ASTROLOGIJA ZA POCETNIKE

Nazad   Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners > >

Dobrodošli na Astrologija za pocetnike - Astrology For Beginners forum.

Trenutno gledate forum AFB i kao gost imate ođredena ograničenja. Kada nam se pridružite - registrujete i postanete član besplatnog AFB foruma, moći ćete da objavljujete nove teme, učestvujete u diskusijama i glasanju, komunicirate sa ostalim članovima putem privatnih poruka (PM), uploadujete razne sadržaje, koristite chat ali i sve ostale pogodnosti našeg Foruma. Registracija je brza, jednostavna i potpuno besplatna, prema tome, priključite se sada!!

Ako imate problema u toku registracije ili logovanja, molimo Vas da nas kontaktirate.
Odgovor

Opcije Teme Pretraži Temu Način Prikaza

...
Old 14-03-2018, 00:36   #61
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Quote:
Originally Posted by hipotenuza012 VIdi Poruku
Ovde si ti kao pitac predstavljena kao brizna oko ovog pitanja, vidi se da zaista zelis da pronadjes pravu osobu za sebe..i sama ta zelja i nastojanje vode ka uspehu... generalno stoji da ti dosadasnja desavanja i iskustva mogu na neki nacin odmoci...znaci , potrebno je da se oslobodis ogorcenosti (ako je imas...i ostavis proslost tamo gde joj je mesto... da ne vuces u buducnost frustracije iz proslih veza, opet kazem ako ih imas).. Malo ces u buducem periodu biti obeshrabrena... u ishodu moguce poznanstvo na nekom vecem skupu ljudi ili preko prijatelja... I tebi stoji promena mesta boravka kroz vencanje.. Da li si do sada imala kratkotrajne veze ali ne neobavezne nego onako sa emocijama, al su kratko trajale? ovde mi u petoj kuci sugerise na to...
Svaka cast, sve je tacno I ogorcena Sam naravno sta mi se sve izdesavalo. U svakoj vezi u kojoj Sam bila a Nije ih bill Puno imala Sam emocije. Nikako da se skrasim.. .
Submit to Digg   Geomantija proricanje Reply With Quote
Naši sponzori
Advertisement

Old 15-03-2018, 14:59   #62
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Ako hoce neko da vezba, evo moze...ceka li mene brak ?

2, 4, 6, 8, 10, 22, 24, 26, 28, 30, 44, 55, 66, 77, 88, 99

...
Old 15-03-2018, 15:42   #63
janja
Obično gatalo

janja je offline
Registrovan: Jun 2007
janja je na dobrom putu
Standardno ...

Quote:
Originally Posted by janja VIdi Poruku
Svaka cast, sve je tacno I ogorcena Sam naravno sta mi se sve izdesavalo. U svakoj vezi u kojoj Sam bila a Nije ih bill Puno imala Sam emocije. Nikako da se skrasim.. .

Htela sam da pitam, ta promena mesta boravka sta znaci promenicu grad drzavu...ili je promena stana u istom gradu...

Old 15-03-2018, 20:04   #64
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Registrovan: Feb 2018
hipotenuza012 je na dobrom putu
Standardno

Quote:
Originally Posted by janja VIdi Poruku
Htela sam da pitam, ta promena mesta boravka sta znaci promenicu grad drzavu...ili je promena stana u istom gradu...
Pa generalno promena mesta boravka moze da bude gde god.. mislim da nije inostranstvo u pitanju jer bih ti napisala, a sad tvoje figure nemam tako da ne mogu da znam tacno...ali sigurna sam da bih napisala da je inostranstvo u pitanju

Old 15-03-2018, 20:29   #65
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by andjela VIdi Poruku
Ako hoce neko da vezba, evo moze...ceka li mene brak ?

2, 4, 6, 8, 10, 22, 24, 26, 28, 30, 44, 55, 66, 77, 88, 99
Iskreno, nikad mi se nije desilo da u karti ima ovoliko Populusa... zbunilo me isprva.. sve ti se figure ponavljaju..

Ovde si ti , kao pitac, predstavljena kao da ti motivi zbog kojih postavljas pitanje nisu bas precizni, kao da ti trenutno i ne zudis bas nesto za udajom, da ti mozda vise drugi, okolina, namecu to ili jednostavno si postavila pitanje iz radoznalosti... eventualni muskarac bi bio nestabilan, i neko na koga isto drugi uticu da se ozeni.. "ajd doslo je vreme" ili pak neko ko voli avanture, i kratke veze.. Ovo ti govorim, da bi se cuvala jer u polju dece stoji da bi mogla da dodjes u situaciju da dete rodis van braka ili iz neke avanture... sto se generalno poklapa sa ovakvim opisom muskarca... generalno ti ovde stoji da ti je los period za poznanstva tog tipa (braka radi...ili necega sto bi tome vodilo) nekako kao da sebe dozivljavas zbog toga nemocno... to ne smes da radis..nista ne moze na silu..evo i usamljenost ti stoji..trenutno- da ne bude zabune
U proslosti takodje neko nezadovoljstvo,neispunjenost...i to ti se prenelo i na sadasnjost... kao pod uticajem tih iskustava si.. u buducnosti stoji da ces imati vise srece ..i kao ishod je da ne trebas da zuris i da forsiras stvari, sve dodje u svoje vreme..

Izvini, ja pisah kao da si slobodna...po karti bih tako rekla, ako gresim ispravi me...

e da, dodala bih jos ovo... mozda je ovako ispalo jer nisi pitala konkretno "Ceka li mene brak u npr narednih godinu dana" , pitanja moraju da se formulisu direktno i precizno...
Naši sponzori
Advertisement

Old 16-03-2018, 00:58   #66
andjela
Mag

andjela's Avatar

andjela je offline
Registrovan: Feb 2012
andjela će postati poznat uskoro
Standardno

Hvala ti. Moguce, nisam odredila tacan vremenski period. Mozda onda bas tako - hocu li se udati u narednih godinu dana. (ne, nisam slobodna, alii jesam nekako bezveze, pre svega zbog zdravstvenog stanja i nekih porodicnih problema)

1, 2,11, 9, 99, 61, 44, 89, 66, 100, 16, 22, 26, 54, 29, 79.

Old 16-03-2018, 15:39   #67
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Registrovan: Dec 2010
snupy ima dobru aurusnupy ima dobru aurusnupy ima dobru auru
Standardno

Kako će se moja veza dalje odvijati?
Za sada sam u lepoj vezi, sve je na svom mestu ali s vremena na vreme sam nesigurna u sebe i mislim da bi to moglo dalje da se odrzi na odnos.

16, 88, 92, 26, 30, 21, 1, 2, 7, 8, 54, 72, 84, 5, 101, 64

Old 17-03-2018, 23:29   #68
milupino
Druid

milupino's Avatar

milupino je offline
milupino je na dobrom putu
Standardno

...moze jos jedno pitanje... nesto razmisljam o sadasnjem poslu...nije perspektivan posao,vlada neorganizovanost, sa malo slobodnih dana bez godisnjeg odmora na vidiku i malo para(izvinjavam se na opisu,to nije vazno za ovo pitanje)....koliko jos dugo cu tu ostati....?4,11,22,26,27,17,81,83,84,42,25,26,23,11,12,30

Last edited by milupino; 18-03-2018 at 00:47..

Old 18-03-2018, 23:26   #69
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by snupy VIdi Poruku
Kako će se moja veza dalje odvijati?
Za sada sam u lepoj vezi, sve je na svom mestu ali s vremena na vreme sam nesigurna u sebe i mislim da bi to moglo dalje da se odrzi na odnos.

16, 88, 92, 26, 30, 21, 1, 2, 7, 8, 54, 72, 84, 5, 101, 64
pa u tvojoj kuci se i vidi da si nesigurna u sebe, da veliki uticaj na tebe ima okolina.. jedno pitanje, da li si mozda boljeg materijalnog stana od njega? Njega opisuje pozitivna figura ali u tom polju ponekad moze da pokaze da se veza iz neke vrste interese..ali svakako dobro spajanje... inace ti si iskreno zaljubljena u njega..i on ima ozbiljne namere sa tobom, cak te postuje puno i kao osobu... ovde stoji i da vam je komunikacija ok..da ces uskoro dobiti i neku dobru vest od njega.. u proslosti fini dogadjaji. u buduscnosti ce se jajviti malo pasivnosti...kao da ces cekati nesto..i vise nekako prijateljski odnos nego emotivni...i svedok mi se ne zvidja, obicno ukazuje na prekide...

Old 19-03-2018, 00:27   #70
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by hipotenuza012 VIdi Poruku
pa u tvojoj kuci se i vidi da si nesigurna u sebe, da veliki uticaj na tebe ima okolina.. jedno pitanje, da li si mozda boljeg materijalnog stana od njega? Njega opisuje pozitivna figura ali u tom polju ponekad moze da pokaze da se veza iz neke vrste interese..ali svakako dobro spajanje... inace ti si iskreno zaljubljena u njega..i on ima ozbiljne namere sa tobom, cak te postuje puno i kao osobu... ovde stoji i da vam je komunikacija ok..da ces uskoro dobiti i neku dobru vest od njega.. u proslosti fini dogadjaji. u buduscnosti ce se jajviti malo pasivnosti...kao da ces cekati nesto..i vise nekako prijateljski odnos nego emotivni...i svedok mi se ne zvidja, obicno ukazuje na prekide...
Trenutno jesam u boljoj finansijskoj situaciji,ne verujem da je veza iz neke koristi jer je bio sa mnom kada sam bila švorc, a taj period nije bio kratak.

Koja se figura našla u 15. kući, ako nije tajna?

Meni se jako sviđa u kom smeru se odvija veza i možda bih i želela da se to uozbilji. Što ne mora da znači da ćemo ostati zajedno do kraja života
Hvala ti

Last edited by snupy; 19-03-2018 at 00:40..

Old 19-03-2018, 07:55   #71
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Standardno

Quote:
Trenutno jesam u boljoj finansijskoj situaciji,ne verujem da je veza iz neke koristi jer je bio sa mnom kada sam bila švorc, a taj period nije bio kratak.

Koja se figura našla u 15. kući, ako nije tajna?

Meni se jako sviđa u kom smeru se odvija veza i možda bih i želela da se to uozbilji. Što ne mora da znači da ćemo ostati zajedno do kraja života
Hvala ti
U 15. kuci je figura Amissio...i kada se vrsi sabiranje sa prvom isto ispada Amissio...posto je u prvoj Popullus

Old 19-03-2018, 17:44   #72
snupy
Čarobnjak

snupy's Avatar

snupy je offline
Standardno

Nikada neću savladati geomantiju Prema mom računanju u 1. je Tristitia u 15. Albus

Hvala ti još jednom

Old 19-03-2018, 18:19   #73
Mad Max
Druid

Mad Max's Avatar

Mad Max je offline
Registrovan: Mar 2011
Mad Max će postati poznat uskoroMad Max će postati poznat uskoro
Standardno

Quote:
Nikada neću savladati geomantiju Prema mom računanju u 1. je Tristitia u 15. Albus

Hvala ti još jednom
Ako ti je za utehu ja ovo ne umem ni da izgovorim a i dalje mi nije jasno o čem je na ovoj temi reč.
Na kraju krajeva ni ovu astrologiju nismo kako treba ukopčali a bavimo se sad ovim gledanjem u neke brojeve.

Old 19-03-2018, 22:37   #74
hipotenuza012
Početnik

hipotenuza012 je offline
Standardno

Quote:
Originally Posted by Mad Max VIdi Poruku
Ako ti je za utehu ja ovo ne umem ni da izgovorim a i dalje mi nije jasno o čem je na ovoj temi reč.
Na kraju krajeva ni ovu astrologiju nismo kako treba ukopčali a bavimo se sad ovim gledanjem u neke brojeve.
Ti "neki brojevi" formiraju geomantijske figure koje su usko vezane sa astrologijom (ne diiiraj mi brojeveee )

Old 20-03-2018, 15:27   #75
ZlatokosaDevojcica
Početnik

ZlatokosaDevojcica je offline
Registrovan: Oct 2014
ZlatokosaDevojcica je na dobrom putu
Standardno

Hipotenuza012, možeš li meni da odgovoriš na jedno pitanje?
Da li ću uspeti da se zaposlim na mestu koje želim? Trenutno sam nezaposlena.

22, 5, 19, 84, 33, 34, 16, 18, 1, 9, 2, 23, 17, 8, 11, 88

Hvala puno unapred na odgovoru
Naši sponzori
Advertisement

Odgovor

Posetioci koji trenutno gledaju ovu temu: 1 (0 član/članova i 1 gosti/gostiju)

Opcije Teme Pretraži Temu
Pretraži Temu:

Napredna pretraga
Način Prikaza

Posting Rules