..bar mislim...nazalost ta komunikacija je bas bitna, .pokaze se tako iako postoje emocije koje mislim da su bas nezne i lepe, iako ima i dosta strasti medju vama Mesec opoz Mars...i kad to prodje, i vidite se opet, onda venera i uran krenu iz pocetka..
Asc-ti su vam u kvadratu...razlicite ste prirode..a opet dispozitori Asc-nata su vam u konj Sunca i Saturna, sto opet suncu pada izuzetno tesko,jer Saturn moze da bude dzangrizav, pronalazi greske i mane, kritikuje bez ikakvog razloga...
rekla bih da biste mogli da imate bas lepu vezu, samo kad bi malo raspravili o tome .. a mislim da vise od tebe zavisi..
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules