ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

Old 20-03-2018, 22:06   #76
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Registrovan: Feb 2018
hipotenuza012 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by ZlatokosaDevojcica VIdi Poruku
Hipotenuza012, možeš li meni da odgovoriš na jedno pitanje?
Da li ću uspeti da se zaposlim na mestu koje želim? Trenutno sam nezaposlena.

22, 5, 19, 84, 33, 34, 16, 18, 1, 9, 2, 23, 17, 8, 11, 88

Hvala puno unapred na odgovoru
Ovako, ti si predstavljena kao osoba koja je pozitivna sto se posla tice, vidi se da bi volela da otpocnes da radis.. takodje stoji da ti je novac bitan kao sredstvo kojim ispunjavas i svoje potrebe a i hirove nekako se sigurnije osecas kada imas vece prihode (sto je i normalno) U kuci komunikacije ti i nije najbolja bas figura..ukazuje na moguce nesporazume sa potencijalnim poslodavcem.. u kuci koja govori o poslu je losa figura koja ukazuje na gubitak... a onda stoji i kao neki skoriji napredak... u proslosti si bila blokirana sto se posla tice, u buducnosti ti stoji napredak i dobra sreca u ostvarenju a sudija pitanja je losa figura koja ukazuje na to da iako dobijes taj posao on bi sa sobom nosio probleme odredjene vrste tako da bi najbolje bilo da odustanes od tih planova...
Zao mi je sto je ovako ispalo
Submit to Digg   Geomantija proricanje Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 24-03-2018, 19:12   #77
CARAPICA
Mag

CARAPICA's Avatar

CARAPICA je offline
Registrovan: Nov 2006
CARAPICA će postati poznat uskoro
Standardno

Nekada davno sam ovo proučavala, ali nisam baš znala tumačiti Hipotenuza ako budeš bila voljna evo jednog pitanja...
Pitanje: Da li ću dobiti novi posao?

17 9 28 21 6 34 33 32 14 7 15 54 84 56 91 2

Old 28-04-2018, 01:36   #78
ginger
Druid

ginger's Avatar

ginger je offline
Registrovan: Mar 2010
ginger je na dobrom putu
Standardno

kad ste se sredali evo i mene

dali ćemo ja i on biti par ove godine?
7 16 32 17 33 19 79 63 1 6 3 52 49 66 81 91
btw nemam pojma kako ovo funkcionira (mislim na tehniku) i nemam ni volju za proučavanje

zauzvrat nudim dobroj duši koja mi odgovori na pitanjce numerološku ili astro analizu
Naši sponzori
Advertisement

Old 29-04-2018, 16:30   #79
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by ginger VIdi Poruku
kad ste se sredali evo i mene

dali ćemo ja i on biti par ove godine?
7 16 32 17 33 19 79 63 1 6 3 52 49 66 81 91
btw nemam pojma kako ovo funkcionira (mislim na tehniku) i nemam ni volju za proučavanje

zauzvrat nudim dobroj duši koja mi odgovori na pitanjce numerološku ili astro analizu
Obzirom da je u prvo kuci Carcer (mnogi smatraju da kad se onn pojavi u prvoj kuci treba pitanje da se ponovi, ali svakako cu pogledati) , govori o tome da ti kao pitalac si jako inteligentna osoba, veoma dobro povezujes stvari i analiziras, ali si vezano za ovo pitanje nekako zbunjena, kao da nisi nacisto sama sa sobom da li bi to moglo da bude ili ne.. cak ovde stoji kao da si obeshrabrena, da ni sama u sustini ne verujes da do te veze zaista moze doci.. Imas sklonost i da dignes ruke od toga i da se povuces u sebe.. Generalno postoje neka odlaganja i neke prepreke u vezi ostvarenja.. (ovo je ono sa tvoje tacke gledista) i to te obeshrabruje…
Jest da to nije pitanje, al stoji i da ti trenutno materijalna situacija nije blistava, cisto da povedes racuna po pitanju finansija.
Via je u kuci tvojih osecanja.. i govori upravo da si u neizvesnosti, kao da i tvoja inicijativa ne daje rezultate brzinom koju bi ti zelela..vec se povratna informacija prolongira..
Sto se njegovih emocija i planova tice, on zeli spajanje, tj novi pocetak veze , e sad sve ovo mu je vezano za neku blisku proslost.. ako ste imali neki kontakt,ili nesto na temu veze.. ovo je definitivno vezano za tebe.. a ako je nekim slucajem bio u nekoj vezi, moze da se desi da to moze biti prepreka.. znaci na njegove emocije utice bliska proslost, s tim da on ima zelju za novim pocetkom, a posto sit i pitala, rotumacila bih da se ovo odnosi na tebe…
Trenutno vam komunikacija nije bas najbolja, mozda je i doslo do zatisja u komunikaciji… prekid komunikacije i slicno..
On ima neku zensku osobu “u kuci” (doslovno) e sad to moze bii majka,sestra, devojka… neko koi ma uticaj na resavanje ovog pitanja, ili generalno uticaj na njega..
A izvini, jel imas ti nekog drugog decka? Nesto tajno mozda? Ovde stoji nesto sto se moze ili tako protumaciti ili eventualno da ta vasa veza moze na pocetku biti neka vrsta tajne veze.. nesto mi ovde nije jasno.. cak stoji da je mozda on zauzet , ali isto tako i da razmislja o tebi.. (izvini ako sam lupila, ja samo figure tumacim)
U sadasnjosti vlada neko neraspolozenje medju vama.. vezano za pocetak… i kao ishod ..moze da dodje do veze ali vam je potrebna neka pomoc sa strane, da neko pogura to nekom pricom..
Po ovome..bitni periodi su vam jun/jul… ili eventualno oktobar..

Ukratko sad.. vidi se da postoje prepreke, situacija bas nije sjajna.. moguce je da ce doci do veze..stoji zelja i sa tvoje i sa njegove strane, samo je potrebno da se te neke prepreke savladaju..ti najbolje znas koje su.. I nemoj da se deprimiras, to samo otezava
Nadam se da sam ti pomogla

Old 29-04-2018, 19:51   #80
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ljudi, a koliko je ova metoda pouzdana u smislu vremena. Tacnije, je l moze da se postavi pitanje kada ..., a da odgovor bude konkretan ?

Old 29-04-2018, 20:29   #81
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Ljudi, a koliko je ova metoda pouzdana u smislu vremena. Tacnije, je l moze da se postavi pitanje kada ..., a da odgovor bude konkretan ?
Obicno se postavljaju pitanja na koja se odgovara DA ili NE.. Sto se vremenskih odrednica tice, ja nisam toliko savladala da mogu da tvrdit tad i tad.. mogu profesionalci..tj ljudi koji se dugo ovim bave i sa puno iskustva

Old 29-04-2018, 21:40   #82
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Hvala hipotenuzo. Da...sto kazes, ko se savrseno razume...Bitno je i to, da ili ne.

Last edited by andjela; 29-04-2018 at 23:11..

Old 08-05-2018, 17:55   #83
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Standardno

Imam jednu drugaricu, a posto sumnjam u njenu iskrenost. evo pitanja - da li je pravi prijatelj ?

1, 4, 9, 12, 23, 33, 42, 58, 77, 99, 2, 11, 13, 32, 55, 61

.
Old 11-05-2018, 00:27   #84
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno .

Da li cu ziveti u inostranstvu nekada 7, 9, 27, 16, 37, 41, 73, 81, 77, 17, 91,53, 3, 23, 2, 25

Old 08-10-2018, 15:43   #85
bajaderica
Početnik

bajaderica je offline
Registrovan: Oct 2018
bajaderica je na dobrom putu
Standardno

Pozdrav Ja sam nalog napravila bas zbog ove teme jer nekada ranije mi je jedna devojka gledala i pokazala se kao najtacnija metoda u mom slucaju

Postavila bih jedno pitanje pa ako neko moze da mi odgovori?

Da li cu se videti sa Ivanom do kraja godine?
16,13,19,20,29,79,90,900,800,13,12,11,10,9,14,15

Old 22-10-2018, 14:37   #86
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Ima li aktivnih članova na ovoj temi koji se iole razumeju u geomantiju da me isprave Hajde da probam vežbe radi, pa neka neko uskoči.

Pitanje: da li upišem upišem kurs, tj da li dalje da se usavršavam? (da ne ulazim sad u detelje i problematiku, uvek treba ulagati u sebe i učiti ali u mom slučaju nije sve tako crno belo)
Figure

1. //// ** -- 2. //// ** --3. //// ** --4. //// **
-- //// ** -- ///// * -- //// ** -- //// **
- /// * -- /// * -- /// * --//// **
-- / * -- //// ** -- ///// * --///// *

1. fortuna maj. 2. conjucto 3. fortuna maj. 4. tristia 5. populus 6. rubeus 7. cauda drac. 8. Puer 9. aquisito 10. albus 11. rubeus 12. aquisitio 13. caput drac. 14. tristia 15. conjucto

Prema karti mislim da ću ja ipak krenuti na kurs- zbog povezivanja 1. i 2. kuće. Postoje lepe igure u 3. i 9. kao i 10. dakle, na neki način mi je otvorena mogućnost za učenje i znanje. Ali ne sviđaju mi se figure u 7. (to bih gledala kao školu koju upisujem) i 6. (usavršavam se zbog posla) i 14. (krajnji ishod). Čini mi se da ipak ne bih bila zadovoljna školom koju odaberem i mogućnostima posle nje. Conjucto u 15. je ipak previše neutralan i zavisan od ostalih figura koje ne umem da povežem i protumačim. Svaka pomoć je dobrodošla

Old 28-11-2018, 11:14   #87
skarletnadama
Početnik

skarletnadama je offline
Registrovan: Dec 2016
skarletnadama je na dobrom putu
Standardno

Hajde da malo aktiviramo geomantiju, mozete mi postavljati pitanja na koja cu odgovarati ovde.

Old 28-11-2018, 11:26   #88
skarletnadama
Početnik

skarletnadama je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by bajaderica VIdi Poruku
Pozdrav Ja sam nalog napravila bas zbog ove teme jer nekada ranije mi je jedna devojka gledala i pokazala se kao najtacnija metoda u mom slucaju

Postavila bih jedno pitanje pa ako neko moze da mi odgovori?

Da li cu se videti sa Ivanom do kraja godine?
16,13,19,20,29,79,90,900,800,13,12,11,10,9,14,15
Bajaderice, nema bas mnogo ljubavnih figura ovde, ti jako zelis da s njim stupis u kontakt, u trecoj kuci ( kuci kontakata) prijatne novosti, ovaj covek
u 7 kuci ima letitiu, to je leprsava figura, radosna, i prema teoriji znaci srecno vencanje sa zakasnjenjem, ali ja bih rekla on je radostan , zabavno mu je, rekla bih da ima tajnu vezu i zensku klijentelu a da zeli zabavu i s tobom. Tvoja osecanja su mesavina ljutine i strasti, predstoji ti dosadno poslovno putovanje. Sudac teme kaze da zbog malodusnosti koju osecas postoji opasnost da odgovor bude negativan. Javi povratnu.

Old 28-11-2018, 11:58   #89
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
Registrovan: Dec 2010
milupino je na dobrom putu
Standardno

hajde meni pogledaj ...hocu li se uspeti osamostaliti u narednoj godini...17,90,23,78,98,67,43,23,66,50,45,85,22,11,17,16

Old 06-12-2018, 15:08   #90
skarletnadama
Početnik

skarletnadama je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by milupino VIdi Poruku
hajde meni pogledaj ...hocu li se uspeti osamostaliti u narednoj godini...17,90,23,78,98,67,43,23,66,50,45,85,22,11,17,16
partneru predstoji put, ili ste vec fizicki udaljeni. ti kao da si na nekakvom gubitku. no stici ce neki novac, mozda ces poceti da radis, ili dobiti povisicu, sa partnerom lepa komunikacija. udruzivanje u kuci, kao da ces morati da zivis u nekakvoj zajednici. na poslu ( ovo moze biti i kuca zdravlja) lepo, i emotivno i dobitak, partner fizicko udaljavanje, put, predstoji ti nekakvo veliko razocarenje a sreca ce biti promenljiva, ne bih rekla da ces se tako brzo osamostaliti.
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules